Článek

Pljuščenkova manželka Jana Rudkovská: Utajené děti a milionový rozvod!

 
Manželka legendárního olympijského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (37) Jana Rudkovská (45) je tak trochu ve stínu nejen svého chotě, ale i syna Alexandra (7), nadějného budoucího sportovce a jednoho z nejmladších influencerů Ruska. Rudkovská je přitom sama o sobě velice zajímavou postavou. Založila síť luxusních kosmetických salónů, stala se populární televizní osobností a prožila skandální manželství a rozvod s jedním z nejbohatších Rusů.
02.07.2020 06:15 |

podobné články

Podobné články

Pljuščenkova manželka znovu provokuje luxusem: Takovou sbírku jste nikdy neviděli!

 
O tom, že je bývalý krasobruslař Jevgenij Pljuščenko (37) těžce „ve vatě“, nejspíš nemá smysl pochybovat. Jak on, tak jeho manželka Jana Rudkovská (45) se na sociálních sítích s gustem a často chlubí přepychem, v jakém žijí. Nyní se ale Janě podařilo všem jejím příznivcům vyrazit dech jedním jediným videem…
07.05.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jevgenij Pljuščenko (23 článků)

Pljuščenkova manželka se pochlubila pokojíčkem tříměsíčního princátka! Luxus i na tričku

 
Manželka legendárního olympijského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (37) Jana Rudkovská (45) nedávno světu představila svého čtvrtého syna Arsenije. Toho údajně přivedla na svět náhradní matka.
29.11.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jevgenij Pljuščenko (23 článků)

Malý car Pljuščenko má brášku! Jeho máma Jana Rudkovská ale těhotná nebyla

 
Zcela nepřipravené zastihla fanoušky manželka slavného krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (37) Jana Rudkovská (45), která na sociálních sítích představila v pořadí čtvrtého potomka. Odkud se malý Arsenij, jak syna pojmenovali, vůbec vzal, nebyli zmatení sledující sto pochopit – bývalá moderátorka a podnikatelka totiž nebyla těhotná.
02.10.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jevgenij Pljuščenko (23 článků)

Krutý žert: Jagudin se bál, že mu vyhrožuje Pljuščenkova žena. Byl to omyl

 
Olympijský vítěz ze Salt Lake City Alexej Jagudin se obával o sebe a svou rodinu. Domníval se, že mu telefonicky vyhrožovala Jana Rudkovská, manželka jeho někdejšího rivala Jevgenije Pljuščenka. 
18.02.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexej Jagudin (1 článek) , Jevgenij Pljuščenko (23 článků)

Manželka krasobruslaře Pljuščenka: Ohalila království za miliony!

 
Jana Rudkovská (45) opět nechala fanoušky nahlédnout do svého království. Manželka krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (37) asi jako každá žena miluje kabelky. Ty své teď ukázala prostřednictvím videa.
07.05.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jevgenij Pljuščenko (23 článků)

Manželka krasobruslaře Pljuščenka se pyšní luxusem: Za tuhle místnost v domě by ženy vraždily

 
Pandemie koronaviru ovlivnila miliony lidí po celém světě. Někteří se dostali do potíží, ze kterých se budou dostávat ještě dlouhé roky, další zase nevědí, co s nudou. Manželka ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (37) měla během karantény evidentně dlouhou chvíli. Na sociálních sítích nechala fanouškům nahlédnout do svého osobního života. Jana Rudkovská (45) ukázala místnost za miliony, kvůli které by ženy byly schopny vraždit.
12.05.2020 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jevgenij Pljuščenko (23 článků)

Pljuščenkova manželka v karanténě nestrádá: Odhalila království za miliony!

 
Patrně každá žena je milovnicí módních doplňků v podobě kabelek a bot. Ty své teď online světu ukázala manželka ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (37), a tak není divu, že všechny dámy pukají závistí!
18.04.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jevgenij Pljuščenko (23 článků)

Seal podal vlastní žádost o rozvod, chce střídavou péči o děti

 
Minulý pátek podala u soudu v Los Angeles žádost o rozvod modelka Heidi Klumová. Její manžel zpěvák Seal zareagoval v úterý po Velikonocích. Podepsal vlastní verzi. Zatímco Klumová by chtěla mít děti u sebe s tím, že Seal by je mohl kdykoli navštěvovat, zpěvák žádá střídavou péči. Rozdíly v žádostech jsou ale spíš drobnosti a manželé se podle všeho na péči o děti dohodnou. Další články k tématu: Heidi Klumová už podala žádost o rozvod, děti chce mít u sebe Heidi Klumová sundala snubní prsten a Seala vystřihla ze své show Potvrzeno: zpěvák Seal a Heidi Klumová jdou po sedmi letech od sebe Heidi Klumová prý chce požádat o rozvod se Sealem
11.04.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (599 článků) , Seal (181 článků)

Luxusní obžerství Pljuščenkovy ženy: Květiny sladěné se snídaní a honosný servis!

