Petr Čech: Noste dary! To se to sešlo - Gólman Chelsea den po finále Ligy mistrů slaví 30!

V sobotu 19. května zazní kabinou Chelsea: „Přáníček už bylo dost, teď noste dary!“ Může se to někomu tak parádně sejít jako gólmanovi Petru Čechovi (29)? To sotva. Den po finále Ligy mistrů s Bayernem v Mnichově totiž oslaví třicetiny!
27.04.2012 12:15 |

Osobnosti: Petr Čech (1064 článků)

Fantastický gólman Chelsea Petr Čech: Chytil tři penalty ve finále Ligy mistrů! A teď třetí dítě!

Může ten chlapík od života ještě něco chtít? Fotbalem vydělal přes miliardu korun, poté, co v sobotu večer chytil ve finále Ligy mistrů Bayernu tři desítky (1:1, na penalty 4:3), se jeho sláva dotýká nebes a přes to, že dostane v Chelsea nový kontrakt, nejede vlak. Může! Brankář Petr Čech (30) by si moc přál rozšířit rodinu.
21.05.2012 12:15 |

Gólman Chelsea Čech: Ještě zabojujeme, nechceme přijít o Ligu mistrů

Český fotbalový gólman Petr Čech věří, že si jeho Chelsea ještě ve zbytku sezony zajistí účast v příštím ročníku Ligy mistrů. Zároveň je přesvědčen, že případný neúspěch by neznamenal konec pro londýnský klub.
26.03.2012 10:50 |

FC Barcelona remizovala v odvetě semifinále Ligy mistrů s Chelsea 2:2 a Petr Čech s Chelsea je ve finále! Góly Španělů dali ve 35. minutě Busquets, ve 43. minutě Iniesta, ve 46. minutě snížil Ramires a v 92. minutě vyrovnal Torres.
24.04.2012 22:55 |

GÓLMAN CHELSEA ČECH: Zahrát si proti Plzni by byla FANTAZIE

Český reprezentační brankář Petr Čech si jako rodák z Plzně vychutnal historický postup Viktorie do fotbalové Ligy mistrů, zápas s Kodaní sledoval ve svém anglickém domově. Momentálně zraněný gólman na svém webu ve čtvrtek prozradil, že hrát s Chelsea proti Západočechům by byla fantazie.
25.08.2011 11:05 |

Čech: Triumf v Lize mistrů? Manchester měl štěstí!

Petr Čech, gólman londýnské Chelsea, stále vzpomíná na tři roky starý finálový zápas Ligy mistrů, ve kterém Chelsea prohrála s United až na penalty.
04.04.2011 18:50 |

Čech slaví vítězství v Anglickém poháru. Chelsea porazila ve finále Liverpool

Fotbalisté Chelsea vyhráli v sobotním finále FA Cupu na stadionu Wembley nad Liverpoolem 2:1. Trofej slaví i český gólman Petr Čech, jenž odchytal celý zápas v brance Chelsea.
05.05.2012 20:25 |

Rukavice v českých barvách vychytaly Bayern, Čechova Chelsea je králem Ligy mistrů!

Fotbalisté Chelsea slaví premiérový triumf v Lize mistrů. V mnichovském finále porazili až po penaltovém rostřelu Bayern. Po základní hrací době i následném prodloužení skončilo utkání 1:1. Hrdinou pokutových kopů, v nichž Chelsea zvítězila 4:3, byl Petr Čech.
19.05.2012 23:55 |

Brankář Chelsea Čech: Věřím v úspěšný závěr sezony

Český fotbalový brankář londýnské Chelsea Petr Čech věří, že si ve zbytku sezony jeho tým zajistí v lize čtvrtou příčku zaručující účast v příštím ročníku Ligy mistrů, zároveň Chelsea bojuje o případné trofeje v Lize mistrů a FA Cupu.
30.03.2012 12:25 |

Gólman Čech je zpátky: Po třech týdnech od zranění vychytal Chelsea vítězství!

Nechyběl ani měsíc a už je zpátky po zranění kolena. Český gólman ve službách fotbalové Chelsea Petr Čech (29) chytal ligový mač na hřišti Sunderlandu a přispěl k výhře 2:1. „Jsem rád, že jsem zase na hřišti a koleno drží,“ hlásil Petr Čech.
12.09.2011 12:10 |

Chelsea: Díky, Čechíno! Český gólman znemožnil Barcelonu a poslal spoluhráče pařit!

