Článek

Pilot vznášedla se opil tak, až nemohl se strojem přistát

 
Na osm měsíců poslal soud do vězení řidiče vznášedla, který byl tak opilý, že se mu udělalo špatně a nedokázal se strojem přistát, napsal server BBC News. Jeho počínání zachytila bezpečnostní kamera u přistávací plošiny.
13.10.2014 13:31 |

podobné články

Podobné články

Pilot se nad Indií po návratu z toalety do kokpitu už nedostal

 
Airbus A321 letící v pondělí z indického Dillí do Bengalúru musel nouzově přistát v Bhópálu. Kapitán letounu, který si odskočil, se už nemohl vrátit z toalety do kabiny, protože se zasekly její dveře. Druhý pilot se strojem přistál, uvedla BBC.
15.05.2013 14:40 |

podobné články

Český bitevník L-159 se srazil se supem. Opeřenec letadlu zničil křídlo

 
České bojové letadlo L-159 se při aliančním cvičení ve Španělsku srazilo se supem. Pták letounu výrazně poničil křídlo, jeho pilot ale dokázal se strojem přistát. Potvrdil to mluvčí generálního štábu Jan Šulc. Pokud by podle techniků bylo křídlo poškozeno o metr blíž ke kabině, stroj by pravděpodobně nemohl letět dál a pilot by se musel katapultovat. Letadlo bude zpět do Česka přepraveno po zemi.
29.10.2015 17:35 |

podobné články

Trable vládní letky: Ve Štrasburku pilot poničil křídlo! Delegace se vracela jiným strojem

 
České vládní letce se lepí smůla na paty. Poslanci letěli do Štrasburku speciálním letadlem, pilot mu ale poničil křídlo. A tak se museli do Prahy vrátit jiným strojem. Prezidentským speciálem.
07.03.2015 09:40 |

podobné články

Ostuda režimu: Komunističtí grafici ze Severní Koreje domalovali další vznášedla

 
Severní Korea hrozí Spojeným státům vojenským útokem, při kterém se nebude bát použít i atomové zbraně. Jak je ale vidět, o vojenskou techniku má komunistická země nouzi. Vznášedla plující k pobřeží raději naklonovali rudí grafici ve photoshopu. A ne moc umně.
28.03.2013 14:55 |

podobné články

Opilý rogalista musel nouzově přistát v poli na Olomoucku

 
Nouzově muselo v sobotu večer přistát na poli motorové rogalo mezi Daskabátem a Kocourovcem na Olomoucku. „Pilot musel nouzově přistát z důvodu zastavení vrtule rogala," řekla Právu v neděli mluvčí olomouckých policistů Jitka Dolejšová s tím, že policisté provedli u pilota i jeho spolucestujícího zkoušku na alkohol a to s pozitivním výsledkem.
11.09.2011 12:50 |

podobné články

Raketa šéfa Amazonu dokázala opět sama přistát. Bude zásobovat i sklad u Prahy?

 
Vlastník Amazonu Jeff Bezos má po úspěšně otevřeném skladu v Dobrovízi u Prahy další důvod k úsměvu. Raketa New Shepard jeho soukromé společnosti Blue Origin se stala druhým strojem, který dokázal po vynesení nákladu sám přistát na zemi. Konkurenční raketě Falcon 9 společnosti SpaceX se to podařilo v prosinci. O pátečním úspěchu rakety New Shepard informoval server NASA Spaceflight.
23.01.2016 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bezos (38 článků)

Panika na palubě: Opilý pasažér napadal posádku, pilot musel nouzově přistát

 
Cestu hrůzy si prožili pasažéři letu společnosti AéroMexico z Mexico City do amerického San Franciska. Jeden z cestujících začal vyvádět a napadat posádku, kvůli čemu musel pilot nouzově přistát. Podle svědků byl nejspíš opilý.
31.08.2017 22:55 |

podobné články

Proč se Renč na Andělech opil jako dělo?! Psychické problémy!

 
Herec a režisér Filip Renč (44) se na předávání cen Anděl 2009 opil natolik, že nebyl schopen předat cenu za videoklip roku. Nakonec ho organizátoři museli nechat vyvést z akademického sektoru. Proč se na tak důležitou akci režisér opil jako dělo?
19.04.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (573 článků)

Roman Skamene s modřinou na čele: Zase se opil a upadl?

