Článek
Podobné články

Petice: Nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na ředitele ZŠ fr. Plamínkové v Praze 7

 
My, občané České republiky, zejména rodiče žáků ZŠ Fr. Plamínkové, prostřednictvím této petice nesouhlasíme s rozhodnutím zřizovatele školy o neprodloužení funkčního období stávající paní ředitelky ZŠ Fr. Plamínkové Mgr. Jarmily Macečkové, nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na post nového ředitele a žádáme o prodloužení dalšího funkčního období stávající ředitelky.
23.01.2020 10:55 |

podobné články

Petice: Nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na ředitele ZŠ fr. Plamínkové v Praze 7

 
My, občané České republiky, zejména rodiče žáků ZŠ Fr. Plamínkové, prostřednictvím této petice nesouhlasíme s rozhodnutím zřizovatele školy o neprodloužení funkčního období stávající paní ředitelky ZŠ Fr. Plamínkové Mgr. Jarmily Macečkové, nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na post nového ředitele a žádáme o prodloužení dalšího funkčního období stávající ředitelky.
23.01.2020 20:56 |

podobné články

Účelová likvidace, nebo osobní selhání? Profesor Kovář našel zastání. Ale filozofové z UK hrozí tvrdou odvetou

 
Historik Martin Kovář není dle Etické komise Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické plagiátor. „Postup Etické komise Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, následně potvrzený i Etickou komisí Univerzity Karlovy, vykazuje znaky účelové likvidace prof. Kováře,“ psalo se v posudku. Ze strany Filozofické fakulty padla slova o právních krocích. „Akademický senát Filozofické fakulty UK se ohrazuje proti nactiutrhačným útokům Etické komise Národohospodářské fakulty VŠE a jejích členů…“ uvedli v reakci. Co se stalo?
16.05.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kovář (27 článků)

Vláda schválila zákon o prokazování původu majetku

 
Vláda dnes schválila návrh zákona o prokazování původu majetku. Informoval o tom tiskový mluvčí vlády Martin Ayrer. Podle ministerstva financí by finanční správa měla mít možnost analyzovat výši majetku v souvislosti s daňovým přiznáním. Pokud hodnota neevidovaného majetku převýší sedm milionů korun, finanční správa vyzve k prokázání původu majetku a popřípadě jej zdaní. Původně MF navrhovalo hranici neevidovaného majetku ve výši deset milionů korun.
18.05.2015 14:56 |

podobné články

Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR

 
My občané ČR nesouhlasíme s přijímáním nelegálních imigrantů na území České republiky, nesouhlasíme s vyčleňováním finančních prostředků vládou na tyto účely a vyzýváme českou vládu, aby ukončila veškeré kroky k lákání imigrantů a usídlování imigrantů v naší zemi.
23.09.2016 07:45 |

podobné články

Petice: Nesouhlasíme s odvoláním starosty Jalovce a místostarostky Lickové

 
My občané (i bývalý občané) Chebu, nesouhlasíme s odvoláním Mgr. Antonína Jalovce z funkce starosty a RNDr. Gabrielu Lickovou, Ph.D. z funkce místostarostky.
15.12.2017 18:10 |

podobné články

Petice: Nesouhlasíme s výstavbou průmyslové haly ve Stráži pod Ralskem

 
My, zde podepsaní, nesouhlasíme s prodejem pozemků města Vězeňské službě ČR k výstavbě výrobní haly.
31.08.2018 19:00 |

podobné články

Petice proti nesmyslnému zabírání zemědělské půdy

 
My, níže podepsání občané, nesouhlasíme s dalším zastavováním nejkvalitnější zemědělské půdy v ČR, zásadně nesouhlasíme se záměrem budování další průmyslové zóny v lokalitě Hněvotín o které se nyní jedná v rámci Olomouckém kraji.
10.10.2018 16:11 |

podobné články

Petice: Nesouhlasíme s trestním oznámením, které poškozuje záchranářku paní Veroniku Brožovou

