Článek

Pirát z Karibiku je zpět na místě činu: Geoffrey Rush se vrátil, po příjezdu se vítal s Bartoškou

 
Jeden z hlavních hostů letošního festivalu, australský herec Geoffrey Rush (72), právě dorazil do Karlových Varů. Jeho příjezd zachytila redakce eXtra.cz, která je již na místě. Hvězda Pirátů z Karibiku se na festivalu objevila už před dvěma lety, kdy uvedla projekci svého snímku Králova řeč a převzala Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.
27.06.2024 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (40 článků)
Podobné články

Pirát z Karibiku se vrací: Geoffrey Rush se opět objeví na filmovém festivalu ve Varech

 
Letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary zná první zvučné jméno. Dorazí australský herec Geoffrey Rush, známý svými rolemi ve filmech Piráti z Karibiku, Bídníci či Záře. Na 58. ročníku festivalu, který začne již 28. června, bude členem hlavní poroty. Informace přinesla ČTK.
30.05.2024 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (40 článků)

Do Varů dorazil hvězdný Geoffrey Rush: Kapitán Barbossa rozdával úsměvy na všechny strany

 
Do Karlových Varů dnes soukromým letadlem dorazil australský herec Geoffrey Rush (70). Ten se zřejmě nejvíce proslavil svou rolí kapitána Barbossy v sérii Piráti z Karibiku. Po příletu se odebral k hotelu Pupp, kde se setkal s ředitelem festivalu Jiřím Bartoškou.
05.07.2022 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (40 článků) , Jiří Bartoška (892 článků)

Kapitán Barbossa si podmanil celé Vary. Geoffrey Rush přivezl Hollywood

 
Geoffrey Rush konečně přivezl do Karlových Varů Hollywood. Po nepovedené účasti Lieva Schreibera, který se na červeném koberci neobjevil, je představitel piráta Hectora Barbossy jako zjevení. A Vary se mu za jeho vstřícnost odměnily. Přímo ve velkém sálu hotelu Thermal, kde se chystal uvést snímek Králova řeč, mu stovky fanoušků popřály k narozeninám a eXtra blo u toho. Australský herec jen stěží skrýval dojetí. 
06.07.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (40 článků) , Liev Schreiber (21 článků) , Hector Barbossa (1 článek)

Exkluzivní záběry z uzavřené party s hollywoodskými herci: Geoffrey Rush a Benicio del Toro baví

 
Karlovarský filmový festival je sice za půlkou, avšak to je právě čas, kdy si ho naplno užívají i hollywoodské hvězdy Benicio del Toro (55) a Geoffrey Rush (71). Herecká esa potkala redakce eXtra.cz na honosném CarTec Group večírku, kde jsme konkrétně s představitelem kapitána Barbossy prohodili i pár slov. Co nám prozradil a jak oba herci působili?
08.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (40 článků)

VIDEO: Chtěl bych být jako Polívka, pravil Geoffrey Rush, nezapomněl na Brno a mluvil česky

 
Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii dnes ve Velkém sále hotelu Thermal dostal australský filmový a divadelní herec Geoffrey Rush. Držitel Oscara za nejlepší mužský herecký výkon a tří dalších oscarových nominací se stal během své několikadenní návštěvy filmové přehlídky oblíbeným u filmových diváků i dalších návštěvníků. Osobně uvedl tři filmy, které mu prestižní ocenění vynesly, a ochotně se účastnil debat a diskuzí.
09.07.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (40 článků) , Oscar Oscar (397 článků)

Viggo Mortensen byl nenaložený, Geoffrey Rush sršel dobrou náladou: Vary už jsou ve varu

 
Přípravy na večerní slavnostní zahájení letošního 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových varech vrcholí. Ve čtvrtek odpoledne již na místo dorazily zahraniční hvězdy Viggo Mortensen a Geoffrey Rush. Jak jejich velkolepý příjezd probíhal a jaká je páteční karlovarská atmosféra, to jsme rozebrali v podcastu Outsider a Insider. 
28.06.2024 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků) , Geoffrey Rush (40 článků)

Vítěz StarDance Zdeněk Piškula dostal kšeft snů: Točí s Pirátem z Karibiku!

 
Jako ve snu si teď musí připadat Zdeněk Piškula (18). Vítěz StarDance dostal roli v zahraničním seriálu Genius o Albertu Einsteinovi (†76), kterého hraje Geoffrey Rush (65) neboli kapitán Barbossa z Pirátů z Karibiku.
20.01.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (40 článků) , Albert Einstein (101 článků) , Zdeněk Piškula (150 článků)

Herce Geoffreyho Rushe nařkla z nevhodného chování další herečka

 
Australský oscarový herec Geoffrey Rush (67) čelí novému obvinění z nevhodného chování. Tentokrát ho nařkla herečka Yael Stoneová (33), se kterou účinkoval v divadle. Rush i toto obvinění odmítl.
18.12.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (40 článků) , Yael Stone (1 článek)

Tajná večeře tří hereckých bardů: Polívka se ženou, Rush a del Toro v obležení. Kdo nesměl chybět?

