Článek

Pítr ze Survivoru prozradil, co zamýšlel s imunitou: Bože, já jsem retard, běduje

 
Bývalý člen kmene Hrdinů Petr Havránek už je z opuštěného ostrova v Dominikánské republice zpátky doma. Milovník psychicky i fyzicky náročné soutěže Survivor Česko & Slovensko v živém streamu s moderátorem Ondřejem Novotným prozradil detaily své taktiky, která mu bohužel místo úspěchu ve hře vynesla odchod z reality show se skrytou imunitou v kapse. 
20.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Petr Novotný (403 článků) , Petr Novotný (142 článků)
Podobné články

Pítr objasnil spor s Kulhym a nebral si servítky: S tímhle člověkem jsem nechtěl nic mít, říká

 
Když se Petr Havránek alias Pítr a Martin Kulhánek alias Kulhy setkali v reality show Survivor, mnozí lidé očekávali, že právě tato dvojice k sobě bude mít blízko. Nejsou si totiž rozhodně cizí, jak to na ostrově nakonec vypadlo. Martin a Pítr se totiž setkali již v pořadu Love Island, kde společně dva měsíce okupovali jednu vilu. Co se mezi nimi stalo, že si najednou nemohou přijít na jméno? O tom se Pítr rozpovídal v pořadu Extra Host. „Myslím si, že je dost pochopitelný, že jsem s tímhle člověkem nechtěl být v blízkým kontaktu,“ sdělil. 
25.03.2023 05:10 |

podobné články

Hrdličky Pítr a Gábi společně zazářily ve společnosti: Dvojice dala sbohem všem domněnkám, láska se dala krájet

 
Hrdličky z reality show Love Island Petr Havránek alias Pítr a Gabriela Gašpárová opět cvrlikají jako puberťáci. Dvojice jasně potvrdila, že je pojí silné pouto, a nic na tom nezměnily ani nedávné spekulace, které hovořily o tom, že se pár rozešel. Gabča a Pítr se nyní opět ukázali společně na veřejnosti a lásky bylo na rozdávání. Jak navíc prozradil Pítr pro eXtra.cz, Survivor jejich vztah spíš posílil.
31.03.2023 09:10 |

podobné články

Dojatý Pítr a zhrzená Andrea. Vzkaz od Gábi vyvolal v Survivoru emoce

 
Po čtyřiceti dnech se Petr Havránek dočkal vzkazu od své partnerky Gabriely Gášpárové. Dojatý Pítr byl šťastný, když slyšel slova podpory a lásky od Gábi. Pocit štěstí ale nezažívala Andrea Bezděková, která nahodila kyselý výraz, když viděla mluvit Gášpárovou o tom, že se jí stýská. Právě s Andreou má totiž Pítr na ostrově pletky už od samého začátku.
16.03.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (255 článků)

Rozpad lásky kvůli pletkám s Andreou v Survivoru? Pítr a Gábi se rozešli, mají jasno fanoušci

 
Model Petr Havránek řečený Pítr vzpomíná na svou účast v Survivoru a zážitky, které mu soutěž přinesla. Neskrývá ani temnou stránku: „Po vyřazení jsem cítil velké výčitky a zklamání,” svěřil se na Instagramu. A jak to má nyní s přítelkyní Gábi? Fanoušci si všímají, že po návratu do Česka se hrdličky ještě neukázaly spolu. Spekuluje se proto o tom, že se dvojice rozešla. 
22.03.2023 10:15 |

podobné články

GLOSA: Vypadnout se skrytou imunitou v kapse může jen ignorant. Proč se nehlásit do Survivoru, když neznáte hru

 
Dívate-li se na Survivor na Nově a ne na Voyo, přestaňte následující řádky raději číst. Budou totiž plné spoilerů. A teď se můžeme vrhnout k samotné podstatě sdělení. Přežít, přelstít a přehrát. Jsou to základní pravidla Survivoru, avšak soutěžící na ně často zapomínají. A právě na to nyní doplatil i Petr Havránek alias Pítr. Ten si byl svou taktikou tak jistý, že se nechal vyřadit ze hry. Přitom měl všechny trumfy ve svých rukou. 
17.03.2023 15:30 |

podobné články

Modýlek z Love Islandu ovládl Survivor. Pítr zachránil tým celebrit před umrznutím