 
Nebylo by to poprvé, co by se herec Roman Skamene (58) na veřejnosti opil a posléze upadl. Když se včera objevil na křtu kalendáře Jakuba Ludvíka, na čele mu svítila žlutozelená modřina. Kde koho by mohlo napadnout, že se herec opět někde opil a modřinu si způsobil pádem. Jak Roman k modřině přišel?
05.02.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Skamene (108 článků)

Další boje na Ukrajině. Slavjansk je bez elektřiny

 
Na východě Ukrajiny během nočního útoku proruských separatistů na hraniční post u města Novoazovsk zahynul voják. Dnes to oznámila ukrajinská armáda. Ta také podle agentury Interfax uvedla, že rebelové dnes protiletadlovou střelou zasáhli bombardér, pilot ale s poničeným strojem dokázal přistát. Podle povstalců vojáci ostřelují Kramatorsk a po intenzivních bojích se ocitl Slavjansk bez dodávek elektrické energie.
02.07.2014 11:05 |

podobné články

Pilot omdlel za letu! Letadlo se 164 lidmi na palubě muselo nouzově přistát

 
Byl to let jako každý jiný, jenže zničehonic se kapitánovi letadla nízkonákladových aerolinek EasyJet udělalo nevolno a za letu se sesunul na podlahu. Řízení se ihned ujal kopilot, který se strojem, jenž letěl z Londýna na Krétu, nouzově přistál v Itálii.
09.10.2015 22:10 |

podobné články

Namyšlený kulturista si natáčel babču bojující se strojem ve fitku: Když se jí vysmál, čekalo ho nemilé překvapení!

 
Hanba! Jedině tak lze hodnotit chování namyšleného kulturisty Conora Tisdella z australského města Brisbane. Ten totiž tajně v posilovně natáčel babičku, které to moc nešlo se strojem. Navíc pak záznam umístil na Instagram, kde se paní se svými stejně hloupými kamarády smál. Trest na sebe nenechal dlouho čekat.
29.12.2016 13:25 |

podobné články

Otec se pohádal se synem v letadla: Pilot byl nucen nouzově přistát!

 
Opravdu nečekané představení zažili pasažéři letu z Velké Británie do španělského Lanzarote. Na palubě letadla se nevlastní otec (39) a syn (17) začali hádat tak vášnivě, že se piloti rozhodli nečekaně přistát a oba je z paluby vyhodit. Naštvaný otec pak syna v cizí zemi nechal a na dovolenou s rodinou odletěl sám.
23.09.2012 19:30 |

podobné články

Přežil jen zázrakem! Pilot s ultralightem spadl do vesnice u Humpolce

 
Jako začátek druhého života může brát včerejší den pilot ultralightu Atlas, který se se svým strojem zřítil doprostřed vesnice. Nikdo naštěstí nebyl v tu chvíli poblíž místa a tak se nikomu nic nestalo, včetně šťastného pilota, který k překvapení všech, přežil bez újmy.
21.04.2014 15:00 |

podobné články

Pilot akrobat letěl kousek nad ranvejí hlavou dolů

 
Neuvěřitelný manévr provedl se svým strojem akrobatický pilot v Chile. Jen pár metrů nad přistávací dráhou obrátil letadlo o 180 stupňů a letěl tak hlavou dolů těsně nad zemí, informoval server listu The Daily Mail.
16.12.2015 05:20 |

podobné články

Německý pilot byl při letu tak opilý, že nemohl najít letiště

 
Zcela opilý 65letý německý amatérský pilot musel být naveden na zem záchrannou helikoptérou poté, co kontaktoval věž letové kontroly s otázkou: "Kam jste se u všech čertů schovali?" Pilot to údajně před letem ve své Cessně přehnal s pivem a vínem a poté měl ve vzduchu značné problémy s orientací.
01.09.2009 14:30 |

podobné články

První létající motorka je na světě

 
Australský pilot helikoptéry vynalezl a ve své garáži vyrobil prototyp motocyklového vznášedla.
04.07.2011 11:05 |

podobné články

Unikátní zákrok v Motole: Františkovi operovali jícen »šicím strojem«

 
Speciální metodou operovali jícen pacienta chirurgové z pražského Motola. Františku Němcovi (59) opravili tkáň endoskopem s miniaturním »šicím strojem« na konci.
26.03.2015 05:10 |

podobné články

Letadlo muselo nouzově přistát, jeden z pasažérů se neustále svlékal

 
Keith Wright (50) se během letu z Charlotte v Severní Karolíně do Los Angeles svlékl. Když se ještě navíc začal vzpouzet letušce, která se ho snažila zahalit dekou, rozhodl se pilot nouzově přistát na jiném letišti.
03.07.2009 20:55 |

podobné články