Pešek s Abrahamem se v kvalifikaci seřadili na konec desítky

Kvalifikace na GP Velké Británie: Šemberovi se nevedlo, skončil až dvaatřicátý.
25.07.2009 19:55 |

Nevydařený sprint. Češi se seřadili na konec druhé desítky

Čeští biatlonisté na triumf své reprezentační kolegyně Gabriely Soukalové ve sprintu Světového poháru ve slovinské Pokljuce nenavázali. Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup a Michal Šlesingr se na desetikilometrové trati seřadili na 18. až 20. místě. Vyhrál Rus Anton Šipulin.
20.12.2014 19:24 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (107 článků) , Michal Šlesingr (62 článků) , Ondřej Moravec (75 článků) , Jaroslav Soukup (107 článků) , Gabriela Koukalová (348 článků)

Zemřel herec Michal Pešek, nejmladší kriminalista z Malého pitavalu

Ve věku 53 let zemřel bývalý herec Michal Pešek. Veřejnost si jej pamatuje zejména ze seriálu Jaroslava Dietla Malý pitaval z velkého města, kde ztvárnil nejmladšího z kriminalistů. Po revoluci v roce 1989 hrál Pešek jen velmi zřídka a věnoval se především podnikání. Poslední rok žil v Nizozemsku. O jeho úmrtí s odvoláním na rodinu informovala herečka Veronika Žilková. Pešek podlehl dlouhé nemoci.
08.05.2012 13:45 |

Osobnosti: Jaroslav Dietl (44 článků) , Michal Pešek (43 článků)

Čeští skokané se seřadili od 10. do 12. místa. Prevc potvrdil skvělou formu

Roman Koudelka, Jan Matura a Jakub Janda se v závodu Světového poháru v německém Willingenu seřadili od desátého do dvanáctého místa. Skvělou formu potvrdil Peter Prevc, který znovu nenašel v závodě konkurenci, a navýšil tak náskok v čele průběžného pořadí seriálu před dnes třetím Němcem Severinem Freundem na 245 bodů.
10.01.2016 18:26 |

Osobnosti: Jakub Janda (548 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Peter Freund (1 článek)

Motocyklisté Pešek s Abrahamem v Silverstonu nebodovali

Podruhé za sebou skončili oba čeští zástupci v mistrovství světa silničních motocyklů třídy Moto2 bez bodu. Lukáš Pešek dojel v pátém závodu v Silverstonu na 20. místě, pro Karla Abrahama skončila britská Grand Prix po pádu v posledním kole.
21.06.2010 10:30 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (347 článků) , Karel Pešek (53 článků)

SOUTĚŽ: Hrajte o vstupenky na Moto GP v Brně a setkání s Karlem Abrahamem

Soutěžte s TN.cz o vstupenky na akci Moto GP 2012 v Brně s možností setkat se s Karlem Abrahamem. Ve hře jsou i trička podepsaná českým závodníkem.
20.08.2012 00:10 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků)

VÝHERCI soutěže TN.cz o vstupenky na Moto GP a setkání s Karlem Abrahamem

Internetová soutěž portálu TN.cz o vstupenky na MotoGP do Brna, možnost setkání s Karlem Abrahamem a trička podepsaná českým závodníkem má své výherce.
22.08.2012 13:35 |

VC Nizozemska: Pešek trumfnul v kvalifikaci Abrahama, Rossi blízko vyjímečné mety

Český motocyklový závodník Lukáš Pešek obsadil v kvalifikaci na VC Nizozemska ve třídě do 250 ccm 10. místo, Karel Abraham skončil na 14. příčce. Po triumfu v nejsilnější kubatuře Moto GP útočí Valentino Rossi na 100. triumf ve třídě Moto GP.
26.06.2009 16:05 |

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků) , Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (347 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Pešek byl v kvalifikaci na VC Indianapolis patnáctý, Abraham k ní nenastoupil

