Článek

Pavlína Pořízková se pochlubila krásnou vnučkou: S rodinou Rica Ocaska se stýká dál

 
Pavlína Pořízková (55) se i rok po smrti svého manžela Rica Ocaska (†75) nadále stýká s dětmi z jeho prvního manželství. Dokonce se těší i z několika nevlastních vnoučat. Pavlína se pochlubila na sociálních sítích nejstarší vnučkou Olivií.
09.09.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)
Podobné články

Pavlína Pořízková upřímně: Nemám se dobře, napsala čtvrt roku po smrti manžela Rica Ocaska

 
Topmodelka Pavlína Pořízková  (54) na sociální síti sdílela text, ve kterém se vypsala z pocitů, které nyní, tři měsíce po smrti manžela Rica Ocaska (✝75), prožívá. Cítí smutek, vztek, nejistotu, ale i vděk za přátele.
13.12.2019 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)

Pavlína Pořízková: Modelky se změnily, teď už se neusmívají

 
Sedmačtyřicetiletá Pavlína Pořízková žije v Americe už řadu let. Topmodelka si při natáčení Show Jana Krause v New Yorku s moderátorem potykala a zavzpomínala na začátky své kariéry. Svět modelingu se podle ní hodně změnil. Další články k tématu: Pořízková: Na antidepresivech jsem místo sexu raději četla knížku Stále honím lásku, říká světová star Pavlína Pořízková Nahá Pavlína Pořízková: poprsí vystavuje i ve 44 letech
05.10.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1136 článků)

Cítím se podvedená, říká Pavlína Pořízková po vydědění manželem

 
Česká topmodelka Pavlína Pořízková (54) prohlašovala po smrti manžela Rica Ocaska, že věděla o jeho rozhodnutí vynechat ji ze své závěti. Nyní přiznala, že jí to bolí a cítí se podvedená. Modelka a hudebník se v době jeho úmrtí rozváděli.
02.03.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)

Naděje pro Pavlínu Pořízkovou: Depresemi sužovaná modelka se raduje ze zlepšené psychiky

 
Bývala supermodelka Pavlína Pořízková (55) se přiznala, že má potíže s psychikou, se kterou bojuje už dlouhá léta. Po smrti jejího manžela muzikanta Rica Ocaska (†75) to šlo s Pavlínou jenom z kopce a nakřáplá psychika se na ní silně projevila. Na svých sociálních sítích sdílela Pavlína své stavy úzkosti s fanoušky, ti ještě před měsícem měli o modelku velký strach. Po dlouhém období zveřejňování depresivních snímků z postele ale přišla konečně změna, Pavlína se ukázala upravená a raduje se, že se její stav zlepšil.
03.12.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)

Topmodelka Pavlína Pořízková (55) se pochlubila vnučkou! Jsem tak pyšná

 
I když je její manžel Ric Ocasek (†75) už téměř rok po smrti, tak se Pavlína Pořízková (55) dál stýká i s jeho dětmi z prvního manželství. Málokdo tuší, že už má dokonce i několik nevlastních vnoučat.
09.09.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)

Topmodelka Pořízková u divného »náhrobku«: Vznikl pro manžela (†75), který ji vydědil!

 
Loni v září našla Pavlína Pořízková (54) svého manžela Rica Ocaska (†75) v jejich domě bez známek života. Muzikant svou ženu vydědil, protože ho opustila. Manželé spolu totiž od roku 2016 nežili, ale oficiálně rozvedeni nebyli. Přesto ho pochovala a nyní smutní nad jeho odchodem.
18.01.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)

Rok od smrti Rica Ocaska (†75): Vyděděná Pořízková vyházela do igelitu 30 let vzpomínek!

