Článek

Pět Polek (†15) uhořelo během únikové hry

 
V polském Koszalinu vyrazilo v pátek pět patnáctiletých dívek do zábavního centra. Místo oslav narozenin jedné z nich se ale všechny udusily při požáru.
06.01.2019 05:05 |

podobné články

Podobné články

Pětice dívek (†15) uhořela při únikové hře: Hrozí tragédie i v Česku? Tohle řekl expert

 
Minulý týden došlo v Polsku k hrozné tragédii – během tzv. únikové hry tam zemřelo pět 15letých dívek. Ve chvíli, kdy vypukl požár, zůstaly v místnosti. V zemi se tak okamžitě rozjely kontroly podobných zařízení, zda splňují bezpečností limity. Únikové hry, kdy se účastníci snaží ve vymezeném čase dostat řešením hlavolamů ze zavřené místnosti, jsou populární i v Česku. Jsou jich už desítky. Jak jejich majitelé zajišťují, aby nedošlo k nehodám? I o tom promluvil v pořadu Blesku Epicentrum Petr Simm, provozovatel jedné z nich.
11.01.2019 05:35 |

podobné články

Obrovská tragédie v Polsku. Pět dívek uhořelo při únikové hře. Prezident Zeman poslal kondolenci

 
Za uhořením pětice patnáctiletých dívek během únikové hry v Polsku stojí elektrické rozvody neodpovídající standardům a nedbalé bezpečnostní postupy, uvedl v sobotu velitel polských hasičů Leszek Suski. Český prezident už svému polskému protějšku poslal kondolenci.
05.01.2019 19:55 |

podobné články

ÚNIKOVÁ HRA, která se zvrtla v ohnivé peklo: Hasiči popsali naprostou bezmoc, když našli mrtvé dívky

 
Narozeninová oslava, která skončila naprostou tragédií. Pět patnáctiletých dívek uhořelo v místnosti pro únikové hry a jeden člověk byl vážně popálen. Neštěstí se stalo v polském Koszalinu a starosta Koszalinu na neděli vyhlásil den smutku. I samotní přivolaní hasiči měli obrovský problém se dostat do únikové místnosti.
05.01.2019 09:40 |

podobné články

ÚNIKOVÁ HRA se zvrtla v ohnivé peklo: Hasiči popsali naprostou bezmoc, když našli mrtvé dívky

 
Narozeninová oslava, která skončila naprostou tragédií. Pět patnáctiletých dívek uhořelo v místnosti pro únikové hry a jeden člověk byl vážně popálen. Neštěstí se stalo v polském Koszalinu a starosta Koszalinu na neděli vyhlásil den smutku. I samotní přivolaní hasiči měli obrovský problém se dostat do únikové místnosti.
05.01.2019 09:45 |

podobné články

Smrt pěti dívek (†15) v Polsku spustila lavinu kontrol: Hasiči prověří únikové hry v Praze

 
Tragédie, která nemá obdoby, otřásla v pátek nejen celým Polskem. Při požáru, jenž vypukl v místnosti během únikové hry, zemřelo pět mladých dívek. Pražští hasiči proto v prvním čtvrtletí zkontrolují desítky únikových her po celé Praze.
07.01.2019 16:00 |

podobné články

Smrt na únikové hře: V ohni zemřelo pět dívek (†15). Rodiče se to dozvěděli náhodou

 
Pět dívek přišlo v pátek o život při požáru, který vypukl v místnosti během únikové hry v Koszalinu na severu Polska. Oznámila to místní média s odvoláním na policii. Ministr vnitra Joachim Brudziński kvůli tragédii nařídil prověřit podobná zařízení v celé zemi z hlediska plnění protipožárních předpisů. Rodiče, kteří byli na místě neštěstí, dlouhou dobu nikdo neinformoval. Dozvěděli se to poté, co to jeden z otců nevydržel a rozhodl se jednat přímo s hasičem, který zrovna o tragédii dával rozhovor.
04.01.2019 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Joachim Joachim (29 článků)

Za dobrodružstvím do „obchoďáku“? Ve Vršovicích na vás kromě nákupů čekají populární únikové hry

 
Lze vlastním zážitkem pomoci lidem s vážným onemocněním? Vršovické nákupní centrum dokazuje, že ano. Prostřednictvím mobilních únikových her nabízí ve svých prostorách unikátní možnost, zahrát si nejen únikové hry zdarma, ale také podpořit pacienty s Parkinsonovou chorobou. Budou-li návštěvníci spokojení, mají možnost namísto vstupného dobrovolně přispět libovolnou částkou.
10.01.2018 21:00 |

podobné články

Smrt v únikové místnosti v Polsku: Dívky zemřely, protože na dveřích nebyla klika, najít ji bylo součástí hry