Gólman fotbalové Chelsea Petr Čech (29) má všechno. Fantastickou formu, správně postavené tyče i kliku jako od traktoru. V prvním duelu semifi nále Ligy mistrů znemožnil bájnou Barcelonu i s Messim (1:0) a poslal spoluhráče pařit do nočního klubu.
20.04.2012 12:15 |

TRAPAS? Chelsea si pojistila, aby proti Čechovi nechytal gólman Atlétika

V semifinále Ligy mistrů je Chelsea i Atlétiko Madrid. Takže i gólman Petr Čech a jeho možný nástupce Thibault Courtois. Jenže k souboji dvou ostře sledovaných mužů nedojde, belgický mladík a Čechův konkurent proti Blues nesmí hrát!
10.04.2014 12:50 |

Slováci se začínají bouřit: Strach z českého finále!

V Česko Slovenské SuperStar to vypadá, že se schyluje k českému finále mezi Martinem Chodúrem (20) a Janem Bendigem (15). A to se podle některých internetových diskusí řadě našich sousedů začíná příčit. „Nova s Markízou teď jednají o tom, jak mít ve finále zástupce Česka i Slovenska,“ řekl nám zdroj ze zákulisí SuperStar. Prý už padla i myšlenka, že finále bude ve třech!
29.11.2009 02:05 |

Osobnosti: Martin Chodúr (442 článků) , Jan Bendig (244 článků)

Chelsea bez Čecha jen remizovala se Schalke, Bayern udolal City

Fotbalisté Chelsea poprvé v sezoně ztratili body, když v 1. kole základních skupin Ligy mistrů doma jen remizovali 1:1 se Schalke. Reprezentační gólman Petr Čech to znovu jen sledoval z lavičky Chelsea. Šlágr mezi Bayernem Mnichov a Manchesterem City rozhodl minutu před koncem Jerome Boateng a zajistil německému mistrovi výhru 1:0. Porto deklasovalo 6:0 BATE Borisov i zásluhou hattricku Yacine Brahimiho.
17.09.2014 23:45 |

Osobnosti: Petr Čech (1064 článků) , Yacine Brahimi (1 článek)

Barcelona odvrací hrozící vyřazení z Ligy mistrů, Čech věří v postup Chelsea

Fotbalisté Barcelony čelí hrozbě vyřazení z elitní Ligy mistrů, navíc po prohře v úvodním semifinále soutěže 0:1 na hřišti londýnské Chelsea budou v úterní odvetě hrát o všechno. Český brankář Petr Čech zase doufá, že jeho tým na Nou Campu vstřelí gól a dotáhne senzační postup do finále.
24.04.2012 09:50 |

Čech se s Chelsea utká v semifinále Ligy mistrů s Atléticem Madrid

Brankář Petr Čech a fotbalisté Chelsea se v souboji o finále Ligy mistrů střetnou s Atléticem Madrid. Rozhodlo o tom losování v Nyonu. Druhou semifinálovou dvojicí je Real Madrid a Bayern Mnichov.
11.04.2014 17:30 |

Zmatek brankáře Chelsea Čecha v Lize mistrů: Petře, takhle ne!

Nechal se opít rohlíkem a prošlo mu to. Protentokrát. Gólman fotbalové Chelsea Petr Čech (28) ve středu večer v zápase Ligy mistrů s FC Kodaň (0:0) zmatkoval.
18.03.2011 12:10 |

Gólman Čech podstoupil operaci. Není jisté, zda stihne start nové sezony

Gólman londýnské Chelsea Petr Čech je po operaci. Podstoupil chirurgický zákrok zraněného ramena, které si vykloubil v úvodním semifinále Ligy mistrů proti Atléticu Madrid. Podle klubového webu bude mimo hru osm až deset týdnů.
08.05.2014 08:40 |

Čech je naštvaný kvůli penaltě: Okradli Chelsea

Stadion Stamford Bridge vybuchl nevolí a gólman Chelsea Petr Čech (28) jakbysmet. Rozhodčí jeho tým v zápase fotbalové Ligy mistrů s Manchesterem United (0:1) okradli o penaltu.
08.04.2011 12:10 |

Čech z Chelsea po výhře v Lisabonu: Postup je blízko, byla by škoda tohle ztratit

Fotbalisté Chelsea ve čtvrtfinále Ligy mistrů vyhráli na hřišti Benfiky Lisabon 1:0 díky trefě Kaloua, gólman vítězů Petr Čech pak na svém webu přiznal, že je jeho tým blízko k postupu mezi nejlepší čtyři mužstva Champions League.
28.03.2012 12:35 |