Článek

Piráti, máte smůlu. Žalujete Babiše? Takto prý dopadnete

 
Advokátka Monika Čírtková se na facebookovém profilu rozepsala o žalobě, kterou podali Piráti na premiéra Babiše Krajskému soudu v Praze za údajné šíření nepravdivých informací.
21.07.2021 13:40 |

podobné články

Podobné články

Rudolf Mládek: Žalujete předsudečnou nenávist?

 
Troufám si tvrdit, že zde je možnost. Citujme nejprve výrok autora, Martina Fendrycha, uveřejněný na portálu Aktuálně dne 6.3.2019 cit: „ Nepochopil, (míněn Babiš), že EU jsme my. Dělá hrubé chyby (odmítnutí podpory Frontexu, odmítnutí dětských uprchlíků, spojení se Zemanem, setrvávání ve visegrádské čtyřce, útok na Hohlmeierovou). (1)
07.03.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (355 článků) , Rudolf Martin (16 článků)

Máte problém s EXEKUCÍ? Svěřte se, poradí vám ministr Pospíšil!

 
Klepe vám na dveře exekutor? Nebo se bojíte, že tak kvůli dluhům dopadnete? Udělali vám kvůli dluhu tzv. plombu na dům, a ačkoliv jste už zaplatili, stále ji neodstranili? Ignorovali jste výzvy exekutorů, a teď se bojíte, že je pozdě? Máte obavy, že váš dům či byt spěje do veřejné dražby? Nebo vás prostě jen zajímá, jak vyjít s příjmem a vyhnout se zadlužování? Na vybrané otázky čtenářů Aha! odpoví ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil! Proto se neostýchejte se svými problémy svěřit v diskusi. Čím dříve, tím lépe!
10.04.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2140 článků) , Jiří Pospíšil (2140 článků)

Piráti chtějí urychleně hlasovat o vydání poslanců Babiše a Faltýnka. Vládu nepodpoří

 
Piráti dnes požadovali předřazení hlasování o vydání poslanců Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka před samotné hlasování o důvěře vládě. Sněmovna však návrh přehlasovala, a to i přes fakt, že Mandátový a imunitní výbor doporučil vydání obou poslanců. Nadále tak trvají obstrukce spojené s jejich vydáním. Piráti, jak již avizovali před volbami, dnes nepodpoří ani nebudou tolerovat jednobarevnou vládu Andreje Babiše.
16.01.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22494 článků)

Piráti žalují Babiše za šíření lží

 
Piráti podávají žalobu na premiéra Andreje Babiše (ANO) za šíření lži na Twitteru. Babiš tvrdil, že Piráti chtějí lidem zdaňovat přebytečné metry bytů a nastěhovat do domácností migranty. Strana chce od Babiše omluvu. Babiš doposud tvrdil, že se omlouvat nehodlá.
16.07.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22494 článků)

Putin vyhrožoval světu: Rusko neporazíte, dopadnete jako Hitler!

 
Ruský prezident Vladimir Putin dnes promluvil k národu o stavu Ruské federace. A nijak nevybočil z dosavadní ruské propagandy. Jeho vzkazy zněly zhruba takto: Krym je náš, válku na Ukrajině nevedeme, žádná armáda nás neporazí a sankce jsou spiknutím Západu. Putin zabrnkal na nacionalistickou strunu Rusů, ale jeho další výroky naznačily, že zemi teče hospodářsky do bot...
04.12.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3643 článků)

Boj proti výlovu migrantů? Když to berete vážně, dopadnete takto. Zásadní příběh

 
Mainstreamová média se nepokrytě radují nad těžkostmi, které prožívá Defend Europe. Organizace zahrnující stovky mladých konzervativně naladěných Evropanů před několika dny vyslala do Středozemního moře svoji loď s cílem omezit vliv neziskovek dovážejících do Evropy uprchlíky.
10.08.2017 10:00 |

podobné články

Home office narušitel v akci: Nedrážděte domácí mazlíčky, nebo dopadnete takto!

 
Práce v home office má svá úskalí. Obzvlášť když se vám chce věnovat váš domácí mazlíček. V tomto případě panička svou kočku rozdráždila sama.
07.04.2020 10:30 |

podobné články

Nosí černá kočka smůlu? Timi ji přinesli lidé. Dáte jí nový domov?

 
Věříte, že černé kočky nosí člověku smůlu? Někdy je to přesně naopak. Lidé nosí smůlu černým kočkám. Příběh tříleté Timi je toho příkladem. Ale i vy nyní můžete její osud změnit.
19.04.2012 09:20 |

podobné články

Konec zbytečného balení kufrů: Ženy použijí jen třetinu z toho, co si berou na cesty!

 
Chystáte se ještě na poslední dovolenou a už teď máte nervy, jak dopadnete u odbavovací přepážky, protože ten váš loďák váží o 15 kilo více, než by měl? Tak jej zavčasu ještě otevřete a zkuste zredukovat počet všech těch nesmyslů, které s sebou chcete tahat, protože na dovolené jich více než polovinu ani nevyužijete!
11.08.2013 04:15 |

podobné články

Galerie jen pro silné povahy: Takhle dopadnete, když si budete tetování odstraňovat sami!