 
Případ dívek, které zemřely při únikové hře, otřásl Polskem. Až nyní, po posledním rozloučení s pěti mladými děvčaty, bylo zjištěno, proč zahynuly. Dveře místnosti sice nebyly zamčené, chyběla u nich ale klika, jejíž nalezení mělo být součástí hry.
12.01.2019 15:56 |

podobné články

Tyhle dívenky (†15) zabil požár při únikové hře: Juliiny narozeniny skončily smrtí pěti školaček

 
Pětice patnáctiletých Polek slavila narozeniny v zábavním centru, hrály tzv. únikovou hru, zavřené ve speciální místnosti. Jenže nedaleko nich vypukl požár a uvězněné dívky pomalu dusil kouř. Než se k nim záchranáři dostali, byly už všechny mrtvé.
06.01.2019 05:05 |

podobné články

Tragická smrt pěti dívek při „únikovce“: Zemřely kvůli chybějící klice! Najít ji měly až během hry

 
Jako v pasti. Přesně tak se měly cítit dívky, které se rozhodly oslavit patnácté narozeniny jedné z nich při únikové hře. Celá situace ale skončila tragédií. Garáž, která byla na hernu předělána, neměla únikové východy, u dveří chyběla klika, kterou měly dívky teprve najít, a jediné okno bylo zamřížované. Z herny smrti tak nebylo úniku.
12.01.2019 16:35 |

podobné články

Smrti neunikly: 5 mladých dívek zemřelo při ÚNIKOVÉ HŘE!

 
Úniková hra se dnes pro pět mladých žen zvrhla v boj o holý život. Tento boj bohužel prohrály a uhořely v únikové místnosti v zábavním parku. Tragédie se odehrála v Koszalinu na severu Polska.
04.01.2019 21:55 |

podobné články

Smrt pěti dívek při únikové hře: Našli nádobu s plynem, muži hrozí osm let vězení

 
Až osm let vězení hrozí muži, který byl zadržen poté, co v pátek v únikové místnosti v Koszalinu na severu Polska zemřelo udušením při požáru pět patnáctiletých dívek. Muž byl v neděli obviněn, že vědomě přispěl k vzniku nebezpečí, že propukne požár, a tak neúmyslně přispěl i k smrti pětice kamarádek, uvedla místní prokuratura podle televize TVN 24.
07.01.2019 06:55 |

podobné články

Pohřeb pěti dívek (†15), které zemřely při únikové hře: Bílé rakve a dojemná slova otce!

 
Týden po smrti pěti nebohých dívek při únikové hře na severu Polska proběhl ve městě Koszalin jejich pohřeb. Účastnily se ho davy lidí, oběti neštěstí budou na hřbitově ležet vedle sebe. Dívky byly pohřbeny v bílých rakvích s bílými růžemi. Soustrast rodinám vyjádřil i papež František.
11.01.2019 13:15 |

podobné články

Při požáru uhořelo pět dětí. Šesté bojuje o život v nemocnici

 
Plameny dům zachvátily v noci na pátek. Otec se snažil děti z ohnivého pekla dostat, ale marně. Pět jich na místě uhořelo, šesté bylo hospitalizováno a je ve vážném stavu.
12.05.2012 06:35 |

podobné články

Tragédie na sanfranciském mostě: V luxusní limuzíně uhořelo pět mladých žen

 
Most San Mateo v americkém San Francisku se stal v sobotu v noci němým svědkem strašné tragédie, v bílé limuzíně, jedoucí nejspíš z nějakého večírku, uhořelo pět mladých žen.
06.05.2013 12:05 |

podobné články

Při protestech v Maroku uhořelo 5 lidí! Blíží se konec krále Mohammeda?

 
Pět lidí uhořelo v Maroku během protestů proti králi. Informuje o tom v pondělí agentura AFP.
21.02.2011 14:15 |

podobné články

Uhořelo 6 malých dětí!

 
Celkem osm lidí, z toho 6 dětí mladších 8 let uhořelo v sobotu během rozsáhlého požáru rodinného domu v americkém Charlestonu v Západní Virginii.
24.03.2012 20:40 |

podobné články

Ponurá výslechová místnost a hodina času: Komunismus na vlastní kůži

 
Únikové hry si v dnešní době získávají stále větší popularitu. Jejich hlavní devízou je napětí a nutnost rychle přemýšlet. V principu jsou všechny hry stejné – jde o to, dostat se ven v určeném čase. Odlišují se tak hlavně pojetím a atmosférou. My jsme navštívili únikovou místnost, jejíž autoři se odvažují tvrdit, že jsou v tomto ohledu nejlepší v Praze.
21.08.2015 14:35 |

podobné články

Co na to řekne pan manžel? Polská kráska Joanna Krupa se nechala fotit nahoře bez

 
Není příliš Polek, které by se dokázaly prosadit ‚za velkou louží‘, ale Joanně Krupě (34) se to podařilo. Využila i svých ženských zbraní, které neváhá čas od času předvést v plné parádě. Naposledy tak učinila během pátečního focení na Mohavské poušti v Kalifornii, kde jí nedělalo problém svléknout se do kalhotek o pár šňůrkách.
14.10.2013 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Joanna Krupa (45 článků)