Článek

Pětice dívek (†15) uhořela při únikové hře: Hrozí tragédie i v Česku? Tohle řekl expert

 
Minulý týden došlo v Polsku k hrozné tragédii – během tzv. únikové hry tam zemřelo pět 15letých dívek. Ve chvíli, kdy vypukl požár, zůstaly v místnosti. V zemi se tak okamžitě rozjely kontroly podobných zařízení, zda splňují bezpečností limity. Únikové hry, kdy se účastníci snaží ve vymezeném čase dostat řešením hlavolamů ze zavřené místnosti, jsou populární i v Česku. Jsou jich už desítky. Jak jejich majitelé zajišťují, aby nedošlo k nehodám? I o tom promluvil v pořadu Blesku Epicentrum Petr Simm, provozovatel jedné z nich.
11.01.2019 05:35 |

podobné články

Podobné články

Smrt pěti dívek při únikové hře: Našli nádobu s plynem, muži hrozí osm let vězení

 
Až osm let vězení hrozí muži, který byl zadržen poté, co v pátek v únikové místnosti v Koszalinu na severu Polska zemřelo udušením při požáru pět patnáctiletých dívek. Muž byl v neděli obviněn, že vědomě přispěl k vzniku nebezpečí, že propukne požár, a tak neúmyslně přispěl i k smrti pětice kamarádek, uvedla místní prokuratura podle televize TVN 24.
07.01.2019 06:55 |

podobné články

Obrovská tragédie v Polsku. Pět dívek uhořelo při únikové hře. Prezident Zeman poslal kondolenci

 
Za uhořením pětice patnáctiletých dívek během únikové hry v Polsku stojí elektrické rozvody neodpovídající standardům a nedbalé bezpečnostní postupy, uvedl v sobotu velitel polských hasičů Leszek Suski. Český prezident už svému polskému protějšku poslal kondolenci.
05.01.2019 19:55 |

podobné články

Pohřeb pěti dívek (†15), které zemřely při únikové hře: Bílé rakve a dojemná slova otce!

 
Týden po smrti pěti nebohých dívek při únikové hře na severu Polska proběhl ve městě Koszalin jejich pohřeb. Účastnily se ho davy lidí, oběti neštěstí budou na hřbitově ležet vedle sebe. Dívky byly pohřbeny v bílých rakvích s bílými růžemi. Soustrast rodinám vyjádřil i papež František.
11.01.2019 13:15 |

podobné články

Smrt na únikové hře: V ohni zemřelo pět dívek (†15). Rodiče se to dozvěděli náhodou

 
Pět dívek přišlo v pátek o život při požáru, který vypukl v místnosti během únikové hry v Koszalinu na severu Polska. Oznámila to místní média s odvoláním na policii. Ministr vnitra Joachim Brudziński kvůli tragédii nařídil prověřit podobná zařízení v celé zemi z hlediska plnění protipožárních předpisů. Rodiče, kteří byli na místě neštěstí, dlouhou dobu nikdo neinformoval. Dozvěděli se to poté, co to jeden z otců nevydržel a rozhodl se jednat přímo s hasičem, který zrovna o tragédii dával rozhovor.
04.01.2019 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Joachim Joachim (29 článků)

Smrt pěti dívek (†15) v Polsku spustila lavinu kontrol: Hasiči prověří únikové hry v Praze

 
Tragédie, která nemá obdoby, otřásla v pátek nejen celým Polskem. Při požáru, jenž vypukl v místnosti během únikové hry, zemřelo pět mladých dívek. Pražští hasiči proto v prvním čtvrtletí zkontrolují desítky únikových her po celé Praze.
07.01.2019 16:00 |

podobné články

Smrti neunikly: 5 mladých dívek zemřelo při ÚNIKOVÉ HŘE!

 
Úniková hra se dnes pro pět mladých žen zvrhla v boj o holý život. Tento boj bohužel prohrály a uhořely v únikové místnosti v zábavním parku. Tragédie se odehrála v Koszalinu na severu Polska.
04.01.2019 21:55 |

podobné články

Babiš: Smrt pěti dívek (†15) při únikovce je tragédie. „Sám jsem otec,“ truchlí Zeman

 
Vyrazily oslavit narozeniny své kamarádky. A uhořely při únikové hře. Smrt pětice mladých dívek (†15) otřásla Polskem. Kondolenci zaslal nejen prezident Miloš Zeman, ale již také premiér Andrej Babiš (ANO), který se na dotaz Blesk Zpráv pozastavil nad tím, že kontroly únikovek jsou na místě i v Česku.
08.01.2019 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21430 článků) , Miloš Zeman (25136 článků)

Tragická smrt pěti dívek při „únikovce“: Zemřely kvůli chybějící klice! Najít ji měly až během hry

 
Jako v pasti. Přesně tak se měly cítit dívky, které se rozhodly oslavit patnácté narozeniny jedné z nich při únikové hře. Celá situace ale skončila tragédií. Garáž, která byla na hernu předělána, neměla únikové východy, u dveří chyběla klika, kterou měly dívky teprve najít, a jediné okno bylo zamřížované. Z herny smrti tak nebylo úniku.
12.01.2019 16:35 |

podobné články

Smrt v únikové místnosti v Polsku: Dívky zemřely, protože na dveřích nebyla klika, najít ji bylo součástí hry