 
Jana Rudkovská (45), manželka bývalého ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (37), si žije jako v pohádce nejen, co se luxusního oblečení, bot a kabelek týká. Bohatství ráda ukazuje i skrze své snídaně, které rozhodně nejsou ničím všední. Výstřednost a zdobnost všeho kolem je evidentně její silnou doménou, protože něco takového se opravdu jen tak nevidí!
15.06.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jevgenij Pljuščenko (23 článků)

Krutá diagnóza pro malého Pljuščenka: Rodiče jsou z toho zoufalí!

 
Bývalý ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko (37) a jeho manželka Jana Rudkovská (45) jsou velice často kritizováni pro svou drsnou výchovu synka Alexandera (7). To, co se ale poslední dobou psalo v médiích o malém Sašenkovi, jeho rodiče vytočilo doběla: Údajně je prý chlapec mentálně postižený!
05.10.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jevgenij Pljuščenko (23 článků) , Alexander Alexander (85 článků)

Heidi Klumová už podala žádost o rozvod, děti chce mít u sebe

 
Před téměř třemi měsíci oznámili osmatřicetiletá Heidi Klumová a její o jedenáct let starší manžel Seal, že se rozcházejí. Teď se modelka rozhodla manželství ukončit oficiálně. V pátek v Los Angeles podala žádost o rozvod a jako důvod uvedla neslučitelnou rozdílnost povah. Další články k tématu: Heidi Klumová sundala snubní prsten a Seala vystřihla ze své show Potvrzeno: zpěvák Seal a Heidi Klumová jdou po sedmi letech od sebe Heidi Klumová prý chce požádat o rozvod se Sealem Seal podal vlastní žádost o rozvod, chce střídavou péči o děti
08.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (599 článků) , Seal (181 článků)

Herec Jan Šťastný: Promluvil o utajené svatbě!

 
Čerstvě ženatý herec Jan Šťastný (45), kterému manželka Bára (25) již za dva měsíce porodí syna Ondřeje, prozradil, co ho po utajené svatbě na Konopišti naštvalo. Proč nedal ženě ani prstýnek? A proč nepozvali nikoho z blízkých?
23.09.2011 12:05 |

podobné články

Pljuščenko přišel kvůli exhibicím o oprávnění k soutěžím

 
Mezinárodní bruslařská unie (ISU) odebrala slavnému ruskému krasobruslaři Jevgeniji Pljuščenkovi oprávnění k účasti v soutěžích organizovaných ISU. Důvodem jsou Pljuščenkova poolympijská exhibiční vystoupení, k nimž prý neměl povolení.
29.06.2010 12:05 |

podobné články

Manželka má akné a odmítá vařit hostům čaj. I to můžou být důvody pro rozvod

 
V argumentech, jak soudu vysvětlit, že manželství skutečně potřebuje rozvod, jsou Indové řádně vynalézaví. Mezi nejčastější oficiální důvody pro rozvod patří "zneužívání" a "krutost". A právě pod krutost se dá podle serveru BBC skrýt téměř cokoli, včetně toho, že manželka svého muže týrá častými požadavky na sex...
07.08.2015 13:11 |

podobné články

Žena našla detektorem kovu miliónový poklad z 15. století

 
Každý máme nějaký koníček, někdo rád sportuje, jiný se věnuje sběratelství a jiní hledají poklady. Do poslední jmenované skupiny patří i Mary Hannabyová (57) z Hemel Hempstead v hrabství Hertforshire. Ta učinila miliónový nález, který jí může většina hledačů pokladů jen závidět. Informoval o tom Daily Telegraph.
25.06.2009 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Mary Mara (438 článků)

Petr Janda: Odmítl milionový kšeft!

 
Rocker Petr Janda (67) dostal se svými Olympiky nabídku, která je pro jiné kapely k neodmítnutí - vystoupit za milionový honorář. Přesto ale Jandova odpověď zněla »NE«.
10.05.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (767 článků) , Petr Janda (767 článků)

Policisté stíhají muže a ženu za milionový úvěrový podvod

 
Šestadvacetiletého muže a stejně starou ženu stíhají českobudějovičtí policisté za milionový úvěrový podvod.
24.09.2010 10:45 |

podobné články

Milionový kontrakt pro vítěze SuperStar a Mareš jako strašák

 
Už za pár týdnů se rozběhne další koloběh děje, kdy hvězdná porota začne jednoho finalistu soutěže Česko Slovenská SuperStar za druhým postupně vyřazovat, až zbude jediný interpret, který získá milionový kontrakt. Mareš už své miliony má, ale jeho ohoz tomu nenasvědčuje.
02.02.2011 12:45 |

podobné články

Pozvánka: Urban, Tučková či Dousková pokřtí salonní sbírku povídek Miliónový časy

 
Dvaadvacet českých spisovatelů přispělo do sbírky povídek pro Adru Miliónový časy, kterou právě vydává nakladatelství Argo. S významnou částí z nich se můžete potkat na křtu, který proběhne již tuto neděli 18. května v 10 hodin na pražském Výstavišti (ve Velkém sále) v rámci veletrhu Svět knihy.
16.05.2014 12:30 |

podobné články