Článek

Pes předvedl kousek hodný mistra úniků Houdiniho

 
Tříletý pes z Thajska předvedl kousek, za který by se nemusel stydět ani samotný mistr úniků a kouzelník Harry Houdini. Zvíře totiž uniklo ze zamknuté klece škvírou, která byla k velikosti jeho těla nepoměrně malá. Video z jeho útěku zveřejnila agentura AP.
06.07.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Harry Houdini (3 články) , Harry Harry (1188 článků)
Podobné články

Kouzelná cesta velkého Houdiniho: Při legendárních únicích riskoval život, nakonec ho zabilo slepé střevo

 
Kouzla a čáry. To byla náplň života slavného iluzionisty a mistra na útěky všeho druhu Harryho Houdiniho. Za svůj život přivedl k úžasu mnoho diváků, kteří při jeho tricích nevěřili vlastním očím. I když při svých vystoupeních často balancoval mezi životem a smrtí, dostihl ho až zánět slepého střeva. Jaká byla životní cesta muže, který doslova okouzlil celý svět? Sledujte nový díl pořadu Životy slavných internetové televize Mall.tv.
25.10.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Harry Houdini (3 články) , Harry Harry (1188 článků)

Johnny Depp se chystá na Houdiniho i páté Piráty z Karibiku

 
Americký herec Johnny Depp jedná o roli nejslavnějšího iluzionisty Harryho Houdiniho. Režíroval by ho Dean Parisot, uvedl server The Hollywood Reporter.
28.05.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (865 článků) , Dean Parisot (2 články)

Houdiniho temná stránka. K čemu potřeboval legendární iluzionista bibli?

 
Narodil se v Maďarsku, ale jeho rodiče emigrovali do Spojených států, když mu byly teprve čtyři roky. Později se proslavil nejen ve své nové vlasti, ale po celém světě. Nedávno se našla bible Harryho Houdiniho v jeho rodné Budapešti, která nikdy neviděla žádné jeho vystoupení.
17.12.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Harry Houdini (3 články)

Iluzionista při úniku ze spoutání upadl do bezvědomí

 
Irský iluzionista Keith Barry v pátek večer během vystoupení v Dublinu, kdy předváděl vrcholné číslo ve stylu mistra úniku Houdiniho, ohrozil své zdraví. Když se totiž snažil vymanit z potravinové fólie a lana, kterým byl omotán, upadl do bezvědomí.
17.07.2012 17:40 |

podobné články

Linek (Soukromníci): Je hodný a ANO bude ještě hodnější

 
Dlouhodobě jsem se pletl. Je nesmírně hodný. Bude hodný na ženy, sníží DPH u květin (tedy jen řezaných), bude hodný na muže, sníží DPH na točené pivo na 10 % (zejména v Bruselu budou mít z tohoto jeho kroku velkou radost). Sníží DPH na vše pro svůj milovaný lid. O kom mluvím? No přeci o známém „podporovateli“ malých podniků a velkém živnostníkomilovi panu exministru financí Andreji Babišovi.
29.06.2017 13:10 |

podobné články

VIDEO: Český kouzelník pokořil Houdiniho trik: Hlavou dolů se dostal ze svěrací kazajky

 
Úspěchem skončil pokus českého iluzionisty Zdeňka Bradáče o překonání světového rekordu v úniku ze svěrací kazajky při současném zavěšení hlavou dolů. Bradáč to zvládl za 41 sekund a vylepšil vlastní rekord zapsaný v Guinessově knize rekordů.
19.10.2011 19:05 |

podobné články

Ruský „šikula” předvedl při výjezdu z parkoviště výkon hodný Mr. Beana

 
Ruský řidič z Kemerova předvedl výkon hodný Mr. Beana. Při vyjíždění z parkoviště si nejprve utrhl přední nárazník, poté ještě naboural do několika dalších zaparkovaných aut. Při riskantním vyjíždění z parkoviště navíc málem přejel jednoho ze svých kamarádů.
10.10.2015 11:01 |

podobné články

Bagrista předvedl se svým bagrem originální kousek

 
Pěkný trik na kameru zachytil Jacob Abraham v malém indickém městečku Omallur ve státě Kerala. Akrobatický kousek tam totiž předvedl neznámý bagrista, který se snažil svůj stroj „naložit“ na korbu náklaďáku. Tento originální kousek mu zabral sotva pár minut a poté spokojeně odjel.
27.07.2014 11:45 |

podobné články

Shellu se podařilo utěsnit hlavní průnik ropy. Koncern "hluboce lituje" úniku

 
Britsko-nizozemskému ropnému koncernu Royal Dutch Shell se podařilo utěsnit hlavní místo úniku ropy z potrubí v Severním moři. Zůstává však ještě vedlejší, menší místo úniku, které se ale na potrubí nachází v těžko dosažitelném místě a jeho uzavření bude technicky mnohem náročnější. Touto prasklinou ale do moře unikají jen dva barely ropy denně.
16.08.2011 14:40 |

podobné články

V Ostravě evakuovali několik domů kvůli úniku plynu

 
Policie v Ostravě evakuovala desítky lidí kvůli úniku plynu. Odborníci hledají místo úniku.
28.09.2012 22:00 |

podobné články

Do Botiče vytekla nafta z autobusu: Hasiči zamezili dalšímu úniku speciálním sorbentem