 
Petr Havránek alias Pítr z Love Islandu předvedl, že se rozhodně neztratí ani v divoké džungli. A jeho výkon ocenil i moderátor Ondřej Novotný, podle kterého hodně podceňovaný hezounek překonal prozatímní strop Survivoru, co se přežití týká. Jako jedinému ze všech soutěžících v historii českého Survivoru se mu totiž podařilo bez křesadla rozdělat oheň. 
02.02.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Petr Novotný (403 článků) , Petr Novotný (142 článků)

Pítr s Andreou laškují v Survivoru: Něžné doteky, šeptání do ouška a společné noci. Přitom si to zakazoval

 
Gabriela Gašpárová a Petr Havránek procházejí velkou zkouškou vztahu. Kvůli Pítrově účasti v Survivoru došlo k velkému odloučení, ale pár nyní navíc řeší jiný problém. Petr se totiž na ostrově setkal s modelkou Andreou Bezděkovou, se kterou ho pojí společná minulost. Jak se zdá, stále k sobě mají velmi blízko. Televize Nova redakci eXtra.cz poskytla záběry odhalující něžné dotyky a společné noci. Sám Pítr si přitom podobné věci zakazoval.
15.02.2023 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (255 článků)

Pítr v Survivoru vyznal lásku své Gábině: Ta si mezitím užívá na Kostarice

 
Poté, co se šušká, že Pítr ze Survivoru začíná staronový románek s Andreou Bezděkovou, tak nyní vše uvedl na pravou míru. Petr Havránek má doma přítelkyni Gabrielu Gášpárovou, po které se mu evidentně moc stýská. Svou lásku jí vyznal přímo před televizními obrazovkami. 
08.03.2023 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (255 článků)

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

 
Zdálo se, že mezi Petrem Havránkem alias Pítrem ze Survivoru a jeho přítelkyní Gabrielou Gašpárovou panuje napjatá atmosféra. Ve společnosti se mluvilo dokonce o tom, že se měla dvojice rozejít, a to na základě domněnek, že mezi Pítrem a další soutěžící z drsné reality show Andreou Bezděkovou to na ostrově minimálně jiskří. To však Pítr zásadně odmítá, jak se rozpovídal v pořadu Extra Host. Jak to s Gábi nyní mají? 
24.03.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (255 článků)

Tomáš Pitr: Janoušek? Jako můj pes, co měl epilepsii

 
Podnikatel Tomáš Pitr má bohatou historii. Byl souzen za daňové podvody z počátku tisíciletí. V roce 2007 utekl do zahraničí, v roce 2010 byl dopaden a skončil ve vězení, ale v roce 2013 byl propuštěn za dobré chování. O osm let později je zase v jednom kole a opět podniká. Před 20 lety jsem byl v první desítce (boháčů), říká o sobě Pitr. A protože moc neutrácel, stále má peníze. Dnes podniká i s odsouzeným Romanem Janouškem, o němž také promluvil. Janoušek prý má lepší a horší dny.
31.03.2021 07:40 |

podobné články

Pitr si před svým zatčením často volal s Krejčířem

 
Podnikatel Tomáš Pitr, kterého minulý týden zatkla švýcarská policie, byl v čilém kontaktu s dalším "uprchlíkem" Radovanem Krejčířem i dalšími kontroverzními osobami. S Krejčířem si prý Pitr pravidelně telefonoval a naposledy spolu hovořili jen tři dny před svým zatčením. Uvedl to časopis Týden.
02.08.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (787 článků)

