Článek

Petr Pavel reaguje na Babišova obvinění: Vyděsil se, kňučí, čekám od něj lži

 
Petr Pavel zareagoval na tiskovou konferenci Andreje Babiše. Ve svém povolebním vystoupení mu sice předseda hnutí ANO pogratuloval, ale zároveň na něj tvrdě zaútočil. Pavel teď ČTK řekl, že jak volební napětí bude stoupat, lze očekávat také zostření předvolební kampaně.
15.01.2023 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25706 článků) , Petr Pavel (1709 článků)
Podobné články

Petr Pavel pálí po duelu do Babiše: Poslední průzkumy ho musely velmi rozrušit, píše generál

 
První volební duel byl plný hádek, lží a urážek a v obou kandidátech zřejmě zanechal nepříjemnou pachuť. Generál Petr Pavel se krátce po Superdebatě na České televizi vyjádřil ke všem výrokům a tvrzením svého protikandidáta Andreje Babiše: “Poslední dva průzkumy musely Andreje Babiše velmi rozrušit, že se na poslední chvíli rozhodl přece jen přijít a využít debatu k šíření lží a strašení,” napsal vítěz prvního kola prezidentských voleb Pavel. 
23.01.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25706 článků) , Petr Pavel (1709 článků)

50 lží, které lidé nejčastěji používají

 
Drobných lží se mnoho lidí dopouští poměrně často. Ať už jde o lži milosrdné či takříkajíc lži ze slušnosti, někteří je využívají pravidelně. Britská studie ukázala, že člověk nějakým způsobem zalže v průměru čtyřikrát denně, což je bezmála 1500krát za rok. A jaká lež vede? Jednoznačně věta: "Promiň, neměl jsem signál."
02.04.2010 13:10 |

podobné články

Od lži ke lži. Stručné shrnutí miliardářské kariéry Zdeňka Bakaly

 
Analytička serveru Echo24.cz Lenka Zlámalová zmonitorovala kariéru miliardáře Zdeňka Bakaly. Ten v tomto týdnu prodal 43 tisíc hornických bytů britskému fondu Round Hill Capital. Podle Zlámalové je tento obchod tečkou za miliardářskou cestou ode lži ke lži.
09.08.2015 13:06 |

podobné články

Čekám tvoje dítě! křičela těhotná Romana, kterou měl přítel vyhodit z 10. patra

 
Drsná hádka v Karviné skončila smrtí mladé ženy a jejího nenarozeného chlapečka. Podle svědků se teprve čtyřiadvacetiletá Romana pohádala se svým přítelem Martinem. Ten ji měl vyhodit z okna a poté několik okamžiků ještě držet za ruku, než ji pustil vstříc smrti. „Čekám tvoje miminko,“ křičela na něj a prosila o život svůj i dítěte. Marně, podle svědků ji opilý shodil z balkonu záměrně.
06.02.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Lidovci kňučí, že nemají peníze. Bělobrádek přitom dostal přes milion a půl za tři dny

 
Transparentní účet KDU-ČSL by mohl být vzorem pro všechny ostatní partaje. Jak ParlamentníListy.cz zjistily, sumy od tisíce po milion nejsou ničím výjimečným. Pavel Bělobrádek za posledních několik dnů obdržel téměř jeden a půl milionu od spoluobčanů.
03.10.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1640 článků)

Petr K. reaguje na zjištění Blesku: Chci jít na detektor lži! Vzpomíná si prý na nové skutečnosti

 
Jak dnes informoval Nedělní Blesk, na Petra K. čeká v Česku policejní výslech a detektor lži. Petr K. (35) však tvrdí - chci to podstoupit! Rád by se prý v očích veřejnosti očistil od spekulací, které ho spojují se smrtí dvou Češek v Egyptě. Jeho manželky Moniky (†36) a dcery Klárky (†8). A zároveň napomohl vyšetřování.
25.08.2013 19:55 |

podobné články

Usvědčeni ze lži. Kritizovali Zemana, ale sami si naběhli. Petr Žantovský přehlušil výkřiky Pospíšila, Šafra a dalších

