Článek

Pláč pro Petera Gulíka: Extraligový hokejbalista zemřel přímo při zápase, bylo mu jen 40

 
Slovenský hokejbalový svět pláče za extraligového hráče Petera Gulíka. Hokejbalista týmu HBK Lion Svidník zemřel na hřišti během přátelského zápasu, veškerá snaha o jeho oživení byla marná...
10.06.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Lion Lion (6 článků)
Podobné články

Mistr světa zemřel při focení Prahy! Topolánka zabil osudný krok!

 
Uplynulý víkend přinesl sportovní tragédii. O život přišel hokejbalista Libor Topolánek (†33), jehož usmrtila nešťastná náhoda. Osudným se mu stal sen pořídit dokonalou fotku. Při focení Prahy zemřel po pádu do světlíku.
31.10.2016 11:40 |

podobné články

V našich lidech je ještě stále zakořeněný rasismus. Když k nám přijde hrát nějaký černý Američan… Extraligový manažer basketbalu nevěřícně kroutí hlavou

 
ROZHOVOR „Je pro mne naprosto nepochopitelné, jak je v našich lidech ještě stále zakořeněný rasismus,“ říká úspěšný extraligový manažer opavských basketbalistů Dušan Štěnička, který nedávno také působil u mládežnické reprezentace. K tomu pak ještě dodává: „Vidím to i dnes na příkladech, kdy do ligy přijde hrát nějaký černý Američan, a jak se k němu veřejnost chová. Rasistické nadávky nejsou vůbec výjimečné.“
30.12.2016 21:00 |

podobné články

Třinec má první extraligový titul, páté finále jasně ovládl

 
Hokejisté Třince slaví první extraligový titul v historii klubu. V úterním pátém finálovém duelu porazili na vlastním ledě Vítkovice jasně 5:1 a sérii vyhráli 4:1 na zápasy.
12.04.2011 19:45 |

podobné články

Řiháka vystřídal v čele Středočeského kraje Petera

 
Nástupcem Josefa Řiháka v čele Středočeského kraje se stal jeho dosavadní náměstek Miloš Petera (oba ČSSD). Ve veřejné volbě ho zvolili zastupitelé ČSSD a KSČM včetně Řiháka, nepodpořily jej opoziční ODS, TOP 09 a STAN. Petera dostal 36 hlasů, proti bylo sedm lidí, zdrželo se šest.
27.06.2014 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Josef Řihák (132 článků)

Hejtman Miloš Petera se zpěvákem Nohavicou pokřtil první klisničku narozenou v milovické rezervaci. Dal jí jméno Samhain

 
První tři nově narozená hříbata divokých koní na oplocené pastvině u Milovic již mají jména. Při slavnostním křtu, který se v rezervaci divokých koní a praturů uskutečnil v pátek 22. dubna, se kmotrem jednoho z nich stal hejtman Středočeského kraje Miloš Petera (ČSSD). „Mám tu čest pokřtít vůbec první klisničku divokého koně, která se narodila v u nás v Čechách, v Milovicích. Jmenuje se Samhain, což je název keltského svátku, který znamená nový začátek,“ upřesnil Miloš Petera.
28.04.2016 18:40 |

podobné články

Středočeský hejtman Miloš Petera se zúčastnil charitativních akcí pro Kapku naděje a Centrum Paraple

 
Dvou charitativních akcí se během horké soboty 19. července 2014 zúčastnil hejtman Středočeského kraje Miloš Petera. Dopoledne zavítal na farmu Ptýrov na Mladoboleslavsku, kde se konala akce s názvem Koně pro Kapku naděje. Hejtman Miloš Petera, který nad dobročinným programem převzal záštitu, zde do rukou ředitelky Nadačního fondu Kapka naděje Venduly Svobodové předal šek na 20 tisíc korun.
23.07.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (812 článků)

Středočeský kraj povede po Řihákovi šéf krajské ČSSD Petera

 
Novým středočeským hejtmanem se stal šéf krajské ČSSD Miloš Petera. Rozhodli o tom dnes krajští zastupitelé. Petera nahradil ve funkci svého stranického kolegu Josefa Řiháka, který v pondělí vyhověl výzvě spolustraníků a rezignoval.
27.06.2014 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Řihák (132 článků)

Horkou židli na středočeském hejtmanství obsadí Petera

 
Novým středočeským hejtmanem se dnes stal šéf krajské ČSSD Miloš Petera. Rozhodli o tom středočeští zastupitelé. Petera nahradil ve funkci svého stranického kolegu Josefa Řiháka, který v pondělí vyhověl výzvě spolustraníků a rezignoval.
27.06.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Řihák (132 článků)

Průvan ve středočeské ČSSD. Hejtman Petera po volbách končí i jako krajský šéf

 
Předseda středočeské ČSSD a končící hejtman Miloš Petera chce svolat mimořádnou stranickou konferenci, která zvolí nové vedení krajské organizace. O funkci předsedy se už nebude ucházet. Přijme tak odpovědnost za výsledek voleb, v nichž sociální demokraté neuspěli, uvedl Petera ve svém pondělním prohlášení.
17.10.2016 12:20 |

podobné články

Fotbalisté berou miliony! Jak jsou na tom ostatní sporty?

