Článek

Plastová Lela má dvojnici Dolli: Lidé je srovnávají kvůli obřím ňadrům a napíchaným rtům

 
Lela Ceterová má svou dvojnici – a to v nové bizarní reality show Ruža pre nevestu, kterou vysílá slovenská TV Markíza. Její účastnice Daniela Nikoleta Kortišová, která si nechá říkat Dolli, je pyšnou majitelkou obřích vnad, které tvoří 860 mililitru silikonu každá. Blondýnka v show bojuje o srdce podnikatele Radka, který žije v Oslu.
20.03.2024 16:55 |

podobné články

Podobné články

Víte, jak se vyrábějí plastová okna?

 
Fenomén „plastová okna“ - někdo na ně nedá dopustit, jiný by si je nikdy nepustil do bytu. V každém případě jsou plastová okna stálicí mezi stavebními materiály. Moderní výroba plastových oken je automatizovaný proces, ale aby výsledkem bylo kvalitní plastové okno, záleží na každém detailu.
27.09.2016 11:00 |

podobné články

Znovu těhotná Lela: Miminko prozradila kytice, Karlos se nachází v radostném šoku

 
Půvabná Lela Ceterová (31) má opět důvod k radosti. Lela sice těhotenství prozrazovat nechtěla, ale její snoubenec Karlos Vémola (35) je jako neřízená střela a informaci prozradil spontánně během natáčení Karlos Show. Jeho milovaná ovšem nenápadně už něco naznačila v polovině dubna, kdy lidé pod snímkem s tajemnou kyticí začali spekulovat, zda Lela náhodou není v tom. 
28.04.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Nadobro opustila Vémolu: Lela sbalila kufry i Lili a odstěhovala se na Slovensko

 
Od chvíle, kdy se mezi Lelou Ceterovou a Karlosem Vémolou potvrdila partnerská krize, Lela hovořila o navrácení do rodného kraje, tedy na Slovensko. Jenže pak přišel koronavirus a Lela nemohla odcestovat. Nyní si už Lela všechno zařídila, a tak sbalila kufry i malou Lili a nadobro se odstěhovala do Bratislavy.
13.09.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová promluvila o dalším miminku i svatbě: S Karlosem Vémolou na nic nečekají

 
Půvabná snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (31) odpustila svému milému nevěru a pouto lásky opět pevně spojili. Od té doby Lela vedle Karlose, který ji rozmazluje jako královnu září štěstím. Po zásnubách se Lela svěřila s další informací, promluvila nejen o chystané svatbě, ale dokonce padly slova o dalším miminku, které by si s Karlosem přáli.
04.02.2021 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová míří z porodnice domů: S Karlosem musí spát odděleně!

 
Playmate Lela Ceterová (32) a její partner, MMA zápasník Karlos Vémola (36) přivítali před několika dny na světě malého Rockyho. Jenže už během porodu zjistili, že je Lela covid pozitivní, proto jí museli narozeného chlapečka hned odebrat. Nyní už však míří domů, jak Lela prozradila na svých sociálních sítích.
05.12.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lupiči ve Vémolandu: Nejhorší zážitek v životě, ještě teď se klepu, říká otřesená Lela

 
Zatímco si Karlos Vémola užíval sobotní turnaj Oktagon 32, jeho snoubenka Lela Ceterová doma zažívala doslova peklo! Ačkoli byl známý zápasník stále obklopen houfem fanoušků, Ostravar Arénu, ve které se turnaj konal, zničehonic opustil.  Důvodem byla zpráva od jeho partnerky. “Psala mi Lela, že je někdo v baráku,” prozradil Karlos v rozhovoru o celé situaci pro sport.blesk.cz. V době vloupání zlodějů byla ve Vémolandu jen Lela s dětmi. I ona se k nepříjemnému zážitku vyjádřila na svém Instagramu. 
11.04.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Show pohořela: Ceterová byla celou dobu v křeči a byla to nuda, píší diváci

 
Nová televizní show Lely Ceterové, Lela Show alias “Humorná Show Influencerky s Influencery”, zažila svou premiéru. První díl odvysílala televize Barrandov v sobotu 3. 12. a jako prvního hosta si Lela zvolila známou blondýnku Dominiku Myslivcovou. Jak si vedla Lela v roli moderátorky? Diváky vskutku neoslnila.
04.12.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (433 článků)

Lela Ceterová je prostě smolařka: Jak vyrazí do nákupního centra, ukradnou jí peněženku

 
Lela Ceterová se ve své Lela Show tentokrát bavila s Gabriel Jiráčkovou, mimo jiné o přípravě na Vánoce. Obě dámy se shodly, že nakupování dárků nechávají na poslední chvíli. Lela se navíc svěřila s tím, že jí v přeplněných nákupních centrech několikrát ukradli peněženku.
18.12.2022 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriel Gabriel (118 článků) , Gabriel Gabriel (118 článků) , Gabriel Gabriel (118 článků) , Gabriel Gabriel (118 článků)

Tichý konec Lela show: Ceterová údajně dostala na Barrandově stopku

 
Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) Lela Ceterová (33) měla v televizi Barrandov svůj pořad Lela Show, kam si zvala osobnosti českého rybníčku a zpovídala je. Již nějakou dobu se ale spekuluje, že pořad nebyl sledovaný, a tak ho potichu stáhli z vysílání. „Potichu show stopli a už není ani v programu,“ prozradil Expresu zdroj, který si nepřál být jmenován. Jenže Lela Ceterová i majitel televize Jaromír Soukup (54) tvrdí něco jiného. Podle nich se s pořadem stále počítá.
28.03.2023 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků) , Jaromír Soukup (390 článků)

Herečka Lohan dává ňadrům volnost: Lindsay, něco ti vypadlo!