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Tolik lži a nenávisti, kolik se objevilo v reakcích na svatoštěpánský projev prezidenta Miloše Zemana, by se asi těžko dalo najít někde jinde. Petr Žantovský vybral několik z nich a třeba europoslance Jiřího Pospíšila usvědčuje z toho, že se naopak on dopustil lži. Za pořádný přešlap považuje tvrzení, že média - především ČT a ČRo odvádějí vynikající servis. Přitom Česká televize pravidelně odvádí velice šupáckou a velice lajdáckou práci a navíc propagandisticky namířenou ve prospěch jedné a v neprospěch jiné strany. Například také v neprospěch hlavy státu.
02.01.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2193 článků) , Jiří Pospíšil (2193 článků) , Miloš Zeman (27754 článků)

Petr Pavel reaguje na Babišova slova o Polsku. Expremiér prosí Zemana o pomoc

 
Na Babišovy výroky o tom, že by v případě útoku na Polsko nebo pobaltské země české vojáky na pomoc určitě neposlal, reagoval jeho protikandidát Petr Pavel. "Rozhodl jsem se, že pokud se stanu prezidentem, povede moje druhá cesta do Polska, abych našeho dobrého souseda a přátele z Pobaltí ujistil, že ctíme dohody a Andrej Babiš nemluví za nás," uvedl na svém Twitteru. Babiš se brání, že článek 5 nezpochybnil, a mluví o "překrucování výroků". Jeho slova v debatě České televize jsou však jasná.
23.01.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25706 článků) , Petr Pavel (1709 článků)

Babišovy lži a hádky s Petrem Pavlem: Jste jako flašinet, jede stále stejná písnička, řekl generál

 
Oba kandidáti na post prezidenta se setkali tváří v tvář. Andrej Babiš a Petr Pavel se sešli na další debatě, kterou tentokrát organizoval server Novinky.cz. Duel se nesl v konfrontačním duchu, kdy se oba kandidáti vzájemně obviňovali ze lží. „Babiš je jako flašinet, zatočí se kličkou a jede stále stejná písnička,“ prohlásil Petr Pavel. „Jste jako kolovrátek, naučili vás to a jede to pořád dokola,“ kontroval zas Andrej Babiš.
25.01.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25706 článků) , Petr Pavel (1709 článků)

Čekám dítě, ale z mateřství mám strach

 
Je mi 36 let a čekám své první dítě, ale asi nejsem zrovna mateřský typ, protože teď v šestém měsíci mám najednou hrozný strach, že to nezvládnu, že už se nikdy nedostanu z domu, nevyspím se... Prostě ze všeho.
02.07.2009 08:25 |

podobné články

Jan Šťastný z Ordinace: Bojím se rakoviny, zoufale čekám na výsledky!

 
Herec Jan Šťasný (44), který září v »novácké« Ordinaci v růžové zahradě 2 jako primář Dalibor Frinta, se po čtyřiadvaceti letech s krabičkou cigaret denně bojí rakoviny plic! „Absolvoval jsem lékařskou prohlídku a teď zoufale čekám na výsledky,“ řekl Šťastný...
05.01.2010 02:20 |

podobné články

Divadlo by ji neuživilo a partner režisér jí nedává role: Víme, čím vydělává herečka Martha Issová

 
Sliboval a sliboval, ale skutek utek. Herečku Marthu Issovou už jsme dlouho neviděli v žádném filmu, a to je přitom jejím partnerem, s nímž vychovává dceru Františku, režisér David Ondříček. „Na začátku vztahu se o tom hodně mluvilo, ale pak to utichlo. Takže čekám a čekám," prozradila Super.cz okatá brunetka.
25.02.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (233 článků) , Martha Issová (355 článků)

