Penalta v 98. minutě! A na sudího si vyšlápl rozzuřený šejk

Penalta v osmé minutě nastavení dokáže pořádně naštvat, a co teprve když je tak trochu vymyšlená a navíc vede k rozhodujícímu gólu? A když se to stane ve Spojených arabských emirátech a ve hře je rozzuřený šejk coby bafuňář poškozeného týmu....
29.12.2013 10:28 |

S last minute produkty výrazně ušetříte

Dovolená není kolikrát nejlevnější záležitostí. Rozhodnete-li se strávit několik dní ve vámi vysněném letovisku, určitě se vyplatí porovnat cenové nabídky. Pokud nepotřebujete přespříliš plánovat a jste schopni se na zájezd vypravit během poměrně krátké doby, je dobrou volbou využití last minute. Najděte si last minute i vy. Protože se jedná obvykle o dovolenou v brzkém časovém horizontu, dá se sehnat za velice přijatelnou, výrazně sníženou pořizovací cenu. Spousta lidí nedá na dovolenou ve formě last minute dopustit a dopřejí si ročně alespoň jeden nebo dva takové pobyty. Ani vám nebrání nic v tom, abyste této skvělé možnosti využili – je ale zapotřebí pravidelná sledovanost nabídky, protože ta se mění doslova každou hodinou! Dovolená na Sicílii se vám bude líbit Co třeba dovolená na Sicílii? Líbila by se vám? S vysokou pravděpodobností ano. Vždyť tento překrásný italský ostrov nabídne každému něco – čarovná krajina s mnoha historickými památkami si zaslouží i váš obdiv. Ať již preferujete aktivní nebo pasivní dovolenou, přijdete si zde na své. Špatnou volbou není ani Sardínie Ani Sardínie nepředstavuje špatnou volbu pro dovolenou u moře. Navštivte Sardínii i vy. Ostrov s azurovým mořem je často přezdívaný jako zapomenutý ráj středomoří, pokud se o tom chcete přesvědčit na vlastní oči a na vlastní kůži, je cesta na toto místo ideální volbou! Správná dovolená by měla přinést odpočinek a relaxaci. Výběr adekvátní místa je základním předpokladem ke spokojenosti. Dva výše zmíněné tipy, tedy italské ostrovy Sicilíe a Sardínie uspokojí jak mladší, tak i starší věkové generace. Právě tato místa vám mohou poskytnout vše, co od dovolené očekáváte! Spojíte-li je navíc s akcí last minute, nemusí vám vyjít ani příliš draze. Zvažte tedy, zda se sem nevypravíte! Příspěvek S last minute produkty výrazně ušetříte pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.10.2015 07:40 |

Krev na ledě! Bek Slavie nešťastně trefil do hlavy sudího

Nepříjemným zraněním skončil duel pražské Slavie s Kladnem pro hlavního sudího Tomáše Horáka. Ve 37. minutě jej trefil při pokusu o vyhození pukem přímo do hlavy slávistický obránce David Štich a nováček mezi extraligovými sudími zůstal s krvácejícím zraněním ležet bezvládně na ledě. Následně jej po několikaminutovém ošetřování při vědomí odvezla sanitka do nemocnice.
20.10.2013 22:15 |

Osobnosti: Tomáš Horák (7 článků)

Cestovní kanceláře začaly lákat klienty na letní dovolené, kolik ušetříte s first minute?

Začíná prodej zájezdů First minute na sezonu 2010. Z celkového množství přibližně 2 mil. zájezdů, které mají cestovní kanceláře připravené na příští sezonu je cca 20% leteckých a 80% pozemní dopravou. Listopad je každoročně obdobím, kdy cestovní kanceláře začínají prodej zájezdů na další léto formou tzv. "First minute " neboli "na první chvíli". Formou First minute se uplynulou sezonu prodalo přibližně 800 tis. zájezdů tzn. 40% všech zájezdů !
04.11.2009 00:00 |

Real padl v Lize mistrů v Mnichově. Bayern dal vítězný gól v 90. minutě

Fotbalisté Bayernu Mnichov vyhráli v prvním semifinálovém utkání Ligy mistrů na domácí půdě nad Realem Madrid 2:1. První branku domácích vsítil v 17. minutě Franck Ribéry, v 53. minutě vyrovnal Mesut Özil, v 90. minutě dal vítěznou branku Mario Gomez.
17.04.2012 22:55 |

Osobnosti: Franck Ribéry (51 článků) , Mesut Özil (24 článků)

FC Barcelona remizovala v odvetě semifinále Ligy mistrů s Chelsea 2:2 a Petr Čech s Chelsea je ve finále! Góly Španělů dali ve 35. minutě Busquets, ve 43. minutě Iniesta, ve 46. minutě snížil Ramires a v 92. minutě vyrovnal Torres.
24.04.2012 22:55 |

Osobnosti: Petr Čech (1064 článků)

Žižkov je jasným sestupujícím, doma si přesto vyšlápl na Budějovice

Fotbalisté Viktorie Žižkov, kteří jsou již jistým sestupujícím z Gambv nedělním duelu 28. kola na domácí půdě nad Dynamem Č. Budějovice 2:0. Góly domácích vstřelili ve 27. minutě Jiří Valenta a v 73. minutě Matej Sivrič.
06.05.2012 12:35 |

Osobnosti: Jiří Valenta (124 článků)

V komedii Šejk natáhli šaškovský šat, ale to nestačí

Převleky a falešné identity patří k nejstarším, a přece stále účinným komediálním rekvizitám. Opřela se o ně také televizní taškařice Šejk scenáristky Anny Vovsové a režisérky Zuzany Zemanové, kterou v neděli uvedla Česká televize.
01.02.2010 11:25 |

Miliardářský šejk zařídil, aby bylo jeho jméno vidět z vesmíru

Téměř každé dítě se na pláži nebo na hřišti baví tím, že do písku vpisuje své vlastní jméno. Zatímco ale jejich nápisy smyje moře nebo rozfouká vítr, jeden extrémně bohatý arabský šejk si zajistil, že jeho jméno vydrží v písku mnohem déle. A co víc - bude viditelné až z vesmíru.
21.07.2011 10:30 |

Náhradník Baroš: Chce ho šejk! A nabízí mu 100 milionů ročně...

