Článek

Piráty český národ odmítne, tak hloupý není, věří prezident Klaus. Ale pozor na podvod jménem SPOLU

 
Hostem u Xavera v XTV byl těsně před volbami bývalý prezident Václav Klaus. Vystrčil je podle něj tragický. Tvrdý úder dostal také moderátor Železný či celá koalice SPOLU. Lidovce Jurečku prý seřvali za svatby homosexuálů a šílená paní Pekarová nemá ty samé názory jako starosta ODS z malého města. „Levičácký komunismus Pirátů snad český národ odmítne. Tak hloupý není,“ říká politik. A Fiala? Úsměvné.
07.10.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10582 článků) , Václav Fiala (97 článků)
Podobné články

Klaus ml. chce vzít poslancům plat na půl roku. Vláda návrh asi odmítne, zveřejnili proč

 
Půlroční odebrání platu poslancům a senátorům, jak je navrhl poslanec Václav Klaus (Trikolóra), kabinet ANO a ČSSD patrně odmítne. Plat zákonodárce totiž podle vládních legislativců přispívá k řádnému výkonu jeho mandátu. Do Sněmovny a do Senátu by mělo ze Strakovy akademie odejít ke Klausově novele po pondělní schůzi ministrů záporné stanovisko.
02.05.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10582 článků)

Návrh na omezenou legalizaci konopí vláda možná odmítne

 
Pro rozpor s mezinárodní úmluvou o drogách a s českou protidrogovou politikou i kvůli zdravotním rizikům vláda před zákonodárci možná odmítne omezenou legalizaci konopí, jak ji navrhla skupina poslanců ze šesti klubů v čele s Piráty. Uvádějí to podklady pro pondělní zasedání kabinetu. Novela o návykových látkách předpokládá, že bezúhonní dospělí lidé by si mohli vypěstovat a zpracovat doma až pět rostlin konopí pro vlastní potřebu bez hrozby postihu.
15.12.2018 09:40 |

podobné články

Na co si dát pozor při online seznamování

 
Jste nějakou dobu sami a cítíte, že nadešla ta pravá chvíle se seznámit? Máte málo času a nevíte, kam vyrazit a poznat někoho zajímavého? Dnes není nic neobvyklého na seznamování se po internetu. Určitě to má své výhody, ale je dobré vědět na co si dát pozor. Oči i uši na pozoru Váš vztah je již minulostí a cítíte, že jste připraveni navázat vztah s někým novým. Jenže to neznamená, že je připravená i druhá strana. To bývá často kámen úrazu. Jestliže už máte začít nový vztah, neměl by si druhý partner tahat do nového vztahu staré problémy. Pokud vám začne druhá strana psát, jaký je chudák, jak byl podveden, rozhodně není připraven začít další vztah. Délka rekonvalescence po rozchodu se různí. Někdo strádá týden a jiný rok. Rozhodně tohle je známka, že druhá strana není úplně zahojená a do nového vztahu by vnesl své problémy. Pozor na lháře Je pravdou, že i v běžném životě můžete narazit na podvodníka, ale na internetu dvojnásob. Jestliže už se chcete seznámit tímto prostřednictvím, vyhledejte kvalitní seznamky. Také se nenechte ovlivnit fotografií. Fotografie sice umí divy, ale upravit fotku není tak těžké. Mnoho lidí používá i fotografii staršího data. Potkat člověka, který má pak o 20kilo více, by byl asi docela šok. Ptejte se, žádejte aktuální fotku a stůjte nohama pevně na zemi. Sledujte rovněž, nakolik má vyplněn profil. Varovat by vás mělo balamutění, tajnůstkářství, mlžení, slovíčkaření. Ze začátku si dejte pozor na to, pokud z vás někdo ihned tahá soukromé informace: kde bydlíte, studujete, kde trávíte večer. Schůzka Přeskočila jiskra po síti a domlouváte si schůzku. Rozhodně by měla proběhnout někde na veřejnosti a přátelům dejte vědět, kam jdete a v kolik hodin se přibližně vrátíte. Nejlépe, když vám ještě kamarádka zavolá i během schůzky – jen tak pro kontrolu, že jste v pořádku. Více než na... Čtěte více Příspěvek Na co si dát pozor při online seznamování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.08.2015 08:21 |

podobné články

Kazma miláčkem národa: Za podvod se šíleným Karlem sklidil neskutečnou pochvalu od lidí!

