Článek

Peklo železniční tragédie u Perninku: Pláč dětí, amputace, mnoho zraněných

 
Tragická nehoda se stala v úterý odpoledne na Karlovarsku. Dva osobní vlaky se srazily a dva cestující byli na místě mrtví. Sedm cestujících bylo vážně zraněno a další desítky z nich musely být ošetřeny. Policie zadržela strojvedoucího jednoho z vlaků, který pravděpodobně střet zavinil. Vlaková trať je nyní plně zprovozněna.
08.07.2020 11:10 |

podobné články

Podobné články

Nehodu vlaků u Perninku způsobil strojvedoucí, tvrdí inspekce: Asi si spletl den, domnívají se

 
Drážní inspekce považuje za viníka úterní nehody vlaků u Perninku strojvedoucího vlaku ve směru na Karlovy Vary. Vyplývá to podle nich ze záznamů komunikace mezi strojvůdci a dispečerem. Souprava měla zůstat stát v Perninku a počkat, až přijede vlak v druhém směru, což se nestalo a vlaky se srazily na jednokolejné trati kus za obcí. Strojvedoucího policie už v úterý zadržela. Při srážce vlaků poblíž Perninku zemřeli dva lidé a 24 utrpělo zranění.
08.07.2020 09:15 |

podobné články

Obrovská vlna solidarity po nehodě v Perninku: Lidé podpořili zraněného Milana, Petra i Janu

 
Čelní srážka dvou vlaků u Perninku si vyžádala dva životy a 24 zraněných. Žlutý motorák, který zůstal po střetu zdemolovaný, hasiči odvezli k likvidaci. Mezi lidmi se zvedla vlna solidarity! Zraněným železničářům, kteří se ocitli v těžké situaci, za krátký čas poslali statisíce!
19.07.2020 14:45 |

podobné články

Nářek, sténání, amputace: Svědci popsali peklo po havárii vlaku u Perninku

 
Dva mrtví, minimálně sedm vážně zraněných a další desítky osob, které musely být ošetřeny na místě, taková je bilance vlakového neštěstí, k němuž došlo v úterý odpoledne na trase mezi Karlovými Vary a německým Johanngeorgenstadtem. Kromě záchranářů, hasičů a policistů na místě jako jedni z prvních zasahovali i docela obyčejní lidé z nedaleké obce. Děsivé výjevy, jichž byli svědky, nejspíš z hlavy jen tak lehce nevymažou.
08.07.2020 05:05 |

podobné články

Zemanovi hrozila amputace. Nešikovný doktor úraz zbodal

 
Katastrofální následky mohla mít pro Miloše Zemana jeho zlomenina palce, hrozila mu totiž amputace. Zemanovu končetinu nakonec zachránil primář zlínské traumatologie. „Je to pravda. Když mě ošetřil, řekl mi, že mi hrozila otrava krve a amputace. Naštěstí to dobře dopadlo,“ řekl exkluzivně pro ParlamentníListy.cz Miloš Zeman.
13.03.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25975 článků)

Domov pro seniory v Perninku se může pochlubit novým výtahem

 
Od nynějška mohou klienti Domova pro seniory v Perninku využívat nový lůžkový evakuační výtah. Ten propojil všechna patra objektu a zajistil tak jeho plnou bezbariérovost. Stavební akce vyšla Karlovarský kraj na 5,1 milionu korun.
27.10.2016 21:50 |

podobné články

Při srážce vlaků u Perninku se zranili 3 pracovníci ČD: Kolegové pro ně vyhlásili veřejnou sbírku

 
Při tragédii vlaků u Perninku na trase mezi Karlovými Vary a německým Johanngeorgenstadtem zemřeli dva lidé a desítky dalších byly zraněny. Byli mezi nimi i tři zaměstnanci Českých drah. V nemocnici skončili dva průvodčí Petr P. a Jana J. a strojvedoucí Milan Č. V těžkých chvílích se jim a jejich rodinám rozhodli pomoci jejich kolegové, kteří na ně vyhlásili veřejnou sbírku.
14.07.2020 20:45 |

podobné články

Oběti vlakových nehod u Perninku a Českého Brodu dostaly peníze se sbírky: Rozdělily si 400 tisíc

 
Nadace Českých drah rozdělila peníze svým zraněným kolegům z nedávných tragických srážek vlaků - pomoc dorazí i u Perninku vážně zraněnému strojvůdci Petru P. Peníze putují také rodině strojvůdce, který zahynul při železničním střetu u Českého Brodu. Celkem bylo rozděleno 400 tisíc, zaměstnanecká sbírka pokračuje dál.
07.08.2020 14:55 |

podobné články

Ukončili sbírku na zraněné při nehodě u Perninku: Vybrali 600 tisíc!

