Článek

Peake složila funkci předsedkyně LIDEM. Vrazili nám Peaku do zad, říká Paggio

 
Karolína Peake ve čtvrtek složila funkci předsedkyně strany LIDEM. Učinila tak poté, co ve středu v reakci na pád stojedničkové většiny ve Sněmovně odmítla aktivně hlasovat proti Rusnokově vládě a opustila sál, zatímco ostatní poslanci za LIDEM hlasovali s bývalou koalicí.
08.08.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků)
Podobné články

Peake rezignovala na předsednictví LIDEM. Strana chce sněm

 
Předsedkyně LIDEM Karolína Peake dnes ráno složila funkci a dala ji k dispozici republikové radě. Uvedla to ve svém prohlášení. Odůvodnila to tím, že se její politické názory v zásadních věcech rozcházejí s názory poslanců za LIDEM. Peake při středečním hlasování o důvěře vládě Jiřího Rusnoka opustila sál, zatímco její spolustraníci hlasovali proti vládě. Čtveřice jejích stranických kolegů ze Sněmovny dnes uvedla, že oni dohody dodrželi, Peake prý postupovala opačně. Předsednictvo LIDEM vyzve ke svolání mimořádného sněmu, který by rozhodl o osudu strany.
08.08.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (105 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Jiří Rusnok (1856 článků)

Karolína Peake končí jako šéfka LIDEM! Neshodla se se svými poslanci

 
Předsedkyně LIDEM Karolína Peake dnes ráno složila funkci a dala ji k dispozici republikové radě. Odůvodnila to tím, že se její politické názory v zásadních věcech rozcházejí s názory poslanců za LIDEM.
08.08.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků)

Zhrzená Peake: Včera odložila podprsenku, dnes složila funkci

 
Nejdřív ze Sněmovny odešli zrádci Úlehla s Floriánem, následovala je Peake. Stojednička Němcové se tak při hlasování o důvěře vládě rozpadla. Slovo dalo slovo a zhrzená Karolína Peake se rozhodla, že poté, co zahodila podprsenku, sekne s fukncí předsedkyně strany LIDEM.
08.08.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků)

Zdroje: Poslanec Paggio z LIDEM bude otcem. A ve straně po konci Peake probíhá spor

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz bude poslanec za stranu LIDEM Viktor Paggio otcem. Poslanec navíc prý vede politický boj s první místopředsedkyní LIDEM Dagmar Navrátilovou.
14.08.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Navrátilová (97 článků) , Viktor Paggio (87 článků)

Véčkařský poslanec Paggio se na vnitro necítí

 
Kdo obsadí post ministra vnitra? Tato otázka nedá v posledních týdnech spát čelním představitelům koalice. Čtenářku Parlamentních listů.cz zajímalo, zda by se novým šéfem vnitra stát poslanec Viktor Paggio (VV). Paggio v odpovědi vysvětluje, proč se na tuto funkci necítí.
17.04.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Nový ministr dopravy může být Viktor Paggio. Ten to odmítá

 
EXKLUZIVNĚ Dopravní expert, poslanec a člen Grémia Věcí veřejných Viktor Paggio může být podle informací ParlamentníchListů.cz novým ministrem dopravy. Informaci redakci přiznaly dva zdroje přímo z Věcí veřejných. Paggio tyto spekulace odmítá.
08.04.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Novým ministrem dopravy může být Paggio. Ten to nepřiznal

 
Dopravní expert, poslanec a člen Grémia Věcí veřejných Viktor Paggio může být podle informací ParlamentníchListů.cz novým ministrem dopravy. Informaci redakci přiznaly dva zdroje přímo z Věcí veřejných. Paggio tyto spekulace odmítá.
08.04.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Paggio a Filip si v televizi notovali. Parkanová musí být vydána

 
Vojtech Filip a Viktor Paggio si padli v Událostech, komentářích takměř kolem ramen. Oba shodně budou hlasovat pro vydání Vlasty Parkanové. Nechovala se s péčí řádného hospodáře, řekl Filip. A neměla přehled o dění na ministerstvu, dodal Paggio. Verzi firmy Omnipol, která tvrdí, že vlastně k ničemu špatnému při nákupu letadel CASA nedošlo, tak ani jeden z diskutujících v ČT příliš nevěřil.
19.06.2012 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (700 článků) , Viktor Paggio (87 článků)

