Článek

Peklo v domě v Radimi: Binec dělá jediný nájemník, který otrávil život všem, úředníci prý o ničem nevědí

 
Klidné stáří si chtěli užívat penzisté z Radimi. Mají ale smůlu. Státní úřad pronajal v jejich domě malý byt problémové rodině Romana R. Ta je připravuje o klidný spánek.
13.01.2018 16:25 |

podobné články

Podobné články

Nové měřící stanice v povodí horního toku řeky Opavy

 
V červnu loňského roku zahájil státní podnik Povodí Odry výstavbu měřících stanic v povodí horního toku řeky Opavy. Jedná se o sedm limnigrafických stanic, přičemž na jedné z nich - v Radimi - jsou měřeny i srážky, jedné srážkoměrné a jedné retranslační stanice, umožňující přenos dat z Radimi a Zátoru. Měřící stanice jsou součástí staveb protipovodňových opatření na horní Opavě, jejímž stěžejním a nejznámějším prvkem je nádrž Nové Heřminovy.
03.02.2015 21:41 |

podobné články

U Prahy shořel milionový dům, majitelé o ničem nevědí

 
Hasiči dnes vyjížděli k požáru rodinného domu v Újezdu nad Lesy. Nově zrekonstruovaný dům lehl během pár hodin popelem. Jeho majitelé navíc zřejmě stále o ničem nevědí.
04.09.2012 22:10 |

podobné články

Nájemník bojuje s Bakalou: Havel přikuluje, ale ústava platí pro všechny

 
V pražském domě s číslem popisným 108 se prý odehrává bytový holocaust. Majitel domu a milionář Zdeněk Bakala tam chce zřídit Knihovnu Václava Havla, avšak brání tomu už jen poslední nájemník. Je jím předseda malého politického subjektu Strana občanské sebeobrany (SOS) Bohumil Vejtasa. Ten chce ve svém bytě, kde zná každý hřebík, dožít.
01.07.2011 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4917 článků) , Zdeněk Bakala (300 článků)

VIDEO Neuvěřitelný projev Donalda Trumpa, o kterém média raději mlčí: Zdědili jsme obrovský binec. Ti, co ohrožují naší bezpečnost, skončí ve vězení

 
Prezident Donald Trump v sobotu přijel na Floridu. Čekalo ho bouřlivé přivítání. Dav příznivců novou hlavu státu nadšeně vítal a odměnil hřmotným potleskem Trumpova slova, že se bude vždy snažit mluvit přímo ke svým spoluobčanům a obejde média, která šíří lživé zprávy. Právě a jen s pomocí občanů chce dát do pořádku „jeden velký binec“, který prý zdědil po svých předchůdcích.
19.02.2017 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4114 článků)

Ani sami úředníci nevědí, jak používat datové schránky

 
Jak se mají používat datové schránky a co přesně se do nich má posílat, nevědí ani samotní úředníci. Například výzvy k úhradě poplatků za svoz komunálního odpadu by měli všichni lidé s datovou schránkou dostávat výhradně jejím prostřednictvím, přesto úřady doručují výzvy tvrdošíjně klasickým způsobem. Lidé se pak o podobných dokumentech nemusí vůbec dozvědět, jelikož nejsou doručovány doporučeně.
03.09.2011 06:25 |

podobné články

Babiš o puči v ANO: Je to binec!

 
Hnutí ANO narazilo v regionech. Během krátké doby ztratilo už druhého primátora krajského města. Důvod?  Puč a rozkol. Předseda hnutí Andrej Babiš tuhle situaci označil za „binec“ a rozhodl se jednat. Předseda poslaneckého klubu ANO Faltýnek je shovívavější, členy, kteří se postavili proti primátorovi z vlastních řad, politoval.
30.06.2015 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13753 článků)

NOVÝ OBČANSKÝ ZÁKONÍK: Co se změní, když najednou nájemník bytu zemře

 
Nový občanský zákoník, který bude platit od ledna roku 2014, pamatuje i na problematiku nájmů. Jak se však bude postupovat, pokud nájemník bytu najednou zemře?
19.11.2013 17:56 |

podobné články

Nájemník chtěl z chatky vykouřit vosy, podpálil ale střechu a zranil se

 
Při vykuřování vos z podkroví chatky u rybníka Regent na Tachovsku podpálil v noci ze včerejška na dnešek nájemník podkrovní prostor a střechu chatky. Při hašení se pak i zranil.
20.08.2012 22:15 |

podobné články

Realitka nabízela dům zájemcům, uvnitř přitom ležel mrtvý nájemník

 
Otřesný případ neúcty k mrtvým předvedla britská realitní a bytová společnost Orbit Housing. Ihned poté, co byli zaměstnanci společnosti informováni o smrti nájemníka jednoho ze svých domů, nemovitost vystavili na webových stránkách jako volnou. Zájemci se pak procházeli po zahradě a nahlíželi dovnitř, zatímco mrtvý nájemník stále ležel uvnitř, napsal britský list Daily Mail.
19.05.2013 21:35 |

podobné články

Expert na nemovitosti na Blesk.cz: Nájemník může vše!

