Článek

Pavlovičová vytřela parket obličejem: Náročný taneční prvek skončil jejím pádem

 
Jednadvacetiletá herečka Darija Pavlovičová je nejmladší účastnicí letošního ročníku taneční show StarDance. Se svým tanečním partnerem Dominikem Vodičkou se úspěšně protančili do dalšího soutěžního kola. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvili o svých dojmech z náročné choreografie a tanečním prvku, který nakonec museli vynechat. 
03.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Vodička (67 článků) , Darija Pavlovičová (11 článků)
Podobné články

Pavlovičová o trapasu ve StarDance: Se Zdeňkem Chlopčíkem jsme si to vyříkali, směje se

 
První díl nové řady taneční soutěže StarDance se neobešel bez trapasu. Porotce Zdeněk Chlopčík v jeden moment prohlásil o mladě vzhlížející herečce Darije Pavlovičové, že jí je sedmnáct let. Jenže to se zmýlil a herečka ho musela opravit s tím, že jí je jednadvacet. V rozhovoru pro Lifee Pavlovičová přiznala, zda si to s Chlopčíkem už stihli vyříkat.
21.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Myslela jsem, že budu hrát spíš čertici, říká nová princezna Pavlovičová

 
Ve vánoční pohádce O léčivé vodě hraje princeznu. Darija Pavlovičová si přitom jako malá na princezny nehrávala. Dokonce nesnášela, když jí někdo oslovil princezničko. Za roli v nové pohádce je ovšem moc ráda.
17.02.2015 14:45 |

podobné články

Darija Pavlovičová: Zločiny Velké Prahy zlákaly kudrnatou princeznu

 
Herečka Darija Pavlovičová zažívá v posledních týdnech raketový vzestup popularity. Krásná princezna Helenka z pohádky O léčivé vodě jde z jednoho projektu do druhého.
29.01.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Darija Pavlovičová (11 článků)

Pavlovičová z Kukaček: Problémy kvůli natáčení!

 
Na obrazovce se jí sešly tři velké projekty – Zločiny Velké Prahy, Kukačky a pohádka O léčivé vodě. Herečka Darija Pavlovičová (19) alias Bára z Kukaček nechtěla nic odmítnout. Jenže měla problém! Jako studentka si musela ve škole vyběhat povolení a teď má problémy.
03.04.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Darija Pavlovičová (11 článků)

Hvězda Kukaček a Zločinů Velké Prahy Darija Pavlovičová: Musela si vyběhat povolení!

 
Na obrazovce se jí sešly tři velké projekty – Zločiny Velké Prahy, Kukačky a pohádka O léčivé vodě. Herečka Darija Pavlovičová (19) alias Bára z Kukaček nechtěla nic odmítnout. Jenže měla problém! Jako studentka si musela ve škole vyběhat povolení a teď má problémy.
07.04.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Darija Pavlovičová (11 článků)

Kudrnatá princezna z pohádky O léčivé vodě: Darija Pavlovičová přináší Dobré zprávy

 
Na televizní obrazovky se vrací dobrodružná pohádka O léčivé vodě. Film režiséra Jána Sebechlebského se s pozitivní odezvou u diváků příliš nesetkal. Na ČSFD získal snímek pouhých 43 %. Kudrnaté princezně, kterou ztvárnila Darija Pavlovičová (21), to však kariéru nezastavilo. Nyní ji diváci mohou vídat v primáckém seriálu Dobré zprávy.
23.12.2022 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ján Sebechlebský (10 článků) , Darija Pavlovičová (11 článků)

Další večer StarDance: Favoritkou zůstává Adamczyková, v ohrožení je Maršálek a Pavlovičová

 
Další přímý přenos StarDance je před námi. Se soutěží se zatím rozloučil David Prachař a Ivana Chýlková. Kdo půjde z kola ven jako další, to je zatím velkým otazníkem. Informace o tom, jak to vidí sázkaři, hovoří jasně. Sázková kancelář Chance i nadále favorizuje Evu Adamczykovou, v ohrožení je naopak Josef Maršálek nebo Darija Pavlovičová. 
04.11.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Chýlková (380 článků) , David Prachař (205 článků) , Darija Pavlovičová (11 článků)

Z kurtu na parket! Tenisová legenda přijala pozvánku do taneční soutěže

 
Devítinásobná vítězka wimbledonské dvouhry Martina Navrátilová má před sebou novou výzvu. Bývalá světová tenisová jednička přijala pozvánku na parket do americké taneční soutěže "Dancing with the Stars".
29.02.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Martina Navrátilová (179 článků)

Vyřazená Monika Bagárová v šoku: Ve StarDance se vrátí na parket!

 
Porota i diváci byli nelítostní. V prvním kole taneční soutěže StarDance vyřadili krásnou Moniku Bagárovou (24), která to oplakala. Teď ji ale její taneční partner Robin Ondráček (27) překvapil. Na parket se ještě vrátí!
23.10.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

Barbie Alvesová, co bývala Kenem: Gigantickými prsy roztřásla taneční parket!

 
Transgender hvězdička Jessica Alvesová (37), která před rokem a půl připomínala chodícího Kena, poprvé od začátku koronavirové pandemie vystavila své nové křivky a gigantické poprsí a vypravila se na taneční parket.
29.07.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ken Ken (144 článků) , Jessica Jessica (250 článků) , Ken Ken (144 článků)

Parket je svým způsobem také jeviště. A tam je mi nejlépe, říká Pavel Trávníček

 
V jedenácté řadě televizní show StarDance, která odstartovala v sobotu 16. října, vplul po boku taneční partnerky Veroniky Lálové na parket i herec Pavel Trávníček (70). Na zahrádce restaurace zámku v Kunicích u Prahy v Ladově kraji, kam herec s manželkou Monikou a čtyřletým synem Maxem rád jezdí, protože si zdejší park s atrakcemi pro děti oblíbili, jsme si povídali nejen o populární taneční soutěži, ale také o hereckém štěstí a náhodách, nejdražší scéně pohádky Tři oříšky pro Popelku, v níž hráli s Libuší Šafránkovou hlavní role, i o tom, kdy naposledy četl z ruky.
20.10.2021 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (504 článků) , Veronika Lálová (105 článků) , Max Max (188 článků)

Život v rytmu hvězdného tance: Manželé se na parket vrátili po 30 letech a vítězí

 
Celá republika žije taneční show StarDance. Pravidelnými diváky jsou i Lenka (56) a Bohuslav (59) Benýškovi z Františkových Lázní na Chebsku. Sami se na parket vrátili po třech desetiletích a elegantně jím krouží ve svém hvězdném tanci.
23.11.2019 18:15 |

podobné články

Líbala zas tanečníka? Radka Třeštíková se vrátila na parket StarDance. A opět se bylo na co dívat

 
Spisovatelka Radka Třeštíková  (38) se vrátila na taneční parket StarDance . Soutěžící, kteří vypadli, dostali ve finále možnost předvést ukázku jednoho ze svých tanců.
15.12.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (94 článků)

První trapas ve StarDance: Chlopčík si spletl věk Pavlovičové, odhadl ji na sedmnáct. Genzer se mu vysmál

 
Mohli jsme vidět první díl nové řady taneční show StarDance. A ani tento rok se to neobešlo bez menšího trapasu. Toho se dopustil  Zdeněk Chlopčík, tedy porotce, který je v show již od jejího začátku a je známý svými rýpavými poznámkami. V prvním díle ji schytala mladá herečka Darija Pavlovičová. Té porotce vmetl do obličeje její mladistvý vzhled a netrefil přitom její věk. 
14.10.2023 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků) , Darija Pavlovičová (11 článků)

Libuška Vojtková Hůlkovi vytřela zrak

 
Zpěvák Daniel Hůlka (41) sice během svého krátkého manželství s Libuší Vojtkovou (29) nikdy na plachetnici nebo jachtě nejel, ale exmanželka mu přesto vytřela zrak.
13.09.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (785 článků)

SuperStar Konvičková všem vytřela zrak: Jako první vydala album!

 
Zpěvačka z Česko-Slovenské Superstar Markéta Konvičková (16) všem vytřela zrak! Jako první vydala své debutové album "Na šňůře perel", které půjde do prodeje na svátek zamilovaných, tedy 1. května. Takhle probíhalo její focení do Blesk Magazínu.
29.04.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (478 článků)

Odborář Zavadil: Naše reforma nebolí. Vláda si s ní vytřela pr...

 
Není pravda, že jenom negujeme reformy, přinášíme i návrhy vlastních řešení, tvrdí Jaroslav Zavadil, předseda Českomoravské konfederace odborových svazů. Podle něj je to nejlepší reforma za deset let, co se o potřebě důchodové reformy mluví. Ale vláda si s našimi návrhy vytřela..., dodává odborář.
30.05.2011 06:50 |

podobné články

Zavadil: Naše reforma nebolí. Vláda si s ní vytřela p....

 
Není pravda, že jenom negujeme reformy, přinášíme i vlastní řešení, tvrdí Jaroslav Zavadil, předseda Českomoravské konfederace odborových svazů. Je to prý to nejlepší za deset let, co se o potřebě důchodové reformy mluví. Ale vláda si s našimi návrhy vytřela ... , dodává.
30.05.2011 10:35 |

podobné články

Chytrá horákyně na módní přehlídce v Londýně: Vytřela zrak Erbové & spol.!

 
Nekorunovanou královnou v kombinaci drahé a levné módy je Simona Krainová (41). A všem vytřela zrak i na londýnské módní přehlídce značky F&F.
05.04.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2320 článků)