Článek

Penzista vezl sraženého srnce na policii, aby dokázal nehodu. Jenže srnec ožil...

 
I na stará kolena se máš čemu přiučit. O tom by mohl vyprávět i sedmašedesátiletý Němec Karl Weiss, který na silnici srazil srnce. Zdálo se, že je zvíře mrtvé, a tak jej naložil do zadní části automobilu a vyrazil na policejní stanici, aby s muži zaevidoval nehodu se všemi náležitostmi. Jenže srnec byl pouze v šoku a na zadní sedačce zakrátko ožil.
09.08.2012 09:15 |

podobné články

Podobné články

Kluci, kteří si hrají s mrtvolou sraženého srnce, pobouřili internet: Vyšetřuje je policie

 
Bavili se způsobem, který jen tak někdo nepochopí. Navíc se u toho natočili a video vyvěsili na internet. Řeč je o partě mladíků, kteří vzali tělo údajně mrtvého sraženého srnce a předváděli s ním „legrácky“ na kameru. Celou věc šetří policie, pokud ale mladíci mluví pravdu, nedopustili se žádného protiprávního jednání.
10.08.2017 11:35 |

podobné články

Při natáčení reklamy skočil před jedoucí auto velký srnec

 
Natáčení reklamy na nové auto mohlo skončit havárií. V momentě, kdy kamery zabíraly nový vůz Scion FR-S, kterak projíždí serpentýnami, skočil před sporťák velký srnec. Naštěstí pro všechny zúčastněné byl velký srnec rychlejší než auto.
12.02.2012 13:50 |

podobné články

VIDEO: Srnec navštěvuje čínskou restauraci, vypije dvě piva denně

 
V rekreačním středisku v čínské provincii Šandong žije srnec alkoholik. Už několik měsíců chodí k místní restauraci na pivo. Občas prý nepohrdne ani vínem.
01.09.2010 11:15 |

podobné články

Herec Jiří Srnec slaví 80 let

 
Autor principu černého divadla i vedoucí osobnost souboru, herec, režisér, scénárista, výtvarník i divadelní manažer Jiří Srnec slaví osmdesátiny.
29.08.2011 11:20 |

podobné články

Tohle je srnec za 325 tisíc Kč!

 
Tohle je nejdražší srnec u nás! Jmenuje se Julínek (3) a pyšní se skvostným členitým parožím, které se ani ve volné přírodě jen tak nevidí. I proto se podle odborníků jedná o výjimečný exemplář nevyčíslitelné hodnoty.
08.11.2011 12:10 |

podobné články

Policisté na Novojičínsku řešili kuriózní dopravní nehody

 
První kuriózní dopravní nehoda se stala krátce před 9 hodinou dopolední. Řidič dodávkového vozidla zn. Renault Trafic projížděl obcí Fulnek, částí Vlkovice, když mu z levé strany vběhl přímo před přední část vozidla srnec, který byl nárazem o přední levou část vozidla vymrštěn. Svou vlastní rotací následně rozbil levé boční okno dodávky, prolétl vnitřkem její zadní částí a následně z vozidla vylétl dalším zadním oknem. Zděšený řidič po krátké chvíli zastavil a nestačil se divit. Naštěstí uvnitř vozidla v místě zadních sedadel nebyl nikdo zraněn. Samotnou škodu řidič vyčíslil předběžně na 30tisíc korun. Srnec uhynul.
19.02.2014 20:35 |

podobné články

Rarita v českém lese: Bílý srnec!

 
Vzácný bílý srnec se prohání v lesích na Tachovsku. Při toulkách přírodou ho vyfotografoval ornitolog Karel Machač.
23.02.2016 12:05 |

podobné články

Zatoulaný srnec si chtěl zaplavat v řece Jihlavě: Policisty a hasiče zaměstnal na dlouhé hodiny

