Článek

Pavlína Danková překonala rakovinu prsu

 
Moderátorka Pavlína Danková (48) zdárně překonala zákeřnou rakovinu prsu a opět se začíná těšit ze života. Kvůli své nemoci musela podstoupit dvě operace, ozařování a hormonální terapii. Přiznala, že momentálně sportuje a věří, že komplikace se už nedostaví. 
22.05.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)
Podobné články

Pavlína Danková se proměnila ve svůdnou Marilyn i křehkou vílu

 
Šéfka komunikace pražské motolské nemocnice a bývalá moderátorka Pavlína Danková dostala k 50. narozeninám trochu netradiční dárek. Kamarádky jí darovaly kalendář s jejími fotkami. Další články k tématu: Slavím padesátku, umírat se mi nechce, říká Danková o boji s rakovinou Za Motol bude mluvit další tvář Novy, Jurinovou střídá Danková Občanské judo po šestnácti letech končí a s ním i moderátorka Danková
29.11.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková překonala rakovinu prsu. Jak se teď má?

 
Hvězda Novy a nyní tisková mluvčí motolské nemocnice Pavlína Danková  (48) zdárně překonala rakovinu prsu a opět začíná žít naplno. "Během léčby jsem byla tak unavená, že jsem nemohla vůbec sportovat, teď se k tomu vracím," řekla Super.cz Pavlína, kterou celou dobu léčení, kdy musela podstoupit dvě operace, ozařování a hormonální terapii, držel nad vodou její přítel Milan Beneš.
12.05.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Je těžké pro mě najít hereckého partnera, stěžuje si modelka Němcová

 
Pavlína Němcová chce prorazit u filmu. Zatímco v modelingu už něco znamená, v herectví musí začínat téměř od nuly. Obchází kamerové zkoušky a čeká na nabídku. Ta zatím nepřišla z české produkce, ale jednu už má v zahraničí. I tam to ale vázne. Další články k tématu: Pavlína Němcová dostala roli snů, zahraje si po boku Sharon Stone Nová rodina? Doufám, že se to povede, říká Pavlína Němcová Každá žena je ráda, když jí uberou pár let, říká Pavlína Němcová Pavlína Němcová dokáže být sexy i v pánském tílku Pavlína Němcová hledá vlastní talenty, cílí na dětské domovy Syna považují za mého milence, prozradila modelka Pavlína Němcová Pavlína Němcová točí v Paříži thriller a sklízí úspěchy v modelingu
23.02.2012 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (280 článků) , Szidi Tobias (16 článků) , Ivana Chýlková (304 článků)

Pavlína Danková: Téhle ženě je 50, překonala rakovinu a vypadá skvěle!

 
Moderátorka a mluvčí nemocnice Motol Pavlína Danková (49) v říjnu oslaví své padesáté narozeniny. Nedávno úspěšně překonala boj s rakovinou, opět se naplno vrhla do práce a vypadá naprosto skvěle!
09.04.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Slavím padesátku, umírat se mi nechce, říká Danková o boji s rakovinou

 
Pavlíně Dankové bude letos v říjnu padesát. Tenhle věk by jí nikdo nehádal. Ani to, že je už dva roky onkologickým pacientem. "Jsem hlídaná a buď se to vrátí, nebo nevrátí. Žádná jiná varianta není," říká v rozhovoru pro iDNES.cz šéfka komunikace motolské nemocnice a bývalá tvář Občanského juda Danková. Další články k tématu: Za Motol bude mluvit další tvář Novy, Jurinovou střídá Danková Občanské judo po šestnácti letech končí a s ním i moderátorka Danková
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Chat s Pavlínou Dankovou: Ptejte se jí na vše o její rakovině a o novém projektu Poplatky zpět!

 
Bývalá moderátorka nováckého pořadu Občanské judo, Pavlína Danková (49), právě teď odpovídá na vaše dotazy v redakci Blesku. Moderátorka se s vámi podělí o své zkušenosti s rakovinou prsu, kterou úspěšně překonala. Také je patronkou nového projektu Poplatky zpět, jehož cílem je získat vaše bankovní poplatky zpět do vaší kapsy. Jestli máte tedy problémy s vaší bankou, Pavlína Danková je ta pravá, která vám může pomoct.
08.02.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková bojuje s rakovinou prsu!

 
Bývalá moderátorka Občanského Juda a mluvčí pražské nemocnice v Motole Pavlína Danková (48) už několik týdnů bojuje s rakovinou prsu. Má za sebou dvě operace, sérii sedmi ozařování a nyní prodělává hormonální léčbu.
13.04.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková z Občanského juda: Rakovina prsu! Už prodělala 7 chemoterapií a 2 operace!

 
Bývalá hvězda televize Nova Pavlína Danková (48) bojuje s vážnou nemocí. Kvůli rakovině prsu prodělala v minulých týdnech už sedm chemoterapií a dvě operace. Zákeřnou chorobu ale zvládá statečně!
14.04.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková o rakovině: Našla jsem si bulku v prsu, ale mamograf nic neodhalil!

