Článek

Pistolník Kalousek do vazby? Alkohol, podělané spoďáry... „Ozbrojený odpor“ pokračuje, ale „ratatatatata“ je jinde. Probral se totiž Babiš. To je aféra!

 
Pobavení i pohoršení dnes vyvolal svým výrokem o třech revolverech a ozbrojeném odporu poslanec Miroslav Kalousek. Někteří Kalouskově odhodlání nevěří, jiní už chystají trestní oznámení. "Realita by mu asi zasvinila spoďáry," mínil poslanec Foldyna. Ale Metnar už se omlouvá, že zadání na tento text dostalo ministerstvo v roce 2015. A co na to Andrej Babiš? Potěšen nebyl.
31.03.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22156 článků) , Miroslav Kalousek (7355 článků)
Podobné články

Ví, jak vydělat: Justin Bieber si v nové kampani hladí rozkrok!

 
Taky jste si někdy říkali, co tak dělá Justin Bieber, když mu postel nezahřívá žádná modelka? Tady je odpověď! Zpěvák nafotil kampaň pro slavnou značku spodního prádla a práce se mu evidentně líbila. Na tváři má slastný výraz a hladí si nové spoďáry. Teda kdyby jenom spoďáry!
27.01.2016 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1563 článků)

Mnichov 38, měli jsme se bránit? Západ prý mohl pomoci, Beneš jako politický účetní, analytik předkládá nový pohled na události, které zlomily Československo

 
EXKLUZIVNĚ „Skutečný příběh Mnichova 1938 naneštěstí není ten, který by byl plně znám. Tváří tvář útoku agresivního a totalitního státu je největší chybou vůdců demokratického národa mít obavy z toho v nezbytném případě odpovědět vojenskou silou,“ ParlamentníListy.cz přináší analýzu událostí roku 1938 a Mnichovské dohody z pera spolupracovníka prestižního izraelského Beginova-Sadatova centra pro strategická studia Jiřího Valenty. Ozbrojený odpor vůči Hitlerovým nárokům mohl být podle Valenty pro Československo z hlediska lidských i materiálních ztrát nákladnou záležitostí. Na druhé straně byla ale autentickou možností, kterou většina národa chtěla, píše Valenta a pouští se i dále: například do atmosféry, která tou dobou panovala v Berlíně. Zamýšlí se i nad tím, jak na možný ozbrojený odpor československých sil, mohli reagovat západní velmoci.
16.10.2018 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Valenta (179 článků)

Mnichov 1938, měli jsme se bránit? Západ prý mohl pomoci, Beneš jako politický účetní, analytik předkládá nový pohled na události, které zlomily Československo

 
EXKLUZIVNĚ „Skutečný příběh Mnichova 1938 naneštěstí není ten, který by byl plně znám. Tváří v tvář útoku agresivního a totalitního státu je největší chybou vůdců demokratického národa mít obavy z toho v nezbytném případě odpovědět vojenskou silou,“ ParlamentníListy.cz přinášejí analýzu událostí roku 1938 a mnichovské dohody z pera spolupracovníka prestižního izraelského Beginova-Sadatova centra pro strategická studia Jiřího Valenty. Ozbrojený odpor vůči Hitlerovým nárokům mohl být podle Valenty pro Československo z hlediska lidských i materiálních ztrát nákladnou záležitostí. Na druhé straně byla ale autentickou možností, kterou většina národa chtěla, píše Valenta a pouští se i dále: například do atmosféry, která tou dobou panovala v Berlíně. Zamýšlí se i nad tím, jak na možný ozbrojený odpor československých sil mohli reagovat západní velmoci.
16.10.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Valenta (179 článků)

Most: 45 tisíc dávek na rodinu? Podělané plínky, flašky a nákupy. Dusno po zpovědi primátora

 
Hnutí Lepší sever sdílelo článek v němž redakce PL monitorovala výroky mosteckého primátora Jana Paparegy o nepřizpůsobivých. Volební kandidát prý hovořil „bez obalu“. Bez skrupulí mu to vrátila i veřejnost. Část menšiny si rýpání do vlastních řad vysvětluje takto: „Ten, co se ohání prací, tak sám sedí doma na dávkách. Nemá co dělat, tak otravuje Romy.“ A po zhruba devíti letech lidé „oprášili“ známý hoax. Ale přišli i s řešením. Poznejte mentalitu příhraničí.
10.08.2020 14:10 |

podobné články

Na akci Milana Syručka, na které vystoupili Bašta, Polreich a Schneider, padla hodně výbušná slova ke svazkům StB

