Článek

Piráti z Karibiku: Na konci světa. 8 zajímavostí, které jste o třetím díle možná netušili

 
Třetí pokračování ságy o Pirátech z Karibiku bylo i přes skvělé obsazení diváky nepříliš vlídně přijato. Fanoušci vyčítali tvůrcům příliš dlouhé scény plné nekonečných hádek. Plusovými body jsou však skvělá hudba Hanse Zimmera a   závěrečná bitva, kdy se spojí pirátští vůdci ze všech koutů světa. Připravili jsme pro vás 8 zajímavostí, které jste možná o třetím díle netušili.
14.08.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Hans Zimmer (17 článků)
Podobné články

9 zajímavostí o filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Hlavní hvězda málem nestihla casting

 
Piráti z Karibiku patří mezi majstrštyky studia Walt Disney. Šarmantní, ale střelený kapitán Jack Sparrow se stal jednou z nejoblíbenějších postav filmového světa. Víte, že ve filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly měl být jako slavný pirát obsazen někdo úplně jiný? Tento oblíbený film skrývá mnoho zajímavostí.
31.07.2021 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Walt Disney (109 článků) , Jack Sparrow (93 článků) , Jack Jack (79 článků)

5 faktů, které jste o kávě možná ani netušili

 
Jen málokdo by dokázal odolat kávě! Životabudiči, bez kterého si neumíme představit jediné ráno, pomocníkovi proti únavě, který nás dokáže postavit na nohy i na té nejnudnější poradě nebo zámince, proč si musíme ve středu odpoledne vyrazit s kamarádkou. Mnoho lidí ráno vstává s neodolatelnou touhou po kávě a vyjít do práce bez plného šálku ke snídani – nebo i místo snídaně – je nepředstavitelné. Taky milujete kávu? Pak jste tady správně! Jestliže se řadíte mezi věrné příznivce tohoto nápoje, který je oblíbený po celém světě a má hned několik podob, vůní i chutí, pak je dnešní článek určený právě vám! Klidně si ke čtení následujících řádků uvařte vaší oblíbenou kávu, pohodlně se usaďte a pojďte se pustit do hledání překvapujících faktů, jenž jste o kávě možná vůbec netušili. Jdeme na to! Co jste možná nevěděli o kávě, aneb 5 kávových odhalení! Káva, káva, káva! Nápoj, který milují ženy i muži napříč všemi věkovými kategoriemi po celém světě. Kávu milujeme i my a je jedno, jestli dáme přednost klasice v podobě turka, neodoláme espressu nebo si nejvíce vychutnáme café latté. Kávová fakta: Ačkoli většina lidí ví, že káva nás po ránu dokáže nastartovat a dodá nám energii, abychom byli schopni vůbec odjet do práce či do školy, jen málokdo tuší, že nám káva může pomoci i při cvičení. Jakto? Pokud si před cvičením dáte šálek kávy, ve vašem těle se začnou uvolňovat endorfiny a ty nejen zlepší vaší náladu, ale zároveň vás povzbudí k pohybu, díky čemuž se zvýší váš fyzický výkon. Můžete kávu milovat sebevíce, ale přesto byste neměli vypít více jak 70 šálků denně. Odborníci právě tohle číslo určili jako maximální strop. Věděli jste, že odborníci po dlouhých a složitých studiích přišli s novým objevem v podobě zjištění, že lidí pijící kávu žijí déle nežli ti, kteří kávu... Čtěte více Příspěvek 5 faktů, které jste o kávě možná ani netušili pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.12.2016 20:35 |

podobné články

Zajímavosti o filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Penélope Cruz musela nahradit sestra

 
Čtvrtý díl série Piráti z Karibiku patří sice k těm méně oblíbeným, zato ale s sebou nese řadu zajímavostí. Snímek Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna je sice těm ostatním velmi podobný, ale zároveň se v mnoha ohledech liší. Například ve filmu chybí postavy, které mohli diváci vidět v předchozích dílech.
27.02.2021 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (246 článků)

Zajímavosti o filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Kdo měl hrát Jacka Sparrowa?