Motocyklista Lukáš Pešek odstartuje ve třídě Moto2 světového šampionátu z 15. místa. Jeho krajan Karel Abraham po doporučení lékařů ke kvalifikaci nenastoupil. Jakub Kornfeil si v kubatuře do 125 ccm vyjel 18. pozici.
29.08.2010 01:20 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (347 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Pešek (53 článků)

POJEDU NA 110 PROCENT, ŘÍKÁ odhodlaně ABRAHAM před brněnskou kvalifikaci

Účastníci MS silničních motocyklů absolvují v sobotu kvalifikaci na nedělní Velkou cenu České republiky. Chybět nebudou ani čtyři čeští zástupci v čele s domácím Karlem Abrahamem startujícím v nejsilnější třídě MotoGP.
13.08.2011 08:55 |

TO JE ALE PEŠEK! Pešek se v Brně nepředstaví, jeho stáj odřekla účast

Pešek obdržel od organizátorů závodu divokou kartu, přesto závodit nebude. Německá stáj IAMT Factory Racing se na start nepostaví.
20.07.2011 18:10 |

Předsedové sektorových rad opět diskutovali na téma Národní soustava kvalifikací

Dnes se v sídle Hospodářské komory České republiky v Praze uskutečnilo další zasedání předsedů sektorových rad. Sektorové rady jsou hlavním tvůrcem Národní soustavy kvalifikací, jejímž zadavatelem je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR a realizátorem Národní ústav pro vzdělávání s konsorciem tvořeným Hospodářskou komorou ČR, Svazem průmyslu a dopravy ČR a společností TREXIMA, spol. s r.o. Národní soustava kvalifikací představuje jedinečný nástroj systému dalšího vzdělávání, která umožňuje získat požadovanou kvalifikaci i jinak, než jen v počátečním vzdělávání, tedy ve škole.
20.06.2013 18:00 |

Britskou Velkou cenu ovládl v třídě Moto2 Francouz Cluzel. V MotoGP suverénní pozici potvrdil Lorenzo.
20.06.2010 14:55 |

V kvalifikaci na VC Španělska skončil Pešek na 11. místě, Abraham bral 14. příčku

Ve třídě do 250 ccm motocyklového MS byl v souboji dvou krajanů nakonec lepší Lukáš Pešek.
02.05.2009 16:15 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků)

Češi v kvalifikaci neuspěli. Upadl Pešek i Abraham

Abraham odstartuje ze čtvrté řady, Pešek z páté
24.10.2009 10:50 |

Pešek i Abraham v kvalifikaci na VC Malajsie bourali

Čeští motocyklisté Abraham a Pešek si pro nedělní závod "dvěstěpadesátek" zajistili 15., resp. 17. místo na startovním roštu.
24.10.2009 10:25 |

Pešek zajel nejlepší kvalifikaci v sezoně

Český motocyklista Lukáš Pešek odstartuje do Velké ceny Itálie ze sedmnácté pozice.
05.06.2010 18:25 |

Abraham a Kornfeil dojeli v Itálii sedmnáctí, Pešek upadl

Ani jeden z trojice českých jezdců v mistrovství světa silničních motocyklů nedokázal ve Velké ceně Itálie bodovat. Karel Abraham ve třídě Moto2 i Jakub Kornfeil v kubatuře do 125 ccm obsadili 17. místa. Lukáš Pešek po zdařilé kvalifikaci závod nedokončil.
07.06.2010 12:41 |

Abraham a Pešek kvalifikaci nezvládli. Spadnul i Rossi

Kval. na VC Česka: Pešek 25.místo, Abraham 40.místo
14.08.2010 17:12 |

Lorenzo vyjede v Kataru z pole positon. Pešek překvapil!

Nová sezona je tady a mistr světa má formu! Jorge Lorenzo ovládl kvalifikaci prvního závodu sezony MotoGP a do nedělního závodu vyjede z pole position. Nečekaně ale překvapil Lukáš Pešek.
06.04.2013 21:10 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)