Článek

Pedofil neskončil v base kvůli obezitě: Oběti chtějí vzít spravedlnost do vlastních rukou!

 
Nechutný pedofil Peter John O'Neill (61) zneužil v letech 1980 až 1991 mnoho malých tasmánských chlapců, z nichž některým bylo teprve 10 let. Odsouzen byl nyní k pětiletému vězení. Jenže převézt ho do něj není snadné. Je totiž morbidně obézní a k tomu inkontinentní. Zneužité oběti zuří a říkají, že se složí na drahou přepravu stojící v přepočtu 652 tisíc korun.
11.09.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: John O'Neill (1 článek) , John O'Neill (1 článek) , Peter John (2 články)
Podobné články

Policisté v Peru nestíhají, místní berou spravedlnost do vlastních rukou

 
Obyvatele Peru se rozhodli, že budou sami trestat drobnou kriminalitu. Vytýkají úřadům a hlavně policii, že nebojují proti kriminalitě, a tak berou spravedlnost do vlastních rukou. 
27.08.2015 12:25 |

podobné články

Číňané berou spravedlnost do vlastních rukou! Zloděje psů čeká brutální pomsta

 
Život zloděje v Číně není žádný med! Místní vesničané se totiž s kriminálníky vůbec nemažou, zvláště pokud je chytnou přímo při činu. Jak to vypadá, když tu lidé vezmou spravedlnost do vlastních rukou?
18.12.2015 22:30 |

podobné články

Zvrat v kauze Maddie: Unesl ji prominentní pedofil, který se znal s rodiči?

 
Unesl Maddie prominentní britský pedofil? V portugalském resortu Praia da Luz, odkud tehdy tříleté děvčátko zmizelo, měl vilu i sir Clement Freud. Po únosu se dokonce s rodinnou McCannových seznámil a spřátelil. Jenže nyní vyšlo najevo, že tento muž byl nejspíš pedofil!
15.06.2016 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Clement Freud (3 články)

Otřesný útok na dítě: Pedofil žadonil po holčičce (10) erotické fotky a videa!

 
Šílené! Pedofil vydíral desetiletou dívku z Brna, aby mu poslala svá pornografická videa nebo fotky. Školačka naštěstí na to upozornila své rodiče. Uchránila se tím před mnoha problémy. Podle kriminalistů by pedofil zřejmě žádal další snímky, a dívku by přitom vic a víc vydíral. Někdy tato vydírání končí až sebevraždou dětí.
04.07.2018 10:40 |

podobné články

Okradení vzali spravedlnost do vlastních rukou a zbili zloděje: Recidivista přestal po výprasku krást!

 
Spravedlnost do svých rukou vzal majitel (32) kavárny v Sušici. Spolu se svým kamarádem (32) uštědřili výchovnou lekci zloději (22), který je okradl. Ten po výprasku přestal krást.
07.05.2014 23:40 |

podobné články

Muž měl znásilnit a zabít čtyřletou holčičku: Vesničané vzali zákon do vlastních rukou...

 
Čtyřletá holčička přijela se svou rodinou do vesnice Reyes na severu Bolívie. Byla nalezena mrtvá a někdo ji navíc před smrtí znásilnil. Policie údajného pachatele našla a zavřela do vazby. Jenomže lidem se nechtělo čekat na soud, a tak vzali spravedlnost do vlastních rukou.
15.11.2016 18:50 |

podobné články

To musí skončit! Vysaďte je v Africe, vystoupil generál Šedivý proti EU a varoval: Na Západě to lidé začínají brát do vlastních rukou, s tím počítejme

 
ROZHOVOR „Je to totální selhání vedení Evropské unie. Není možné, aby proud lidí takto pokračoval. Evropa přeci neuživí celou Afriku. Nebo si vezmou lidé spravedlnost do vlastních rukou,“ varuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR generál Jiří Šedivý, nyní pedagog Vysoké školy CEVRO Institut. „Co dělá momentálně Frontex? Na otevřeném moři naloží padesát lidí, kteří jsou na gumových člunech a odvezou je do Evropy. Nedovedeme si představit, kolik na tom pašeráci vydělávají. Ať je zavezou zpátky a vysadí na pobřeží státu, ze kterého vypluli. Jiné řešení není,“ domnívá se.
21.06.2017 11:40 |

podobné články

Dočkáme se nového státu? Kurdové se rozhodli vzít věci do svých rukou

 
Syrská území pod správou Kurdů chtějí ohlásit ustanovení federálního systému vládnutí. Ve středu to oznámil představitel syrských Kurdů poté, co se rozhodli vzít „věci do vlastních rukou“, jelikož je nikdo nepřizval k mírovým jednáním o budoucnosti Sýrie. Informuje agentura Reuters.
16.03.2016 17:45 |

podobné články

Pedofil (†40) ve vězení nepřežil ani měsíc: Muklové vzali spravedlnost do vlastních rukou!

