Článek

Plastiková královna oživí mrtvý Like House 2: Tady se spát nebude, zaútočila Eva

 
Influencery v reality show Like House 2, kterou vysílá Prima Show, navštívila účastnice show VyVolení 2013 Eva Feuereislová. Královna plastik, jak si sama říká na Instagramu, kde vystupuje jako @plasticqueen_evca, to chce ve vile pořádně roztočit. Prozradila, že se jí hrozně líbí Freescoot, co se bude dít pod rouškou noci?
02.12.2021 17:55 |

podobné články

Podobné články

Uražená Lada v Like House drsně útočí na Djany: Co tady vůbec děláš? Táhni!

 
Lada Horová se v nejnovější epizodě reality show Like House pořádně opře do Djany. Ta na Like House v minulosti nadávala a účinkování odmítla. Teď ale ve vile je a diváci ji milují. To dohání Ladu k šílenství.
27.05.2021 15:20 |

podobné články

Tajná přitažlivost? Královna plastik Eva Feuereislová má v Like House favorita

 
Influencery v reality show Like House 2, kterou vysílá Prima Show, navštívila minulý týden královna plastik Eva Feuereislová (31). A musíme uznat, že to tam pořádně oživila. Eva, která se proslavila především v reality show VyVolení 2013, redakci eXtra.cz prozradila, kdo by si půl milionovou výhru zasloužil a proč.
08.12.2021 05:10 |

podobné články

Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House? zeptala se Prima diváků. A sklidila nálož kritiky

 
Hodnocení diváků nové reality show Like House Primu nepotěší. Na otázku položenou na facebookové stránce pořadu „Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House?“, jež měla rozproudit diskuzi, se dočkala jen kritiky.
20.04.2021 11:55 |

podobné články

Like House 2: Agáta Hanychová zabojuje vedle Sebevraždy i výstředního vizážisty

 
Druhá řada reality show Like House 2 představí novou partu soutěžících, ale také vilu, kde se vedle sedmi mladých influencerů bude objevovat i Agáta Hanychová. Diváci tak budou po dobu tří měsíců sledovat jejich každodenní život, který nově nabídne i noční show. Tohle jsou influenceři, kteří se v Like House 2 objeví.
06.10.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3206 článků)

Vizážista Tadeáš míří do Like House 2: Lidé mi přejí smrt, je to nechutné, svěřil se

 
Jedním z účastníků nové řady reality show Like House 2 bude influencer a vizážista Tadeáš Kuběnka (18), který prozradil, co od účasti v show očekává, čeho se obává či jak by naložil s peněžní výhrou. V rozhovoru se také svěřil, že mu kvůli účasti v Like House 2 přejí lidé smrt, nechutná mu přetvářka a na hatery je připravený. "S hatery počítám. Jsem gay v Česku, který se maluje, a mluvím jako dělník."
09.10.2021 08:45 |

podobné články

Sebastian z Like House 2 vyvolal zmatení: Lidé nevědí, jestli jsem kluk nebo holka, svěřil se

 
Influencer Sebastian Šikl (18) vystupuje a tvoří pod pseudonymem Vyslovuje se to mem, ale také Sebevražda. Sebastian je taktéž jedním z účastníků reality show Like House 2, kde bude společně s dalšími sedmi influencery obývat tři měsíce vilu. V rozhovoru pro eXtra.cz se ještě před nástupem do reality show svěřil, co od Like House 2 očekává, jak by naložil s výhrou, ale také prozradil, čeho se nejvíce obává. "Na influencery z první řady byl hate kvůli tomu, jak v televizi vystupovali."
10.10.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (123 článků)

Like House 2 ukázal znělku! Agátu a spol. uvidíte ve vile už v pondělí

 
Premiéra reality show LIKE HOUSE 2 se blíží. Už v pondělí 25. října odstartuje na novém kanálu Prima SHOW očekávaná druhá série populárního pořadu LIKE HOUSE 2. V něm se představí nová parta influencerů v čele s modelkou a moderátorkou Agátou Hanychovou.
21.10.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3206 článků)

Z Like House se stává vila neřesti! Vaše dětí baví herečka pro dospělé

 
Kráska střídá krásku. Místo Dominiky Myslivcové v show Like House 3 nezůstalo dlouho prázdné, její lože bude nyní okupovat hvězda filmů pro dospělé Silvia Dellai. Mladá pornoherečka vzbudila mezi účastníky velký rozruch. Přezdívka "Vila neřesti" namísto "Like House" nabírá nový význam. 
22.03.2022 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (362 článků)

Vypadají jak z popelnice. Silikonka Eva Feuereislová se obula do influencerů z Like House

 
Influencery v reality show Like House 2, kterou vysílá Prima Show, navštívila královna plastik Eva Feuereislová (31).Ta se proslavila především coby účastnice show VyVolení 2013. Nikoho asi nepřekvapilo, že to silikonka Eva ve vile pořádně rozjela. Redakci eXtra.cz se poté svěřila, jak se k ní influenceři chovali.
03.12.2021 12:30 |

podobné články

Hrát House byla noční můra, říká Hugh Laurie

 
Role arogantního doktora House mu vynesla dva Zlaté glóby i titul nejlépe placeného televizního herce. Za jednu epizodu inkasoval britský herec Hugh Laurie v přepočtu až sedm a půl milionu korun. Přesto svou roli nenáviděl a přál si mít nehodu, aby měl od House pár dní pokoj. Další články k tématu: Přijede k nám Dr. House. Bez skalpelu, ale s kapelou a novou deskou „Dr. House z New Orleansu“ se vrací. Hugh Laurie vydává další album Hugh Laurie zřejmě končí s Dr. Housem. Chce se víc věnovat hudbě Hugh Laurie natočil s exkluzivními hosty a skvělým producentem album OBRAZEM: Dr. House skončil. Kdo chce vědět jak, ať čte dál
30.04.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Laurie (63 článků)

