Článek

Petra Vojtková o rodině: Jméno pro dalšího syna už má, Roman o tom nechce ani slyšet

 
Petra Vojtková je pyšná maminka svých dvou synů. V prosinci přivedla na svět syna Vincenta a učinila tak Romana Vojtka čtyřnásobným tatínkem. Krásná Petra se v roli maminky našla. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, ačkoli ona má už vymyšlené jméno pro dalšího syna, Roman nechce o pátém potomkovi ani slyšet. 
02.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (681 článků)
Podobné články

VIDEO: Kristýna Janáčková a Tereza Vojtková poprvé ukázaly syny

 
Tereza Vojtková (34) měla narození syna Benedikta spojené s rozchodem. Manžel Roman Vojtek je opustil. Vojtková o tom mluvit nechce, ale se synem se už pochlubila veřejnosti, stejně jako herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Kristýna Janáčková (33).
24.05.2015 01:11 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (681 článků) , Kristýna Janáčková (89 článků)

Jsme šťastná rodina, říká o svém vztahu Libuše Vojtková

 
Tanečnice a choreografka Libuše Vojtková konečně potkala muže svého života. Po dvou nezdařených manželstvích našla velkou životní oporu v Ivanu Bleyerovi, který je profesí konzultant. Výborně si rozumí i s jejím synem Matyášem, kterého má Vojtková s rockerem Josefem Vojtkem. Další články k tématu: Na Vánoce spolu nejsme, ale krizi nemáme, tvrdí Vojtko a Vojtková Pepa a Libuška Vojtkovi se rozvádějí Pepa a Libuška Vojtkovi ukázali Matyáše!
27.10.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (665 článků) , Libuše Vojtková (30 článků)

Těhotenství s humorem: Hvězda Slunečné Veronika Arichteva a Petra Vojtková ukázaly pupky

 
Hvězda seriálu Slunečná Veronika Arichteva (34) a manželka herce Romana Vojtka (48) Petra Vojtková (32) společně se svými protějšky vyrazily na projížďku lodí. Zatímco Veronika je v devátém měsíci a bude zanedlouho rodit, tak půvabná Petra Vojtková si ještě zhruba dva měsíce počká.
26.08.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (681 článků) , Veronika Arichteva (675 článků)

Tohle nikdo nečekal: Roman Vojtek opustil měsíc před porodem těhotnou manželku, s níž čeká syna

 
Zpěvák a herec Roman Vojtek  (42) opustil manželku Terezu, s níž má čtyřletou dceru Editu. Těhotná Vojtkova manželka přitom už za měsíc přivede na svět Vojtkova syna!
02.03.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (681 článků)

Mluvčí radních za TOP 09 Vojtková bude mluvit za celý magistrát

 
Pražský magistrát bude mít od pátku novou tiskovou mluvčí, stane se jí dosavadní mluvčí radních za TOP 09 Iva Vojtková. ČTK řekla, že bude zastávat obě pozice. Vojtková nahradí Terezu Královou, která i nadále bude vedoucí oddělení pro média. Magistrát o tom dnes informoval ČTK.
30.05.2013 21:15 |

podobné články

Petra Vojtková se v 9. měsíci těhotenství mohla vrátit domů. Její muž má covid za sebou

 
Petra Vojtková je zpátky doma u svého muže Romana Vojtka  (48) . Těhotná muzikálová zpěvačka je v 9. měsíci těhotenství a musela se odstěhovat z domu k sestře , protože Roman a jeho děti byli pozitivní na koronavirus . Nyní jsou konečně v pořádku a Petra je zase doma.
13.11.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (681 článků)

Vojtková je strachy bez sebe! Útok pedofilů na čtyřměsíčního syna, skončila na policii

 
Druhá manželka herce a zpěváka Romana Vojtka (48) Petra Vojtková (34) se nedávno stala novopečenou maminkou syna Nathanielka (4 měs.). Období mateřství ale není pouze procházka růžovým sadem. Petra se na svých sociálních sítích rozhodla ukázat nechutné zprávy, které jí chodí od anonymů. Vzkazy zašly tak daleko, že musela vyhledat policejní pomoc.
07.04.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (681 článků)

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Libuška Vojtková s milencem poprvé na dovolené

 
Exmanželka rockera Josefa Vojtky Libuška Vojtková (30) si poprvé užila dovolenou s milencem Ivanem Bleyerem (42) a synem Matyášem (4). Vydali se společně na týden do Turecka. "Byli jsme na dvou výletech a pak se váleli na pláži u moře, moc jsme si to všichni užili. Nejvíce asi Matýsek, který se naučil plavat," řekla Blesk.cz Libuška Vojtková.
11.09.2011 06:25 |

podobné články

Homosexuálové jásají: Izrael zavede občanky, kde můžou být dva otcové či dvě matky