 
15. září je to rok, co náhle zemřel hudebník Ric Ocasek (†75). V jejich domě ho našla manželka Pavlína Pořízková (55), se kterou se rozváděl a před smrtí ji dokonce vydědil. I když se právníci snažili závěť napadnout, bohužel to pro českou krásku nedopadlo dobře.
15.09.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)

Vyděděná vdova Pořízková: Deprese a noční můry jako z hororu!

 
Od desíti let trpěla Pavlína Pořízková (55) silnými úzkostmi kvůli emigraci rodičů. Postupem času se je naučila potlačit, ale občas se vracely. Dokonce několik let byla na antidepresivech. Rok po smrti manžela Rica Ocaska (†75) jsou ale zpět.
06.10.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)

Topmodelka Pořízková je na pokraji sil: Vyděděná vdova se zlomeným srdcem promluvila o penězích!

 
Česká topmodelka Pavlína Pořízková (55) už dlouho netají, že ji smrt manžela Rica Ocaska (†75) sejmula a opět bojuje s psychickými problémy. Před časem vyklidila dům, kde žili a kde ho našla bez známek života, a pokouší se najít cestu, jak žít v klidu a spokojeně.
07.11.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)

Pád supermodelky? Pořízková netouží po soucitu a odmítá spekulace, že je z ní po smrti manžela žebrák

 
Je velmi otevřeným člověkem. Pavlína Pořízková  (55) svou upřímností překvapuje ve svých knihách, ale i na sociálních sítích. S víc jak dvěma sty třiceti tisíci sledovateli loni v září sdílela svůj žal po smrti manžela Rica Ocaska (✝75), se kterým byla v odloučení. V posledních týdnech také detailně popisovala stěhování z domu v New Yorku, kde s hudebníkem vychovávala své syny Jonathana a Olivera.
07.11.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků) , Jonathan Oliver (5 článků)

Pavlína Pořízková reaguje na to, že nedostane ani vindru: Tohle by každá nedokázala

 
Topmodelka Pavlína Pořízková (54) a bývalý frontman skupiny The Cars Ric Ocasek (✝75) se od sebe odloučili v roce 2016. Přesto se Pavlína o svého muže starala do posledních chvil. Byla to právě ona, kdo našel hudebníka ležet bezvládně na zemi. Mužská ješitnost ale nezná mezí. Ocasek se ve své závěti zmínil o tom, že Pořízková nedostane ani korunu. Topmodelka samozřejmě celou situace okomentovala. Jen málokteré žena by k tomuto tématu přistupovala s chladnou hlavou jako právě Pavlína.
10.11.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)

Je těžké pro mě najít hereckého partnera, stěžuje si modelka Němcová

 
Pavlína Němcová chce prorazit u filmu. Zatímco v modelingu už něco znamená, v herectví musí začínat téměř od nuly. Obchází kamerové zkoušky a čeká na nabídku. Ta zatím nepřišla z české produkce, ale jednu už má v zahraničí. I tam to ale vázne. Další články k tématu: Pavlína Němcová dostala roli snů, zahraje si po boku Sharon Stone Nová rodina? Doufám, že se to povede, říká Pavlína Němcová Každá žena je ráda, když jí uberou pár let, říká Pavlína Němcová Pavlína Němcová dokáže být sexy i v pánském tílku Pavlína Němcová hledá vlastní talenty, cílí na dětské domovy Syna považují za mého milence, prozradila modelka Pavlína Němcová Pavlína Němcová točí v Paříži thriller a sklízí úspěchy v modelingu
23.02.2012 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (287 článků) , Szidi Tobias (16 článků) , Ivana Chýlková (321 článků)

Krásná Pavlína Pořízková trpěla těžkými depresemi: Kvůli nezvladatelné úzkosti jsem brala drogy!

 
Jedna z nejslavnějších světových supermodelek Pavlína Pořízková (49) přiletěla na skok do své rodné země. Přiletěla na zítřejší křest knihy Martiny Formanové (48) Případ Pavlína. A že se je na co těšit. Pořízková je velmi otevřená. Už nedávno přiznala, že kvůli těžkým depresím, kterými trpěla od dětství, začala brát ve čtyřiceti letech drogy.
29.10.2014 18:50 |

podobné články

Bývalá supermodelka Pavlína Pořízková neuhlídala rozkrok! Na křtu knihy byla okouzlující!