 
Krásné a lidské gesto. Obětem červencové srážky dvou vlaků u Perninku na Karlovarsku přinesla narychlo zorganizovaná sbírka 600 tisíc korun.
20.12.2020 12:05 |

podobné články

Při loňské srážce vlaků u Perninku zemřeli dva lidé: Podle Správy železnic za tragédii může strojvedoucí!

 
Za loňskou srážku vlaků u Perninku na Karlovarsku, při které zemřeli dva lidé a dalších 24 bylo zraněno, může podle Správy železnic (SŽ) strojvůdce jednoho z nich. Shodla se tak se závěrem Drážní inspekce (DI). Na rozhodnutí Správy železnic upozornila Česká televize, ČTK to potvrdila mluvčí SŽ Nela Friebová.
08.01.2021 19:20 |

podobné články

Říkali jsme to Babišovi. Havárie v Perninku: Železniční expert promluvil

 
Dva mrtví a 24 zraněných při železničním neštěstí u Karlových Varů podle všeho nejsou v současné železniční dopravě jen náhodnou tragédií. I média opakovaně upozorňovala na problémy české železnice. A odborář Jindřich Berounský, který na dráze působí již desítky let, sepsal zdrcující příběh úřednického šlendriánu.
08.07.2020 13:15 |

podobné články

Tragédie v Krušných horách: 2 mrtví a 22 zraněných!

 
Neštěstí se stalo ve špatně přístupném terénu necelý kilometr od nádraží v Perninku směrem ke stanici Nové Hamry v Krušných horách. Nehoda si vyžádala 22 zraněných, z toho devět se středně těžkým až těžkým zraněním
08.07.2020 12:10 |

podobné články

Tragická srážka vlaků na Karlovarsku: Strojvůdce nepočkal na protijedoucí vlak

 
Zmeť plechů, krev, nářek zraněných a pláč dětí. Tak to vypadalo na místě srážky vlaků u Perninku v Krušných horách, kde zemřeli dva lidé. Tyto hrůzy popsal Aha! svědek, který hasičům a záchranářům pomáhal se zraněnými cestujícími.
09.07.2020 05:05 |

podobné články

Syn exprimátora Béma: HROZÍ MU AMPUTACE RUKY! Spadl ze sochy, je v umělém spánku!

 
Rodinná tragédie! Syn bývalého pražského primátora a současného poslance za ODS Pavla Béma je v nemocnici s těžkým zraněním a hrozí mu amputace pravé ruky!
20.03.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (851 článků)

Hasiči a policisté u nehody: UTIŠILI PLÁČ vyděšených dětí!

 
Dětský pláč a děsivý pohled. Karambol na dálnici D6, šest zraněných, mezi nimi čtyři děti. Na první zdání velká tragédie. Díky hasičům a policistům je však z dramatu příběh, který hřeje u srdce.
18.07.2017 12:05 |

podobné články

Tragédie na Love Parade: 19 mrtvých a 342 zraněných!

 
AKTUALIZOVÁNO: Zoufalý křik, pláč, strach a masová panika, která si vyžádala 19 mrtvých a 342 zraněných. Při tradiční technopárty Loveparade, která se letos konala v německém Duisburgu, vypukl z neznámých důvodů chaos. Nečekaná tragédie se odehrála v tunelu před prostranstvím, kde se párty konala. A zatímco na jeho konci tančilo přes milion lidí, před vstupem záchranáři bojovali o život některých účastníků...
24.07.2010 18:36 |

podobné články

Natálka po operaci: Hrozí jí další amputace

 
Malá Natálka (2) je po další plastické operaci. Chirurgové jí rovnali prsty na obou rukách. O dva na pravé ruce už dříve přišla. Podlé lékařů dopadla operace dobře. Přesto Natálce hrozí amputace dalších prstů na levé ruce.
19.02.2010 05:40 |

podobné články

Dětem hrozí na schodech metra amputace, rodiče se nestarají

 
Ani odstrašující případ amputace nedonutil rodiče, aby se dětem věnovali. K další tragédii mohlo dojít v Kobylisích.
22.07.2010 07:25 |

podobné články

DOBRÁ ZPRÁVA: Pilot Kubica HAVAROVAL, o ruku ale NEPŘIJDE

 
Polský pilot Robert Kubica, který při Rally Ronde di Andora nezvládl svou Fabii S2000 a havaroval, bojoval v nemocnici o záchranu své ruky, které hrozila amputace. Po sedmihodinové operaci je jeho stav stabilizovaný místo amputace, čeká Kubicu rehabilitace.
06.02.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Kubica (70 článků)

Kubica havaroval v rallye v Itálii s fabií,hrozí mu amputace ruky

 
Polský pilot formule 1 Robert Kubica měl při startu v rallye v Itálii s vozem Škoda Fabia S2000 vážnou havárii, při níž narazil ve vysoké rychlosti do zdi kostelíku. Podle lékařů utrpěl vnitřní zranění a hrozí mu amputace ruky, kterou si vážně poranil.
06.02.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Robert Kubica (70 článků)