 
REPORTÁŽ Máme bezvýhradně věřit archivům? Nebo se na ně dívat s opatrností a znalostí kontextu, protože tajnými službami vyráběné dokumenty mohou být „toxické“ i dnes. A to by se v politickém boji setsakra mohlo někomu hodit. Diskuse o novinkách a zajímavostech z archivů, kterou uspořádala Nadace železné opony a dlouholetý novinář a spisovatel literatury faktu Milan Syruček, se dostala od ruské „burzy“ s umně vyhotovenými diplomy až k „podělané“ radě města Havlíčkova Brodu. Řeč byla i o prezidentském kandidátu Jiřím Drahošovi. Jak se řečníci shodli, buďme obezřetní v tom, co prohlašují historici a někteří „rádoby badatelé“. Zazněla i kritika na adresu ÚSTR, který prý svá díla považuje téměř za svatá…
22.01.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1184 článků)

Aféra okolo odvolaného moskevského starosty pokračuje

 
Aféra okolo odvolaného moskevského starosty Jurije Lužkova pokračuje. Lužkov se podle svého přítele chystá napadnout prezidentský výnos o svém sesazení u soudu.
29.09.2010 11:45 |

podobné články

Bodyguard Benalla, muž, který otřásá Elysejským palácem

 
Aféra Benalla. Macronova Francie se v těchto dnech otřásá v základech. Nemine dne, aby ze země galského kohouta nepřicházely nové informace v aféře Benalla, pojmenované podle bývalého osobního strážce prezidenta Emmanuela Macrona. V médiích, stejně jako v parlamentu, se ta slova neustále opakují: státní aféra, státní aféra. Elysejský palác se zmítá ve víru zničujícího mediálního vulkánu. V neděli poprvé svolal prezident Macron krizový štáb – a slíbil „zásadní reorganizaci“.
28.07.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (508 článků)

Pistolník Miroslav Kalousek: Má doma tři revolvery!

 
Odboráři, než příště začnete plivat na ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09), pořádně si to rozmyslete! Politik totiž přiznal, že vlastní hned tři zbraně. A nejsou to jen nějaké vzduchovky! Pyšní se revolvery Glock 38, 38 single a Mauser Luger 9 mm typu 44.
13.06.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7355 článků)

Vidloň od krav Babiš, provokatér Kalousek. Běda lidem, kteří tohle zvolili. Ještě jedno pokračování nezapomenutelné řeže u Moravce

 
Velký zájem vzbudily nedělní Otázky Václava Moravce. Což se i očekávalo, neb se v něm sešli u jednoho stolu dva nesmiřitelní rivalové. Ministr financí Andrej Babiš a jeho předchůdce Miroslav Kalousek. „Panoptikální Otázky Václava Moravce! Běda lidem, kteří dopustí, že ministrem financí jejich země je něco takového jako Babiš. Běda lidem, kteří dopustí, že něco takového jako Kalousek je prakticky lídrem opozice,“ okomentoval tento duel Petr Štěpánek (ODS), bývalý místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Smířlivější k Babišovi byl poslanec jeho hnutí a bývalý ředitel Českého rozhlasu v Pardubicích Martin Kolovratník. „Kalousek provokoval, Babiš měl fakta, jednoznačně u mě vyhrál. Je škoda, že se nechal vyprovokovat. Líbí se mi na něm, že to nakonec přiznal. Že i když se na duel chystal a školil, úplně ho nezvládl. Je to normální chlap. Chová se lidsky.“
05.10.2015 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22156 článků) , Petr Štěpánek (848 článků) , Petr Štěpánek (848 článků) , Miroslav Kalousek (7355 článků) , Václav Český (584 článků) , Martin Štěpánek (141 článků) , Martin Štěpánek (137 článků)

Kalousek nikoho nezabil. Jeho advokát to žádá černé na bílém. U soudu s Babišem kvůli padákům je i jinak velmi veselo

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) často vypráví, co všechno podle jeho názoru napáchal poslanec Miroslav Kalousek, a Kalousek to Babišovi s chutí vrací. Ale v jednu chvíli zašel podle Kalouska Babiš příliš daleko. To když poznamenal, že Kalousek „zabil lidi cez padáky“. Kalousek proto Babiše pohnal před soud. V tomto týdnu proběhlo jednání. A takhle to dopadlo...
12.09.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22156 článků) , Miroslav Kalousek (7355 článků)