 
Ve středu od 9:30 hodin zasahují tři jednotky hasičů u úniku nafty do Botiče v ulici Edisonova. Nafta vytekla z autobusu. Hasiči na hladinu potoka rozmístili sorpční hady, aby zamezili dalšímu úniku. Následně odčerpali 1500 litrů kontaminované vody a nehrozí další rozšíření nafty do potoka.
12.04.2017 10:30 |

podobné články

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Kim je hodný průšvihář!

 
Roční kříženec bígla Kim je moc hodný, ale trochu průšvihář, a tak stále čeká na pána, který zvládne jeho temperament.Kim byl nalezen v Jiřetíně pod Jedlovou. Je to pohodový pes a mazel.
29.03.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)

V Alabamě popravili »Houdiniho z cely smrti«: Trestu unikal 34 let!

 
Americký stát Alabama popravil v noci na dnešek odsouzeného vraha, kterému se tři desítky let dařilo trestu smrti unikat prostřednictvím řady odvolání. Muž, který si díky svým právním eskapádám vysloužil přezdívku „Houdini z cely smrti“, nakonec za nájemnou vraždu z roku 1982 dostal v 75 letech smrtící injekci.
26.05.2017 10:10 |

podobné články

Zdeněk Štybar kousek od triumfu, po úniku dojel druhý

 
Blízko k vítězství měl Zdeněk Štybar v belgické klasice E3 Harelbeke, jež patří do elitní série WorldTour. Českého cyklistu porazil jen Geraint Thomas, kolega z úniku.
27.03.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Štybar (104 článků)

Lyžař předvedl neuvěřitelný kousek, sjezdovku zdolal po kabelech lanovky

 
Francouzský lyžař Valentin Delluc ukázal, že krásu hor si lze užít i bez sněhové pokrývky. V horském středisku předvedl totiž naprosto nevídaný kousek, když se připoutal k padáku a bravurně zdolal dráty od sjezdové lanovky.
26.04.2014 12:05 |

podobné články

Pes si v bazénu zahrál na záchranáře: Zvolil ale dost nelidský způsob

 
Zvířecí instinkt mu velel zachránit ženu v bazénu. Německý ovčák za ní skočil a předvedl hrdinský kousek, i když se očividně netopila. Pes navíc zvolil dost nelidský způsob. Chňapnul ji za vlasy a táhl ji za sebou.
21.10.2018 12:30 |

podobné články

Bílá nechutně naletěla plagiátorovi: Alex z Talentu, ze kterého byla vydřená, totálně okopíroval cizí, roky starou show! Máme důkazy!

 
"Tohle je moderní iluze, nejnovější, co existuje," hájil se před znuděným porotcem Talentu "Jaro Slávikem":http://www.extra.cz/tema/jaro-slavik-porno (39) světový mág Alex, o kterém jsme "včera psali v souvislosti se šmírou, kterou předvedl na bratislavském semifinále":http://www.extra.cz/talent-podivna-hra-s-kouzelniky-a-ceska-ostuda-genius-do-semifinale-nesmel-amater-a-najemnik-trosky-ano-ma-slepa-bila-ciste-svedomi-co-se-presne-stalo poté, co dostal dle nás nespravedlivě a především za podivných okolností v soutěži přednost před konkurentem "Michalem Nesvedou":http://www.extra.cz/tema/michal-nesveda (19), kterého diváci poslali dál za "geniální číslo s živou rybičkou":http://www.extra.cz/neuveritelne-video-z-talentu-je-jen-pro-silne-zaludky-osmnactilety-kouzelnik-predvedl-trik-hodny-copperfielda, což nikoho nepřekvapilo, neboť patří k absolutní české špičce.
03.12.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (553 článků)

Kostička pro pejskaře: první záběry z PES 2013

 
O Češích se krom jiného říká, že jsou národem pejskařů. Ale s ohlédnutím na fakt, že se tu řady příznivců série PES rok od roku tenčí na úkor popularity série FIFA, o tom dost pochybuju. Anebo to možná bude tím, že zde série PES nikdo oficiálně nedistribuuje, protože se to prostě nevyplatí. Buď jak buď, nový PES vyjde i letos a ksichtem hry bude Cristiano Ronaldo....
12.12.2010 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (516 článků)