 
Americký soud na začátku prosince poslal pedofila Christiana Maira (†40) na 40 let do vězení. Tam sexuálního predátora čekal další trest, necelý měsíc po odsouzení ho totiž spoluvězni umlátili a ubodali k smrti.
11.01.2019 20:35 |

podobné články

Poprvé promluvil nevlastní otec Elišky: Vraha musíme chytit první my!

 
Chce vzít spravedlnost do vlastních rukou! Nevlastní otec devítileté Elišky, kterou našli mrtvou nadaleko Klášterce nad Ohří, si nepřeje nic jiného, než dostat do rukou vraha holčičky dřív než policie.
11.09.2014 14:50 |

podobné články

Drama u soudu se sériovým vrahem: Otec skočil po vrahovi a chtěl ho zabít vlastníma rukama

 
Žalem zdrcený otec chtěl vzít spravedlnost do vlastních rukou. Van Terry ztratil milovanou dceru Shirelldu (†18) rukou sériového vraha Michaela Madisona (38), který zavraždil tři ženy. U soudu se na něj otec vrhl a chtěl mu uštědřit nejednu ránu, možná ho i zabít vlastníma rukama.
03.06.2016 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Terry (1 článek)

Dvě dívky (†14) byly šikanovány kvůli obezitě, oběsily se

 
Dvě čtrnáctileté žačky z Minessoty Haylee a Paige už nevydržely šikanu ostatních dětí, které se jim posmívaly kvůli obezitě. Dívky se bály jíst na veřejnosti. Nakonec tlak spolužáků nevydržely a oběsily se.
21.04.2011 21:50 |

podobné články

Ženu (†56) kvůli obezitě nevzali třikrát do letadla: Vdovec si »vydupal« miliony

 
Když jeho manželka Vilma (†56) zemřela, protože ji letecké společnosti kvůli obezitě hned třikrát odmítly přepravit za doktory do USA, rozhodl se vdovec Janos Soltesz (57) aerolinky žalovat. A teď, po dvou letech, se dohodl na mimosoudním vyrovnání.
10.09.2014 12:20 |

podobné články

Muž opustil kvůli obezitě svou partnerku: Teď je z ní sexy nadšenkyně do fitness

 
Když Miriam (33) opustil přítel, vážila bezmála sto kilo. Právě kvůli obezitě se s ní partner rozešel. A to si teď určitě pořádně vyčítá! Mladá maminka čtyř dětí totiž našla zalíbení ve fitness a je z ní teď pořádně sexy děva!
04.09.2020 12:15 |

podobné články

Mladíci v listopadu brutálně zkopali muže (58): Ten je teď na ulici poznal a postřelil je

 
V listopadu se stal obětí přepadení a teď poznal své útočníky. Osmaapadesátiletý muž se rozhodl vzít spravedlnost do vlastních rukou a dva z nich postřelil.
01.02.2013 10:15 |

podobné články

VIDEO: Hej rup! Audi v centru Prahy blokovalo tramvaje, cestující to „vzali do vlastních rukou“

 
Věčnou potíž s parkováním v centru Prahy někteří řidiči řeší po svém. Svým neuváženým chováním ale často zkazí den desítkám dalších. To se povedlo také řidiči audi, který zaparkoval na krajnici v Jindřišské ulici a odešel si vyřizovat pohledávky. Jenže to nevychytal a tramvaje kolem jeho černého bouráku nemohly projet. Cestující se proto rozhodli vzít osud doslova do vlastních rukou a auto odtlačit, jak dokazuje video, které koluje po sociálních sítích. Řidič se nakonec ale k autu vrátil sám.
16.07.2018 18:05 |

podobné články

Halina Pawlowská neunese vlastní tělo: Už nedokáže stát na vlastních nohou!

 
Židle je teď nejlepší kamarádkou Haliny Pawlowské (60). Bez ní si spisovatelka už nedokáže život představit. Kvůli své obezitě totiž nevydrží stát na vlastních nohou.
19.02.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (531 článků)

Koronavirus mě zasáhl kvůli obezitě, míní Johnson. Po Britech bude chtít, aby zhubli

 
Britský premiér Boris Johnson plánuje zahájit celostátní tažení proti obezitě. Je totiž přesvědčen, že právě nadváha se v jeho případě podepsala na těžkém průběhu onemocnění covid-19. Informoval o tom web deníku The Times.
15.05.2020 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (195 článků)

Přiznal se: Tenhle muž zabil dělníka kvůli tomu, že mu rozebíral skleník!

 
Tohle je muž, který se rozhodl vzít "spravedlnost" do vlastních rukou a střílet... V Tetíně na Jihlavsku zastřelil dělníka (†51) a těžce zranil jeho kolegu (54). Za dvojnásobnou vraždu může nyní jít až na 20 let do vězení muž (55) z Jičínska. A to všechno kvůli fóliovníku.
03.09.2012 17:15 |

podobné články