 
56. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se chýlí ke konci a již dnes převezmou Geoffrey Rush, Benicio del Toro a Boleslav Polívka z rukou Jiřího Bartošky ocenění za celoživotní přínos kinematografii. V předvečer oficiálního programu proběhla soukromá večeře, při které se mohli všichni tři jmenovaní seznámit. Redakci eXtra.cz se podařilo získat exkluzivní snímky. Kdo další na slavnostní večeři nechyběl? 
09.07.2022 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (40 článků)

Zemřel legendární kytarista Otis Rush, který ovlivnil Led Zeppelin i Claptona

 
Ve věku 84 let zemřel v sobotu legendární bluesový kytarista a zpěvák Otis Rush. Jeho vášnivá, jazzem podbarvená hudba, ovlivnila řadu umělců, od Carlose Santany a Erica Claptona po rockovou kapelu Led Zeppelin. Rush podlehl komplikacím, které se u něj objevily po mrtvici v roce 2003. Informoval o tom jeho dlouholetý manažer Rick Bates.
30.09.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Eric Clapton (71 článků) , Otis Rush (2 články) , Led Zeppelin (56 článků)

Filmový festival ve Varech zná své hosty: Přijede kapitán Barbarossa a hvězda Podfu(c)ku

 
Do začátku filmového festivalu ve Varech zbývají jen necelé dva týdny a Jiří Bartoška s organizátory oznámili v úterý 21. června prostřednictvím konference hosty letošního ročníku. Festival budou zakončovat herci Benicio del Toro (55), který je známý třeba z filmů Strach a hnus v Las Vegas či Obvyklí podezřelí, a Geoffrey Rush (70), jenž si zahrál kapitána Barbarossu v Pirátech z Karibiku. Jaká bude hlavní hvězda na zahájení festivalu, to však organizátoři zatím neprozradili.
21.06.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (40 článků) , Jiří Bartoška (892 článků) , Jiří Strach (304 článků)

Podcast Outsider a Insider: Do Varů prý přijede Depp, nese se šeptem. A co nám řekla Žíla o vztahu Agáty?

 
Zbožné přání fanoušků, nebo špatně skrývané tajemství? Karlovarskou kolonádou se nese fáma, že na festival míří i Johnny Depp, který tam byl už loni. A není to nepravděpodobné. Už v pondělí má mít totiž v Praze koncert a navíc je ve Varech i jeho parťák z Pirátů z Karibiku Geoffrey Rush. Co dalšího jsme probrali v podcastu Outsider a Insider? 
08.07.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1067 článků) , Geoffrey Rush (40 článků) , Johnny Johnny (307 článků)

Podcast Outsider a Insider: Veronika na party s del Torem a Rushem a noční tah kolonádou

 
Některé večírky jsou novinářům přístupné, jiné zase ne. A jeden nepřístupný se konal ve středu večer v prostorách hotelu Thermal. Byla to velká jízda. Dostavily se totiž i hollywoodské hvězdy Geoffrey Rush a Benicio del Toro. Na místě byla i naše Veronika Dočkalová, která se o svém setkání s pány rozpovídala v podcastu Outsider a Insider. 
07.07.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (40 článků)

Divoké kouření ve Varech: Všichni hulili jako dvacet uličníků za školou, Janek Bartoška se potatil

 
Už zítra odstartuje 58. ročník filmového festivalu v Karlových Varech. Na místě konání akce jsou již přítomny hlavní hvězdy letošního ročníku, herci Geoffrey Rush (72) a Viggo Mortensen (65). V lázeňském městě samozřejmě nechybí ani prezident festivalu Jiří Bartoška (77). Všechny zmíněné osobnosti se aktuálně nachází na večeři, kde si společně dopřávají i cigaretku. Jejich uvolněný večer před slavnostním zahájení festivalu mapuje redakce eXtra.cz. 
27.06.2024 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků) , Geoffrey Rush (40 článků) , Jiří Bartoška (892 článků)

Zajímavosti o filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Kdo měl hrát Jacka Sparrowa?

 
Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Víte ale, že ve filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly měl být jako slavný pirát obsazen někdo úplně jiný? Tento oblíbený film skrývá mnoho zajímavostí.
29.02.2020 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Jack Sparrow (96 článků)

Zajímavosti o filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Hlavní role mohl hrát někdo úplně jiný

 
Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Víte ale, že ve filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly měl být jako slavný pirát obsazen někdo úplně jiný? Tento oblíbený film skrývá mnoho zajímavostí.
06.02.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jack Sparrow (96 článků)

9 zajímavostí o filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Hlavní hvězda málem nestihla casting

 
Piráti z Karibiku patří mezi majstrštyky studia Walt Disney. Šarmantní, ale střelený kapitán Jack Sparrow se stal jednou z nejoblíbenějších postav filmového světa. Víte, že ve filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly měl být jako slavný pirát obsazen někdo úplně jiný? Tento oblíbený film skrývá mnoho zajímavostí.
31.07.2021 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Walt Disney (116 článků) , Jack Sparrow (96 článků) , Jack Jack (143 článků)

Pirát z Karibiku ve Varech: Na festival dorazí ikonický Johnny Depp!

 
Na tiskové konferenci k festivalu v Karlových Varech byly oznámeny osobnosti, které oživí 55. ročník. Kromě herce Ethana Hawka či Michaela Caine svou účast potvrdil také Pirát z Karibiku nebo Střihoruký Edvard Johnny Depp.
10.08.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1067 článků) , Michael Caine (63 článků) , Johnny Johnny (307 článků)

Pirát z Karibiku Johnny Depp ve Varech: Tajemství jeho naditých kapes odhaleno!

 
Ve čtvrtek krátce po 23. hodině na karlovarském letišti přistál soukromý letoun s Johnnym Deppem (58) na palubě. Pirát z Karibiku je známý svým specifickým stylem oblékání, kdy leckdy vypadá jako bezdomovec. Ale tentokrát pozornost upoutaly nadité kapsy jeho džínové bundy.
27.08.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1067 článků) , Johnny Johnny (307 článků)