Článek

Pilou si uřízla ruku, aby dostala peníze z pojistky: Teď ji čeká vězení

 
Někteří lidé jsou schopni pro peníze udělat cokoliv, a to i za cenu vlastního zdraví. Jednou z takových je dvaadvacetiletá žena ze Slovinska, která měla opravdu šílený nápad. Nechala se pojistit hned u pěti společností a následně si dobrovolně uřízla ruku na cirkulárce. Jenže to nakonec dopadlo jinak, než si slečna zřejmě představovala.
13.09.2020 11:05 |

podobné články

Podobné články

Čtvrtina Čechů netuší, že jsou jejich pojistky k ničemu

 
Téměř čtvrtina Čechů neví, že by se pojistky měly aktualizovat, jelikož v průběhu let zastarávají. Platí to jak pro životní tak majetkové pojistky. U obou typů pojištění přitom lidé zažijí drsnou realitu až zpravidla tehdy, když se stane neštěstí. Od pojišťovny pak kvůli zastaralé pojistce dostanou jen drobné.
14.09.2011 07:35 |

podobné články

Češi přeplácí tisíce za špatně nastavené pojistky. Zjistěte, zda se to týká i vás!

 
Víte, zda vaše pojistky pokrývají běžná rizika? Neplatíte zbytečně moc? Máte správně nastavené limity? A víte vůbec, kde je máte doma založené? Pokud váháte s odpověďmi, nechte si pojistky raději zdarma zkontrolovat. Vyhnete se tak zbytečným výdajům nebo i tragédii.
20.03.2020 00:10 |

podobné články

Polonahá aktivistka uřízla obří kříž v centru Kyjeva motorovou pilou

 
Femen zas a znovu. Členka ukrajinského radikálního feministického hnutí Femen na skupinu opět upozornila v pátek, když motorovou pilou uřezala velký dřevěný kříž tamější ortodoxní církve v centru Kyjeva.
17.08.2012 18:10 |

podobné články

Muž v Dallasu zabil manželku motorovou pilou

 
Otřesný případ, který se stal v americkém Dallasu až příliš připomíná známý horor Texaský masakr motorovou pilou. Muž (49) uřízl své manželce hlavu motorovou pilou. Po činu zřejmě utekl z města a policie po něm intenzivně pátrá.
28.04.2010 17:35 |

podobné články

Pila mu uřízla ruku, vykrvácel!

 
Doslova horor řeší policisté na Přerovsku. Muž (†59) si tam motorovou pilou téměř amputoval ruku.
26.09.2015 05:05 |

podobné články

O peníze z životní pojistky se často nikdo nehlásí, příbuzní o ni nevědí

 
V pojišťovnách jsou často vedeny smlouvy lidí, kteří už dávno nežijí. O peníze z životní pojistky se však mnohdy nikdo nehlásí zřejmě i proto, že o jeho existenci příbuzní vůbec nevěděli.
26.03.2012 21:13 |

podobné články

Žena v USA dostala doživotí za to, že manželovi uřízla přirození

 
Kalifornský soud uložil doživotní trest vězení ženě, která uřízla manželovi penis a která poté jeho mužství hodila do drtičky odpadu. Informovala o tom agentura AP. 
29.06.2013 09:00 |

podobné články

Matka uřízla dceři (†5) hlavu, protože ji poprosila o cereálie. Ne, mami, žadonilo dítě před smrtí

 
Psychotická a násilnická matka dostala doživotí ve vězení za nepochopitelný čin. Poté, co ji její krásná dcerka Giovanna Hernandezová (†5) poprosila o cereálie, popadl Krystle Villanueva (27) z amerického Texasu amok. Vzala do ruky nůž, své dítě ubodala a pak mu uřízla hlavu.
12.03.2020 20:20 |

podobné články

Muž si v přímém přenosu málem odřízl obličej motorovou pilou

 
Muž z Illinois může mluvit o ohromném štěstí. Během reportáže o následcích bouře totiž málem přišel o obličej či o ruku. S motorovou pilou v ruce se snažil odklízet popadané stromy, když náhle zavrávoral. K neštěstí chyběl skutečně jen kousek.
09.11.2011 11:45 |

podobné články

Matka s dcerou otrávené v Egyptě měly vysoké životní pojistky. Byly snad peníze důvodem k jejich vraždě?