 
Máte tetování, které se vám nelíbí a přemýšlíte o tom, že si ho necháte odstranit? Tak než se rozhodnete, dobře si přečtěte tento článek, aby vás nenapadlo, třeba jako tady slečnu, nechat si odstranit kérku po svém. Ta totiž místo laseru využila možnost speciálního krému, po kterém má tetování zmizet. Bohužel to dopadlo naprosto katastrofálně.
16.05.2017 16:00 |

podobné články

Babiš si dupl: Z ČSSD žádný náměstek pro daně, jen poradce. Jinak máte smůlu

 
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš nehodlá slevit ze svého odporu vůči tomu, aby se náměstkem pro daně na ministerstvu financí stal Jiří Peřina z ČSSD. Domluvil se s ním, že by mu Peřina dělal poradce. Pokud to sociální demokraté nepřijmou, mají podle Babiše smůlu.
24.01.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22494 článků)

Tak, milé dámy, a máte smůlu. Polykání vám podle vědců zajistí šťastnější život!

 
Muži to nikdy nahlas nepřiznají, ale je to pro ně nejdůležitější otázka vůbec. Polykáte? Ne? Tak to máte smůlu, podle vědců totiž prožijete méně spokojenější život, než jaký prožijí vaše kolegyně, které se do orálního sexu pouštějí nejen s otevřenou myslí, ale hlavně otevřenými ústy.
24.03.2013 15:30 |

podobné články

Holky, máte smůlu! Fešák Ruda z Ostravy má oči jen pro tuto sexy blondýnku

 
Netušil, co svou změnou image způsobí za davové šílenství. Ze dne na den se z podivného týpka s mastnými vlasy stal největší hezoun českého šoubyznysu. Jenže máte smůlu, fanynky. Herec Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy (41) je zamilovaný až po uši. Jak jeho nastávající vlastně vypadá?
03.10.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kavalčík (153 článků)

Piráti budou žádat vysvětlení ve věci zproštění služby ředitele GIBS

 
Piráti budou dnes na mimořádné schůzi Sněmovny požadovat vysvětlení postupu premiéra Andreje Babiše ve věci kázeňského řízení s ředitelem GIBS Michalem Murínem. Podle Babiše se měl dopustit přestupku. Babiš ho proto vyzval k rezignaci, což Murín odmítl. Nyní ho chce dočasně zprostit výkonu služby. Svolání mimořádné schůze podpořily opoziční strany TOP 09, ČSSD, Piráti, KDU-ČSL a STAN. Schůze se uskuteční, pokud se podaří schválit program.
27.03.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22494 článků)

Bartoš poslal vzkaz Babišovi: Dávám tři dny na odpověď

 
Šéf Pirátů Ivan Bartoš uvedl, že od premiéra Andreje Babiše stále nemá reakci na předžalobní výzvu, kterou mu Piráti poslali. Čas na odpověď má prý Babiš do neděle, poté se Bartoš chce s právníky rozhodnout, jak bude postupovat dál. Piráti ve výzvě požadují omluvu za Babišovy výroky, podle kterých prý chtějí Piráti umísťovat lidem do bytu migranty.
10.06.2021 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22494 článků) , Ivan Ivan (1982 článků)

Němci, dopadnete zle, s celou Evropou, zní z USA kvůli uprchlíkům. A využije toho...

 
Editor internetového zpravodajského serveru The American interest Adam Garfinkle se podivuje nad iracionální přistěhovaleckou politikou Evropské unie. Poukazuje na to, že je řízena především Německem, které prý trpí ztrátou identity. Podle jeho názoru hrozí rozdělení EU na východní a západní část. Využít by toho potom mohl Vladimir Putin.
15.09.2015 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3643 článků)

Důrazné varování redaktorům ČT: Dopadnete špatně, píše Jaroslav Plesl. A po včerejší show se Schapirem...

 
Česká televize si podle šéfredaktora MF DNES koleduje o to, že diváci, respektive strana zastupující jejich radikálnější část, vezmou věci do svých rukou a pokusí se nastolit spravedlnost cestou práva, nebo ještě něčeho drsnějšího. Tak jako polská vládní strana Právo a spravedlnost. Není v tom však sama – podobné zoufalství prý předvádějí i další televize. Pokud i vám nabídka světových televizních koncernů nepostačuje, přidal i doporučení, na koho koukat.
18.01.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (356 článků)

Arden (Piráti): Piráti v neděli rozdali 150 teplých gulášů potřebným

 
V neděli v podvečer uspořádali Piráti před Hlavním nádražím v Praze rozdávání teplých gulášů. Plní tak svůj slib, že zastupitelé, kteří se stali poslanci, věnují své zastupitelské odměny ve prospěch nejpotřebnějším. V charitativních akcích budou pokračovat, dokud se takto získané finance nevyčerpají.
21.11.2017 15:55 |

podobné články

To je špatné. Takto zle je na tom prý nadace Václava Havla. Ubývá dárců. Na platy prý šlo pět milionů, na pomoc poněkud méně

 
Nadace Václava a Dagmar Havlových Vize 97 nedávno způsobila poprask, když si chtěla účtovat třicet tisíc za pojmenování náměstí v Izraeli po Václavu Havlovi. Požadavek platby za užití Havlova jména přitom není ojedinělý. Platit musejí i ti, kdo takto chtějí pojmenovat lavičku či absolvovat virtuální prohlídku pracovny bývalého prezidenta. Ani takto vydělané peníze však nadaci nepomáhají pokrýt rozpočet. Jak zjistil časopis Týden, hospodaření Vize 97 končí už několikátý rok po sobě v minusu.
24.08.2015 07:36 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6044 článků)