 
První česká supermodelka "Pavlína Pořízková":http://www.extra.cz/tema/pavlina-porizkova (49) se po dlouhé době vrátila do Česka, aby pokřtila knihu o svém životním příběhu, kterou napsala spisovatelka Martina Formanová. Necelá padesátka není na bývalé modelce vůbec vidět a dokonce si "dovolila neuhlídat rozkrok.":http://www.extra.cz/macanda-mariah-carey-se-narvala-do-minisaticek-pretekala-do-stran-a-ukazovala-kalhotky
01.11.2014 18:55 |

podobné články

Pavlína Pořízková slaví 55: Mrtvým manželem vyděděná modelka si pekla dort sama!

 
Loňský rok byl pro modelku Pavlínu Pořízkovou obzvlášť náročný. Doma našla loni v září manžela Rica Ocaska (†75) bez známek života a poté, co ho pohřbila, se dozvěděla, že ji vydědil.
09.04.2020 17:15 |

podobné články

Topmodelka Pořízková a Ric Ocasek: Krach manželství po 28 letech!

 
Manželství topmodelky Pauliny Pořízkové (52) a muzikanta Rica Ocaska (74) patřilo k nejstabilnějším. Ale ani 28 let společného soužití je nepřesvědčilo, že mají spolu dál tvořit pár. Česká kráska to před několika hodinami oznámila na sociální síti.
03.05.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)

Pavlína Němcová dokáže být sexy i v pánském tílku

 
Osmatřicetiletá modelka Pavlína Němcová je žena mnoha tváří. Při loňském focení kalendáře se předvedla v roli anděla i dračice a dvě podoby ukáže také v jubilejním kalendáři Stock 2012. Pánské tílko jí půjčil mladý obchodník. Další články k tématu: Pavlína Němcová v kalendáři: sexy tělo předvádí v roli anděla i dračice Pavlína Němcová hledá vlastní talenty, cílí na dětské domovy Pavlína Němcová dostala roli snů, zahraje si po boku Sharon Stone Syna považují za mého milence, prozradila modelka Pavlína Němcová Pavlína Němcová točí v Paříži thriller a sklízí úspěchy v modelingu Šeredová si vyšla naostro v šatech, které milují světové hvězdy
30.11.2011 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (287 článků)

Nová rodina? Doufám, že se to povede, říká Pavlína Němcová

 
Devětatřicetiletá Pavlína Němcová žije už několik let ve Francii a do České republiky pravidelně dojíždí. Modelka by se tu ale opět ráda usadila. Dokonce s přítelem plánuje novou rodinu a vedle toho ji zaměstnává i další "dítě". Stará se o produkci historického filmu, v němž bude hrát hlavní roli. Další články k tématu: Každá žena je ráda, když jí uberou pár let, říká Pavlína Němcová Pavlína Němcová dokáže být sexy i v pánském tílku Pavlína Němcová hledá vlastní talenty, cílí na dětské domovy Pavlína Němcová dostala roli snů, zahraje si po boku Sharon Stone Syna považují za mého milence, prozradila modelka Pavlína Němcová
21.04.2012 01:20 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (287 článků)

V 55 letech se předvedla v plavkách. Topmodelka Pavlína Pořízková je stále neuvěřitelná střela!

 
Bývalá topmodelka Pavlína Pořízková  (55) neustále dokazuje, že je stále kus! V době karantény se pochlubila fotografií z nedávné dovolené v Kostarice. Pavlína je důkazem, že když na svém těle celý život pracujete, i po padesátce můžete vypadat fantasticky.
10.04.2020 10:50 |

podobné články