Článek

Pennywise z hororu To na něj nemá: Skutečný vraždící klaun zabil 33 lidí

 
Snímek To, inspirovaný stejnojmennou knihou spisovatele Stephena Kinga, disponuje záporákem, který je noční můrou mnoha lidí - klaunem. Ačkoliv tyto postavičky mají veřejnost spíše rozesmát a například v cirkusech předvádějí nejrůznější vtipná čísla, z neznámého důvodu jsou v posledních letech spíše obávaní. Kam se ale krvelačný Pennywise z hororu hrabe na reálného vraždícího klauna. Tím byl sériový vrah John Wayne Gacy, který má na svědomí 33 obětí, konkrétně mladých chlapců.
11.01.2020 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Stephen King (97 článků) , John Wayne (5 článků) , Wayne King (1 článek) , Kam Kam (127 článků) , King King (32 článků)
Podobné články

Spoluzakladatelé skate punku Pennywise vystoupí v Praze

 
Do Prahy se po dvou a půl letech vrací jedni z nejvýznamnějších představitelů skate punku poloviny devadesátých let, Pennywise z Los Angeles. Už před dvěma půl lety byl zájem o jejich vystoupení mimořádný. V pátek vystoupí v pražském Paláci Akropolis s novým zpěvákem Zolim Taglsem z Ignite.
19.01.2011 09:25 |

podobné články

Bojíte se pavouků? Tenhle vás vyděsí! Vypadá jako klaun z hororu To!

 
Šklebí se na svět podobně jako klaun z hororu To, natočeném podle předlohy Stephena Kinga. Seznamte se, tohohle pavouka zachytil objektiv ukrajinského fotografa Igora Ryabova. A podobně zajímavých úlovků a objevů je v pavoučí říši více!
13.02.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Stephen King (97 článků)

Brazilské federální volby drtivou většinou vyhrál „negramotný“ klaun

 
Brazilský klaun Tiririca opět potvrdil, že kdo se směje naposledy, směje se nejlépe. Francisco Oliveira Silva známý jako klaun Tiririca a věčný kritik politiků, z nichž si neustále střílel, se stal sám politikem.
08.10.2010 11:00 |

podobné články

Vraždící panic: Z brášky roste lamač srdcí (6), musím ho zabít!

 
Vyšinutý mladík (†22), kterému už nikdo neřekne jinak než vraždící panic, ještě před popravou studentů plánoval zavraždit svého šestiletého bratra. Záviděl mu, že je společenštější a v budoucnu se na něj budou lepit holky. Zhrzený panic, který měl kvůli lehké formě autismu problém navazovat vztahy, toužil marně po dívce. Z pomsty pak naplánoval své vraždící běsnění.
27.05.2014 12:15 |

podobné články

Filmové premiéry: Vraždící klaun a 3D Terminator

 
Hrůzný klaun z pera Stephena Kinga, senátor Pablo Neruda v boji za spravedlnost, japonské drama o marnotratném muži a dokumentární film Olgy Sommerové o světově proslulé operní pěvkyni. V tomto týdnu nás čekají 4 filmové premiéry a kvalitní 3D konverze Terminatora 2.
06.09.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Stephen King (97 článků) , Pablo Neruda (4 články) , Olga Sommerová (109 článků)

„TO“ vás donutí znovu se bát! Kingův klaun přichází v nové verzi slavného hororu

 
Sedm dětí, jeden děsivý klaun a Stephen King na začátku cesty příběhu, který zaručeně funguje už několik generací. Povedl se i tentokrát.
08.09.2017 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Stephen King (97 článků)

Klaun jako z hororu! Dětem před očima zavraždil…

 
Kevin Lapeire působil jako milý muž. Jako klaun Tobi totiž objížděl nemocnice a bavil nemocné děti. Proslavil se tak po celém Beneluxu.Teď se však proslavil něčím docela jiným.
18.05.2018 12:20 |

podobné články

Klaun jako z hororu! Dětem před očima zavraždil…

 
Kevin Lapeire působil jako milý muž. Jako klaun Tobi totiž objížděl nemocnice a bavil nemocné děti. Proslavil se tak po celém Beneluxu.Teď se však proslavil něčím docela jiným.
21.05.2018 15:35 |

podobné články

Herecká hvězdička a její partner se převlékli za vraždící panenku Chuckyho a jeho nevěstu. V noci byste je potkat nechtěli

 
Herečka Bella Thorne  (21) se proslavila svými bláznivými outfity a kontroverzemi, a tak pochopitelně nezklamala ani na Halloween. S raperem Mod Sunem, který sdílí její nadšení pro tak trochu ujetou módu, se převlékli za vraždící panenku Chuckyho a jeho nevěstu Tiffany z komediálního hororu Chuckyho nevěsta z roku 1998.
31.10.2018 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Bella Thorne (20 článků) , Tiffany Bell (1 článek)

Vondra o Topolánkovi: Je to takový náš klaun bez zodpovědnosti

 
Mirek Topolánek je prý stranický klaun, který nemá žádnou zodpovědnost, a tak může kolem sebe metat ostré šlehy a sarkastické vtipy. Takto bývalého předsedu ODS, který promluvil na jejím stranickém volebním kongresu, ohodnotil ministr obrany Alexander Vondra.
03.11.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2287 článků)

VIDEO Klauni děsí lidi už i v Česku. Jeden s panenkou v ruce zaútočil na jedoucí auto!