 
Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Víte ale, že ve filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly měl být jako slavný pirát obsazen někdo úplně jiný? Tento oblíbený film skrývá mnoho zajímavostí.
29.02.2020 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Jack Sparrow (93 článků)

Zajímavosti o filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Hlavní role mohl hrát někdo úplně jiný

 
Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Víte ale, že ve filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly měl být jako slavný pirát obsazen někdo úplně jiný? Tento oblíbený film skrývá mnoho zajímavostí.
06.02.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jack Sparrow (93 článků)

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta. Tohle jste o posledním díle možná netušili

 
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta je v tuto chvíli poslední díl z pirátské ságy o kapitánu Jacku Sparrowovi. Johnny Depp, který je nyní hostem 55. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech, se pátým dílem rozloučil se svou postavou. Podle posledních informací serveru The DisInsider má hlavní roli v připravovaném pokračování převzít ženská hrdinka. 
28.08.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (970 článků) , Jack Sparrow (93 článků) , Johnny Johnny (222 článků)

Zajímavosti o filmu Piráti z Karibiku: Na konci světa. Keith Richards byl při natáčení jak dělo

 
V pokračování filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže, který v roce 2006 lámal rekordy, nachází diváci oblíbené hrdiny Willa Turnera a Elizabeth Swan při pátrání po Jacku Sparrowovi. Na dlouhou dobu jde také o poslední Piráty, ve kterých se postavy Willa a Elizabeth objevily, znovu přišly až v roce 2017. Znáte zajímavosti, které s filmem souvisejí?
20.02.2021 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (86 článků) , Keith Richards (86 článků) , Jack Sparrow (93 článků) , Will Turner (10 článků) , Keith Richards (8 článků)

Oscarový snímek Kolja měl premiéru před 22 lety: 7 zajímavostí, které jste o filmu možná netušili

 
Před dvaadvaceti lety měl premiéru oscarový snímek Kolja, který slavil úspěch i ve velkém Hollywoodu. Film má na svědomí Zdeněk Svěrák se synem Janem. Dojemný děj dodnes přivede nejednoho diváka k slzám. Přinášíme vám 7 zajímavostí, které jste o filmu možná netušili.
15.05.2018 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (347 článků) , Jan Svěrák (228 článků)

Císařův pekař a Pekařův císař: 9 zajímavostí, které jste o těchto filmech možná netušili

 
Klasická veselohra o císaři Rudolfovi II., pekaři Matějovi a legendárním Golemovi. Ačkoliv film přesně neodpovídá dějinám, je nesmírně poučný. Snímek Císařův pekař - Pekařův císař v hlavní roli s Janem Werichem patří k největším skvostům české kinematografie, přesto se k němu pojí zajímavosti, které jste možná netušili.
24.04.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Werich (150 článků)

Nesmrtelná komedie Discopříběh: 7 zajímavostí, které jste o filmu možná netušili

 
Legendární Discopříběh z roku 1987 se vrací na obrazovky. Film Jaroslava Soukupa v hlavní roli s Rudolfem Hrušínským nejmladším a Ladislavem Potměšilem baví dodnes. Přinášíme vám 7 zajímavostí, které jste o snímku možná netušili!
04.07.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (291 článků) , Ladislav Potměšil (122 článků) , Jaroslav Soukup (139 článků) , Jaroslav Soukup (139 článků)

10 faktů o Pirátech z Karibiku: Na konci světa. Jeden z herců byl během natáčení pod obraz

 
V televizi dnes běží třetí díl úspěšné pirátské ságy v hlavní roli s Johnnym Deppem (58), Orlandem Bloomem (44) a Keirou Knightley (36). Za redakci jsme pro vás připravili TOP 10 zajímavostí, které jste možná o filmu Piráti z Karibiku: Na konci světa nevěděli.
14.12.2021 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (970 článků) , Keira Knightley (198 článků) , Johnny Orlando (2 články)

11 zajímavostí k filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. Štáb ohrožovali skuteční piráti