Říká se, že všechno špatné je k něčemu dobré, a tohle by mohl být případ české fotbalové hvězdy Milana Baroše (29). V Galatasarayi Istanbul odfl ákl začátek ligy a kouč Terim ho vyštval na lavičku. To je to minus. A teď to plus – po Milanovi zatoužil šejk Maktům z Emirátů.
01.10.2011 12:15 |

Osobnosti: Milan Baroš (343 článků) , Teri (11 článků)

Trenér Jarolím v Arábii: Má se jako šejk!

Jo, když se daří, tak se daří. Bývalý kouč Slavie Karel Jarolím (55) si žije  v saúdskoarabském klubu Al Ahlí jako šejk. „Byl bych blázen, kdybych tvrdil, že jsem tady jen proto, abych učil Araby fotbal. Peníze samozřejmě hrají roli,“ přiznává bez mučení.
01.03.2012 12:11 |

Osobnosti: Karel Jarolím (99 článků)

Brazilský fotbalový klub Corinthians slaví první titul v prestižní jihoamerické klubové soutěži Copa Libertadores. Největší zásluhu na triumfu má muž, který si říká Emerson Šejk, kontroverzní a šikovný útočník, vlastnící katarské občanství.
06.07.2012 07:25 |

Boháče Abramoviče předstihl arabský šejk: Jachta za 12 miliard!

Šejk Chalífa ibn Saíd an-Nahaján (65), prezident Spojených arabských emirátů, po čtyřech letech výstavby konečně vyplul se svou jachtou Azzam za 11,8 miliardy korun!
18.08.2013 10:20 |

Dubajský šejk neví, co s penězi. Tak chce vyslat misi na Mars!

Dubajský šejk Mohammed bin Rašíd al-Maktúm má velkolepé plány. Chce mít všechno největší, vlastní nejvyšší budovu světa, staví největší letiště a projektuje největší nákupní centrum planety. Jenže jeho vize už míří až za oběžnou dráhu Země. Šéf emirátu Dubaj a premiér Spojených arabských emirátů hodlá za sedm let vyslat misi na Mars.
26.07.2014 10:05 |

Arabský šejk chce za milion koupit staré auto uruguayského prezidenta

Uruguayský prezident José Mujica proslul svým skromným životem, jehož důkazem je prezidentský skoro 30 let starý bleděmodrý VW Brouk. O automobil projevil zájem arabský šejk, nabízí za něj v přepočtu 22 milionů korun.
07.11.2014 12:45 |

Osobnosti: José José (296 článků)

Šejk vytrestal podvodníky s falešnými obrazy. Zaplatil padělky

S čím kdo zachází, tím také schází. Dvojice španělských podvodníků s padělanými klasiky výtvarného umění pravdivost tohoto přísloví podcenila. Ve snaze prodat padělaného Goyu si dva bratři z Girony mysleli, že arabský šejk jim skočí na lep. Jenže byl ještě mazanější, a tak hrál nevědoucího a za podvrh zaplatil padělanými penězi.
24.02.2015 11:05 |

Ženy musí chodit zahalené, jinak se muslimové neovládnou, řekl šejk. Pak dostal padáka

Nekompromisní australský šejk Zainadine Johnson zuří, za svoje nevhodné poznámky o ženách ho vyhodili z práce. „Dali mi výpověď jen za to, že jsem mluvil o svých názorech,“ řekl naštvaně. Johnson prohlašoval, že ženy by měly nosit hidžáb, protože „muslimové nejsou schopni ovládat své sexuální pudy“.
12.11.2017 21:55 |

Dvoumetrový Boyle si vyšlápl na obra Cháru. Projel to na celé čáře!

Fantastický zápas! Slovenský obr Zdeno Chára (36) se v zápase proti New York Rangers podílel na výhře bostonských Medvědů 3:2 asistencí a vítězným gólem, a ještě se stihl poprat. A přestože si na něj vyšlápl také pěkný pořízek, jednoznačným vítězem je Chára!
30.11.2013 11:40 |

Osobnosti: Zdeno Chára (43 článků)

Češi se proti Turecku trápili, o jejich prohře rozhodla sporná penalta

Poslední domácí zápas v kvalifikaci se českým fotbalistům vůbec nepovedl. Na Letné otevřel skóre v 62. minutě z penalty Selcuk Inan a v 79. minutě přidal druhý gól Hakan Calhanoglu. Reprezentanti utrpěli druhou porážku ve skupině a v tabulce ztrácejí bod na vedoucí Island, postup už ale měli před dnešním zápasem jistý.
10.10.2015 23:31 |

Prohru neškodné Ostravy v Olomouci ovlivnila i chybná penalta

Olomoučtí fotbalisté se po výhře 2:0 nad Ostravou vrátili na třetí místo tabulky. Osud utkání výrazně ovlivnila chybně nařízená penalta, z které vstřelil Janotka vedoucí gól. Druhý přidal devět minut před koncem střídající Přikryl, pro kterého to byla premiérová ligová trefa.
07.03.2011 20:00 |