 
Změny, které vnesl nový občanský zákoník do oblasti nemovitostí, vás velmi zajímají. Nejvíce jste se podivovali nad tím, že nájemník může bez souhlasu majitele bytu v jeho majetku podnikat nebo si tam nastěhovat podnájemníka či zvíře. Právník Michal Škudrna odpovídal na chatu Blesku na desítky vašich dotazů. Zde jsou některé z nich.
06.02.2014 11:35 |

podobné články

Tragédie v Plzni: Nájemník zastřelil správce domu (†50)!

 
Dlouhodobě neplatil nájem a dostal se proto do konfliktu se správcem domu v plzeňské Stehlíkově ulici. Došlo k hádce a nájemník padesátiletého muže zabil střelou do hlavy. Ten na místě zemřel.
13.06.2014 10:50 |

podobné články

Bláznivý nájemník udělal ze svého bytu skládku: Vyhrožoval výbuchem, když se začne uklízet

 
To nebyl byt, ale skládka! Tuny odpadků skladoval v bytě v Botanické ulici v Brně nepřizpůsobivý nájemník (49). Ty po otevření vstupních dveří zasypaly pracovníky správy nemovitostí, kteří do bytu přišli řešit únik teplé vody. Muž pro ně navíc přichystal varování, že pokud vstoupí do bytu, dojde k výbuchu!
05.03.2018 11:20 |

podobné články

Zeman hájil metál pro Hůlku: „Má hostovat ve vídeňské opeře.“ Tam o ničem nevědí

 
Jaké zásluhy má zpěvák Daniel Hůlka, že za to musel dostat státní vyznamenání? „Je to jeden z mála českých zpěváků, který dostal nabídku k hostování ve Vídeňské státní opeře,“ snažil se Hůlkovy kvality podtrhnout prezident Miloš Zeman. Jenže opera se diví, o ničem takovém totiž neví.
08.11.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (658 článků) , Miloš Zeman (21272 článků)

Milan Baroš: Otrávil se jídlem!

 
Co dělá táta, když každým dnem čeká narození syna? Na nic jiného nemyslí, sní o tom, jak klučina bude po něm a chladí šampaňské. Jenže Milan Baroš (29) to má trochu jinak. Fotbalový útočník Galatasaraye Istanbul se právě teď potkává na záchodku, protože se otrávil jídlem.
27.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Baroš (343 článků)

V Česku ubývá ptáků. Experti nevědí, jak to zastavit

 
Už přes 15 let v Česku ubývá ptáků, ornitologové nevědí, čím to je. A tedy ani nevědí, jak to zastavit.
31.12.2011 18:45 |

podobné články

5 zvláštních nemocí, se kterými si nevědí rady ani lékaři!

 
Dokonce i v době, kdy je medicína na vysoké úrovni, a to jak ta západní, tak ta východní, existují nemoci, se kterými si stále lékaři nevědí rady. Pokud tedy onemocníte jednou z takto tajemných nemocí, přichází na řadu bezmoc a nekonečné kolečko zjišťujících vyšetření. Víte, se kterými nemocemi si lékaři stále nevědí rady? Doufejte, že jednou z nich neonemocníte, jinak je s vámi amen.
18.08.2016 09:05 |

podobné články

Bude platit až ZČERNÁ: Blanka Matragi prý o demolici historické vily nevěděla! Věříte jí to?

 
Tak tohle dělá světoznámé návrhářce Blance Matragi (59) pěknou ostudu. Firma Matragi Design, kterou vlastní, zbourala rodinný dům v památkové zóně na Praze 6. porask, který taková ničemnost vyvolala se nyní snaží ututlat plastijková královna i její manžel. Prý za nic nemohou a o ničem nevědí...
05.02.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Blanka Matragi (142 článků)

Bude platit až ZČERNÁ: Matragi prý o demolici nevěděla! Věříte jí to?

 
Tak tohle dělá světoznámé návrhářce Blance Matragi (59) pěknou ostudu. Firma Matragi Design, kterou vlastní, zbourala rodinný dům v památkové zóně na Praze 6. porask, který taková ničemnost vyvolala se nyní snaží ututlat plastijková královna i její manžel. Prý za nic nemohou a o ničem nevědí...
05.02.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Blanka Matragi (142 článků)

Víme první: Sagvan Tofi má na krku další exekuci. Dluží ohromný balík!

 
Bouřlivák Sagvan Tofi  (48) má ve svých financích a hlavně závazcích pořádný binec! Jak se Super.cz podařilo exkluzivně zjistit, je proti němu vedena exekuce na 145 tisíc s příslušenstvím - náklady řízení, odměnou exekutora a případným penále, které může bez mrknutí oka udělat navíc dalších sto tisíc korun. „Jsem v tomhle hroznej bordelář, o ničem takovém nevím,“ divil se Sagi, do jakého maléru se dostal.
08.08.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (293 článků)