 
Bývalá reportérka a nyní mluvčí pražské Fakultní nemocnice Motol Pavlína Danková (48) před rokem a půl onemocněla zákeřnou rakovinou prsu. Kdyby ale nebyla tvrdohlavá a neměla obrovské štěstí, kdoví, jak by to dopadlo!
12.05.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Moderátorka Pavlína Danková po rakovině prsu: Znovu ukazuje dekolt!

 
Moderátorka Pavlína Danková (53) před několika lety bojovala s rakovinou prsu. Úspěšně nad ní zvítězila a teď už plná optimismu a dobré nálady ohromuje svým poprsím.
04.11.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková o boji s rakovinou: Právě se léčím!

 
Hvězdná reportérka Občanského juda a mluvčí pražské nemocnice v Motole Pavlína Danková (49) v květnu loňského roku porazila rakovinu prsu. Svůj boj ale nemá stále vyhraný. Právě prochází obdobím léčby.
08.02.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Odvážná moderátorka Pavlína Danková (49): Porazila rakovinu a svlékla se!

 
Prodělaná rakovina prsu, operace, ozařování, hormonální léčba, padesátka na krku, roky v permanentním stresu, šílené pracovní tempo a výsledek? To lze jenom těžko pochopit! Někdejší tvář Novy Pavlína Danková (49) vypadá prostě božsky!
20.06.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Exmoderátorka Pavlína Danková: Po pěti letech porazila rakovinu

 
Bývalá moderátorka Občanského juda Pavlína Danková (52) se vyléčila z rakoviny prsu. Hormonoterapii dokončila v květnu. A od té doby je všechno v pořádku. Na nemoc však nestárnoucí blondýnka radši nemyslí...
29.08.2016 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Němcová dokáže být sexy i v pánském tílku

 
Osmatřicetiletá modelka Pavlína Němcová je žena mnoha tváří. Při loňském focení kalendáře se předvedla v roli anděla i dračice a dvě podoby ukáže také v jubilejním kalendáři Stock 2012. Pánské tílko jí půjčil mladý obchodník. Další články k tématu: Pavlína Němcová v kalendáři: sexy tělo předvádí v roli anděla i dračice Pavlína Němcová hledá vlastní talenty, cílí na dětské domovy Pavlína Němcová dostala roli snů, zahraje si po boku Sharon Stone Syna považují za mého milence, prozradila modelka Pavlína Němcová Pavlína Němcová točí v Paříži thriller a sklízí úspěchy v modelingu Šeredová si vyšla naostro v šatech, které milují světové hvězdy
30.11.2011 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (280 článků)

Nová rodina? Doufám, že se to povede, říká Pavlína Němcová

 
Devětatřicetiletá Pavlína Němcová žije už několik let ve Francii a do České republiky pravidelně dojíždí. Modelka by se tu ale opět ráda usadila. Dokonce s přítelem plánuje novou rodinu a vedle toho ji zaměstnává i další "dítě". Stará se o produkci historického filmu, v němž bude hrát hlavní roli. Další články k tématu: Každá žena je ráda, když jí uberou pár let, říká Pavlína Němcová Pavlína Němcová dokáže být sexy i v pánském tílku Pavlína Němcová hledá vlastní talenty, cílí na dětské domovy Pavlína Němcová dostala roli snů, zahraje si po boku Sharon Stone Syna považují za mého milence, prozradila modelka Pavlína Němcová
21.04.2012 01:20 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (280 článků)

Pavlína Danková o své rakovině: Podstoupila chemoterapii a dvě operace

 
Bývalá moderátorka TV Nova Pavlína Danková (49) se stále potýká se zákeřnou nemocí. Před pěti lety se u ní prokázala rakovina prsu. Po dvou operacích a ozařování ale stále nemá vyhráno. Nemoc se může vrátit.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková: Jsem tu zase pro Vás!

 
Pavlína Danková, zastánkyně občanských práv z pořadu Občanské judo televize Nova i statečná žena vítězící nad zákeřnou rakovinou prsu, se pustila do nové kauzy obhajující práva obyčejných lidí. Stala se patronkou služby Poplatkyzpet.cz, která pro klienty získává zpět bankami neoprávněně účtované poplatky.
12.02.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková (52) o rakovině: To mi zachránilo život!

 
Bývalá reportérka a redaktorka Pavlína Danková letos ukončila léčbu rakoviny prsu. Výsledky jejích vyšetření vypadají skvěle, ale ona se stejně drží nohama na zemi a prozradila, co jí zachránilo život.
30.08.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Danková, Poullain, Martinová a Termerová porazily rakovinu: Zpověď o tom, co je zachránilo!

 
Může to potkat každou ženu, bez výjimky. Teď už to vědí i ty slavné, jako Chantal Poullain, Pavlína Danková, Lenka Termerová či Věra Martinová. Všechny si vyslechly krutý verdikt – rakovina prsu. Jak na to přišly a co je zachránilo?
13.10.2015 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Věra Martinová (112 článků) , Chantal Poullain (249 článků) , Lenka Termerová (84 článků) , Pavlína Danková (83 článků)