 
I když herečka Lindsay Lohan (26) o svou volnost za chvíli přijde, protože v květnu nastoupí do léčebny, svým ňadrům ji ráda dopřeje.
02.04.2013 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (713 článků)

Herečka Lohan dává ňadrům volnost: Lindsay, něco ti vypadlo!

 
I když herečka Lindsay Lohan (26) o svou volnost za chvíli přijde, protože v květnu nastoupí do léčebny, svým ňadrům ji ráda dopřeje.
05.04.2013 08:03 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (713 článků)

Kim Kardashian potřebuje dvojnici pro svou dceru. Neuvěříte, kolik za to zaplatila!

 
Hvězdička "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian-celebrita (33) má za svým obřím zadkem neustále paparazzi, což jí samotné nevadí, ale vadí jí, když se paparazzi snaží vyfotit její dceru. Proto Kim nechala najmout pro "North West dvojnici":http://www.extra.cz/kim-kardashian-prozradila-ze-jeji-dcera-behem-foceni-pro-vogue-zacala-mocit-na-kanyeho-a-rekla-jeste-vic.
21.07.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1407 článků)

Nesrovnávejte svůj sexuální život s celebritami ani kamarády. Ničíte si libido

 
Srovnávání vlastního sexuálního života s životem celebrit a kamarádů má zhoubný vliv na libido. Stalo se však jaksi módou dneška, že čím více se lidé chvástají, tím více mají pozornosti a obdivu. A chvástají se nesmyslně nejen celebrity v médiích, ale také kamarádi na Facebooku a jiných sociálních sítích. Jenže mnozí lidé považují jejich výkřiky do tmy za měřítko, s nímž pak srovnávají realitu svého života. Doplatí na to třeba sníženým libidem, pokud se srovnávají v oblasti pohlavního života.
21.02.2017 17:30 |

podobné články

Karlosi, tohle jsi prohrál: Lela Ceterová ukázala maminku, po které zdědila veškerou krásu

 
Vztah Lely Ceterové (30) a MMA bijce Karlose Vémoly (35) dlouhodobě prochází krizí. Přesto se snaží, aby jejich společná dcera Lili vyrůstala v harmonické rodině, kde fungují oba rodiče tak, jak mají. Playmate Lela se nedávno na sociálních sítích svěřila fanouškům, že její maminka slaví narozeniny, a u té příležitosti ji ukázala veřejnosti. Karlos tak může vidět, jak by zhruba jeho partnerka vypadala za několik let, a lidé se shodují, že Lela je zkrátka výhra v loterii.
30.11.2020 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Víc než svatba: Lela si nechala vytetovat Karlosovu hlavu. Gesto lásky terčem posměchu!

 
Influencerka Lela Ceterová (32) si připravila pro svého muže Karlose Vémolu (36) překvapení. Na ruku si totiž nechala vytetovat jeho podobiznu, s níž se následně pochlubila na sociálních sítích. Lidé v komentářích se shodují, že měla Lela zřejmě lepšího tatéra než Karlos, který si taktéž nechal svou vyvolenou před nějakým časem vytetovat.
12.03.2022 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela a její pověstné kožichy: Karlos trhá kočkám drápy, ona nosí mrtvá zvířata na krku, zuří lidé

 
Není to ani týden, co si manželka Karlose Vémoly Lela Vémola naběhla s reklamou na liščí kožichy na svém Instagramu. Příspěvek ve světle aktuální kauzy týkající se odebrání tygřice jejímu manželovi a obviněním zápasníka z týrání šelmy zapůsobil na kritiky páru jako červený hadr na býka a Lela schytala pořádnou dávku hejtů. Zdá se ale, že si z toho slovenská modelka těžkou hlavu rozhodně nedělá. Dalším zveřejněným příspěvkem s podobným sdělením totiž pobuřuje vesele dál.
16.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Že by dárek od Vémoly? Lela Ceterová vystavila silikony v sexy modelu a ukázala 300 růží!

 
Lela Ceterová se po rozchodu s Karlosem Terminátorem Vémolou  (35) odstěhovala zpět na rodné Slovensko do Bratislavy. Chvíli to vypadalo, že se s otcem dcery Lili dají opět dohromady a Karlos vypadal, že by o to i kvůli dcerce také stál. Jak ale Lela prozradila Super.cz, nejsou spolu.
03.12.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová a její vymazlené Vánoce: Přísné dodržování tradic a ten nejkrásnější dárek pod stromeček

 
Novopečená maminka a playmate Lela Ceterová (30) se už nemůže dočkat Vánoc. V rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že má dvojnásobnou radost hlavně kvůli dceři Lili, která ještě před Vánoci oslaví rok a z vánoční výzdoby a všech světýlek je naprosto nadšená. Lela také prozradila, že si vánoční čas velmi užívají a s rodinou dodržují řadu zvyků a tradic.
05.12.2020 17:01 |

podobné články