Karolína Peake vrací úder. Se Zemanem si prý jeho poznámky vyříká

 
Nikým nevolená, ale ODS a TOP 09 k vládnutí využívaná strana LIDEM nemůže od nového prezidenta čekat nic příjemného. Hned po svém zvolení vyzval Miloš Zeman k předčasným volbám právě kvůli LIDEM, jejíž poslanci prý drží vládu jen kvůli udržení se u koryt. Jak předsedkyně strany Karolína Peake, tak bývalý místopředseda Viktor Paggio se proti tomu ohrazují.
30.01.2013 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21496 článků) , Viktor Paggio (87 článků) , Karolína Peake (1613 článků)

Novotný z VV: Nový šéf klubu? Já myslím, že Peake, nebo Paggio

 
Právě začal zasedat poslanecký klub Věcí veřejných. Místo vyhozené šéfky klubu Kristýny Kočí si poslanci z véček chtějí zvolit nového lídra poslanců. Kdo jím bude? Poslanec Josef Novotný (VV) v rozhovoru pro Českou televizi naznačil, že to může být Karolína Peake, nebo Viktor Paggio.
08.04.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (191 článků) , Kristýna Kočí (700 článků) , Josef Novotný (191 článků) , Viktor Paggio (87 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Viktor Kočí (3 články)

Peake byla ve VV poslední světýlko na konci tunelu, tvrdí Paggio

 
Poslanec Viktor Paggio v rozhovoru se serverem Týden.cz prohlásil, že pro odchod z Věcí veřejných se rozhodl dříve, než to udělala Karolína Peake. Se stranou byl prý dlouhodobě nespokojený.
19.04.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků) , Karolína Peake (1613 článků)

Peake změnila názor jako jediná z LIDEM. Ostatní vládu odmítnou

 
Všichni členové poslaneckého klubu LIDEM kromě předsedkyně Karolíny Peake budou hlasovat proti vládě. Peake se zbylými sedmi členy klubu nyní nekomunikuje. ČTK to řekl člen poslaneckého klubu liberálních demokratů Radim Vysloužil. Informaci potvrdili i další členové klubu. Vysloužil uvedl, že nechápe rozhodnutí Peake, která uvedla, že dohoda o "stojedničce" po rozhodnutí dvou poslanců ODS, že nebudou hlasovat proti Rusnokově vládě, neplatí a nemá cenu v ní pokračovat.
07.08.2013 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků) , Radim Vysloužil (46 článků)

Peake zradila svůj klub LIDEM a nebude hlasovat proti vládě Rusnoka

 
Všichni členové poslaneckého klubu LIDEM kromě předsedkyně Karolíny Peake budou hlasovat proti vládě. Peake se zbylými sedmi členy klubu nyní nekomunikuje, řekl člen poslaneckého klubu liberálních demokratů Radim Vysloužil. Informaci potvrdili i další členové klubu. Vysloužil uvedl, že nechápe rozhodnutí Peake, která řekla, že dohoda o stojedničce po rozhodnutí dvou poslanců ODS, že nebudou hlasovat proti Rusnokově vládě, neplatí a nemá cenu v ní pokračovat. 
07.08.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků) , Radim Vysloužil (46 článků)

Vicepremiérka Peake opouští Věci veřejné a zakládá novou platformu

 
Vicepremiérka a místopředsedkyně Věcí veřejných (VV) Karolína Peake v úterý na mimořádné tiskové konferenci oznámila, že odchází z VV. Zároveň uvedla, že opouští i poslanecký klub strany. Peake řekla, že jí vadí styl, kterým se VV prezentují. Peake dodala, že zakládá novou politickou platformu, o jejíchž podrobnostech bude informovat v nejbližších dnech. Podporu jí vyjádřili i Dagmar Navrátilová a Viktor Paggio.
17.04.2012 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Navrátilová (97 článků) , Viktor Paggio (87 článků) , Karolína Peake (1613 článků)