Válka v Česku? Kalousek: Mám tři revolvery! Jsem připraven na ozbrojený odpor proti vládě

 
Ministr Lubomír Metnar (ANO) se rozhodl předložit vládě návrh, aby vláda a premiér v budoucnu získali pravomoc řídit zemi v době krize sami. Informaci přinesli reportéri Lukáš Valášek z Aktuálně.cz a Ondřej Kundra z Respektu. Na zprávu zareagoval jak předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek, který varuje, že má tři revolvery, tak i hradní mluvčí Jiří Ovčáček.
31.03.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7355 článků) , Miroslav Válek (28 článků)

Alkoholik se po autonehodě probral jako totální abstinent

 
Sedmapadesátiletý John Boulter ze Spojeného království může děkovat Bohu nejen za to, že přežil těžkou autohavárii, ale v jeho případě se jednalo o štěstí v neštěstí. Když se totiž probral z kómatu, byl totálním abstinentem. Přitom před nehodou v autě byl těžkým alkoholikem.
24.02.2015 12:05 |

podobné články

Pivní hříšníci: Kalousek zaplatí za návštěvu hospody 3000, Jurečka dostal flastr za pivo na ulici

 
Šéf KDU-ČSL Marian Jurečka a šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek dostali od pražského magistrátu pokutu za porušení vládních opatření proti šíření covidu-19, uvedl dnes náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). Oba politici porušili opatření tím, že si dali pivo - Kalousek v uzavřené restauraci při čekání na jídlo, Jurečka na ulici. Proti rozhodnutí mohou ještě podat odpor. Kalousek Blesk Zprávám řekl, že v jeho případě činí pokuta 3000 korun a že ji zaplatí.
16.12.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7355 článků) , Marian Jurečka (778 článků)

Vánoční Andrej Babiš: Nejdůležitější zákon roku, větší investice, ale i vzpomínka na spoďáry

 
Premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš se na svém facebookovém profilu svěřil s tím, jak tráví předvánoční čas a co má ještě v plánu. Pochlubil se také tím, že sestře jeho ženy Moniky se narodila holčička, takže nejlepší dárek pod stromečkem je zajištěný.
23.12.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22156 článků)

NESKUTEČNÉ! Strážníci vytáhli z řeky utopence! A ten se PROBRAL!

 
O zázraku může hovořit muž, jehož bezvládné tělo ve středu vylovili rybáři v řece Moravě. Na břehu se totiž znovu probral.
27.04.2011 13:35 |

podobné články

Stařeček (75) se po »smrti« probral v rakvi: Příbuzní už chystali pohřeb!

 
Velmi nepříjemné probuzení čekalo na pětasedmdesátiletého stařečka v jedné z osad v čínské provincii S’-čchuan (Sečuán). Muž se totiž probral v rakvi, v níž měl být zanedlouho pohřben! Příbuzní »nebožtíka« byli v šoku, když uslyšeli jeho zoufalé bouchání do víka rakve.
13.01.2017 22:25 |

podobné články

Režisér Jiří Menzel se den před Vánoci probral z umělého spánku

 
Radostnou zprávu na svém facebookovém profilu zveřejnila manželka Jiřího Menzela (79) Olga (39). Všem fanouškům totiž sdělila, že se režisér probral z umělého spánku.
24.12.2017 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (453 článků)

Pilot si dal šlofíka a přeletěl letiště. Probral se až po padesáti kilometrech

 
Pokud vám cestování letadlem způsobuje úzkosti, není tenhle článek pro vás. Jak se totiž ukazuje, piloti si za „kniplem“ občas rádi zdřímnou. Přesně k tomu došlo při australském letu z Tasmánie na přilehlý King Island, kdy si dal pilot dvacet a probral se až po téměř 50 kilometrech. Chybu si však uvědomil hned po probuzení a po krátké odbočce se vrátil na původní místo přistání.
28.11.2018 16:35 |

podobné články

Babiš může vyhrát volby i z vazby. Vládnout může s KSČM a Okamurou

 
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš by mohl vyhrát volby i z vazby. To tvrdí pražský advokát Robert Plicka ve svém rozhovoru pro server Forum24.cz. Uvalení vazby na Babiše je však podle Plicky v rámci kauzy Čapí hnízdo nepravděpodobné.
17.08.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22156 článků)