Článek

Pět týdnů před závody v bikini fitness se psychicky sesypala! Iva Pazderková náročnost a tlak nezvládla. Poprvé promluvila

 
Již za pět týdnů čekají herečku Ivu Pazderkovou  (40) první profesionální závody v bikini fitness. Už několik měsíců denně dře, aby měla šanci na závodech zabodovat. A daří se. Ivě se její svaly pořádně rýsují. Přesto ale přiznala, že v jednu chvíli zapochybovala, že na to má.
09.09.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)
Podobné články

Iva Pazderková míří na závody v bikini fitness: Konečně ukázala pevné tělo v plavkách

 
Iva Pazderková (40) se rozhodla vyzkoušet něco nového, a tak chce zkusit štěstí v ženské kulturistice. Už několik měsíců na své postavě usilovně maká, aby měla šanci prorazit na soutěži bikini fitness. První profesionální závody ji čekají již za pět týdnů a Iva konečně ukázala tělo, na kterém tak dlouho dře.
12.09.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)

Iva Pazderková: Biologické hodiny mi mlátí hlasitě do hlavy

 
Herečka a moderátorka Iva Pazderková je šťastně zadaná a věří, že bude mít i druhou svatbu. Prozradila také, že se jí zmocňuje silná touha po dítěti. Další články k tématu: Iva Pazderková: Odchod Töpfera z našeho divadla jsem vnímala pozitivně VIDEO: Pazderková si roli moderátorky užívá, nevadí jí mučit soutěžící MÓDNÍ POLICIE: Žilková si spletla Lvy s matějskou, oslnila Pazderková Soužití s vámi musí být dřina, vyslechne si Pazderková od Krause MÓDNÍ POLICIE: Bradavky jsou in, Pazderková je toho důkazem Iva Pazderková: Nápad, že Je třeba zabít Davida, mi přišel vtipný
21.06.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků) , David Kraus (316 článků)

Už za pár dní předvede porotě svoji formu! Iva Pazderková bude bojovat o titul v Bikini fitness s tímhle vymakaným tělem

 
Už za pár dní předvede to, na čem měsíce tvrdě makala. Iva Pazderková  (40) ukázala svoji formu, se kterou bude soutěžit v Bikini fitness. Zapózovala v bikinách, ve kterých se ukáže i na pódiu porotě.
06.10.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)

Neuvěřitelný úspěch! Namakaná Iva Pazderková zabodovala v bikini fitness! Podívejte se na její fotky ze soutěže

 
Herečka Iva Pazderková  (40) zabodovala. Půl roku tvrdě dřela na soutěž v bikini fitness a úspěch se dostavil. Herečka skončila na desátém místě, a to hned při svých prvních závodech. To se jen tak nevidí.
12.10.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)

Rarity v American Idol 8? Bikini Girl a králík pro štěstí!

 
Po osmé by obdoba naší Superstar mohla být nuda, ovšem ne ve Spojených státech! Bikini Girl zamávala porotci. Jeden zpěvák si dokonce přivedl „králíčka pro štěstí“ v nadživotní velikosti. Jordin Sparks, Jennifer Hudson nebo Kely Clarkson. Ty všechny se staly hvězdami předchozích sérií American Idol. Kdo vzejde jako vítěz z té letošní? Vyřazovacím kolem prošla Katrina Darell, které se hned začalo přezdívat „Bikini Girl“. Porotkyně Kara DioGuardi se neudržela a v průběhu vystoupení se k ní přidala! I přes protesty Pauly Abdul si Bikini Girl porotce Simon Cowell prosadil do finále! Nejvíce si také lidé zapamatovali Chrise Kirkhama. Ten si na casting dovedl králíčka pro štěstí, kterým byl dospělý muž v růžovém kostýmu s králičími oušky. Video zde Bikini girl:
28.05.2009 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Paula Abdul (7 článků) , Simon Cowell (125 článků) , Jennifer Hudson (48 článků) , Jordin Sparks (10 článků)

VIDEO: Pazderková si roli moderátorky užívá, nevadí jí mučit soutěžící

 
Herečka Iva Pazderková se v televizi Prima Cool definitivně zbavila role blbé blondýny a proměnila se v drsnou a pořádně přísnou moderátorku. Mučit soutěžící pořadu Pekelná výzva ji baví, jak ukazuje vystřižená scéna z druhého dílu. Další články k tématu: S Kameňákem Prima váhá, sází na zábavu s Polívkou či Dejdarem Iva Pazderková: Nápad, že Je třeba zabít Davida, mi přišel vtipný Soužití s vámi musí být dřina, vyslechne si Pazderková od Krause Bulimička Pazderková sežere odpadky i tělo Pána Krista. Poslechněte si to Ty budižkničemu, bude nadávat blondýna Pazderková Kocábovi na turné
21.02.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků) , David Kraus (316 článků)

Ivu Pazderkovou po šíleném týdnu bez cukrů čekají závody v bikini fitness: Takhle vypadá!