Nečas bude jednat s Peake. Požaduje jasnou vládní většinu

 
Pro premiéra Petra Nečase (ODS) je odchod vicepremiérky Karolíny Peake ze strany Věci veřejné a její plán založit novou platformu novinkou. Důležitá pro něj je jasná vládní většina ve sněmovně. Novinářům po příletu ze zahraničí řekl, že bude s Peake jednat. Vedle Peake opouštějí stranu například ministr dopravy Pavel Dobeš a poslanci Dagmar Navrátilová, Lenka Andrýsová či Viktor Paggio.
17.04.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (512 článků) , Petr Nečas (9280 článků) , Lenka Andrýsová (68 článků) , Dagmar Navrátilová (97 článků) , Viktor Paggio (87 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Pavel Nečas (446 článků)

Tenisová válka pokračuje. Když Složila nepozve svaz, pozvu ho sám, říká Štěpánek

 
Tenisová válka a zároveň velký trapas pokračuje. Neúčast člena vítězného týmu z roku 1980 Pavla Složila na letošním finále Davis Cupu mezi Českem a Španělskem má dohru. S ignorací legendy se nehodlá smířit Radek Štěpánek, který prohlásil, že pokud Složila nepozve český tenisový svaz v čele s Ivo Kaderkou, pozve ho sám.
26.10.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (856 článků) , Pavel Složil (8 článků) , Pavel Složil (8 článků)

Peake vytahuje eso z rukávu. Sehnala dostatek poslanců

 
AKTUALIZOVÁNO. Vicepremiérka Karolína Peake tvrdí, že kromě osmi poslanců, kteří plánují vznik nového provládního poslaneckého klubu, jsou nejméně další dva připraveni nynější kabinet podpořit. Tím je podle Peake zajištěna pro kabinet "bezpečná podpora". Jedním z dvojice je podle prohlášení, které Peake poslala médiím, poslanec VV Milan Šťovíček. Server Aktuálně.cz uvedl, že k podpoře vlády je odhodlán i jeho kolega Miroslav Petráň. Ani jeden z nich ale nemá v úmyslu stát se členem poslaneckého klubu, který se Peake snaží založit. ČSSD ale tvrdí, že Peake by už dávno neměla být poslankyní.
23.04.2012 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9280 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Miroslav Petráň (17 článků) , Milan Šťovíček (95 článků)

EU-nadšenci si vrazili trn do zadnice a naštvali další statisíce Italů. A znásilňování puberťaček v Anglii imigranty a nedůstojná multi-kulti svatba Harryho... Spisovatel Kuras přináší šokující zprávy

 
ROZHOVOR „Myslím, že tím si EU-nadšenci v Itálii vrazili další ne-li hřebík do rakve, tak každopádně trn do zadnice, a naštvali další statisíce Italů, kteří se ještě s růžovými brýlemi domnívali, že EU je byť i jen marginálně demokratická. Jestli se EU nepodaří volby manipulovat a zfalšovat (což nemůžeme vyloučit, v březnových volbách byly vytištěny chybné lístky ), můžeme se těšit na zrychlení jejího kolapsu a v optimističtějším případě její přeorání na Evropu svobodných národů, o jakou usiluje Salvini,“ říká spisovatel Benjamin Kuras, který právě vydal knihu Zachraňte Itálii.
30.05.2018 20:15 |

podobné články

EU nadšenci si vrazili trn do zadnice a naštvali další statisíce Italů. A znásilňování puberťaček v Anglii imigranty a nedůstojná multikulti svatba Harryho... Spisovatel Kuras přináší šokující zprávy

 
ROZHOVOR „Myslím, že tím si EU nadšenci v Itálii vrazili další, ne-li hřebík do rakve, tak každopádně trn do zadnice, a naštvali další statisíce Italů, kteří se ještě s růžovými brýlemi domnívali, že EU je byť i jen marginálně demokratická. Jestli se EU nepodaří volby manipulovat a zfalšovat (což nemůžeme vyloučit, v březnových volbách byly vytištěny chybné lístky), můžeme se těšit na zrychlení jejího kolapsu a v optimističtějším případě její přeorání na Evropu svobodných národů, o jakou usiluje Salvini,“ říká spisovatel Benjamin Kuras, který právě vydal knihu Zachraňte Itálii.
30.05.2018 20:20 |

podobné články