Článek

Piráti: Novou tiskovou mluvčí České pirátské strany se stala Lucie Švehlíková

 
Novou tiskovou mluvčí Pirátů se od začátku listopadu stala Lucie Švehlíková. Na pozici vystřídala Veroniku Šmídovou, která zůstává v roli vedoucí PR komunikace České pirátské strany.
02.11.2023 04:25 |

podobné články

Podobné články

Piráti: Do čela Rady Evropské pirátské strany usedly tři ženy, jedna je z ČR

 
Pirátské centrum na Žižkově v Praze o víkendu hostilo delegáty čtrnácti evropských Pirátských stran, konala se totiž volba nového předsednictva Rady Evropské pirátské strany (PP-EU). Předsedkyní se stala islandská Pirátka Oktavía Hrund Jónsdóttir, místopředsedkyněmi pak Pirátka z francouzské Parti Pirate, v online světě prezentující se jako „Antigone”, a zástupkyně České pirátské strany Markéta Gregorová. V širším předsednictvu usedne i poslanec Mikuláš Peksa.
22.11.2017 08:40 |

podobné články

Jakub Michálek zůstává místopředsedou Pirátské strany

 
Celostátní fórum Pirátské strany skončilo hlasování o návrhu na odvolání Jakuba Michálka z pozice místopředsedy strany. Online hlasování se zúčastnilo 76 procent členů Pirátské strany, každý z členů mohl využít až tří hlasů. Ani jedna ze tří možností nezískala nadpoloviční většinu všech hlasujících, Jakub Michálek tedy zůstává v pozici místopředsedy strany.
05.11.2019 09:30 |

podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1696 článků) , Michal Hrdlička (707 článků)

DPP: Novou tiskovou mluvčí se stala Tereza Krásenská

 
Dopravní podnik hl. města Prahy (DPP) má od dnešního dne novou tiskovou mluvčí , stala se jí Tereza Krásenská. Do Dopravního podniku přichází z Magistrátu hlavního města Prahy, kde působila jako ředitelka odboru komunikace a tisková mluvčí.
14.06.2012 16:35 |

podobné články

Doma nevařím, můj partner je fenomenální kuchař, prozradila Lucie Bílá

 
Šestačtyřicetiletá zpěvačka Lucie Bílá už tři roky tvoří pár s Petrem Makovičkou. Za celou tu dobu se čtrnáctinásobná držitelka ceny Český slavík moc v kuchyni nezdržovala. Nejen kvůli pracovnímu vytížení, ale vlastně ani nemusela, protože o vaření se stará její o devět let mladší přítel. Další články k tématu: Lucie Bílá je v nemocnici, v neděli ji v bolestech odvezla záchranka Lucie Bílá se oblékla do kůže a stala se opět metalovou dračicí Lucie Bílá se vrátí k Arakainu. A pojedou na turné Lucie Bílá bilancuje: devět platin, háčkování v autě a dvoumetrový chlap Lucie Bílá prodala skoro 100 tisíc kusů vánočního alba, má 9 platin Lucie Bílá točí s Troškou, do Babovřesk přijede v roli luxusní cikánky
17.05.2012 01:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2707 článků)

Piráti se rozhádali s ODS a TOP 09 v Plzeňském kraji. Vadí jim „kmotr“ i „kšefty“

 
Piráti v Plzeňském kraji vypoví koaliční smlouvu. Koalici tvoří uskupení STAN + Piráti a ODS + TOP 09. Rozhodli o tom dnes členové Pirátské strany. ČTK to řekl náměstek hejtmanky pro sociální věci Rudolf Špoták (Piráti). „Piráti nesouhlasí s tím, že ODS a TOP 09 si ‚na sílu‘ protlačily svého kmotra, Romana Jurečka do představenstva Klatovské nemocnice,“ uvedli v tiskové zprávě, kterou má ČTK k dispozici. Mají ale i další výhrady. Roman Jurečko, který je místopředsedou krajské organizace ODS, ČTK řekl, že je pro něj postoj Pirátů těžko pochopitelný, označení za kmotra označil za nesmyslné.
29.01.2022 14:25 |

podobné články

Piráti vypoví koaliční smlouvu v Plzeňském kraji

 
Piráti v Plzeňském kraji vypoví koaliční smlouvu. Koalici tvoří uskupení STAN + Piráti a ODS + TOP 09. Rozhodli o tom členové Pirátské strany. ČTK to řekl náměstek hejtmanky pro sociální věci Rudolf Špoták (Piráti). „Piráti nesouhlasí s tím, že ODS a TOP 09 si ‚na sílu‘ protlačily svého kmotra, Romana Jurečka, do představenstva Klatovské nemocnice,“ uvedli v tiskové zprávě. Mají ale i další výhrady. Roman Jurečko, jenž je místopředsedou krajské organizace ODS, řekl, že je pro něj postoj Pirátů těžko pochopitelný, označení za kmotra označil za nesmyslné.
30.01.2022 06:25 |

podobné články

Tepláky, chlast, výkřiky. Piráti se fotili u oslav Michálka, jenže to ihned smazali. My ty snímky máme

 
Celostátní fórum Pirátské strany skončilo v úterý hlasování o návrhu na odvolání Jakuba Michálka z pozice místopředsedy strany. Online hlasování se zúčastnilo 76 procent členů Pirátské strany, každý z členů mohl využít až tří hlasů. Ani jedna ze tří možností nezískala nadpoloviční většinu všech hlasujících, Jakub Michálek tedy zůstává v pozici místopředsedy strany.
06.11.2019 14:20 |

podobné články

Piráti jsou opět v sobě. „Seš kretén, co spolu se svojí ségrou…“ sklízí Ferjenčík s Richterovou

 
Nálada uvnitř Pirátské strany by se v posledních dnech dala krájet. Kromě pirátské volby předsedy, kterou provázely třenice či výroky kandidátky na předsedkyni Jany Michailidu velebící komunismus, se piráti „bijí“ i na neveřejné části svého fóra. Pirátský zastupitel na Praze 8 Jan Hamal Dvořák po volbě předsedy nevydýchal poměry uvnitř strany a bývalému poslanci Mikuláši Ferjenčíkovi a jeho sestře Olze Richterové vzkázal, co si o nich myslí. „Seš nafoukanej kretén,“ započal svůj hutný vzkaz zastupitel.
15.01.2022 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dvořák (41 článků) , Jan Dvořák (151 článků) , Honza Dvořák (151 článků)

Hvězda seriálu Já, Mattoni bude podruhé tátou: Švehlíkova manželka už těhotenství neskryje!

 
Doteď si o tom ve filmové branži šuškaly desítky vrabců na střeše! A nyní je to potvrzené! Manželka Davida Švehlíka (44) Vendula čeká s hercem miminko. Pokročilé těhotenství už je u ní lehké rozpoznat.
19.09.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: David Švehlík (124 článků)

Světnička (MS Piráti): Nesouhlasíme s koketováním s levičáckými experimenty

 
Reakce Moravské a Slezské pirátské strany na manipulativní vyjádření tiskové mluvčí České pirátské strany
18.08.2018 07:45 |

podobné články

Novou tiskovou mluvčí Lesů ČR je Eva Jouklová

 
Novou tiskovou mluvčí státního podniku Lesy České republiky se 1. února stala Eva Jouklová. Nahradila tak Zbyňka Boublíka, který z podniku odchází vykonávat funkci místostarosty Prahy 12.
09.02.2015 13:51 |

podobné články

Hospodářská komora má novou tiskovou mluvčí. Odešla z České televize

 
Bývalá redaktorka ČT Karolína Kyselová se stala novou tiskovou mluvčí Hospodářské komory ČR.
20.04.2015 19:51 |

podobné články

ODS nás vykopne a bude to dobře. U Pirátů řeší, co dál: Místy divoké

 
Po debaklu při parlamentníchh volbách je Pirátské fórum plné příspěvků. Jednak o tom, co se udělalo špatně, ale také o tom, co by se mělo dělat dál. Zejména se řeší, zda by Piráti měli vstupovat do vlády, i když jejich čtyři poslance pro většinu nepotřebuje. Jeden člen České pirátské strany přirovnal pozici Pirátů k Zeleným v roce 2006 a sociálním demokratům v minulých volbách. „Byla by chyba z toho dobrovolně vycouvat. Ideální stav (přesněji nejmenší zlo) by byl, kdyby nás ODS vykopla. Situace mučedníků by nám prospěla,“ zaznělo. A podle europoslance Peksy se není třeba bát, že by Piráti neměli mediální pozornost.
11.10.2021 08:15 |

podobné články

Ministerstvo dopravy má novou tiskovou mluvčí

 
Novou tiskovou mluvčí Ministerstva dopravy se k v úterý 6. září stala Květa Kočová. Nahradí dosavadního mluvčího úřadu Jakuba Ptačinského, který odchází vybudovat nové PR a marketingové oddělení do ČD Cargo.
06.09.2011 16:00 |

podobné články

Kateřina Zajíčková je novou tiskovou mluvčí LIBERTY Ostrava

 
Kateřina Zajíčková, která v květnu tohoto roku nastoupila do funkce vedoucí komunikace a firemní odpovědnosti hutní společnosti LIBERTY Ostrava, přebírá kompletní komunikační agendu společnosti a od 1. srpna se stala její novou tiskovou mluvčí.
02.08.2023 10:45 |

podobné články

Internet navždy bez cenzury! Pirátská strana demonstrovala před sídlem Věcí veřejných

 
Zhruba dvě desítky členů a příznivců České pirátské strany dnes protestovaly proti cenzuře internetu. Pro svou demonstraci si "piráti" zvolili prostranství před sídlem vládních Věcí veřejných. Kabinet se totiž podle předsedy poslaneckého klubu VV Víta Bárty dohodl na snaze omezit možnost internetového sázení na zahraničních serverech, zdůvodnil dnešní akci místopředseda pirátské strany Mikuláš Ferjenčík.
20.10.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků)

Piráti budou na Vysočině hledat nové členy

 
V sobotu 3.10. se v Jihlavě sejde druhý nejvyšší orgán České Pirátské strany. Bude zde zasedání Republikového výboru. Na programu bude strategie ke krajským volbám, dále se bude rokovat o možném zrušení zákazu hotovosti pro veškeré platební operace Pirátské strany. Naplánovaná je i diskuse k programovému bodu Zemědělství, což je pro Vysočinu důležité téma.
29.09.2015 12:01 |

podobné články

MS Piráti: Rivalita mezi pirátskými stranami nabírá na obrátkách

 
Vyjádření Moravské a Slezské pirátské strany k incidentu napadení jejího člena funcionářem České pirátské strany
22.08.2018 09:25 |

podobné články