 
Dlouhé dvě hodiny zaměstnával zatoulaný srnec v centru Třebíče více než desítku městských strážníků a hasičských záchranářů.
20.04.2016 10:45 |

podobné články

Srnec se přepočítal! Uvízl zadkem v zábradlí

 
Srnec se chtěl protáhnout zábradlím, ale... Přepočítal se, uvízl. Snažil se vyprostit, hrabal kopýtky, až zem létala, ale nic. Na pomoc musel přijít člověk.
23.05.2016 12:15 |

podobné články

Zvědavý srnec se zaklínil v plotu. Zachránili ho strážníci

 
Netradiční záchrannou akci absolvovali brněnští strážníci. Náhodná kolemjdoucí tam objevila srnce zaklíněného polovinou těla v plotě.
07.05.2012 15:40 |

podobné články

Dramatické video: Srnec v Olomouci spadl do otevřené hrobky

 
Z otevřené hrobky museli hasiči v úterý večer zachraňovat v Olomouci uvězněného srnce.
08.05.2013 16:35 |

podobné články

Na poslední chvíli! Srnec se topil u Zbraslavi, záchrana přišla včas

 
Hasiči společně se strážníky zachraňovali umdlévajícího srnce, který se dostal do zatopené oblasti u Zbraslavi. Podařilo se jim ho v poslední chvíli vyprostit, řekl mluvčí strážníků Jan Čihák.
05.06.2013 12:00 |

podobné články

Srnec zapadl do bahna v odkališti až po krk. Záchrana byla složitá

 
Hasiči z Karviné zachraňovali ve středu večer bezmocného srnce, kterého uvěznilo hluboké bahno v odkališti Lipina v karvinské místní části Louky. Bez jejich pomoci by určitě zahynul, protože v husté hmotě vězel až po krk. Při akci použili záchranné saně, plachtu a lano, řekl mluvčí hasičů Petr Kůdela.
08.08.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Lipina (1 článek)

Brněnští strážníci odchytávali srnce i kotě, které se zřítilo z 2. patra

 
Dva ne zcela obvyklé odchyty zvířat zaměstnaly v uplynulých dnech brněnské strážníky. V neděli odpoledne je na svou zahradu v Medlánkách pustil muž, kterého po příchodu domů překvapil na pozemku malý srnec zmateně poskakující v úzkém prostoru mezi domovní zdí a plotem. Odchytáři se po několika minutách podařilo hbitého kopytníka lapit do sítě a zafixovat rukama. Poté ho opatrně přenesl do přepravní schránky v odchytovém vozidle a odvezl do přírody, kde ho vypustil.
13.09.2014 10:40 |

podobné články

Penzista si zaplatil společnici, přijela synova snoubenka

 
Sedmdesátiletý penzista ze severoitalského Trentina zažil asi největší šok svého života místo příjemného prožitku, který zamýšlel. Objednal si dívku na eskort, přičemž kvůli diskrétnosti si raději objednal ženu z jiného, nedalekého města. Jenže z města Vicenza dorazila 40letá žena, která byla snoubenkou jeho syna.
10.03.2014 09:40 |

podobné články

Za silvestrovskou vraždu dostal 10 let: Penzista navštívil ženu a jejího přítele (†35) bodnul

 
Do bytu Lenky K. (53) v Rýmařově se o Silvestru vydal slavit příchod nového roku i Miroslav H. (62). Jenže místo veselí se tu stala vražda. Penzista se vrhl s nožem v ruce na Tomáše K. (†35). Důvodem byla žárlivost. Soud ho nyní potrestal 10 lety.
05.10.2017 13:40 |

podobné články

Kunštátská kauza sraženého chlapce bude pokračovat

 
Projednávání kauzy chlapce sraženého v Kunštátě na Blanensku, jehož po nehodě zavezl řidič Petr Neisser do lesa a ponechal jej tam zraněného svému osudu, bude pokračovat.
09.02.2010 11:10 |

podobné články

Policie v pražské Podbabě hledala vandala, ale našla muže sraženého vlakem. Ještě žil

 
Policisté původně vyjížděli k nahlášenému případu vandalství. Po příjezdu na místo však našli muže sraženého vlakem. I přes rychlý zásah záchranky muž svým zraněním v nemocnici podlehl.
07.04.2012 09:50 |

podobné články

Desítky lidí hledali muže sraženého vlakem. On mezitím odešel pryč

 
Desítky hasičů a policistů hledaly v Libni chodce sraženého vlakem. Ten ale z místa odešel za bratrem a nechal se odvést do nemocnice.
09.08.2012 00:15 |

podobné články