Dusno v Like Housu: Datel poslal k vodě přítelkyni Nikol, té zbyly oči pro pláč

 
V reality show Like House začíná jít pomalu, ale jistě do tuhého. Kdo by čekal, že do povědomí veřejnosti se dostane málo výrazná a milá Bára právě ve spojitosti s bouřlivým Datlem, který na sociálních sítích platí za známého provokatéra? Po údajném románku s pohlednou fitnesskou Datel ohlásil pauzu se svou krásnou přítelkyní Nikol, která tento vztahový milník nese velmi těžce. Čeká nás první bouřlivý rozchod v Like House?! 
27.04.2021 11:40 |

podobné články

Velký zvrat v Like House: Fňukna Bára s Markem přiznali, že jsou spolu

 
V reality show Like House se poslední týdny neřešilo nic jiného než románek Marka Valáška s Bárou Stříteskou.  Kvůli faktu, že přišel do Like Housu Marek Valášek zadaný, stejně jako Bára, tak jim nezbývalo nic jiného, něž románek zapírat a zapírat, přestože je měli všichni za hlupáky, protože byl jejich vztah kvůli podložené informaci za jasně daný. Nyní konečně vše přiznali.
15.05.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (25 článků)

Adam Kajumi zpět v Like House: Myslel jsem, že si lupnu neurol, kňourá Tadeáš

 
Nový týden ve vile show Like House 2 začal šokem. Po odchodu Agáty Hanychové bylo jedno místo ve vile influencerů volné, tvůrci ale našli za Agátu náhradu. Virtuální moderátorka přivítala partu influencerů s oznámením, kdo bude novým účastníkem - do vily vstoupil Adam Kajumi, ze kterého spadla účinkujícím brada. Bude nyní spát vedle "opuštěné" Kristal Shine?
08.11.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3206 článků) , Adam Kajumi (6 článků) , Shin Shin (4 články)

Přehlídka výstřednosti: Tadeáš z Like House uspořádal největší influencerskou party u nás

 
Vítěz druhé řady reality show Like House Tadeáš Kuběnka se toho rozhodně nebojí. Uspořádal událost, která v Česku nemá obdoby. Party plnou známých tváří pojmenoval “Království Tadeáš” a nesměla si ji nechat ujít třeba influencerka Anna Šulcová nebo královna kontroverze Sugar Denny a mnoho dalších. "Přehlídku" výstřednosti navštívily stovky lidí. 
29.06.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (35 článků) , Anna House (1 článek)

Fňukna Bára z Like House se hroutí, lidé ale mají jasno: Byla jsi taky zadaná, jdeš jen po prachách, vzkazují

 
V reality show Like House se poslední dva týdny neřeší nic jiného než románek Marka Valáška a Báry Stříteské. Zpočátku se oba dva dušovali, že jsou jenom kamarádi a nic mezi nimi neproběhlo. Kamery ale v posledních dílech jasně ukázaly, že Datel si posadil Báru na kuchyňský pult a začala žhavá líbačka. I přesto, že se Datel i Bára snaží svést všechno na Adama Kajumiho, za naprosté hlupáky jsou tady oni, mají jasno lidé na sociálních sítích. 
05.05.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (25 článků)

Ožehavé pletky Datla a Báry z Like House: Tajná informace z vily, která se jeho přítelkyni líbit nebude

 
Reality show Like House se pěkně rozjíždí. Parta sedmi influencerů, zavřená v jedné vile na tři měsíce s přístupem k alkoholu, to vždy naznačuje, že bude legrace. A tentokrát si dali někteří aktéři pěkně naspěch. Dle zdroje, který nechce být jmenován, se měl Datel po propařené noci údajně vyspat s Bárou. Nyní se ozval další člověk z blízkosti celé show, který prozradil nepatrnou drobnost, která nemusí znamenat možná nic, ale také všechno. 
22.04.2021 13:15 |

podobné články

Agáta Prachařová míří do Like House 2: Uživím tím svoje děti, vzkázala

 
Agáta Hanychová (36) si připravila nejenom pro svoje fanoušky pořádné překvapení. Televize Prima představila novou sestavu úspěšné reality show Like House a Agáta mezi nimi nebude chybět. Prostřednictvím videa se nechala slyšet, že si vždy přála mít 7 dětí. Redakci eXtra.cz v rozhovoru řekla, kdo ji vlastně do vily dostal. 
05.10.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3206 článků)

Agáta Hanychová míří do Like House 2: Uživím tím svoje děti, vzkázala

 
Agáta Hanychová (36) si připravila nejenom pro svoje fanoušky pořádné překvapení. Televize Prima představila novou sestavu úspěšné reality show Like House a Agáta mezi nimi nebude chybět. Prostřednictvím videa se nechala slyšet, že si vždy přála mít 7 dětí. Redakci eXtra.cz v rozhovoru řekla, kdo ji vlastně do vily dostal. 
05.10.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3206 článků)

Plastiková Eva Feuereislová promluvila o dramatickém rozchodu: V posteli má ale pořád rušno!

 
Plastiková diva Eva Feuereislová (29) byla ještě před létem až po uši zamilovaná. V současné době je ale po rozchodu a konec jejího vztahu rozhodně nepatřil mezi ty nejpříjemnější. I přes všechna úskalí svému příteli přeje jen to nejlepší v dalším životě. Co se mezi nimi stalo? A kolik má v současné době Eva v posteli chlapů?
18.12.2018 22:00 |

podobné články