 
Izrael vyšel vstříc rodinám dvou homosexuálních partnerů a především jejich dětem. Identifikační průkazy a dokumenty budou nově také ve dvou dalších variantách, v nichž nebude uvedeno „jméno otce, jméno matky“, ale „jméno otce, jméno otce“ či „jméno matky, jméno matky“. Děti rodičů, kteří mají stejné pohlaví, dosud dostávaly dokumenty, v nichž byla druhá matka uvedena v kolonce jméno otce či druhý otec v kolonce jméno matky.
21.11.2014 18:00 |

podobné články

Roman Vojtek se stal trojnásobným tátou: S manželkou Petrou přivítal na světě dalšího syna

 
Konečně se dočkal. Roman Vojtek  (48) se stal trojnásobným tátou. Jeho manželka Petra Vojtková  (33) přivedla na svět chlapečka. „Trochu to trvalo, ale na to krásné se musí občas počkat. Chtěli bychom, abyste se o tom dověděli od nás,“ svěřil se nadšený tatínek a sdílel fotografii se svou rodinkou.
24.11.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (681 článků)

Roman Vojtek se stal trojnásobným tatínkem: S Petrou dali chlapečkovi zvláštní jméno

 
Muzikálová hvězda Petra Vojtková (33) má za sebou první těhotenství. Její manžel, herec a zpěvák Roman Vojtek (48), je tak už trojnásobným tatínkem. Těhotenství se podařilo Petře tajit neuvěřitelných šest měsíců. Narodil se jim syn, který dostal krásné, i když velmi neobvyklé jméno.
24.11.2020 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (681 článků)

Nahá je krásná: Petra Vojtková by se kvůli manželovi rozhodně nemusela líčit, natož oblékat

 
Tak tomu se říká vyznání. Herečka Petra Vojtková  (32) je vždy na veškerých akcích krásně upravená, nalíčená a outfity řeší dopodrobna se svojí dvorní návrhářkou. Jinak tomu nebylo ani na přehlídce Beaty Rajské  (56) , kam s manželem Romanem Vojtkem  (47) vyrazila. Kvůli svému muži ovšem dokonale vypadat nemusí. Pro něj je totiž nejkrásnější nenalíčená a bez oblečení.
13.11.2019 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (681 článků) , Beata Rajská (255 článků)

Krásná tanečnice Libuška Vojtková má novou lásku. Světe div se, není to zpěvák!

 
Tanečnice Libuška Vojtková se vdala za zpěváky Daniela Hůlku a Josefa Vojtka, s nímž má tříletého syna Matyáše. Poté chodila s dalším muzikantem Marianem Vojtkem. sešli a rozešli se hned několikrát. Nyní má nový vztah a přítel nemá s prostředím šoubyznysu nic společného, kromě toho, že je kamarádem jejího prvního manžela Daniela Hůlky. "S novým partnerem už jsem seznámila i syna," svěřila Super.cz.
30.06.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (789 článků) , Josef Vojtek (665 článků) , Marian Vojtko (307 článků)

Figura jako lusk: A to Jovanka Vojtková pořád ještě kojí devítiměsíčního syna

 
Tanečnice Jovanka Vojtková před devíti měsíci porodila syna Adama, ale už je zase štíhlá, jako když tančila na jevišti. K práci se také postupně vrací. Už jsme ji mohli vidět v obnoveném představení Třech mušketýrů a zvažuje i další role.
17.06.2013 06:00 |

podobné články

Porod klepe na dveře: Petra Vojtková ale o pohlaví miminka stále mlží

 
V listopadu přivede Petra Vojtková  (32) na svět svého prvního potomka. Měsíc před porodem dohání resty a zajela si do obchodu pro kočárek. Pár věcí z výbavy pro miminko jí ale stále chybí.
18.10.2020 19:05 |

podobné články

Bezpodmínečná láska. Manželka Romana Vojtka se pochlubila malým synem a vychválila svého muže do nebes

 
Roman Vojtek  (48) se v úterý pochlubil radostnou novinou. Manželka Petra  (33) mu přivedla na svět syna , který dostal jméno Nathaniel. Společnou fotkou z porodnice se teď kromě šťastného tatínka pochlubila i maminka Petra Vojtková.
25.11.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (681 článků)

Už se pěkně zakulatila: Těhotná Petra Vojtková se pochlubila rostoucím bříškem

 
Už brzy se stane maminkou. Petra Vojtková  (32) v červenci oznámila, že spolu s manželem Romanem Vojtkem  (48) čekají miminko. Zpěvačce a herečce se podařilo těhotenství tajit až do šestého měsíce .
19.09.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (681 článků)

Petra Vojtková v devátém měsíci vystrčila pupík! Bude to kluk, nebo holka?

 
Půvabná muzikálová herečka Petra Vojtková (33) to má „za pár“: Nachází se totiž v devátém měsíci těhotenství, a co nevidět přivítá na svět svého prvního potomka. Přestože pohlaví dítěte prozatím tají, její kolegyně z umělecké branže mají podle tvaru jejího bříška jasno…
15.10.2020 15:20 |

podobné články