 
Je to podvod! Ale velmi dobře udělaný podvod. Určitě si pamatujete na Karla s Tourettovým syndromem, který bavil diváky Prostřena. Web eXtra.cz jako první upozornil, že je to jen najatý herec z filmové školy. Nyní už víme, že za celým podvodem skutečně stojí bavič Kazma. A odezvy lidí jsou naprosto geniální. Všichni si jeho nový podvod pochvalují a dokonce zaujal i mnohem starší věkovou kategorii lidí, kteří doteď neměli o nějakém Kazmovi ani ponětí.
17.05.2017 21:00 |

podobné články

PirStan není nepřítel, ujišťuje Černochová z ODS. Zkušenost s Piráty má tristní, tak bude držet palce STAN

 
Poslankyně Jana Černochová (ODS) tvrdí, že bude v nadcházejících volbách z potenciálních partnerů pro vládní koalici nejvíce držet palce hnutí STAN. „Koalice PirStan je pro nás spojencem, ale já budu držet palce zejména STAN, aby lidé v rámci té koalice volili je a měli tak v Poslanecké sněmovně nad Piráty převahu,“ řekla Černochová, která prý má jako starostka Prahy 2 s Piráty na komunální úrovni tristní zkušenost.
07.09.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (568 článků)

Václav Klaus má jasno: Naději pro Česko vidí v Trikolóře a SPD, Piráty spojuje s extrémní levicí

 
Bývalý prezident Václav Klaus (79) je nespokojený se současnými poměry v zemi. Vadí mu mimo jiné omezení kvůli epidemii koronaviru. V prohlášení proto vyzval, aby se pro letošní sněmovních volby spojily strany, kterým záleží na občanských svobodách. Zmínil v této souvislosti například SPD a Trikolóru, kterou vede jeho syn. Zároveň varuje před takzvanou radikální levicí, za kterou označuje Piráty. Text prohlášení dnes ČTK zaslal Petr Macinka z Institutu Václava Klause.
20.03.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10582 článků) , Petr Václav (968 článků)

5 věcí, které kluci nepovažují za podvádění, ale holky ano!

 
Na světě je tolik věcí, které kluci nepovažují za podvádění, ale holky to vidí jinak. Třeba i samotné myšlenky na jinou ženu klasifikují jako podvod. "Ale jak něco, co se odehrává jen v mysli, může být podvod?" ptají se kluci. Tohle je pět věcí, které se holkám nepozdávají, a pokud se v některé, pánové, najdete, už jde o podvod. Takže čtěte a dejte pozor, aby se vám to nevymklo z rukou.
25.05.2013 18:45 |

podobné články

Pozor na vidláky, Milione chvilek, varuje Zdeněk Zbořil. A to není vše

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Rozhoduje se podle zákonů? A kterých? Nebo jen podle zvůle někoho, kdo se bojí pouličních demonstrací a ‚tekutého hněvu‘?“ Politolog Zdeněk Zbořil komentuje audit Evropské komise i obnovení trestního stíhání premiéra. „Co znamená, že je audit důvěrný, když je během dvou dnů v rukou kdekoho, jenom ne právního zástupce dotčené firmy? Agrofert je již souzen a veřejně odsouzen, aniž ví, proč si to Evropská komise myslí, a to zrovna v posledních dnech svého ‚odcházení‘?“ K iniciativě „chvilkařů“ dodává: „Snad jen pozor, aby na ta nádraží nepřijeli také ‚vidláci‘, nemuselo by se to vždy vyvíjet podle přání pořadatelů.“ A spor mezi Piráty a TOP 09? „Několik hašteřivých dam a jeden pražský primátor jsou možná pro Piráty větším nebezpečím než několik Kalousků z TOP 09.“
09.12.2019 10:25 |

podobné články

Zeman má problém s játry, „propálil“ Klaus. Mynář: Národ prezidenta uvidí v pátek u voleb

 
Není to lékař, ale svého přítele dobře zná. Bývalý prezident Václav Klaus (80) se rozhodl suplovat roli mlčenlivého Hradu a prozradil, co je za aktuálními potížemi jeho nástupce Miloše Zemana (77). Zeman má podle Klause problém s játry a podepsal se na tom jeho životní styl, jak řekl Rádiu Impuls. Za Zemanem dokonce jel jeho lékař a šéf Ústřední vojenské nemocnice Miroslav Zavoral. Hradní kancléř Vratislav Mynář pro Frekvenci 1 ve středu uvedl, že prezident je v Lánech, pracuje a národ ho uvidí v pátek u voleb, což potvrdil i pro Blesk Zprávy. V neděli má pak prezident od 11:00 živě okomentovat volební výsledky na CNN Prima News.
06.10.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26273 článků)

Mladý Klaus? Nic moc. Exprezident Klaus je zklamaný, zaznělo

 
Druhý český prezident Václav Klaus má opravdu velký strach z toho, že by v této zemi mohli za pár měsíců vládnout Piráti. Považuje je za moderní komunisty. Možná se kvůli nim znovu pokusí hlasitě promluvit do české politiky. Ale zřejmě se tak nestane přes Trikolóru, které velí jeho syn Václav Klaus mladší. Exprezident Klaus je totiž z politických výkonů Trikolóry zklamán.
17.03.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10582 článků)

Toto si nedovolil ani Urválek, ani K. H. Frank, zuřil Klaus u sněmovního pultíku. Pak se Michálek s Bendou hádali, kdo slouží lobbistům

 
Do vlasů si dnes v Poslanecké sněmovně vjeli Pirát Jakub Michálek a Václav Klaus mladší (ODS). Piráti totiž v rámci novely daňového řádu navrhovali, aby advokáti a obdobné profese museli poskytovat údaje i pro vnitrostátní správu daní. To se ale nelíbilo jak zástupcům ODS, tak ani TOP 09. Václav Klaus ml. se dokonce v této souvislosti rozhovořil „o přípravě diktatury". „Ani Urválek ani K. H. Frank neprolomili zcela mlčenlivost advokátů! Vy zavádíte něco podobného a ještě se tady tomu vesele řehtáte!“ káral Piráty Klaus poněkud neobvykle.
21.03.2018 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10582 článků)

Hloupý Honza? Ne, Ransdorf! Takhle se pro miliardy nechodí!

