Článek

Písničkář Pokáč a bývalá atletka mají syna. Dostal jméno Teodor

 
Písničkář Jan Pokorný (30) alias Pokáč je otcem. Jeho snoubenka Eliška Klučinová (32) porodila syna Teodora. Fanouškům to oznámili na sociálních sítích.
12.02.2021 08:31 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Eliška Klučinová (17 článků) , Jan Pokorný (13 článků)
Podobné články

Během dvou měsíců zvládli zásnuby a narození miminka: Ženit v roušce se ale písničkář Pokáč nechce

 
V prosinci požádal písničkář Pokáč svoji těhotnou partnerku Elišku Klučinovou o ruku a navlékl jí zásnubní prsten. O dva měsíce se jim narodil syn Teodor. Svatbu ovšem mezitím snoubenci nestihli. A ani na ni nehodlají spěchat.
02.03.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Klučinová (17 článků)

Písničkář Pokáč se bude ženit. Tak teda jo, odpověděla mu jeho atletka na žádost o ruku

 
Písničkář Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, se zasnoubil s přítelkyní Eliškou. Fanouškům to oznámil snímkem, na kterém se jeho partnerce na levé ruce blyští krásný zásnubní prsten, a slovy: „...a ona řekla: tak teda jo.“
25.12.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Další miminko v českém showbyznysu: Slavný písničkář a atletka mají Teodora

 
Český písničkář Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný (30), se pochlubil na sociálních sítích velkou novinkou. Stal se z něj tatínek! Synka mu porodila jeho snoubenka, atletka Eliška Klučinová. O těhotenství mlčel až do poslední chvíle. Tak teď už zbývá jen svatba!
12.02.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Eliška Klučinová (17 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Písničkář Pokáč spojil síly s B-Side Bandem a vydává skladbu Co z tebe bude

 
Druhým singlem z alba Folk Swings, které vyšlo v pátek, je sympatická hříčka Co z tebe bude, za níž stojí textař a zpěvák Pokáč. Nové aranžmá písni dodalo na působivé vážnosti a videoklipem Pokáč potvrdil svou muzikantskou všestrannost.
30.10.2020 15:05 |

podobné články

V prosinci zásnuby, v únoru miminko: Pokáč se raduje ze syna s neobvyklým jménem!

 
Písničkář Pokáč (30), jehož skutečné jméno je Jan Pokorný, se k upřímnému údivu všech svých fanoušků stal ve čtvrtek 11. února otcem! Těhotenství snoubenky Elišky Klučinové (32), bývalé atletky, se jim podařilo utajit až do porodu a chlapeček dostal krásné, byť trošku neobvyklé jméno…
12.02.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Eliška Klučinová (17 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Michala Horáka v novém klipu nahání maskovaný Pokáč

 
Písničkář Michal Horák vydá 25. října svou první desku, kterou nazval Michalovo cédéčko. Nyní, pár dní předtím, nabízí videoklip k písničce Netušim, v němž se jako host představuje jeho kolega, písničkář Pokáč. Pražský křest alba proběhne 3. listopadu v Malostranské besedě a 6. prosince v Horákově domovském Hradci Králové. Klip má na Novinkách.cz premiéru.
24.10.2019 10:34 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horák (12 článků) , Michal Horák (12 článků) , Michal Horák (11 článků)

Písničkář Pokáč: Demonstrace má upozornit na problémy

 
V pondělí 27. července v 18.45 se na Staroměstském náměstí v Praze sejdou zástupci české hudební scény. Chtějí vyjádřit nesouhlas se současnými kroky vládních institucí směrem k živé hudbě a nabídnout možnosti řešení krize v hudebním sektoru. Mezi vystupujícími a řečníky bude i písničkář Pokáč.
27.07.2020 11:50 |

podobné články

První anděl už se prošel Prahou: Písničkář Pokáč natočil videoklip jako vzpomínku na vánoční trhy

 
Písničkář Pokáč natočil nový klip na Staroměstském náměstí, ve kterém si zahrál anděla. Je to zároveň nostalgická vzpomínka na doby, kdy se ještě mohly konat vánoční trhy. Když si poslechnete slova, jako byste tam byli. A možná není čeho litovat, když jsou letos trhy v podstatě zakázané.
02.12.2020 17:00 |

podobné články

Písničkář Pokáč nakazil covidem svého kamaráda. Teď si čistí karmu dobročinným songem

 
V první vlně koronavirové pandemie radil Pokáč svým fanouškům prostřednictvím své písně Pokáčova Rychlovka , jak se chovat, aby neonemocněli nemocí Covid-19. Přestože písničkář znal všechna pravidla, nakonec sám onemocněl.
03.12.2020 09:05 |

podobné články

Zasnoubil se, ale dřív než svatba přišlo miminko: Písničkář Pokáč je tátou

 
Teprve v prosinci písničkář Pokáč oznámil, že svoji partnerku, bývalou atletku Elišku Klučinovou, požádal o ruku . Co ovšem nepozradil, je to, že pár byl už tu dobu hodně dlouho v radostném očekávání prvního společného potomka.
11.02.2021 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Klučinová (17 článků)

