Článek

Plážová volejbalistka Nausch Sluková má covid. Olympijský výbor vyšetřuje letecký speciál kvůli nákaze

 
Předseda Českého olympijského výboru (ČOV) Jiří Kejval a místopředseda Filip Šuman začali vyšetřovat události v olympijském speciálu, kterým v pátek odletěli do Tokia Češi, u nichž se objevil koronavirus.
22.07.2021 11:50 |

podobné články

Podobné články

Roky dřiny, peněz i odložené mateřství přišly vniveč: covid chytila i volejbalistka Sluková

 
Plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková je třetím českým olympijským sportovcem, kterému v Tokiu vyšel pozitivní test na koronavirus. Onemocnění bylo po příletu potvrzeno také u jejího trenéra a manžela Simona Nausche. Informaci zveřejnila agentura zastupující hráčku Sport Invest. Na palubě leteckého speciálu bylo celkem čtrnáct sportovců.
22.07.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Sluková (88 článků)

Tajná svatba Maki v USA. Plážová volejbalistka Sluková je vdanou paní

 
Plážová volejbalistka Markéta Sluková (28) alias Maki už není svobodná. V USA se tajně provdala za svého přítele, rakouského trenéra Simona Nausche (38). Na svatbě chyběla její dlouholetá spoluhráčka Kristýna Kolocová, které přezdívali Kiki.
01.06.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10502 článků) , Jan Kraus (1162 článků) , Miloš Pokorný (49 článků) , Roman Ondráček (45 článků)

Vyhodit od reprezentace! Tenhle "trenér" rozeštval úspěšné duo Kiki a Maki!

 
KOMENTÁŘ: Jmenuje se Simon Nausch, a než začal souložit s Markétou Slukovou, bylo vše v pořádku. Jenže nyní je všechno jinak. Jeho milenka Sluková odkopla svou partnerku uprostřed rozehrané sezóny a to je prostě podraz. Nausch a Sluková by se rozcházet neměli. Ale Nausch by měl zvážit své působení u reprezentace.
28.07.2015 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Sluková (88 článků)

Zdrcená Markéta Nausch Sluková: Olympiádě obětovala i mateřství, teď je po všem

 
Markéta Nausch Sluková (33) je třetí z českých sportovců a druhá zástupkyně plážového volejbalu na olympijských hrách v Tokiu s pozitivním testem na koronavirus. Spolu s Barborou Hermannovou (30) tak přijde o největší sportovní událost za posledních pět let. Pro Maki je celá situace o to tragičtější, že kvůli olympiádě odkládala konec kariéry a především založení rodiny.
22.07.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Hermannová (3 články) , Markéta Sluková (88 článků) , Maki Maki (4 články)

Rameno vypovědělo službu, plážová volejbalistka Kolocová musí na operaci

 
Kristýna Kolocová se v pátek podrobí operaci pravého ramena. Důvod? Natržený úpon. Sedmadvacetiletá plážová volejbalistka věří, že do Vánoc bude zase v plné zátěži.  
24.09.2015 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kolocová (77 článků)

Maki se vdala a Kiki ani nepozvala! Sedmnáctileté přátelství vzalo za své

 
Populární »Maki« už není Sluková! Česká plážová volejbalistka si vzala svého trenéra Simona (38) a nově je z ní vdaná paní Markéta Nausch (28). Svědčit jí původně měla dlouholetá kamarádka »Kiki«, nakonec ale nedostala ani pozvánku...
15.09.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Sluková (88 článků)

Takhle Maki neznáte! Tahle nádherná nevěsta už si říká paní Nausch

 
Z trenéra je manžel! Nejlepší česká plážová volejbalistka Markéta Sluková konečně oficiálně potvrdila, že svému dlouholetému příteli a trenérovi Simonu Nauschovi řekla ano.
15.09.2016 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Sluková (88 článků)

Vzala si trenéra, ale dítě s ním mít nechce. Až po olympiádě v Tokiu

 
Česká beachvolejbalistka Markéta Sluková Nausch je nadšená z první sezóny s novou partnerkou Barborou Slukovou a pomýšlí na společnou olympiádu v Tokiu 2020. Osmadvacetiletá Sluková Nausch, která si nedávno vzala svého rakouského trenéra, ještě loni po rozchodu uvažovala o konci kariéry a založení rodiny.
04.10.2016 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Sluková (88 článků)

ZASE PROHRÁLY! Maki odkopla Kiki a teď brečí, že její nová partnerka hraje jako dřevo! Markéto Sluková, tomu se říká KARMA!

 
Byl to sportovní rozchod desetiletí. Maki zákeřně odkopla Kiki a těšila se, že s novou partnerkou budou v Riu bojovat o zlato. Jenže plážová volejbalistka Bára Hermannová zatím kazí, na co sáhne. Markéta Sluková je z ní nešťastná a brečí do novin. Nově složený pár zatím jde od porážky k porážce. A jestli v něčem vynikají, tak je to fňukání a hledání výmluv. Pokud se rychle neseberou, skončí pro ně olympiáda ostudou.
09.08.2016 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Sluková (88 článků)

