Článek

Plameny zachvátily balkón v Holešovicích: Oheň neušetřil ani část bytu a sousedy. Škoda je přes čtvrt milionu

 
V pražských Holešovicích před čtvrtou odpoledne začalo hořet na balkóně obytného domu. Na místo vyrazily tři jednotky pražských hasičů. Přesto, že oheň uhasili během několika minut, plameny napáchaly škody za 300 tisíc.
14.08.2021 18:45 |

podobné články

Podobné články

Kamion plný pneumatik zachvátily plameny: Dálnice u Rousínova stála tři hodiny

 
Menší nákladní vůz převážející pneumatiky zachvátily ve čtvrtek ráno po půl šesté na 214. kilometru dálnice D1 u Rousínova ve směru na Vyškov plameny. Šofér (42) se marně snažil oheň, který se rozšířil i na kabinu, uhasit, náklad zcela shořel.
25.10.2018 09:45 |

podobné články

Děti zřejmě hodily petardu, ta zapálila balkon. Shořela i část bytu

 
Ve Vašátkově ulici v Praze 9 hořel v pondělí odpoledne balkon. Oheň způsobila podle informací Blesk.cz petarda, kterou tam hodily děti. Kromě balkonu shořela i část místnosti v bytě.
19.12.2016 15:25 |

podobné články

Dům na Zlínsku zachvátily plameny: Škody je za šest milionů

 
Hasiči se v noci na pondělí potýkali s rozsáhlým požárem v obci Hvozdná na Zlínsku. Plameny zničily dvě osobní vozidla i dřevěný přístřešek, pod kterým byla zaparkovaná. Oheň poškodil i rodinný dům. Způsobená škoda byla odhadnuta na šest milionů korun, řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.
25.05.2015 08:20 |

podobné články

Plameny zachvátily byt v Praze 2: Zraněného ošetřili záchranáři, požár vznikl z nedbalosti

 
Plameny zachvátily v noci na čtvrtek byt v Krakovské ulici na pražském Novém Městě. Hasiči k požáru vyjížděli v půl druhé ráno, z bytu zachránili jednoho člověka, který skončil v péči záchranářů.
01.07.2021 07:05 |

podobné články

Požár v Plzni napáchal škody za 20 milionů: Plameny zachvátily sklad potravin!

 
Plameny zachvátily poslední den v roce sklad potravin na Rokycanské třídě v Plzni v objektu nad čerpací stanicí. Na místě několik hodin zasahovali hasiči, předběžný odhad škody je 20 milionů korun.
31.12.2021 16:25 |

podobné články

Půlnoční požár bytu v Bohnicích: Plameny vyhnaly z domu jeho obyvatele

 
Dvě minuty před sobotní půlnocí začalo hořet v jednom z bytů obytného domu v Čimické ulici v pražských Bohnicích. Plameny zachvátily část kuchyně, přivolaní hasiči živel krotili zevnitř budovy i zvenčí. Kvůli události došlo i na evakuaci místních lidí a psů.
30.07.2017 10:00 |

podobné články

Ohnivé peklo na šumavském Špičáku: Plameny zachvátily dřevěnou chatu, hořela jako papír

 
Rušnou noc měli hasiči na šumavském Špičáku. Vzplála tady dřevěná chata a oheň se rychle šířil. Nakonec se podařilo zabránit tomu, aby plameny poškodily vnitřek, i tak škoda vyšplhala na 400 tisíc korun.
23.06.2020 13:40 |

podobné články

Požár ve Vršovicích: Plameny zachvátily dům, ve kterém běžně pobývají desítky bezdomovců

 
Nedaleko pražské Eden Arény v pražských Vršovicích zachvátily v pondělí večer plameny opuštěný dům. Jednopodlažní budovu často obývají lidé bez domova. Hasičům se požár podařilo dostat pod kontrolu zhruba po hodině. Podle prvních informací nebyl nikdo zraněn. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.
20.11.2017 22:20 |

podobné články

Obří výbuch a pak chaos: Leicester zachvátily plameny, probíhá evakuace desítek lidí

 
Anglické město Leicester v neděli večer zachvátily plameny. Svědci z místa hovoří o ohromné explozi, po které vypukl velký požár. Podle všeho hoří budova s obchodem, která se nachází v rezidenční čtvrti. Desítky lidí tak musely být evakuovány.
25.02.2018 22:15 |

podobné články

Další ohnivé peklo v Rusku: Plameny zachvátily panelák, evakuovali už 200 lidí

 
Rusko se ještě nestihlo vzpamatovat z ohnivého pekla, které propuklo v nákupním centru, a při kterém zahynulo 64 lidí a už se vynořily další zprávy o velkém požáru. Tentokrát by se mělo jednat o panelový dům v Čečensku, který zachvátily plameny. Záchranáři už evakuovali kolem 200 lidí.
26.03.2018 22:40 |

podobné články

Hořela bývalá pekárna ve Vysočanech. Plameny zachvátily odpad ve výtahové šachtě

 
Hasiči měli v pátek dopoledne plné ruce práce. Vyjížděli mimo jiné k požáru bývalé pekárny v pražských Vysočanech. Plameny zachvátily odpad v tamní výtahové šachtě, během půlhodiny se ale hasičům podařilo požár lokalizovat.
22.06.2018 16:40 |

