Článek

Petr Fulín druhý na Salzburgringu

 
Petr Fulín odjíždí ze třetího podniku letošní sezóny s body za celkové druhé místo v kategorii S2000 a ze třetího místa může při posledním závodním víkendu v Imole bojovat o titul ETCC.
22.05.2012 07:15 |

podobné články

Podobné články

Nový mistr Evropy Petr Fulín: Takto se jezdí na okruhu v Brně. VIDEO

 
Český automobilový jezdec Petr Fulín se stal mistrem Evropy v závodech cestovních vozů. Za volantem BMW 320si vyhrál v závěrečném dílu seriálu v Brně obě jízdy. Podívejte se, jak dokáže jet na brněnském okruhu v civilním BMW M3.
07.10.2013 16:25 |

podobné články

Petr Fulín zahájil v TCR Germany skvěle, v Mostě bude patřit ke žhavým favoritům

 
Úspěšný okruhový jezdec, trojnásobný vítěz evropského poháru cestovních vozů (FIA ETCC) Petr Fulín zahájil letošní sezonu se svým vozem Cupra TCR účastí v zahajovacím závodě série ADAC TCR Germany o uplynulém víkendu v německém Oscherslebenu.
16.04.2018 14:35 |

podobné články

Most: Petr Fulín bral v sobotním závodě páté místo

 
V dramatickém sobotním závodě cestovních vozů ADAC TCR Germany, který je o tomto víkendu součástí The Most Show featuring ADAC GT MASTERS na mosteckém autodromu, dojel domácí jezdec Petr Fulín ve voze Cupra Leon TCR na pátém místě.
29.04.2018 09:35 |

podobné články

Fulín a ETCC na Slovakiaringu

 
Jako na horské dráze nebo jiné adrenalinové pouťové atrakci si Petr Fulín a jeho tým připadali během druhého podniku ETCC na Slovakiaringu. Nejprve zajel skvělý čas v prvním testu, následovala plánovaná výměna motoru za ten, který byl připraven na závod, jenže ten se ve druhém testu přehříval.
30.04.2012 16:20 |

podobné články

Český jezdec Fulín je nejlepší v Evropském poháru

 
Český jezdec Petr Fulín kraluje Evropě. V italské Perguse potvrdil pozici lídra Evropského poháru cestovních vozů a připravit si půdu pro závěrečnou dvojici závodů v Brně.
18.07.2013 18:50 |

podobné články

Sezona ETCC začíná v Le Castellet. Favoritem je Fulín

 
Už tento víkend se na francouzské trati Paul Ricard uskuteční první dva závody letošní sezony Evropského poháru cestovních vozů FIA ETCC. Titul bude obhajovat český jezdec Petr Fulín.
18.04.2014 11:50 |

podobné články

Petr Fulín šampionem FIA ETCC 2017!

 
Oslavou titulu domácího jezdce Petra Fulína skončila premiéra evropského poháru cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC) na mosteckém autodromu. Víkendové drama přitom vyvrcholilo až ve druhém z obou nedělních finálových závodů sezony. Ve hře o celkové vítězství v letošní sezoně totiž po prvním závodě zůstali tři piloti. Kromě Fulína ještě Maďar Norbert Nagy a Švýcar Christjohannes Schreiber. Rozdíl mezi nimi před posledním kláním byl jen tři, respektive šest bodů. Fulín svým triumfem opanoval navíc pohár už potřetí. Třešničkou na dortu pak bylo skvělé čtvrté místo ve druhém závodě šampionova syna Petra Fulína juniora, který byl v Mostě jedním ze tří českých debutantů v ETCC.
08.10.2017 17:20 |

podobné články

Autodrom Most: Najde Petr Fulín nového evropského šampiona?

 
Oblíbenou soutěž amatérských jezdců The Most Challenge na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu, která pokračuje ve čtvrtek 7. června od 16:30 do 18:00 hodin, zpestří přítomnost trojnásobného vítěze evropského poháru cestovních vozů (FIA ETCC) Petra Fulína. „Petr bude sledovat jednotlivé soutěžící při jejich ostrých kolech na dráze s cílem vyhledat nové talentované okruhové jezdce. Ve hře je nabídka svezení v cupové Octavii a případně i pomoc se získáním závodní licence,“ upřesnil obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.
05.06.2018 16:35 |

podobné články

BMW 320si a Petr Fulín

 
Před Petrem Fulínem je bezesporu nejdůležitější sezóna jeho závodnické kariéry. Nový šampionát, nové auto, z části i nové okruhy a nový tým - to vše na Petra Fulína v jeho premiérové sezóně v ETCC čeká. Proto během zimní přestávky nepodcenil nic, co by mohlo výsledek ovlivnit. Včetně důkladné přípravy techniky.
29.02.2012 09:40 |

podobné články

Paráda! Čechovi se v Monze klaněli jezdci z celé Evropy

 
Český závodník Petr Fulín se stal suverénem úvodních závodů letošního ročníku Evropského poháru cestovních vozů. Za vytrvalého a silného deště dnes v italské Monze skončil na prvním a druhém místě.
24.03.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1125 článků)