Zázemí olympioniků v Tokiu: Postele z kartonu, chytrý záchod a obří jídelny

 
Olympiáda v Tokiu už je téměř za dveřmi a první čeští sportovci se už stihli ubytovat. Například tenistka Petra Kvitová nebo plážová volejbalistka Markéta Sluková-Nausch se podělily o obrázky a dojmy, jak to vypadá v olympijské vesnici. Sportovce v ní čekala řada překvapení, jako třeba chytrý záchod nebo postele z kartonu.
21.07.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1556 článků)

Sporťačka už našla chlapa! Plážová volejbalistka Bára Hermannová se pochlubila sexy zajíčkem

 
Populární a úspěšná volejbalistka Barbora Hermannová se pochlubila novým chlapem. Respektive její chlap se pochlubil jí. Plavec Jan Micka na svém Instagramu uveřejnil jejich společnou fotku z výletu na kolech. A podle všeho jsou spolu tihle dva už od loňské olympiády v Riu.
11.04.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Hermannová (3 články) , Jan Micka (1 článek)

Beachvolejbalistka Markéta Sluková by se ráda stala matkou. Koronavirus ale zamíchal s kartami

 
Beachvolejbalistka Markéta Nausch Sluková svěřila, že by se ráda stala matkou. Dítě dle svých slov plánovala po olympiádě v Tokiu, která se měla konat letos od konce července. Kvůli pandemii koronaviru letos bohužel neproběhne, což tak trochu zamíchalo s kartami...
16.06.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Sluková (88 článků)

Esa českého beachvolejbalu ve Strašnicích: Předvedou se i Sluková a Kolocová

 
Na začátku září se Strašnice stanou středobodem českého plážového volejbalu. Na prestižním turnaji UNIQA Mistrovství České republiky se divákům představí ti nejlepší hráči a hráčky, které může česká beachvolejbalová scéna nabídnout. Dojít by mohlo i na pikantní souboj, ve kterém se proti sobě postaví bývalé spoluhráčky Markéta Nausch Sluková a Kristýna Hoidarová Kolocová.
30.08.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kolocová (77 článků) , Markéta Sluková (88 článků)

Senzace z pláže Sluková a Kolocová: Pusu, tréňo!

 
Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová (24) a Markéta Sluková (24) senzačně udolaly brazilské duo Antonelliová, Rochaová 2:1 a došly si pro odměnu. Líbačka s trenérem Simonem Nauschem, jenž žije se Slukovou, všechno korunovala. „Paráda, budeme nejhůř páté,“ zalykala se štěstím Sluková.
06.08.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kolocová (77 článků) , Markéta Sluková (88 článků)

Sluková s Hermannovou si získaly brazilské fanoušky. Ti jim pomohli sundat nůž z krku

 
Vypadaly bez života, jako skomírající ryby, které uvízly v písku slavné Copacabany. Jenže plážové volejbalistky Markéta Sluková a Barbora Hermannová zdánlivě ztracený duel o postup do play off olympijského turnaje proti Argentinkám otočily a Sluková dál může snít o napodobení výsledku z Londýna, kde s bývalou parťačkou Kristýnou Kolocovou skončily na 5. příčce. Ke zmrtvýchvstání pomohla české dvojici v bouřlivém kotli argentinských fanoušků podpora domácích Brazilců i výzva adrenalinové situace.
11.08.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kolocová (77 článků) , Markéta Sluková (88 článků) , Barbora Hermannová (3 články)

Zahubí olympijské hry sněžné levharty v Kazachstánu? Olympijský výbor mlčí

 
Ani po více než devadesáti dnech se Mezinárodní olympijský výbor nevyjádřil, zda při volbě místa konání Zimních olympijských her v roce 2022 obětuje kazachstánský domov sněžných levhartů. Arnika olympijský výbor o ohrožení posledních asi dvou set irbisů informovala a žádala vyjádření, jestli se při místa pro ZOH bude řídit Olympijskou chartou, která myslí i na ochranu životního prostředí. V místech nedaleko Almaty, jediném místě výskytu irbisů v Kazachstánu, hrozí megalomanská výstavba právě kvůli zimním hrám. Podobné jednoúčelové projekty jinde, například v ruském Soči, prokázaly jejich nulovou životaschopnost.
29.06.2015 12:15 |

podobné články

Snoubenec a taky trenér Nausch konečně kápl božskou: Prozradil pravý důvod, proč rozdělil Maki a Kiki!

 
Je důležité mít alibi, kdyby to nevyšlo. Simon Nausch totiž šel s pravdou ven a odhalil světu, proč rozdělil milovaný český pár. Buduje si tak půdu pro případný neúspěch. A fiasko se bohužel blíží mílovými kroky.
10.08.2016 19:25 |

podobné články

Mezinárodní olympijský výbor volí nového předsedu

 
Mezinárodní olympijský výbor dnes zvolí nového předsedu, který ho může vést až do roku 2025. Dosavadní šéf Jacques Rogge z Belgie letos dokončil svůj dvanáctiletý mandát. Členové MOV budou vybírat z šesti kandidátů, za favorita je považován místopředseda Thomas Bach z Německa, bývalý šermíř a olympijský vítěz z roku 1976. 
10.09.2013 10:25 |

podobné články

Zelení: Olympijský výbor staví na Letné ledový cirkus za 80 milionů – zřejmě načerno

 
Český olympijský výbor (ČOV) chystá na části Letenské pláně a Letenských sadů umístit Olympijský park Zimních olympijských her v Soči, který má stát přibližně 80 milionů korun.
11.01.2014 13:45 |

podobné články