 
Jako hloupý český Honza musel Švýcarům připadat europoslanec Miloslav Ransdorf (62, KSČM). Ten se totiž jen tak, navíc ještě s falešnými dokumenty, vypravil se třemi slovenskými kumpány do tamní banky jednat o osudu konta s miliardami.
08.12.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (588 článků)

Hloupý Honza? Ne, Ransdorf! Takhle se pro miliardy nechodí!

 
Jako hloupý český Honza musel Švýcarům připadat europoslanec Miloslav Ransdorf (62, KSČM). Ten se totiž jen tak, navíc ještě s falešnými dokumenty, vypravil se třemi slovenskými kumpány do tamní banky jednat o osudu konta s miliardami.
11.12.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (588 článků)

Z nitra Prague Pride: Volila bych piráty, líbí se mi předseda, volá nezletilá. Piráty, piráty, přidali se cizinci. "Brány pekelné, samý satanisti," ozval se pak osamělý hlas

 
PŘEDVOLEBNÍ REPUBLIKA Transgender lidé jsou mi bytostně odporní. Tak kvůli téhle větě prezidenta Miloše Zemana jsme museli "kočovat z Kazachstánu do Česka". Tohle a spoustu dalších podivností jsme zažili u Pirátskou stranou zprivatizované menšiny "duhových človíčků". Tedy na současném festivalu Prague Pride. Ale byla tam ještě mnohem větší menšina. Jeden vousáč. A ten pravil, že "nás Bůh před tímto zlořádem ochrání".
07.08.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26273 článků)

„Není hloupý, má cenu ho poslouchat.“ Vondra stojí za Novotným. Zato EU mu nevoní...

 
„Novotný není hloupý člověk. Má cenu ho poslouchat. Za tou lavinou vášnivých slov a komediantství jsou některé hluboké pravdy,“ řekl v rozhovoru v Prostoru X europoslanec a nově zvolený místopředseda ODS Alexandr Vondra, když se vrátil k projevu řeporyjského starosty na kongresu ODS. Varoval též znovu před „znásilněním svobody“ kvůli klimatu a upozornil na velmi kontroverzní rozhodnutí OSN o migrantech, které nepůjde kvůli klimatu deportovat. Následoval též jeho návrh na americkou základnu v Mošnově.
23.01.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1305 článků)

„Není hloupý, má cenu ho poslouchat.“ Vondra stojí za Novotným. Zato EU mu nevoní...

 
„Novotný není hloupý člověk. Má cenu ho poslouchat. Za tou lavinou vášnivých slov a komediantství jsou některé hluboké pravdy,“ řekl v rozhovoru v Prostoru X europoslanec a nově zvolený místopředseda ODS Alexandr Vondra, když se vrátil k projevu řeporyjského starosty na kongresu ODS. Varoval též znovu před „znásilněním svobody“ kvůli klimatu a upozornil na velmi kontroverzní rozhodnutí OSN o migrantech, které nepůjde kvůli klimatu deportovat. Následoval též jeho návrh na americkou základnu v Mošnově.
24.01.2020 01:36 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1305 článků)

Operovali mu srdce na falešné jméno!

 
Podvod na doktory, podvod na zdravotní pojišťovnu a podvod i na bývalou přítelkyni! Muž už několik let žije pod falešnou identitou. Představuje se jménem Daniel Aubrecht. Vše prasklo, když si mu v nemocnici voperovali kardiostimulátor za 750 tisíc!
10.05.2018 17:00 |

podobné články

Prezident KLAUS lituje, že také nikomu nenafackoval! Budeme národ FACKOVACÍCH PANÁKŮ?

 
Fackování sice správné není, ale také to není důvod k reziganci. Komentoval fyzický útok ministra financí Kalouska na dvacetiletého mladíka prezident Václav Klaus. Téměř ale lituji, že jsem za svou kariéru také někoho nezfackoval, dodal vzápětí Klaus.
23.09.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10582 článků)

Hloupý stařík, označil Renč režiséra Němce, který vrátil státní vyznamenání

 
Režisér Jan Němec, který vrátil vyznamenání od Václava Havla, je podle jeho o generaci mladšího kolegy Filipa Renče zapšklý a hloupý stařík. Renč to dnes řekl v rozhovoru s Rádiem Impuls. Němec svým činem protestoval proti tomu, že podle něj současný prezident Miloš Zeman vyznamenává některé umělce jen na oplátku za jejich podporu v politice. Renč byl jedním z letos oceněných.
30.10.2014 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6097 článků) , Jan Němec (56 článků) , Filip Renč (633 článků) , Miloš Zeman (26273 článků) , Václav Renč (15 článků)