Článek

Pepa Nemrava z MasterChefa o penězích a firmě: Jako milionář se rozhodně necítím

 
Pepa Nemrava je jedním ze šestice finalistů, kteří mají dost dobře našlápnuto na to, stát se dalším MasterChefem. Pepa si u lidí získal velkou oblibu svým přístupem a upřímností. Jeden z Pepových kolegů, Dědek, jak se mu přezdívalo v MasterChefovi, nedávno prozradil, že Pepova rodina vlastní firmu, která má dnes hodnotu desítek, možná i více milionů. Sympaťák Pepa poskytl redakci eXtra.cz rozhovor o tom, jak to tedy ve skutečností s označením milionář je.
18.09.2020 07:00 |

podobné články

Podobné články

Josef Nemrava z MasterChefa je milionář: Jeho rodina vlastní zlatý důl, práskl Dědek

 
Josef Nemrava se přihlásil do soutěže MasterChef Česko 2020, aby si splnil svůj životní sen. Že umí Pepa skvěle vařit, už všichni víme, ale že je milionář, to už ví málokdo. Pepova rodina vlastní firmu, která má dnes hodnotu desítek, možná i více, milionů. Práskl to na něj kolega z MasterChefa.
14.09.2020 07:00 |

podobné články

Pepa Nemrava z MasterChefa o nejtěžších okamžicích: Když stojíte tam nahoře, je to peklo

 
Josef Nemrava (38) je velmi oblíbený účastník MasterChefa. Je již jedním z pěti finalistů a také horký kandidát na výhru. Pepa je také živoucím důkazem, že prohra neznamená vždy konec. Už v minulé sérii se totiž snažil probojovat do TOP 16, ale bez úspěchu. Protože pro Pepu ale není prohra překážkou, zkusil své štěstí i letos a nejen že se probojoval do neuvěřitelné TOP 5, ale také během soutěže zhubl 46 kilo.
06.10.2020 16:25 |

podobné články

Pepa Nemrava z MasterChefa promluvil o finále a pendlování mezi dvěma ženami: Je na roztrhání

 
Už dnes večer startuje pokračování show MasterChef Česko 2020, kde se osmička finalistů popere o titul hvězdného šéfa. Zatímco z žen je u diváků jasnou favoritkou Viki, tak z mužského osazenstva vede s přehledem Pepa Nemrava, který podobně jako Viki prošel perfektní proměnou. Pepa v rozhovoru pro redakci eXtra.cz řekl, jaké panují vztahy mezi soutěžícími a také to, že je v jednom kole a prakticky se vůbec nezastaví. Přesto ho jeho práce naplňuje a věnovat se jí chce i nadále.
25.08.2020 13:50 |

podobné články

Pepa Nemrava z MasterChefa otevřeně o Pavlíně, kterou nemohou diváci vystát: Jeho slova vás překvapí

 
V MasterChefovi Česko 2020 jde do tuhého. Soutěžících zbývá už jenom 6. Mezi jednoho z největších favoritů patří sympatický kuchař Pepa Nemrava, kterého si diváci kulinářské show MasterChef velmi oblíbili. V posledním díle se fanoušci na sociálních sítích rozhořčili kvůli tomu, že soutěžící Pavlína Lubojatzky nevypadla i přesto, že zůstala pod balkonem jako poslední. Spousta komentujících Pavlínu nemůže kvůli její povaze ani vystát. Pravdou ovšem je, že diváci Pavlínu znají jen z televizních obrazovek. Redakci eXtra.cz se o Pavlíně rozpovídal právě Pepa a jeho slova vás patrně překvapí.
22.09.2020 20:30 |

podobné články

MasterChefa opouští Pepa Nemrava: Diváci zuří, že z kola ven nešla Pavlína Lubojatzky

 
V kulinářském pořadu MasterChef Česko 2020 jde do tuhého. V úterním díle se do rozstřelu dostal Pepa Nemrava a Pavlína Lubojatzky. Porota nakonec rozhodla, že soutěž opouští Pepa. Diváci jsou opět naštvaní, protože fňuknu Pavlínu už nemohou vystát.
06.10.2020 21:55 |

podobné články

MasterChef Pepa Nemrava prozradil recept na nejlepší bramborový salát: Přijde ho udělat i k vám domů