 
Případ dívek, které zemřely při únikové hře, otřásl Polskem. Až nyní, po posledním rozloučení s pěti mladými děvčaty, bylo zjištěno, proč zahynuly. Dveře místnosti sice nebyly zamčené, chyběla u nich ale klika, jejíž nalezení mělo být součástí hry.
12.01.2019 15:56 |

podobné články

ÚNIKOVÁ HRA, která se zvrtla v ohnivé peklo: Hasiči popsali naprostou bezmoc, když našli mrtvé dívky

 
Narozeninová oslava, která skončila naprostou tragédií. Pět patnáctiletých dívek uhořelo v místnosti pro únikové hry a jeden člověk byl vážně popálen. Neštěstí se stalo v polském Koszalinu a starosta Koszalinu na neděli vyhlásil den smutku. I samotní přivolaní hasiči měli obrovský problém se dostat do únikové místnosti.
05.01.2019 09:40 |

podobné články

ÚNIKOVÁ HRA se zvrtla v ohnivé peklo: Hasiči popsali naprostou bezmoc, když našli mrtvé dívky

 
Narozeninová oslava, která skončila naprostou tragédií. Pět patnáctiletých dívek uhořelo v místnosti pro únikové hry a jeden člověk byl vážně popálen. Neštěstí se stalo v polském Koszalinu a starosta Koszalinu na neděli vyhlásil den smutku. I samotní přivolaní hasiči měli obrovský problém se dostat do únikové místnosti.
05.01.2019 09:45 |

podobné články

Bestiální odveta v Anglii: Při úmyslně založeném požáru uhořela matka a tři děti

 
Jako drsné vyřizování účtů vypadal incident v Anglii. V noci na dnešek tam při požáru uhořela matka a její tři děti. Nejspíš šlo o odvetu za smrt muže, který ale s rodinou, která uhořela, nejspíš neměl ani nic společného!
13.09.2013 20:05 |

podobné články

Spolu uhořely, spolu byly pohřbeny: Polsko se rozloučilo s dívkami, které zemřely při únikovce

 
Truchlí celá země. V polském Koszalinu proběhl velkolepý pohřeb pěti dívek, které uhořely při únikové hře. Všech pět dívek leží na hřbitově vedle sebe.
11.01.2019 12:10 |

podobné články

Ve skateparku na Karlovarsku uhořela dívka (†12): Uvízla v překážce, starosta sdělil podrobnosti

 
Českem otřásá hrůzná zpráva. V Ostrově na Karlovarsku uhořela dvanáctiletá dívka, která si s dalšími dvěma kamarádkami hrála v tamním skateparku. Školačky se bavily tím, že podpalovaly a hasily molitanové doskočiště. Zábava se jim ale vymkla z rukou a jedna dívka uhořela, protože se nestihla vymanit z konstrukce u-rampy.
28.08.2020 21:15 |

podobné články

Tragédie ve skateparku na Karlovarsku: Školačku údajně viděly umírat desítky dětí

 
Neštěstí ve skateparku na Karlovarsku, kdy teprve 12letá dívka uhořela v doskočišti s molitanem, údajně přihlíželo 25 dalších dětí. Tři kamarádky se tam dostaly dírou v plotě a tzv. foampit zapálily. Jedna z dívek však za nejasných okolností nedokázala utéct a na místě uhořela.
29.08.2020 14:15 |

podobné články

Tragédie na Slovensku: Štěpánka (†8) uhořela při bouračce. Její maminka Saša bojuje o život

 
Obrovská tragédie se stala nedaleko slovenských Košic v úterý večer. Mladá maminka Alexandra (29) vezla dceru Štefánii (†8), ztratila kontrolu nad vozem a narazila do betonové zídky. Auto se pak ocitlo v plamenech a záchranářům se z něj povedlo vyprostit pouze řidičku. Ta skončila v umělém spánku a bojuje o život. Holčička bohužel v havarovaném vozidle uhořela.
21.05.2020 11:25 |

podobné články

Tragédie na Karlovarsku: Dívka (†12) uhořela ve skateparku kamarádům před očima!

 
Tragédie se stala v pátek odpoledne v obci Ostrov na Karlovarsku. V tamním skateparku zemřela teprve dvanáctiletá dívka! Ta se svými dvěma kamarádkami se měla podle informací TN.cz dostat dírou v plotě do areálu a zapálit molitan, jímž je vycpáno doskočiště ramp. V následném ohni uhořela!
28.08.2020 19:00 |

podobné články

Za dobrodružstvím do „obchoďáku“? Ve Vršovicích na vás kromě nákupů čekají populární únikové hry

 
Lze vlastním zážitkem pomoci lidem s vážným onemocněním? Vršovické nákupní centrum dokazuje, že ano. Prostřednictvím mobilních únikových her nabízí ve svých prostorách unikátní možnost, zahrát si nejen únikové hry zdarma, ale také podpořit pacienty s Parkinsonovou chorobou. Budou-li návštěvníci spokojení, mají možnost namísto vstupného dobrovolně přispět libovolnou částkou.
10.01.2018 21:00 |

podobné články

Holčička (†2) uhořela před kostelem. Děti při hře zapálil sympatizant ISIS

 
Krutý případ teroristického útoku se odehrál v Indonésii. Sympatizant Islámského státu (ISIS) tam benzinovými bombami zaútočil na skupinu dětí, které si hrály před kostelem. Dvouletá holčička uhořela, další děti jsou zraněné.
15.11.2016 22:15 |

podobné články