 
Monika (†36) a Klárka (†8), matka s dcerou, které záhadně "zemřely na dovolené v Egyptě":http://www.extra.cz/tema/smrt-v-hurgade po otravě jedem, měly údajně vysoké životní pojistky uzavřené hned u dvou pojišťoven, tuto zprávu jako první přinesl deník Blesk.cz. To znamená, že v případě jejich smrti by byly pozůstalým vyplaceny milionové částky. Nejbližším pozůstalým je v tomto případě samozřejmě otec od rodiny, Petr Kramný, který je z jejich vraždy podezřelý.
07.08.2013 13:35 |

podobné články

Žárovky a pojistky pryč. Povinnou výbavu čeká revoluce, šoféři ušetří i za lékárničky

 
Přestože výměna žárovky v hlavním světlometu bývá oříškem i pro zkušené mechaniky, jsou už roky povinnou výbavou v každém automobilu. To by se mohlo ale brzy změnit. Ministerstvo dopravy připravilo návrh, který výrazně omezí povinnou výbavu. Řidiči tak již nedostanou pokutu za chybějící rezervu, žárovku či pojistky. Výrazně se změní i obsah lékárničky, uvádí Mladá Fronta.
09.08.2018 13:45 |

podobné články

Před 27 lety Lorena Bobbitt uřízla muži mužství: Jak žije oběť domácího násilí dnes

 
V roce 1993 byla Lorena Bobbitt (49) obviněna z toho, že svému manželovi nožem uřízla část jeho mužství. Tato událost vedla k soudu, kde byla žena zproštěna viny s tím, že je šílená a spíš než vězení potřebuje pomoc psychiatra. O tom, jak se jí daří dnes, se sama rozpovídala v životopisném filmu I Was Lorena Bobbitt.
26.05.2020 12:20 |

podobné články

Moderátorka přečetla zprávu o nabídce k sňatku, která patřila jí

 
Žádost o ruku v přímém přenosu mohli sledovat diváci americké televize Fox54. Její moderátorka, aniž by něco tušila, četla aktuální zprávu ze čtecího zařízení. Až když ji profesionálně odříkala divákům, uvědomila si, že čte žádost o ruku. Další články k tématu: Míra Hejda z Óčka se skryl do krabice a pak požádal přítelkyni o ruku Žádost o ruku mi na Nově schvalovali měsíce, říká Míra Hejda Americký herec dojal žádostí o ruku miliony lidí na celém světě Číňan požádal přítelkyni o ruku převlečený za mrkev, ta souhlasila
21.03.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (170 článků)

VIDEO: Trapas na stadionu. Požádal přítelkyni o ruku, ona řekla ne

 
V šoku nechal diváky na baseballovém zápase David ze státu Connecticut, který před jejich zraky požádal svou přítelkyni o ruku. Jeho milá Jessica ale nabídku k sňatku odmítla a navíc z hřiště ihned poté utekla. Ukázalo se ale, že tým celou scénku připravil. Další články k tématu: Přítel ji požádal o ruku prostřednictvím upravené hry pro Gameboy Míra Hejda z Óčka se skryl do krabice a pak požádal přítelkyni o ruku Olympijské zásnuby: chodkyni Leeovou požádal přítel o ruku v cíli Číňan požádal přítelkyni o ruku převlečený za mrkev, ta souhlasila
08.08.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (170 článků)

Šílené! Rakušan si uřízl pilou nohu, aby nemusel do práce

 
Nezaměstnaný Rakušan si v pondělí uřízl nohu kotoučovou pilou, aby nepřišel o podporu. A to při plném vědomí!
26.03.2012 17:55 |

podobné články

Bláznivá umělkyně si schválně uřízla prst: Neuvěříte, co s pahýlem teď dělá!

 
Anglická umělkyně a performerka Torz Reynolds (30) si loni v létě uřízla půlku malíčku. Na svém facebookovém profilu řekla, že to udělala bez nějakého vyššího důvodu. Torz se několik let věnuje modifikacím těla. Na těle má nespočet tetování a piercingů.
24.02.2018 22:00 |

podobné články

PlayStation 3 vyvražďovačka Until Dawn straší pilou a okovy

 
Teenager spoutaný za ruce a nohy v okovech, nad ním na plné otáčky rozjetá pila… jak to asi dopadne? S největší pravděpodobností zemře, ale ne teď a ne na proříznutí trupu pilou, protože když horor, tak hergot musí být nejdříve nějaké napětí a strach, pak musí přijít vyklidnění ze zdánlivé záchrany, a nakonec je na pořadu dne šok z brutální smrti. !-- video...
01.11.2012 12:10 |

podobné články

Zemřel vrah z Texaského masakru motorovou pilou. Gunnara Hansena zabila rakovina

 
Texaský masakr motorou pilou. Jeden z nejlepších a také nejděsivějších hororů všech dob, navíc založený na skutečných událostech. Teď zemřel člověk, který si v hororu zahrál šíleného vraha – Gunnar Hansen. Bylo mu 68 let.
09.11.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Gunnar Hansen (2 články)

Stalker (27) obtěžoval vdanou ženu (47): Uřízla mu penis!

 
Sedmačtyřicetiletá Indka uřízla penis svému o 20 let mladšímu sousedovi, který ji neustále obtěžoval. Pak ho ale odvezla do nemocnice, aby mu zachránila život. Policisté ženu zadrželi.
27.12.2018 11:05 |

podobné články