 
My, níže podepsaní, nesouhlasíme s trestním oznámením, které podala paní hejtmanka Pokorná Jermanová. Vyzýváme ji, aby již nikdy více nezneužívala trestního řádu k šikaně a zastrašování svých zaměstnanců.
29.05.2020 15:30 |

podobné články

Petice: Nesouhlasíme se záměrem vybudovat další jaderné bloky v České republice

 
My níže podepsaní nesouhlasíme se záměrem vybudovat další jaderné bloky v České republice. Stamiliardy, které budeme muset zaplatit my - spotřebitelé, jsou neospravedlnitelné, naprosto neadekvátní pro zajištění potřebné energie, budou dlouhodobě zatěžovat naše občany a snižovat konkurenceschopnost našeho hospodářství.
21.06.2020 19:40 |

podobné články

Drobil (ODS): Blesk si plete podnikatelský záměr s vyváděním majetku

 
Reakce na manipulativní článek v deníku Blesk.
30.01.2012 12:40 |

podobné články

Zvolený kandidát na děkana Hornicko-geologické fakulty: Čekám sedm měsíců na jmenování

 
Historie Hornicko-geologické fakulty sahá až do roku 1716, kdy byla v Jáchymově založena nejstarší báňská škola. V průběhu staletí se pak měnily forma a délka výuky, působiště výukových institucí i organizační podoba báňského školství. Současná Hornicko-geologická fakulta vznikla v roce 1959 spojením samostatné Hornické fakulty a Geologické fakulty. HGF je rozdělena na 7 institutů, z nichž Institut fyziky zajišťoval výuku navazujících předmětů na 6 technických fakultách VŠB-TU Ostrava.
02.02.2017 15:50 |

podobné články

Veletrh iKariéra přivítá přes sto padesát firem

 
Celkem 157 tuzemských i zahraničních firem se 29. března přestaví studentům Českého vysokého učení technického v dejvickém kampusu v rámci dalšího ročníku veletrhu iKariéra. Společnosti se budou prezentovat v budovách Fakulty elektrotechnické, Fakulty strojní, Fakulty informačních technologií, Fakulty stavební a v Národní technické knihovně.
14.03.2017 15:15 |

podobné články

Paroubkova garda vyváděním lidí na mítincích porušuje zákon

 
Ochranka ČSSD, která na předvolebních mítincích strany napadá a vyvádí odpůrce strany, zřejmě porušuje zákon. Vyvádět lidi z politických akcí může totiž jenom policie
26.05.2009 07:35 |

podobné články

Protikorupční fond žádá o vyšetření monackého občanství lobbisty Rittiga

 
Výroční zpráva Finančně analytického útvaru ministerstva financí zmiňuje jména vlivných kmotrů ODS Patrika Oulického a bývalého senátora Alexandra Nováka. Chybí ovšem jméno lobbisty Iva Rittiga, který prý stojí za vyváděním milionů z pražského dopravního podniku. Píše server lidovky.cz.
22.02.2012 11:15 |

podobné články

Trapasy a překvápka na brněnském Plese v opeře: Slávik tasil nebohou manželku, Tříska džíny, Kynychová bradavky!

 
Brno má za sebou svůj Ples v opeře a nutno říct, že v Praze proslavené píárky Gábiny Partyšové a vyváděním Ornelly Štikové mají o čem přemýšlet.
19.01.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1104 článků)

Petice proti demolici dětské nemocnice v Moravské Třebové

 
My, níže podepsaní, prostřednictvím této petice nesouhlasíme s demolicí bývalé dětské nemocnice v Moravské Třebové.
03.10.2017 15:55 |

podobné články

Petice proti zavedení placeného parkoviště P+R ČD, Lysá nad Labem

 
My, níže podepsaní prostřednictvím této petice nesouhlasíme se zavedením placeného parkoviště P+R ČD, Lysá nad Labem. Nejsme proti postavení parkoviště, ale jsme proti zavedení poplatku za parkování.
21.10.2017 07:35 |

podobné články

Petice za zachování stávajícího stavu území v Berouně - Zdejcina

 
Petice podle § 1 zákona č. 85/1990 Sb., o právu petičním. Na základě níže uvedených důvodů požadujeme zachování stávajícího stavu využití území v Berouně - Zdejcina. Nesouhlasíme s plánovanou stavbou sjezdového areálu.
08.11.2017 10:45 |

podobné články