 
Již zítra čekají Ivu Pazderkovou  (40) její první závody v bikini fitness. Několik měsíců na sobě tvrdě dře a konečně to poprvé předvede před odbornou porotou. Na sociální síti ukázala snímky svého vyrýsovaného tělo a podle ohlasů je ve fantastické formě.
10.10.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)

Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to!

 
Jestliže chcete něco udělat se svou postavou, je ten nejvyšší čas, abyste si zvýšili svou fitness motivaci. Nejedná se o žádnou čakru či mantru, kterou byste si museli odříkávat před odchodem do posilovny ani o žádná složitá pravidla, jež byste byli nuceni učit se nazpaměť. Možná patříte mezi věčné začátečníky, jež se možná do něčeho po hlavě vrhnou a zapálí se prakticky pro jakoukoli aktivitu, jenže i přes počáteční přepálený start jejich nadšení opadne a je po výsledku. Přestaňte se vymlouvat a trochu svou fitness motivaci nakopněte. Je-li vaším cílem krásná, pevná a dokonalá postavička jako lusk, sezením u televize a sledováním Ulice či Ordinace rozhodně kila dolu neshodíte. Chce to odhodlání, řád, chuť a v neposlední řadě i onu fitness motivaci. A právě na tu se zaměříme v dnešním článku. Nastavte si REÁLNÉ cíle Jestliže jste si za svůj cíl dali zhubnout 10 kilo během měsíce, pak věřte, že s tímto přístupem zklamete sami sebe. S největší pravděpodobností neuspějete a bude vůbec štěstí, když vydržíte měsíc něco dělat. Snažte se nastavit si takové cíle, které jsou reálné a tedy i dosažitelné. Ani ta sebevětší fitness motivace vám nemůže k tomu, abyste během měsíce zhubli tolik kilo… Sledujte své výsledky Abyste mohli sledovat své výsledky, udělejte si šikovnou tabulku a do té si pečlivě zaznamenávejte své měření – kila, centimetry, čas, počet opakování. Když budete mít přehled o tom, jak se zlepšujete, vaše fitness motivace rovněž půjde nahoru. Zaměřte svou pozornost JENOM na sebe Uvědomte si, že ať děláte co děláte a ať je vaše fitness motivace sebevětší, pokaždé se najde někdo, kdo bude rychlejší, pevnější, svalnatější či silnější nežli vy. Nevadí. Vy veškerou svou pozornost zaměřte pouze na sebe a zapomeňte na ostatní. Ty ať se starají o sebe. Ostatní se také nezajímají o to, kolik jste dneska udělali... Čtěte více Příspěvek Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články

Alkohol už k Blbé blondýně nepotřebuju, říká Iva Pazderková

 
Třiatřicetiletá herečka Iva Pazderková nepopírá, že v době, kdy začínala s Blbou blondýnou, nevyšla na jeviště, dokud se neposilnila alkoholem. Dnes už prý dokáže trému zvládat lépe. Až na veřejné akce, které její jinak extrovertní povahu naprosto zadupou. Další články k tématu: Iva Pazderková: Biologické hodiny mi mlátí hlasitě do hlavy VIDEO: V klipu se sešla zpěvačka Nová s herečkami Pazderkovou a Hřebíčkovou Iva Pazderková: Odchod Töpfera z našeho divadla jsem vnímala pozitivně
15.08.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)

Iva Pazderková se připravuje na závody v Bikini fitness: Na koupališti ukázala, jak teď vypadá v plavkách

 
Herečka Iva Pazderková  (40) měla být v těchto dnech na Svatojakubské cestě. Bohužel museli s partnerem po čtyřech dnech dlouhou túru kvůli zdravotním problémům vzdát. Česká, „železná“, trasa byla nad jejich síly a místo čtrnáctidenního zážitku se vrátili domů.
28.07.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)

Iva Pazderková se raduje, v soutěži Bikini fitness skončila desátá

 
Iva Pazderková (40) na sobě v posledních měsících tvrdě pracovala, denně cvičila pod dohledem trenéra, držela přísnou dietu a to vše kvůli fitness soutěži, které se v neděli účastnila. „Doteď mám pocit, že to je nějaký omyl, vůbec mě nenapadlo, že nebudu poslední,“ prozradila herečka, která ze 17 závodnic skončila na desátém místě.
01.10.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1261 článků)

Tohle nikdo nečekal: Iva Pazderková začala tvrdě dřít a rýsovat svaly. Chce zabodovat na kulturistické soutěži

 
Po vzoru Vaška Noida Bárty se vrhla do drsného tvrdého tréninku jeho kolegyně Iva Pazderková  (40) . Zatímco Noid se dva roky připravoval na klání mužů s neuvěřitelně vyrýsovanými svaly Men's Physique, Iva ze sebe zkouší udělat fitnessku a začíná na sobě tvrdě makat, aby zabodovala na kulturistické soutěži Bikini fitness.
02.06.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků) , Václav Bárta (1261 článků)

Děti jsem si moc přála, ale byla jsem na to přání sama, říká Iva Pazderková

 
Iva Pazderková (40) promluvila o drilu v přípravě na soutěž Bikini Fitness, o svých nevydařených manželstvích i touze po dítěti. V talkshow 7 pádů Honzy Dědka herečka prozradila také to, zda mají se současným partnerem stejné představy o budoucnosti.
25.06.2014 14:45 |

podobné články

Iva Pazderková šokuje tělem: Tři dny před soutěží jsou svaly a šlachy pryč!

