Článek

Pirát se pustil do předsedy KSČM: Jste reklamní maskot Omnipolu. Fotíte se v jejich roušce

 
Velké vášně dnes ve Sněmovně vyvolala interpelace předsedy KSČM Vojtěcha Filipa. Ten se tázal ministra obrany Metnara na nezaplacení záloh na letoun L-39 NG pro společnost Aero Vodochody. Jeho vystoupení rozhořčilo místopředsedu Výboru pro obranu Jana Lipavského, který ho obvinil z lobbingu pro Omnipol.
04.03.2021 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1512 článků)
Podobné články

Předseda KSČM prý lobbuje za cizí zájmy

 
"Jste reklamní maskot Omnipolu! Fotíte se v jejich roušce", osočil místopředseda výboru pro obranu Jan Lipovský předsedu KSČM Vojtěcha Filipa při interpelacích ve Sněmovně. Prudkou reakci vyvolal Filipův dotaz na ministra obrany Lubomíra Metnara. V něm požadoval vysvětlení, proč nejsou placeny zálohy na L-39 NG pro společnosti Aero vodochody, s tím, že zahraniční firmy dostávají prostředky dříve.
09.03.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1512 článků)

Co je CEWE FOTOKNIHA?

 
Také rádi fotografujete? Jste vášnivým cestovatelem, fotíte si své děti, domácí mazlíčky nebo fotíte jen tak pro radost? V dnešní době chytrých mobilních telefonů, internetu a sociálních sítích se fotoaparát stal téměř neodmyslitelnou součástí každého z nás. Máte také ve svém počítači či telefonu spoustu fotografií, které nemáte čas vyvolat? Nebo ve Vašem případě platí pravidlo, že si fotky občas vyvoláte, ale nemáte je čas uložit do správného fotoalba. Pak je tu CEWE FOTOKNIHA právě vás.
03.07.2012 11:05 |

podobné články

Omnipolu nelze vypovědět smlouvu na letadla CASA

 
Předražený nákup letadel CASA neskončí vypovězením smlouvy Omnipolu. Ze závěrů právní analýzy kanceláře White&Case;, kterou obdrželo ministerstvo obrany, vyplývá, že úřadu Alexandra Vondry nezbývá, než se zbrojařskou firmou dál jednat o odstranění závad.
14.09.2011 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1296 článků)

Bývalý šéf Omnipolu už zde nemá vliv, tvrdí vedení společnosti

 
Současné vedení společnosti Omnipol popírá, že by na její chod měl vliv bývalý šéf firmy Richard Háva, který je v médiích často označován za blízkého přítele ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09). Háva už před několika lety oznámil, že svůj podíl v Omnipolu převedl na své dva syny Petra a Martina. Kalousek byl ministrem financí v době, kdy ministerstvo obrany vedené Vlastou Parkanovou (TOP 09) uzavřelo s Omnipolem smlouvu na pořízení dopravních letadel CASA, o nichž se v médiích hovoří jako o předražených. Parkanovou chce nyní kvůli spornému nákupu letounů vyšetřovat policie, Kalousek se jí zastává. Informuje ČTK.
19.06.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (709 článků) , Miroslav Kalousek (7388 článků) , Richard Martin (18 článků) , Richard Martin (31 článků)

Jaroslav Michal: Omnipol a ministerstvo obrany. Jako Ginger a Fred

 
Ministerstvo obrany a Omnipol jako nerozlučná dvojice. Přes hlasité kritiky proti zvýhodňování zbrojařské firmy je u řady významným armádních zakázek jméno Omnipolu v pozadí. Navíc to vypadá, že Omnipolu docházejí síly. Propouští zaměstnance a v jeho sídle v Nekázance je nyní řada volných kanceláří.
25.05.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Fred Fred (8 článků)

Melania Trumpová se v roušce objevila poprvé. A Ivanka doplnila hedvábí jednorázovou ochranou

 
První dáma Spojených států Melania Trumpová od počátku pandemie propagovala nošení roušek a zakrývání úst a nosu, v instruktážním videu Střediska pro kontrolu a prevenci (CDC) nemocí dokonce vysvětlila, proč je roušku nutné nosit. Sama se v ní ale nikdy na veřejnosti neobjevila, zlom nastal na konci minulého týdne. To se poprvé v roušce objevil nejen jejich velký protivník prezident Donald Trump, ale i jeho manželka, informovala stanice CNN. To Ivanka Trumpová se v roušce předvádí poměrně často.
14.07.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5735 článků) , Sam Sam (458 článků)

Nečekaný obrat: Trump nasadil roušku a pochvaluje si ji jako „skvělou věc“

 
Dlouho ji odmítal, ale přece ji vzal na milost. Řeč je o roušce a americkém prezidentu Donaldu Trumpovi, který si ochranu obličeje nikdy nechtěl nasadit – na rozdíl i od své dcery Ivanky, která už se v roušce na veřejnosti ukázala opakovaně. Ale pak přišla sobotní návštěva vojenské nemocnice Waltera Reeda na předměstí Washingtonu – sem nakráčel v roušce už i Trump, navíc ji pro určité příležitosti označil za „skvělou věc“.
12.07.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5735 článků) , Walter Reed (9 článků)

TOP 09 maří snahy o předčasné volby. Nemohl by v nich kandidovat její maskot Feri, není mu 21

 
21 let. Taková je hranice pro vstup do Poslanecké sněmovny. A právě proto prý začala TOP 09 mařit snahy o předčasné volby. Jejich „maskot“, teplický radní Dominik Feri, totiž narozeniny oslaví až 11. července. Píše o tom FaktorS.Tyden.cz.
13.05.2017 11:25 |

podobné články

Takhle řádí Berlino, maskot atletického MS!

 
FOTOGALERIE, VIDEO – Atletické mistrovství světa v Berlíně vrcholí. Usain Bolt opět překonal rekordy, Barbora Špotáková veze domů stříbrnou medaili, medvěd baví diváky i atlety. Jaký medvěd, divíte se? Přeci roztomilý maskot Berlino!
23.08.2009 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Špotáková (343 článků) , Usain Bolt (375 článků)

John je maskot ABL, proto musí odejít, říká Pospíšil

 
Radek John je podle ministra spravedlnosti a místopředsedy ODS Jiřího Pospíšila maskot ABL, ministr obklopený náměstky z ABL, proto musí odejít z vlády spolu s Vítem Bártou a Josefem Dobešem. "My bysme přidali celou řadu dalších kandidátů," uvedl stínový ministr spravedlnosti a senátor Jiří Dienstbier (ČSSD) v nedělním diskusním pořadu TV Prima.
10.04.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2474 článků) , Jiří Pospíšil (2141 článků) , Jiří Pospíšil (2141 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Vít Bárta (2850 článků) , Jiří Bárta (260 článků) , Jiří Bárta (260 článků)

Pospíšil TVRDĚ PROTI JOHNOVI! Je to MASKOT ABL!

 
Ministr vnitra Radek John (VV) je maskot vybraný ABL obklopený náměstky této agentury, řekl místopředseda ODS a ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil.
10.04.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2474 článků) , Jiří Pospíšil (2141 článků) , Jiří Pospíšil (2141 článků)

Grázlové, maskot ABL nebo Klaun. Politika přináší nové výrazy

 
Neschopní amatéři, všehoschopní grázlové, maskot ABL, John jako klaun, delangerizace vnitra, Bártovi pochopové. To všechno jsou výrazy, které během vládní krize – kromě peprných výrazů exšéfky poslanců VV Kristýny Kočí na skryté nahrávce – „obohacují“ veřejnou diskusi a slovník českých politiků.
18.04.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (705 článků)

VIDEO: ĎÁBELSKÝ MASKOT. Odraz, salto a urvaný koš

 
I univerzitní basketbalové zápasy přinášejí zajímavé momenty. O jeden z nich se postaral Boomer, maskot týmu Indiany.
22.01.2012 19:35 |

podobné články

Maskot Dortmundu: Počůral autobus Bayernu!

 
Slavný Bayern Mnichov se dočkal totálního pokoření. V přímém souboji o fotbalový titul rupnul v Dortmundu 0:1 a na chmurnou zpáteční cestu mu maskot domácích zvaný Emma počůral autobus (někteří vtipálci dodávají, že při tom ještě měřil tlak v pneumatikách). Celé Německo se teď náramně baví na účet bavorského velkoklubu…
14.04.2012 12:20 |

podobné články

Maskot sežral baseballového hráče! Tohle video vám zlepší náladu!

 
Pracovat jako maskot není žádná výhra. Jsou jen dva typy lidí, kteří tohle dělají. Ti první prožívají v šílených kostýmech svoji nejhorší životní brigádu, aby si při studiu přivydělali nějakou tu korunu. A potom je druhý typ lidí.
01.09.2014 07:25 |

podobné články

Vypadá jako z Ku-klux-klanu, brazilský očkovací maskot se nepovedl

 
Doslova další kapkou v debatě o politické korektnosti se stal brazilský maskot očkování Zé Gotinha. Jeho jméno totiž znamená Malá kapka a v Brazílii je symbolem vakcinace již od roku 1986. Některým internetovým uživatelům však nápadně připomíná oblečení příslušníků Ku-klux-klanu.
23.02.2021 15:10 |

podobné články

Co měl zakrýt maskot Feri. Vzpomínky pamětníka ze Sněmovny, co prováděla TOP 09

 
Bývalý premiér Jiří Paroubek se v článku pro server Vasevec.cz vyjádřil k aféře sexuálního násilí páchaného dnes již rovněž bývalým poslancem Dominikem Ferim. Byl to prý jen přívětivý maskot pro mladé lidi, kteří si už nepamatují na Hegerovu privatizaci zdravotnictví a Kalouskovy miliardové deficity. Expremiér údajně také netleská hnutí Me Too, ale je prý dobře, že Feriho kauzu řeší policie. „Nebyl přívětivý, spíš pěkný sexuální predátor!“
04.06.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4120 článků) , Dominik Feri (326 článků)

To je on, pirát č. 2222! Za nic prý nemůže...

 
Pirát z D1 Aleš Trpišovský, známý jako "Pirát číslo 2222", promluvil! Jeho obhajoba ale přesvědčila asi málokoho. Místo neviny svoji vinu spíš potvrdil. To, že během své jízdy vážně ohrozil na životě dva řidiče, považuje podle svých slov nejspíš za úplně normální věc. Do televize dorazil suverénně, za volantem luxusního auta a s taškou Louis Vuitton pod paží.
03.01.2011 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Louis Vuitton (104 článků)

Pirát srazil ženu i jejího manžela z kola a od nehody ujel

 
Další pirát na českých silnicích! U Blanska srazil řidič dodávky manželský pár na kolech. Žena utrpěla zranění a pirát od nehody ujel.
07.05.2012 18:15 |

podobné články