Článek

Picka (ČSSD): U Vítkova chceme umístit hornické vozíky

 
Kruhové objezdy v Sokolově se změní.
14.01.2018 07:40 |

podobné články

Podobné články

Rodině z Vítkova již dárci poslali 60 tisíc korun

 
Šedesát tisíc korun už poslali dárci na bankovní účet pro rodinu Romů z Vítkova, kterým neznámí žháři během předminulého víkendu podpálili dům. V pondělí o tom informoval starosta Vítkova Pavel Smolka. Veřejnou sbírku, která byla oficiálně spuštěna v neděli, zorganizoval právě jeho úřad.
28.04.2009 15:45 |

podobné články

Romové z Vítkova už dostali půl miliónu

 
Více než 444 tisíc korun už poslali dárci na konto dobročinné sbírky pro romskou rodinu z Vítkova, které dosud neznámí žháři podpálili koncem dubna dům. Informoval o tom v úterý starosta Vítkova Pavel Smolka. Dalších sto tisíc přitom rodina už dříve získala od ministra pro lidská práva Michaela Kocába.
12.05.2009 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (671 článků)

Rodina z Vítkova by mohla získat bydlení v novém domě

 
Romská rodina z Vítkova na Opavsku, která od dubnového útoku neznámých žhářů přebývá v azylovém domě, by mohla najít vlastní střechu nad hlavou v novém rodinném domku. Nemovitost by měla být postavena z peněz, které se sešly na kontě radnice pro oběti žhářského útoku. Řekl to v sobotu ministr pro lidská práva Michael Kocáb, který přijel do Vítkova zjistit aktuální situaci této rodiny.
28.06.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (671 článků)

Rodina z Vítkova: Dostanou mobilní dům?

 
V nedůstojných podmínkách stále žije rodina z Vítkova, které dosud neznámí žháři vypálili 18. dubna dům zápalnými láhvemi. Jejich otřesná životní situace nenechává spát ministra pro lidské práva Michala Kocába, který do Vítkova přijel s novou myšlenkou, jak zajistit rodině důstojné bydlení v mobilním domku.
03.07.2009 16:55 |

podobné články

Soud se žháři z Vítkova je odročen na čtvrtek

 
Soudce odročil proces se žháři z Vítkova na čtvrtek. Líčení se čtyřmi žháři z Vítkova na Opavsku bude pokračovat ve čtvrtek.
12.05.2010 07:10 |

podobné články

NÁROD ZLODĚJŮ?! V Česku mizí nákupní vozíky za miliony!

 
Obchodníci po celé republice si stěžují na zákazníky, kteří jim kradou nákupní vozíky. Vypadá to jako malichernost, ale po republice se jich podle odhadů ročně ztratí až 10 tisíc za zhruba 30 milionů korun.
02.09.2011 21:55 |

podobné články

Vláda chce povolit dětské vozíky za kolo jen na některé silnice

 
Vláda zřejmě bude souhlasit s poslaneckou předlohou, podle níž by cyklisté s přídavnými dětskými vozíky mohli jezdit po silnicích. K novele silničního zákona, která by také legalizovala tažení dítěte na jeho kole připojeném spojovací tyčí, však bude mít podle návrhu stanoviska výhrady. Kabinet projedná předlohu ve středu.
18.09.2011 12:20 |

podobné články

Od silnic zmizí většina billboardů, vozíky za kolo naopak dostaly zelenou

 
Billboardy a další reklamní poutače by od českých silnic měly definitivně zmizet. Počítá s tím alespoň novela zákona o pozemních komunikacích, kterou schválila Sněmovna. Poslanci souhlasili rovněž s materiálem, který povoluje jezdit na silnicích s vozíky připevněnými za kolo. Obě normy poputují do Senátu.
08.02.2012 14:30 |

podobné články

Vozíky jsou už povolené! V čem ještě na kole vozit dítě?