 
Účastník MasterChefa 2020 a velmi zdatný kuchař Pepa Nemrava se nechal slyšet, že na Vánoce se příliš nepřipravuje, protože ve stavařině vrcholí sezona a všichni chtějí mít střechu na Vánoce hotovou. O většinu věcí se tak stará a zajišťuje manželka Míša a Pepa dohání všechno na poslední chvíli. Velký oblíbenec z kulinářské reality show prozradil čtenářům eXtra.cz recept na svůj vynikající bramborový salát a také se rozpovídal o novém projektu, který rozjel již před nějakým časem s další účastnicí a velkou kamarádkou Viki Hrazdílkovou.
20.12.2020 07:30 |

podobné články

Dojemné setkání v MasterChefovi: Pepa prozradil, proč chtěl ušetřit setkání s dcerami

 
Úterní díl MasterChefa bude plný emocí. Na soutěžící čeká výzva, díky které se setkají s rodinnými příslušníky. Pepa Nemrava v ukázce zmínil, že ho setkání s dcerami měli raději ušetřit. Co tím Nemrava myslel?
15.09.2020 21:07 |

podobné články

MasterChef Pepa Nemrava o nejsmutnějších Vánocích: Covid nám naboural nejkrásnější tradici

 
Josef Nemrava patřil k nejoblíbenějším soutěžícím v poslední sérii kulinářské show MasterChef Česko. I přesto, že Pepa předvedl nevídané kuchařské schopnosti a vytříbené chuťové buňky, tak post MasterChefa 2020 bohužel neobhájil. To mu ale nezabránilo v jeho seberozvoji a i po skončení show se mu velmi daří. V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídal o Vánocích a také o tom, jak jim vánoční pohodu nabourala pandemie koronaviru.
18.12.2020 07:01 |

podobné články

MasterChef Pepa Nemrava ukázal, jaký kdysi býval balík: Velká proměna a slova uznání

 
Josef Nemrava patřil mezi nejoblíbenější soutěžící kulinářské show MasterChef Česko 2020, ale vyhrát se mu nakonec nepodařilo. To ale nemění nic na tom, že účast v divácky oblíbeném MasterChefovi mu dost pomohla a Pepa se dostal do povědomí lidí. Nedávno na sociálních sítích ukázal lidem, jak byl kdysi obézní, a okamžitě se na něj sesypala slova chvály a podpory. Byl to právě Pepa a jeho dobrá kamarádka Viki, kteří během soutěže prošli nejmarkantnější proměnou.
03.01.2021 19:01 |

podobné články

Pepa z MasterChefa shodil 46 kilo: Pochlubil se fotkou z mládí a řekl, jak by naložil s výhrou

 
Josef Nemrava stále bojuje v soutěži MasterChef Česko a patří k favoritům celé soutěže. Sympatického Pepu si diváci jistě pamatují z minulé řady, kde se mu bohužel nepodařilo dostat mezi TOP 16. Od té doby ale uběhlo hodně času a Pepa se výrazně změnil. Podařilo se mu zhubnout neuvěřitelných 46 kilo, změnil životní styl a evidentně mu vše vychází. Nedávno se na sociálních sítích pochlubil fotkou z mládí a v rozhovoru pro eXtra.cz mimo jiné řekl, jak by naložil s případnou výhrou.
30.05.2020 15:35 |

podobné články

Pepa z MasterChefa: Diváci budou mít větší nervy než soutěžící, můj favorit je od začátku jasný

 
Už jen pouhý jeden večer dělí tři nejlepší amatérské kuchaře od vysněného titulu MasterChef Česko 2020. Pavel, Pavlína a Roman se proti sobě postaví v opravdu těžké výzvě. Porotci si pro každého z nich připravili suroviny, které je vystihují. Pepa Nemrava, který vypadl před pár koly v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil komu nejvíce fandí, a která surovina nejlépe charakterizuje jeho osobu.
27.10.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (327 článků)

Pepa z MasterChefa: Smutek o Vánocích. Co se děje?