Módní policie: Módní stopa vesničky mé střediskové

 
Již dlouho čekám, kdy se pohnou ledy a masová veřejnost (myslím celou republiku, včetně obcí, městysů) se stane na poli módy osvícenější. Vkusnější. Informovanější. Čekám marně, vývoj k lepšímu je pomalý, přístup k odívání se ve své podstatě za téměř třicet let od tzv. sametové revoluce nemění. Platí to i pro řadu populárních osob, jež ulici v její zpozdilosti, nedostatku vkusu svým příkladem utvrzují.
24.09.2018 05:55 |

podobné články

Smrt Putina zachrání životy. Čekám, čekám, říká ruský umělec

 
Ruský satirik, dramatik a scenárista Viktor Šenderovič se v rozhovoru pro Deník N vyjádřil – jak jinak než s vtipem a nadhledem – k situaci v dnešním Rusku. „Silní, my Rusové, už nebudeme nikdy. Možná teď dokážeme umlátit raketami všechno živé v Kyjevě, ale to moc není projev síly,“ poznamenal mimo jiné.
21.03.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Viktor (88 článků)

Sebevědomý Vémola o zápase s Marpem: Moje první životní KO v postoji. Na tohle čekám 30 let!

 
Karlos “Terminátor” Vémola kvůli svému zranění paže dlouhou dobu nezápasil, nyní ho ale čeká velký návrat! Připravuje se na svůj první zápas v boxu, což pro Karlose není zrovna nejkomfortnější situace. Do ringu vstoupí proti rapperovi Marpovi a vzkazuje: “Na tohle čekám 30 let!” Co Karlos říká na stále rostoucí trend zápasů mezi celebritami? Nejen to prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz.
13.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (671 článků)

„Kňučí. Bojí se.” Toto Fiala přes jásot včera neslyšel

 
Teď jde o všechno, burcoval v pondělí večer Petr Fiala, když zahajoval „horkou fázi“ kampaně SPOLU. Publikum mu aplaudovalo, ale mimo koaliční akci ve Slovanském domě se tak příznivého ohlasu rozhodně nedočkal. Podle Pavla Šafra je to i tím, že mu Česká televize dala málo prostoru. Jiní si ovšem myslí, že hlavní příčinou je absence obsahu za dramatickou formou Fialova vystoupení. A pro jiné je toho ódéesáckého obsahu zase až příliš.
21.09.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4921 článků)

Od 18 let: Tyrani vařili psa zaživa, pak z něj trhali srst. Zmrzačené zvíře uteklo

 
Na tyhle záběry se nedívá s lehkým srdcem. Dva muži z Číny na nich na ulici vaří trpícího pejska ve vařící vodě. Zvíře bolestí kňučí, ale horor jen tak nekončí. Rozmyslete si, zda se chcete na video vůbec podívat. Rozhodně není pro slabé nátury.
03.01.2017 22:20 |

podobné články

Ľuboš Blaha řeže: Úprk nejmodernější armády před vousatými strýci. Američtí mopsové zoufale kňučí. Obzvlášť královský pohled je prý na Čaputovou

 
Západ prohrál v Afghánistánu a jasně se ukazuje, že éra Ameriky je definitivně pryč, říká vlivný slovenský poslanec Ľuboš Blaha z opozičního Směru – Sociální demokracie. Vojenské manévry americké armády podle něj mají své důvody: obavy z Číny. „Po výprasku v Iráku a Afghánistánu může Ameriku brát vážně akorát tak Mrs. Susan Caputova, která je za to placená,“ dodává poslanec ve svém facebookovém komentáři.
20.08.2021 11:15 |

podobné články

Amy Schumer krade vtipy. Komička obvinění popírá, chce jít na detektor lži

 
Schumer celou věc označuje za nesmysl a tvrdí, že komičky se jí jen mstí. Klidně podstoupí i test na detektoru lži, aby obvinění vyvrátila.
22.01.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Amy Schumer (41 článků)