 
Pro rodiny s dětmi, kterým se hodí každá koruna, je výlet na kole ideálním plánem na víkend i kratší dovolenou. Děti toho ale příliš neušlapou a rodiče tak často pořizují dětské cyklosedačky, přívěsné vozíky nebo spojovací tyče. Každá z možností má přitom svoje výhody i nevýhody. Rozdíly jsou v ovladatelnosti, prostupnosti terénem i bezpečnosti při nárazu.
24.07.2012 11:00 |

podobné články

Orlické hory ovládla psí spřežení, sáně museli vyměnit za vozíky

 
Sáně za vozíky vyměnili v Orlických horách letošní účastníci mezinárodního závodu psích spřežení Šediváčkův long. Psi od středy do soboty brázdili namísto zasněžených horských strání zmrzlé cesty s ostrými kameny a blátivými brody.
26.01.2014 10:35 |

podobné články

NOVINKA v českých obchodech: Elektrické nákupní vozíky! GALERIE

 
Dobrá zpráva pro všechny starší lidi, nebo ty, co mají problémy s chůzí. Do Česka dorazily elektrické nákupní vozíky. Jako první se na nich mohou svést senioři a tělesně postižení v Galerii Harfa v pražských Vysočanech.
16.03.2014 12:25 |

podobné články

Davové šílenství v Kauflandu: Lidé do sebe strkali a vozíky si přejížděli nohy!

 
Prodejna Kauflandu v Karlových Varech připomínala v noci z úterý na středu s nadsázkou bitvu. Lidé tu do sebe strkali a přejížděli si nohy nákupními vozíky, aby získali zlevněné banány a pomeranče. Ovoce přitom bylo k dostání bez problémů i následující den.
18.02.2015 16:30 |

podobné články

Dialyzační jednotky, invalidní vozíky, sušené mléko. Česko vyslalo do Sýrie další humanitární pomoc

 
Česko vyslalo do Sýrie letecky další humanitární pomoc, která navazuje na červnovou zásilku humanitární pomoci za tři miliony korun. Armádní letoun CASA v sobotu do země zmítané občanskou válkou přepravil několik dialyzačních jednotek, invalidní vozíky a sušené mléko ze státních hmotných rezerv. Další lety budou následovat v příštích dnech. Pomoc převezme Syrský arabský červený půlměsíc. ČTK to řekla mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.
10.10.2016 06:15 |

podobné články

Vtipálek u nákupního centra »osvobodil« vozíky: Roztahal je po celém parkovišti

 
Drátěné nákupní vozíky »osvobodil« z bakelitových kukaní u nákupního centra na okraji Plzně neznámý vtipálek. Zaměstnancům obchodu ale tenhle počin příliš žertovný nepřišel a zalarmovali policii. Ta teď po vandalovi pátrá.
22.05.2017 16:05 |

podobné články

Shořelo auto i vozíky vláčku! Škoda po požáru garáže v Kroměříži je tři miliony

 
Třímilionovou škodu způsobil požár, který v noci zachvátil garáž v Kroměříži. Oheň zničil garáž, zaparkované elektrické vozíky výletního vláčku a osobní automobil. Příčinu vzniku požáru vyšetřuje policie a na místo byli povoláni specialisté z Technického ústavu požární ochrany. Při požáru nebyl nikdo zraněn.
20.05.2018 12:50 |

podobné články

Fotbalisté z Příbrami nafotili kalendář. Jsou za horníky!

 
S kalendáři se teď, koncem roku, doslova roztrhl pytel. Fotbalisté Příbrami na to ale šli poněkud jinak než drtivá většina ostatních. Ani je nenapadlo svlékat se donaha. Žádné odhalené fotky, žádná vypracovaná těla! Místo toho přišlo ke slovu hornické oblečení, vrtačky, bagry a vozíky.
15.12.2013 08:25 |

podobné články

ANO 2011: Programová východiska aneb ANO České republice

 
Žijeme a pracujeme v České republice. Chceme, aby zde žily i naše děti. Chceme pro ně lepší budoucnost. Chceme lepší podmínky pro české firmy a živnostníky, kteří zde platí daně. Chceme lepší životní standard pro ty, kteří chtějí pracovat a mají odvahu stát na vlastních nohou, ať už žijí ve městech či na vesnicích. Chceme prosperující stát, který zajistí lepší podmínky mladým rodinám, sociálně slabým, dlouhodobě nemocným i důstojný život seniorů. Proto jdeme do politiky.
07.09.2013 15:45 |

podobné články

Starosta Vařeka: Chceme…

 
Chceme, aby v našem městě byly čisté ulice, chceme vyspravené chodníky, chceme více parkovacích míst, chceme se dívat na sečené a udržované zelené plochy...
08.07.2015 16:01 |

podobné články

Hornické muzeum Příbram zve na prohlídku za korunu

 
Hornické muzeum Příbram každoročně spolupořádá tradiční hornickou prokopskou pouť, která se letos uskuteční v neděli 8. července. Letos umožní prohlídku všech svých unikátů za symbolickou jednu korunu.
03.07.2012 09:50 |

podobné články