 
Piráti z Karibiku v čele s obávaným Jackem Sparrowem jsou klasika, kterou má ráda snad každá generace. Druhý díl Truhla mrtvého muže přináší opět dobrodružství, které hlavní hrdiny zavede k Bludnému Holanďanovi a Davymu Jonesovi. Co jste ale o snímku možná nevěděli?
13.02.2021 20:11 |

podobné články

Osobnosti: Davy Jones (4 články) , Jack Sparrow (93 článků)

Keira Knightley se po deseti letech vrátí do Pirátů z Karibiku

 
Postavu Elizabeth Swannové viděli fanoušci Pirátů z Karibiku naposledy v díle z roku 2007 s podtitulem Na konci světa. Ale nový trailer ke snímku Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta odhalil, že se v něm opět zjeví v podání Keiry Knightley. A to i přesto, že sama herečka původně návrat do pátého dílu popírala.
24.04.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (198 článků)

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta. Depp se na natáčení párkrát vykašlal a další zajímavosti

 
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta je zatím poslední díl z celé série příběhů o Jacku Sparrowovi. Fantastické dobrodružství obávaného mazaného piráta se však neobejde bez pěkného maléru, za který si v podstatě může zase sám. I s tímto dílem se nese řada zajímavostí.
06.03.2021 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jack Sparrow (93 článků) , Jack Depp (4 články)

5 zajímavostí, které jste o pohádce Třetí princ určitě netušili

 
Pohádku Třetí princ zná snad opravdu každý. Natáčela se v Adršpašských skalách, a proto jsou scenérie přenádherné. Do hlavních rolí byli vybráni Pavel Trávníček a Libuše Šafránková. Přinášíme vám 5 zajímavostí, které jste o pohádce určitě netušili.
06.05.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (477 článků) , Libuše Šafránková (367 článků)

8 zajímavostí, které jste netušili o filmu Vetřelec!

 
První část jedné z nejpopulárnějších ság v historii science fiction představuje americkou herečku Sigourney Weaver jako ženu ocelových nervů, předurčenou k boji proti nepřekonatelné bytosti z vesmíru. Posádka kosmické dopravní lodi Nostromo, která míří z obchodních cest zpět na Zemi, je palubním počítačem předčasně probuzena ze spánku. Megafilm Vetřelec se stal naprosto kultovním filmem. Podívejte se na 8 zajímavostí, které jste o filmu určitě netušili!
13.05.2018 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Sigourney Weaver (31 článků)

Zajímavosti k filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. Štáb byl v ohrožení

 
Piráti z Karibiku v čele s obávaným Jackem Sparrowem jsou klasika, kterou má ráda snad každá generace. Druhý díl Truhla mrtvého muže přináší opět dobrodružství, které hlavní hrdiny zavede k Bludnému Holanďanovi a Davymu Jonesovi. Co jste ale o snímku možná nevěděli?
07.12.2021 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Davy Jones (4 články) , Jack Sparrow (93 článků)

Pitt vyfoukl flek Washingtonovi. Odmítl přitom jednu zásadní roli: 10 zajímavostí, které jste možná netušili o filmu Sedm

 
Legendární film Sedm by měl povinně každý vidět alespoň jednou. Snímek byl natočen v roce 1995, a přesto zůstává jedním z nejoblíbenějších thrillerů vůbec. Ústřední role policistů ztvárnili Brad Pitt (54) a Morgan Freeman (81). Původně to tak ale vůbec nemuselo být. Přinášíme vám 10 zajímavostí, které jste možná o filmu nevěděli.
08.11.2018 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1924 článků) , Morgan Freeman (88 článků) , Morgan Freeman (54 článků)

Addamsova rodina 2: Těchto 7 zajímavostí jste možná o filmu netušili

 
Jsou zvláštní, mrtvolně bílí, se smyslem pro černý humor, to je Addamsova rodinka. Od natočení druhého dílu uběhlo téměř 30 let. Ačkoliv se kultovní snímek dost často reprízuje v televizi, možná o něm netušíte úplně vše. Tohle je 7 zajímavostí, které vás možná překvapí.
31.07.2021 19:25 |

podobné články