podobné články

Plameny zachvátily dům u Obory Hvězda. Podle statika se může zřítit

 
Hustý dým vyděsil ve středu v poledne obyvatele Horní Liboce v okolí Obory Hvězda. Plameny zachvátily střechu neobývané budovy, na místo ihned vyrazilo několik jednotek hasičů včetně letištních i hasičů z Pražského hradu, které mohutný požár likvidují. Budova je podle statika nestabilní a může se kdykoliv zřítit. Služební psi městské policie přítomnost lidí v místě označili jako negativní.
25.07.2018 12:45 |

podobné články

Lítý boj s ohnivým živlem: Plameny zachvátily průmyslovou halu v Kyjích, hořelo pod střechou

 
S ohnivým živlem bojují od čtvrtečního rána hasiči v pražských Kyjích. Plameny zachvátily prostor pod střechou velké průmyslové haly.
29.11.2018 09:50 |

podobné články

Děsivá nehoda u Velvar: Vozidlo zachvátily plameny, spolujezdkyně skončila v nemocnici

 
Záchranné složky v pondělí zasahovaly u obce Uhy na Kladensku. Došlo tam ke srážce dvou vozidel. Při nehodě byla zraněna spolujezdkyně (45), která utrpěla středně těžká zranění. Jedno z vozidel po nárazu zachvátily plameny.
12.07.2021 14:25 |

podobné články

V Chlumci nad Cidlinou zachvátily plameny areál bývalého Dřevotvaru: Škoda jde do milionů!

 
Nedělní požár opuštěných objektů bývalého Dřevotvaru v Chlumci nad Cidlinou na Hradecku způsobil škodu asi za pět milionů korun. Původní odhad škody byl přes milion korun. Škodu hasiči zpřesnili po ohledání místa požáru a po upřesnění informací od zástupců majitelů objektů. Oheň hasiči zcela zlikvidovali v pondělí po 13:00, tedy téměř po 22 hodinách od jeho nahlášení. ČTK to řekla mluvčí hasičů Martina Götzová.
12.09.2021 19:55 |

podobné články

Surové přepadení stařenky (89) v Holešovicích! Grázlové vtrhli do bytu, ukradli cennosti za 100 tisíc

 
Nepředstavitelné chvíle hrůzy si prožila stařenka (89) 9. února. Do jejího bytu v pražských Holešovicích vnikli dva grázlové, strhli jí z krku řetízky a ukradli další cennosti! Škoda se vyšplhala ke 100 tisícům. Naštěstí nebyli na útěku dlouho - 17. února je kriminalisté dopadli ve Strakonické ulici, jednoho přímo na ulici, pro dalšího si došli do bytu. Policisté zveřejnili video ze zásahu, podívejte se.
19.02.2021 10:45 |

podobné články

Hasiči zasahovali v centru Prahy. V podkrovním bytě vzplála digestoř, plameny zachvátily i střechu

 
V centru Prahy hořel podkrovní byt. Požár vznikl od digestoře, plameny ale zasáhly také část střešní konstrukce. Hasiči ji museli rozebrat, aby našli skrytá ohniska požáru. Škoda je zhruba půl milionu korun.
04.02.2018 13:15 |

podobné články

Divoká privatizace bytů, to je hlavní problém. Místostarosta pražského obvodu popisuje, co napáchal populismus devadesátých let

 
ROZHOVOR „Hlavní problém, který bohužel vytvořili politici po revoluci, byla divoká privatizace bytů, kdy Praze dnes zbylo jen sotva 5 % z celého bytového fondu. Praha tak nejenže ztratila možnost jakkoli určovat a ovlivňovat trh z pozice významného vlastníka bytů, ale nemá dost bytů ani pro veřejný zájem, tzn. pro klíčové profese, jako jsou učitelé, lékaři, policisté,“ vysvětluje vysokou cenu bytů v Praze Ondřej Prokop, místostarosta Prahy 11 a opoziční zastupitel hlavního města Prahy. Ani nyní nejde podle něj bytová politika v Praze úplně správným směrem. „Místo aby se město zaměřilo na řešení těch největších problémů, vybrali si radní k řešení ty okrajové, které se snadno realizují a dobře mediálně prodávají. Jde o opravy zanedbaných bytů nebo věčný boj s Airbnb. Ale jinak zastavili už připravenou výstavbu cca 1000 městských bytů na Černém Mostě, potopili projekt dostupného družstevního bydlení své vlastní radní Hanky Kordové Marvanové,“ všímá si.
12.08.2020 20:50 |

podobné články

Ranní požár v Liberci si vyžádal zraněné: Na místě zasahovalo několik hasičských jednotek

 
V liberecké ulici Ruprechtická v neděli před půl čtvrtou ranní zachvátily plameny jeden z bytů. Požár si vyžádal dvě zraněné osoby. Na místě zasahovalo několik hasičských jednotek a oheň se podařilo zlikvidovat v krátkém čase. Ve čtyři hodiny se již lidé směli vrátit do svých bytů.
07.03.2021 08:55 |

podobné články