Český závodník Petr Fulín: Snad v Brně zlomím nepřízeň bohů

 
Finálový podnik Evropského poháru cestovních vozů jde do finále. V neděli se v Brně rozhodne o celkovém vítězi. Před českým favoritem Petrem Fulínem stojí zdánlivě jednoduchý úkol – pohlídat si na prvním místě osmibodový náskok na Maťa Homolu. Obrátí se k Fulínovi štěstí čelem? Doposud tomu tak nebylo....
30.09.2013 20:40 |

podobné články

Autodrom Most: I volné testování ETCC potvrdilo, že nedělní finále bude na krev

 
Páteční volné testování před závěrečným závodním víkendem letošního ročníku evropského poháru cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC), který pod názvem The Most Grand Finale hostí v premiéře mostecký autodrom, ovládl lídr průběžného pořadí jezdců Petr Fulín se Seatem Leon Cup Racer.
06.10.2017 20:10 |

podobné články

První ze dvou závěrečných závodů ETCC pro sebe rozhodl Kralev, šampion stále nejasný

 
Už jen na tři jezdce s zúžil boj o titul letošního šampiona FIA ETCC po předposledním závodě sezony. Závěrečné dění evropského poháru cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC) hostí o tomto víkendu v premiéře mostecký autodrom. Před finálovým závodem je na tom nejlépe domácí Petr Fulín, který v prvním závodě obsadil bronzovou příčku. Celkem tak nasbíral v průběžném pořadí 70 bodů.
08.10.2017 14:15 |

podobné články

Autodrom se loučí se závodní sezonou, nebude chybět evropský šampion Petr Fulín

 
Na sobotu 28. října připravil mostecký autodrom pro své fanoušky rozloučení s letošní závodní sezonou. The Most AUTOSHOW #6 nabídne od 09:00 do 17:00 hodin oblíbené volné jízdy s vlastním vozem po závodním okruhu, cena 150 korun za desetiminutové svezení je více než příznivá.
23.10.2017 16:30 |

podobné články

Autodrom přivítá v premiéře běžecké vytrvalce

 
Mostecký autodrom stále více svých činností směřuje také do nemotoristických sportovních i relaxačních aktivit ve svém areálu. Jednou z nich je mezi veřejností oblíbený běh. V sobotu 4. listopadu hodinu před polednem odstartuje čerstvý šampion evropského poháru cestovních vozů (ETCC) Petr Fulín na velkém závodním okruhu amatérské běžecké závody The Most HALFMARATHON #1. Jde o premiéru vytrvalostního klání, letitou tradici má naopak na autodromu červnový Olympijský běh v délce jednoho, případně dvou okruhů.
24.10.2017 13:30 |

podobné články

Věž mosteckého autodromu se zahalila do barev Cupry

 
Vyobrazení nových vozů Seat Leon Cupra a Cupra TCR vévodí nyní startovní věži mosteckého autodromu. Nový image dominanty velkého závodního okruhu je vyjádřením partnerství divize společnosti Porsche Česká republika a společnosti AUTODROM MOST. Ve speciálu Cupra TCR se domácím divákům zanedlouho představí v ostré premiéře s novým vozem trojnásobný vítěz evropského poháru cestovních vozů (FIA ETCC) Petr Fulín.
29.03.2018 15:35 |

podobné články

Zastupitel z Benešova podlehl zraněním, které utrpěl na Sázavafestu

 
Benešovský zastupitel Rudolf Fulín (ČSSD) podlehl zranění, které utrpěl při přípravě hudebního festivalu Sázavafest v areálu Zelený ostrov v Benešově. Osmašedesátiletý politik zemřel v nemocnici po týdenním kómatu. Zranění si přivodil pádem ze střechy, kde nastavoval bezpečnostní kameru, píše v sobotním vydání Benešovský deník.
13.08.2011 10:10 |

podobné články

Záletník Maxa ukázal svého mladého milence z muzikálu

 
Zpěvák Martin Maxa  (50) , kterého nedávno novináři nachytali při vášnivé líbačce s jeho manažerkou, překvapuje. Svalnatý idol žen totiž našel zálibu v mladičkém finalistovi X-Factoru Davidu Gránském (19). Jsou z nich milenci. Naštěstí jen v muzikálu Naháči, kde oba hrají. „Martin představuje utajeného gaye, profesora Páska, zatímco můj Honza Fulín se svou orientací netají,“ řekl Super.cz mladíček Gránský.
31.08.2011 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Maxa (184 článků) , David Gránský (196 článků)

FOTO Tak Fulín létal přes obrubníky bájné Monzy

 
Proč piloti v Monze skáčou přes obrubníky?
25.02.2012 00:10 |

podobné články