Písničkář Pokáč reaguje aktuálně a vtipně na měnící se restrikce: Už má i písničku o uzavřených okresech

 
Písničkář Pokáč nám na generálce koncertu Národ sobě, kultura tobě nevyprávěl jenom o své rodině a novorozeném synovi . Samozřejmě jsme se dostali i k muzice. Mimochodem z hraní na místě, kam se běžný člověk nedostane, s Annou Slováčkovou  (25) dostali místo na terase pod střechou Národního divadla, měl velkou radost.
03.03.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Slováčková (166 článků)

Písničkář Jan »Pokáč« Pokorný: Hrával jsem jen zvukařům

 
Dlouho to nevypadalo, že by byl Jan »Pokáč« Pokorný (30) hvězdou. Kluk zpívající s kytarou, žádný prvoplánový krasavec. Na koncerty mu nikdo nechodil, a tak hrál jen pro zábavu a pracoval jako ajťák. Vydržel a situace se obrátila. Dnes mají jeho songy na YouTube i přes osm milionů zhlédnutí a fanoušci je na koncertech zpívají s ním.
09.08.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Písničky pro mou přítelkyni jsou nepublikovatelné, říká muzikant Pokáč

 
Písničkář Jan „Pokáč“ Pokorný (29) se snaží psát o tématech, která přináší sám život. Smrti či angažované politice by se ve svých textech prý naopak nikdy nevěnoval. Několik písniček složil i pro přítelkyni Elišku. „Ty jsou však nepublikovatelné,“ svěřil se v rozhovoru pro Rádio Impuls.
20.04.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (744 článků)

Písničkář Pokáč mezi klokany: Baví protinožce!

 
Už má za sebou pár vystoupení na druhé půlce zeměkoule. Pokáč (29) je s přítelkyní, bývalou reprezentantkou v atletických vícebojích Eliškou Klučinovou (31), v Austrálii.
11.02.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Klučinová (17 článků)

Část zpěváků si dá pauzu, Farna či Pokáč vystupují na internetu

 
Zatímco někteří zpěváci a skupiny si kvůli koronvairu dávají pauzu, Ewa Farna, písničkář Pokáč, Pavel Callta, Marcel Procházka alias Marcell nebo Mirai budou hrát naživo, ale jen na sociálních sítích.
13.03.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1248 článků) , Pavel Callta (36 článků) , Pavel Marcel (8 článků)

Pokáč: Na své album písničku o koronaviru už asi nesložím

 
Pro rozhlasovou stanici připravuje Rychlovky, písně na aktuální téma. V únoru si zajel na pár koncertů do Austrálie, v květnu vydal duet s Annou Slováčkovou a následující sobotu a neděli bude mít sérii vystoupení na lodi plující na Vltavě v Praze. Poté písničkář Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, vyrazí za svými českými fanoušky.
12.06.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Anna Slováčková (166 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Pokáč zaperlil vtipným songem o Jágrovi a jeho přítelkyni. Slavný hokejista má výhrady, promluvil o dětech

 
Pokáč opět pobavil český národ. Tentokrát zabodoval se svou vtipnou písničkou Lovesong pro Jágrovu holku, ke které písničkář pořádně vyladil text. Na rozdíl od posluchačů se ale Jaromír Jágr (48) tolik nebavil. V textu našel spoustu nepřesností.
15.08.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2873 článků)

VIDEO Vem si mastný tričko, jdeš se bít jak Kličko. Poslanec Volný zesměšněn umělcem

 
Písničkář Pokáč složil písničku Flákanec Song/Pokáčova rychlovka. „Ten nejdrsnější bojový sport je být poslanec,“ zpívá mimo jiné Pokáč a vrací se tak k „bitce“ ve Sněmovně, kdy si došlápl nezařazený poslanec Lubomír Volný na řídicího schůze Tomáše Hanzela (ČSSD).
01.02.2021 13:00 |

podobné články

Teodor Marjanovič: Po brexitu hrozí rozpad Británie. Odejít by mohli katolíci. David Cameron sbalí kufry z pozice premiéra

 
„V případě vítězství Brexitu by v pátek ráno musel David Cameron balit kufry z pozice premiéra. Nebylo by přece možné, aby v zemi vedl někdo, kdo je proti vůli lidu,“ mínil na debatě v Liberci komentátor Hospodářských novin Teodor Marjanovič. Kromě ekonomických ztrát vidí i další výrazné nebezpečí pro Británii. „Británie se v případě odchodu z Unie může začít drolit a rozpadat,“ je přesvědčen a myslí tím separatistické tendence proevropských Skotů. Ale může se tím narušit i dosavadní klid a mír mezi katolíky a protestanty v Severním Irsku. Zatím však podle něj vítězí emoce a převahu mají v průzkumech příznivci Brexitu, tedy vystoupení Británie z Unie.
17.06.2016 17:35 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (318 článků) , David Cameron (318 článků) , David Cameron (209 článků) , David Cameron (183 článků)