 
Vražedný klaun děsí celou Evropu a poprvé zaútočil i v Česku. Na silnici mezi Ústím nad Orlicí a Libchavami skupinka lidí v autě minula šíleného klauna s panenkou v ruce. Když vozidlo otočili a na místo se vrátili, děsivý klaun zaútočil!
19.10.2016 11:55 |

podobné články

Takhle má vypadat pořádný fanoušek! Tenhle božský bubeník zahraje v 5 minutách 11 svých oblíbených alb!

 
"Bubeník":http://www.extra.cz/tema/bubenik Kye Smith je velkým fanouškem NOFX, Frenzal Rhomb, Lagwagon, Bad Religion, Strung Out, No Use for a Name, Mad Caddies, Propagandhi, Pennywise, The Vandals a dalších skvělých kytarovek.
25.03.2014 12:55 |

podobné články

Vraždící klauni v Česku: Další děsivý klaun chtěl rozřezat muže na kusy motorovou pilou!

 
Další případ, kdy člověk převlečený za klauna děsil kolemjdoucí lidi, se odehrál v Hulíně na Kroměřížsku. Partička mladých lidí se rozhodla, že si vystřelí z pár obyvatel, a zinscenovala napadení člověka klaunem s motorovou pilou. Jenomže lidem to nepřišlo vůbec vtipné a zavolali na linku 158.
01.11.2016 18:35 |

podobné články

Pokračování děsivé skryté kamery: Hororový klaun honí lidi po ulici s motorovou pilou

 
Představte si sami sebe, že "jdete osamělou podzemní garáží":http://www.extra.cz/video-utocici-na-vase-predsudky-v-podzemni-garazi-ceka-navstevniky-obchodniho-centra-drsny-motorkarsky-gang-utecete a najednou "na vás vyskočí něco podobného, jako je ve videu":http://www.extra.cz/povedena-skryta-kamera-sileny-klaun-brutalne-vrazdi-svou-obet-kladivem-a-nechybi-ani-krev-jake-jsou-reakce, a navíc to má v ruce motorovou pilu.
29.06.2014 11:10 |

podobné články

Zajímavý sociální experiment v praxi: Pomohli byste nemocnému bezdomovci, který si rozsypal věci?

 
Skupina DM Pranks, která "se většinu času převléká za vraždící klauny a honí lidi v temných parcích":http://www.extra.cz/povedena-skryta-kamera-sileny-klaun-brutalne-vrazdi-svou-obet-kladivem-a-nechybi-ani-krev-jake-jsou-reakce se sekyrou nebo obrovským kladivem v ruce, se rozhodla udělat menší sociální experiment.
19.11.2014 07:16 |

podobné články

Z Bručouna je poslanec. V Brazílii uspěl i negramotný klaun

 
Klaun Tiririca (česky "Bručoun") byl v nedělních volbách zvolen poslancem brazilského Kongresu (parlamentu) za nejlidnatější brazilský stát Sao Paulo.
04.10.2010 18:15 |

podobné články

Grázlové, maskot ABL nebo Klaun. Politika přináší nové výrazy

 
Neschopní amatéři, všehoschopní grázlové, maskot ABL, John jako klaun, delangerizace vnitra, Bártovi pochopové. To všechno jsou výrazy, které během vládní krize – kromě peprných výrazů exšéfky poslanců VV Kristýny Kočí na skryté nahrávce – „obohacují“ veřejnou diskusi a slovník českých politiků.
18.04.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (702 článků)

Mladík přišel k soudu jako klaun, soudce tím ale nepobavil

 
Zvláštní formu protestu zvolil Australan Shane Cuthbert. Chtěl vyjádřit nesouhlas s náboženským extremismem, a tak přišel k soudu oblečený jako klaun. Soudce pro to ale neměl pochopení a chtěl mladého muže zadržet za pohrdání soudem.
27.09.2012 14:45 |

podobné články

Krainová je máma klaun! Takhle slavila narozeniny syna!

 
Taková narozeninová oslavu je snem snad každého dítěte! Simona Krainová (41) uspořádala prvorozenému synkovi Maxovike čtvrtým narozeninám ukázkovou party, na které nechyběl ani opravdový klaun!
07.11.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2046 článků)