 
Fotbal a hokej u nás nekompromisně válcuje všechny ostatní sporty! Rosický 1,5 roku nehrál a na účet mu chodily desítky milionů, jak si ale vede takový šermista, veslař, vzpěrač, hokejbalista nebo kuželkář? Uživí se nebo si za své úspěchy ještě musí platit?
26.07.2009 05:50 |

podobné články

Slavia nedala Třinci šanci, vede 3:1 na zápasy

 
Z pražskou Slavií se v hokejové play off moc nepočítalo a na to, že by mohla hrát o extraligový titul by si možná nevsadil ani skalní fanoušek. Nicméně po dnešním zápase je jen krůček od finále, když zdolala Třinec, vítěze základní části.
26.03.2011 20:45 |

podobné články

Talentovaný boxer zemřel (†17) při zápase: Držel drastický režim, při němž nejedl a nepil!

 
Eddie Bilbey z anglického Derbyshiru dýchal a žil pro box. Sedmnáctiletý talentovaný boxer tragicky zemřel při zápase! Mladý zápasník čekal na výsledky rozhodčího, když zničehonic zkolaboval. Zdravotní personál se ho snažil marně oživovat. Chlapci už nebylo pomoci. Eddie měl údajně problémy se srdcem, o nichž neměl ponětí. Navíc dodržoval drastický režim, aby se vybičoval k nejlepším výsledkům ve svém milovaném sportu.
16.12.2020 14:20 |

podobné články

Fotbalistovi (21) se v zápase zastavilo srdce! Zemřel na hřišti

 
Rumunským fotbalem otřásla sportovní tragédie. V přípravném zápase druholigových týmů přímo na hřiště zemřel na zástavu srdce teprve jednadvacetiletý nigerijský fotbalista.
05.08.2012 19:30 |

podobné články

Hejtman Petera: Starostové budou moci hovořit do integrace dopravy

 
Hejtman Středočeského kraje Miloš Petera (ČSSD) vyhověl žádosti klubu zastupitelů za TOP 09 a STAN, aby se starostové středočeských obcí a měst mohli přímo podílet na procesu integrace pražské a středočeské hromadné dopravy. Dohodl se tak s předsedou klubu TOP 09 a STAN Věslavem Michalikem (TOP 09 a STAN).
12.05.2015 18:19 |

podobné články

Hokejová tragédie! Talentovaný brankář (28) zemřel při zápase na infarkt

 
Gólmanovi ruského Fenixu Ťumeň Eduardu Pavlovovi se stala osudnout jeho vášeň pro hokej, zemřel při zápase nižší ruské ligy. Podle všeho ho skolik infarkt.
30.01.2013 15:11 |

podobné články

VIDEO: Spoluhráči si nafackovali při zápase

 
VIDEO: Udělat něco takového soupeři, je to jen odsouzeníhodné. Jenže když při zápase nafackujete spoluhráči, je to navíc i divné. Přesně tohle se přitom při utkání španělské fotbalové ligy přihodilo hráčům Mallorky Aritzi Adurizovi a Alhassanemu Keitovi. Pustili se do sebe přímo před televizními kamerami a plným stadionem.
27.04.2010 14:50 |

podobné články

Adam (†24) slavil titul Zlína, pak záhadně zemřel!

 
Ve zlínském kotli prožíval obrovskou euforii, když jeho tým získal extraligový titul. Pak s kamarády vyrazil užít si bujaré oslavy, o pár hodin později byl ale Adam S. (†24) nalezen mrtvý. Podle policistů zemřel za záhadných okolností.
27.04.2014 06:45 |

podobné články

Pierci Brosnanovi vyhořel dům. Zůstaly mu jen oči pro pláč...

 
Irský herec Pierce Brosnan mohl jen bezradně přihlížet, jak ve středu 11. února plameny ukusovaly z jeho přepychového domu v Malibu. Herci zůstaly jen oči pro pláč, oheň na prázdninové rezidenci učinil škodu za milion dolarů. Bývalý představitel Jamese Bonda ničivé řádění požáru celou dobu sledoval z povzdálí.
16.02.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pierce Brosnan (150 článků) , James Bond (660 článků)

Hejtman Petera to schytal za modré zóny. Středočeští rivalové mu vmetli pasivitu

 
Že Středočeský kraj bojoval proti zavedení modrých zón v Praze dostatečně, si z osmi kandidátů v krajských volbách myslí jen stávající hejtman Miloš Petera (ČSSD). Jeho rivalové jsou přesvědčeni o opaku, jak řekli v debatě Blesku. Situaci označují za kritickou a řešení podle nich přijde pro dojíždějící nejdříve za půl roku, spíše později.
04.10.2016 19:15 |

podobné články