 
Josef Nemrava patřil jednoznačně mezi favority a největší oblíbence poslední řady show MasterChef Česko. Proto ho mnoho fanoušků začalo sledovat i na sociálních sítích a Pepa s nimi sdílí oblíbená jídla, která sám ukuchtil, ale i rodinné zážitky. Vzhledem k tomu, že nemá problémy vyzradit zajímavosti ze svého soukromí, promluvil o tom, že letos neprožijí jejich tradiční Vánoce, což je moc mrzí. Co se stalo?
23.12.2020 12:15 |

podobné články

Pepa Vojtek se setkal se svým dvojníkem, podobu ale neviděl

 
Rocker Pepa Vojtek netušil, že má dvojníka. Muzikant Jan Geryk je ale přesvědčen, že se frontmanovi Kabátu podobá a prý si ho s ním lidé často pletou. Proto do repertoáru své skupiny Jenny také zahrnul hity Kabátu a nechal si ušít identický kostým. Díky pořadu televize Óčko Limuzína se mohl poprvé s Pepou Vojtkem setkat osobně. Další články k tématu: Pepa Vojtek je opět otcem, syn dostal jméno Adam Landa obsadil do muzikálu tváře Hlasu: Vojtek a Kutheil budou kolegové Pepa Vojtek: Chátrám, ale duchem jsem mlád Pepa Vojtek o pěveckých soutěžích: Bál bych se, že mě nevyberou
03.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (639 článků) , Jan Adam (82 článků)

Překvapení pro soutěžící MasterChefa: Já jsem celebrita, hihňala se Pavlína, pak jí ztuhl úsměv na tváři

 
V minulém díle čekali na soutěžící MasterChefa speciální hosté. První výzvu vyhrál Pepa Nemarava a jeho dvě dcerky. V druhé výzvě pohořela Pavlína a Chili, ale porota rozhodla, že tentokrát nikdo nevypadne. Dnešní díl byl pro všechny nadějné kuchaře velkou výzvou. Nejlepší z nejlepších se utkali o možnost vařit v jedné z kuchyní samotného porotce MasterChefa. Nejdříve museli odbavit obědovou špičku, která byla zatěžkávající výzvou, protože soutěžící nemají s výdejem tolik zkušeností.
22.09.2020 22:16 |

podobné články

Odpadlík z MasterChefa Pepa Nemrava: První slova po odchodu a velké plány do budoucna!

 
Vyřazení Pepy Nemravy z kulinářské show MasterChef čekal málokdo. Když se utkal v duelu proti Pavlíně, porotci zhodnotili její pokrm jako lepší, třebaže s tím většina národa nesouhlasila. Jak vidí svůj odchod ze soutěže a obleče si ještě někdy kuchařskou zástěru?
07.10.2020 19:35 |

podobné články

Návrat do MasterChefa s novou vizáží: Pepa za šest měsíců shodil půl metráku!

 
Ve středu večer se o titul v MasterChef Česko popere Josef Nemrava. Ten soutěžil i loni a jenom těsně prohrál boj o poslední zástěru, která znamenala vstup do TOP 16. Jak sám říká, hodně ho to tehdy zdrtilo. Letos je však přesvědčen, že uspěje.
12.02.2020 14:50 |

podobné články

Se*e každý druhý jídlo a furt jí to prochází. Diváci MasterChefa se zase pustili do Pavlíny, která postupuje dál

 
Soutěž MasterChef Česko tentokrát opustil divácký oblíbenec Pepa Nemrava, kterému jen o kousek unikl postup mezi TOP 4 amatérských kuchařů. S jeho odchodem se jen těžko smiřovalo mnoho fanoušků. Ještě hůř přijímali fakt, že v soutěži zůstává Pavlína Lubojatzky, která je přezdívaná uplakánkem a hysterkou pořadu.
07.10.2020 12:30 |

podobné články

Diváci zuří a neberou si servítky: 10 nejostřejších komentářů na adresu Pavlíny z MasterChefa

 
Poté, co soutěž MasterChef opustil Pepa Nemrava a Pavlína Lubojatzky opět postoupila do dalšího kola, diváci začali zuřit. Nedokáží pochopit, jak je možné, že Pavlína šla na balkon i přesto, že zkazila, co mohla. Přečtěte si deset nejostřejších komentářů na účet Pavlíny.
07.10.2020 17:45 |

podobné články

Nadějný gólman Nemrava ze Slovácka absolvuje zkoušku ve West Hamu

 
Mladý fotbalový gólman Vít Nemrava patřící 1. FC Slovácko absolvuje čtrnáctidenní zkoušku v anglickém West Hamu United.
23.01.2012 17:00 |

podobné články