Tomáš Pitr má naději. Podal stížnost, která může vše změnit

 
VÍME PRVNÍ Tomáš Pitr je teď ve švýcarské vazbě plný očekávání. Právě v těchto dnech by totiž mělo padnout rozhodnutí ohledně námitky z podjatosti soudního senátu, jenž nyní projednává obnovu procesu, v němž byl Pitr poslán v roce 2006 do vězení na pět let kvůli daňovým únikům. Předseda zmíněného senátu je kárně stíhán.
11.07.2011 20:35 |

podobné články

Pitr by ve středu prý mohl být na svobodě

 
VÍME PRVNÍ Kontroverzní český podnikatel Tomáš Pitr bude s největší pravděpodobností příští týden na svobodě. Muž pravomocně odsouzený v Česku, který bývá často spojován se zavražděným šéfem podsvětí Františkem Mrázkem, byl zadržen loni 26. července v horském středisku Svatém Mořici v kantonu Graubünden. A podle švýcarského práva nesmí být cizinec zadržován ve vazbě déle než jeden rok. Znamená to, že ve středu by mohl Pitr projít bránou věznice v Churu, správním středisku kantonu.
24.07.2011 05:30 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (188 článků)

Pitr zřejmě nabídne kauci za své propuštění. Šance je malá

 
Tomáš Pitr dál zůstává ve švýcarském vedení. Zpráva o tom, že by mohl být propuštěn, neboť ve Švýcarsku nesmí být nikdo ve vazbě déle než rok, byla planý poplach. Žádný takový zákon ve Švýcarsku neexistuje. Pitr se tak nadále snaží být propuštěn na základě kauce.
26.07.2011 09:50 |

podobné články

Pitr azyl ve Švýcarsku nedostane, úřad pro migraci to zamítl

 
Švýcarský Federální úřad pro migraci zamítl žádost uprchlého podnikatele Tomáše Pitra o azyl, informovala dnes Česká televize. Pitr se proti rozhodnutí úřadu může odvolat. Podle jeho advokáta Jana Křivánka se azylové řízení může protáhnout ještě na několik měsíců. Pitr svou žádost odůvodnil obavou o život a podjatostí české justice.
27.10.2011 20:30 |

podobné články

Pitr nebude požadovat obnovu procesu

 
Podnikatel Tomáš Pitr stáhl žádost o obnovu procesu v kauze vyvedení akcií firem Setuza a Milo Surovárny ze společnosti Agrocredit. Uvedla to dnes Česká televize. Pitr byl odsouzen jako uprchlý v roce 2010 k šesti letům odnětí svobody, rozhodnutí o vině je pravomocné. O výši trestu ale musí soud podle ČT rozhodnout znovu, a to ještě před tím, než začne soudní řízení kvůli podvodům s daněmi, jehož obnovu soud na Pitrovu žádost povolil minulý týden.
23.04.2012 22:30 |

podobné články

Kauza Pitr: Soud rozhodne, kolik let si odsedí

 
Za přísných bezpečnostních opatření začalo dnes u pražského městského soudu jednání o tom, jaký trest dostane kontroverzní podnikatel Tomáš Pitr za vyvedení akcií potravinářských společností Setuza a Milo Surovárny ze společnosti Agrocredit. Do verdiktu senát započítá také jeden Pitrův daňový delikt z roku 1994. Podnikatele přivedla do síně ozbrojená maskovaná eskorta vězeňské služby. Pitr měl při příchodu na hlavě kuklu, kterou mu sundali až v síni.
04.06.2012 10:10 |

podobné články

Vysmátý Pitr má teď důvod spíš k pláči: Dostal pět let za daňové úniky! Provod je volný

 
Ač to dříve vypadalo, že podnikatelé Tomáš Pitr a Miroslav Provod trestu uniknou díky novoroční amnestii, dnešní soud je vyvedl z omylu. Pitr dostal pět let za daňové úniky, Provoda sice vinným shledali, ale na něho se novoroční amnestie vztahuje.
18.06.2013 15:55 |

podobné články

Kluk z Libně, odsouzený podnikatel Pitr: Teď jezdím metrem. A lidé tam po mě neplivou

 
Kontroverzní podnikatel Tomáš Pitr odešel od odvolacího soudu s pravomocným rozsudkem čtyřletého nepodmíněného vězení. Za daňové úniky z roku 1994 dostal navíc pětiletý zákaz působení ve statutárních orgánech firem. Ten mu prý ale příliš nevadí- týká se jen českých firem a Pitr má značnou část svých aktivit v zahraničí.
12.12.2013 20:20 |

podobné články