 
Už za tři dny se Iva Pazderková (40) poprvé zúčastní soutěže Bikini Fitness. Poslední dny jsou už ale opravdu drsné a herečka se netají tím, že si pomalu, ale jistě sahá na dno. Ve čtvrtek má poslední trénink v posilovně, pak už jen odvodňování.
08.10.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)

Iva Pazderková měsíc před kulturistickou soutěží: Už má vyrýsované svaly!

 
Za měsíc se ukáže! Iva Pazderková (40) se nevzdává svého snu a tvrdě dře na soutěž Bikini Fitness, která ji čeká v půlce října.
15.09.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)

Iva Pazderková na pokraji sil: Hysterie a zhroucení přímo v posilovně!

 
Známá stand-up komička Iva Pazderková (40) během koronavirové karantény nelenivěla. Dala se na cvičení a posilování a natolik ji to okouzlilo, že se rozhodla jít do velké výzvy: do soutěže Bikini Fitness, kvůli níž si teď tvaruje tělo. Tentokrát si ovšem sáhla až na dno svých sil, a dokonce se v posilovně vyčerpáním rozplakala…
08.09.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)

Tipy jak se vyspořádat s vysokým krevním tlakem

 
Vysoký krevní tlak rozhodně není nic, čemu bychom neměli věnovat pozornost, co bychom měli zanedbávat nebo co bychom měli brát na lehkou váhu. Negativní stránkou této zdravotní obtíže je skutečnost, že na rozdíl od jiných problémů vůbec nebolí a právě proto jsou vysoké hodnoty krevního tlaku tak moc záludné. Jestliže i vy bojujete s vysokými až hraničními čísly, pak si nenechte ujít náš dnešní článek, ve kterém si řekneme, jak se vypořádat s vysokým krevním tlakem! Lékaři se shodují na tom, že člověk s nízkým krevním tlakem bude sice žít dlouho, ale bude se velmi často trápit pro pocity slabosti a bude mu špatně. Naopak člověk s vysokým krevním tlakem nepocítí vůbec nic, ale za to je u něho mnohem vyšší riziko infarktu nebo mrtvice. Hodnoty krevního tlaku kolísají – kdy je to v pořádku a kdy ne? Naměřené hodnoty krevního tlaku se udávají ve dvou číslech a přirozené je, pokud tlak občas kolísá. Hodnoty se mění během dne a mohou se lišit například při sportování, ve chvílích rozčilení nebo tehdy, kdy budete ve stresu. Takto je to v pořádku. Zpozornět byste měli ve chvíli, kdy váš krevní tlak začne kolísat i ve chvílích klidu, protože v tu chvíli už je něco špatně. Kdy dochází k patologickému zvýšení krevního tlaku? Pokud se vám tlak zvedne čas od času, není to žádná noční můra. Kolem 40-50 věku života se krevní tlak patologicky zvedá a ženy by si tak měly dojít na odborné vyšetření, které určí, zda je vše v normě. Nespoléhejte ale na tuto věkovou hranici, tlak se vám může změnit kdykoli! Navíc o jeho vysokých hodnotách i několik let vůbec nemusíte vědět a v tom je hypertenze velmi nebezpečná. Co způsobuje vysoký tlak? Vysoký tlak může mít za následek srdeční selhání, může být příčinou mozkových příhod, rovněž urychluje proces aterosklerózy a postihnout... Čtěte více Příspěvek Tipy jak se vyspořádat s vysokým krevním tlakem pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.09.2016 17:50 |

podobné články

Strach o život Ivy Pazderkové? Noid se vyjádřil k extrémnímu fitness cvičení!

 
Už několik týdnů herečka Iva Pazderková (40) překvapuje svými svaly a každodenním běháním. Nezahání jen nudu v karanténě, ale dala si jasný cíl - soutěžit na bikini fitness!
29.05.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)

Iva Pazderková zhubla přes deset kilo a má 30 kilo svalů: Jak se do takové formy dostala?

 
Herečku Iva Pazderková  (40) se několik měsíců připravovala na fitness závody. Půl roku pod vedením trenéra chodila téměř na každodenní tréninky a přísně si hlídala stravu. Díky tomu je ve své životní formě.
11.10.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků)