Článek

Pavla Tomicová překonala zradu manžela a je zase šťastná: Nová láska a těžká zamilovanost

 
Ještě nedávno byla jako tělo bez duše, výrazně pohubla a měla velká a opakující se trápení. Herečka Pavla Tomicová (61) se těžce vyrovnávala se zradou nevěrného manžela Ondřeje Malého (57). Jenže neštěstí už je konec. „Usmívá se jako měsíček na hnoji, a když se jí zeptáte, tak vám přizná: ,ano, jsem zase zamilovaná!‘,“ dozvěděla se redakce eXtra.cz od blízké kamarádky herečky.
16.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Ondřej Malý (96 článků)
Podobné články

Výborná zpráva: Pavla Tomicová překonala zradu manžela a kolaps, už se zase směje na všechny strany

 
Populární herečka Pavla Tomicová (60) proslula především jako skvělá herečka. Kdo ji ale zná osobně, ten potvrdí, jak je v reálu plná emocí a dobrosrdečnosti. I proto ji řada lidí litovala, když prasklo, že si její manžel Ondřej Malý (56) začal s její kolegyní Kristýnou Kociánovou (37). Jenže podle informací eXtra.cz jsou kolapsy, pocity zrady a zoufalství naštěstí pryč. A to všechno nahradily pohoda a úsměvy.
06.09.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Kristýna Kociánová (49 článků) , Ondřej Malý (96 článků)

Podvedená Pavla Tomicová si nechala vyložit budoucnost: Karty říkaly pořád to samé, přiznala

 
Pavla Tomicová (60) se poprvé od karlovarského festivalu objevila na společenské akci a doslova zářila. Ačkoliv má za sebou turbulentní rok, během kterého prožila největší zradu svého života v podobě odchodu manžela Ondřeje Malého (56), který ji opustil kvůli o devatenáct let mladší Kristýně Kociánové, na premiéře filmu A pak přijde láska zářila štěstím. Přestože o svém soukromí nechtěla mluvit, pořadu ShowTime CNN Prima News prozradila, že si budoucnost nechala vyložit kartářkou. A její sestra Naděžda Chrobková odhalila, že minulost již hodila za hlavu. 
02.12.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Kristýna Kociánová (49 článků) , Ondřej Malý (96 článků)

Pavla Tomicová zažehnala krizi: Ukázala perfektní figuru a rozdávala úsměvy na všechny strany

 
Herečka Pavla Tomicová to neměla v poslední době jednoduché. Nejdříve přišla na nevěru svého manžela s o devatenáct let mladší Kristýnou Kociánovou. Třešničkou na dortu bylo zjištění, že Kristýna a Ondřej tehdy čekali dítě. Tomicová se nyní objevila na středeční tiskové konferenci k Letním shakespearovským slavnostem, a jak se zdá, rány jsou již zahojeny. Ukázala skvělou figuru a úsměvy rozdávala všude kolem sebe, což zachytili i fotografové eXtra.cz. 
25.05.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Kristýna Kociánová (49 článků)

Tomicová po finále StarDance propukla v pláč: Kdo ji dohnal k slzám?

 
Ve finále StarDanec zvítězil herec Jiří Dvořák (51) s tanečnicí Lenkou Norou Návorkovou. Hned za nimi na druhé pozici zůstala Pavla Tomicová (56) s Markem Dědíkem, kteří byli po celou dobu pořadu kandidáti na vítězství. Po skončení StarDance se Pavla Tomicová pořádně rozplakala, ale rozhodně ne kvůli prohře.
18.12.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (487 článků) , Pavla Tomicová (323 článků) , Jiří Marek (479 článků) , Pavel Marek (369 článků) , Marek Dvořák (54 článků) , Jiří Marek (479 článků) , Pavel Dvořák (161 článků) , Pavel Dvořák (161 článků) , Pavel Marek (385 článků) , Marek Tomica (30 článků)

Pavla Tomicová výrazně zhubla a s kolegy oslavila šedesátiny

 
Pavla Tomicová měla s Dášou Zázvůrkovou v květnu nehodu, když do kolegyniny Vespy před Národním divadlem nabouralo auto. Herečky skončily v nemocnici s různými zraněními. Zatímco Zázvůrková pořád nosí límec, výrazně pohublá Tomicová už stihla natáčet seriál Zoo.
01.07.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků)

Pavla Tomicová: Překvapivá reakce, když ji opustil manžel Ondřej Malý

 
Miláček národa, herečka Pavla Tomicová (60), zažívá ze všech stran neuvěřitelné přívaly podpory. Ještě aby ne, když se ukázalo, že ji po 19 letech manželství dal košem manžel Ondřej Malý (56), který si devět let před penzí s novou ženou, sedmatřicetiletou Kristýnou Kociánovou, rozhodl vyrobit dítě. Jak podle informací eXtra.cz Tomicová reagovala, když jí manžel řekl, že odchází z domu?
24.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Kristýna Kociánová (49 článků) , Ondřej Malý (96 článků)

Posmutnělá Pavla Tomicová léčí bolavou duši prací: Po zhroucení se staví zpět na nohy

 
Herečka Pavla Tomicová (60) si v poslední době prožila své. Vše odstartovala nevěra jejího muže Ondřeje Malého (57), který si dokonce mimo manželství udělal dítě. Ačkoliv se zdálo, že je už vše zahojeno, realita byla jiná. Tomicová se tak v minulých dnech podle zdrojů eXtra.cz musela popasovat s dalším psychickým zhroucením. Nyní se však opět objevila na natáčení seriálu ZOO. Třeba ji práce přivede na jiné myšlenky.
26.03.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Ondřej Malý (96 článků)

Černý kůň Pavla Tomicová strávila afterparty StarDance před hospodou! Společnost jí dělal manžel

 
Po skončení přímého přenosu StarDance to šli všichni tanečníci jako jedna velká šťastná rodina zapít do pivnice v centru Prahy a každý se bavil po svém. Sympatická herečka Pavla Tomicová (56), která krátce předtím oslnila porotu na parketě svým překvapivě energickým vystoupením, sem dorazila v doprovodu manžela a vypalovala jednu cigaretu od druhé…
17.10.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Pavel Černý (134 článků) , Pavel Černý (134 článků)

A pak přišla láska: Zrazená Pavla Tomicová už není osamělá, doprovodili ji drazí

 
Herečka Pavla Tomicová (60) se po dlouhé době ukázala ve společnosti. Dříve ji všude doprovázel její muž, herec Ondřej Malý (56), se kterým tvořila jeden z nejstabilnějších párů naší herecké scény. Po krachu ještě do nedávna šťastného manželství vyrazila na premiéru filmu A pak přišla láska v doprovodu svých dvou ratolestí, syna Adama Křenka a dcery Anežky Malé. Redakce eXtra.cz se premiéry účastnila.
02.12.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Ondřej Malý (96 článků)

Kadeřnice Pavla Tomicová z Ulice: Ukázala šílený outfit a svého manžela

 
Herečka Pavla Tomicová (48) byla jednou z mnoha hvězd, které se neváhaly objevit na afterparty Českých lvů, a to i přesto, že se jinak ve společnosti objevuje pouze „povinně“. Pavla si však na tuto jedinečnou příležitost zvolila poněkud záhadný outfit, ve kterém byla nakonec i přes přísná nařízení dress code překvapivě vpuštěna do sálu!
07.03.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků)

První slova po bravurním výkonu ve StarDance: Tomicová se svěřila, jak se cítí

 
Jestli někdo první soutěžní večer ve StarDance oslnil, byla to Pavla Tomicová (56). Ta svou mrštností překvapila nejen diváky, ale i porotu. Zásluhu na tom má i její taneční partner Marek, který chce, aby si číslo užila a nestresovala se. Tomicová tak činí a do toho, jako bonus, hubne. Jaká jsou její první slova po výkonu?
16.10.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Pavel Marek (369 článků) , Pavel Marek (385 článků) , Marek Tomica (30 článků)

Pavla Tomicová si v Zoo vydupala změnu. V soukromí trápení a zrada, na obrazovce láska

 
Bylo načase si na lásku aspoň zahrát, když v privátním životě zažívá spíš opak. Herečka Pavla Tomicová (61) bude mít v seriálu Zoo na vlastní žádost partnera. A po jednáních padlo rozhodnutí, že Michal Suchánek (58), který představuje jejího exmanžela, to nebude. Toho navíc, podle spolehlivých zdrojů eXtra.cz ze štábu, čeká také velká změna. A produkci zase ohledně Tomicové dost těžké rozhodování.
09.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (333 článků) , Pavla Tomicová (323 článků) , Michal Suchánek (155 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)

Podváděná Pavla Tomicová z filmu A pak přišla láska: Hrála vlastně samu sebe, na lva to ale nebylo

 
Minulý rok pro Pavlu Tomicovou nebyl zrovna šťastný, co se osobního života týče, avšak po pracovní stránce sklízela úspěchy. Byla totiž nominována Českého lva v kategorii nejlepší herečka, a to za roli ve snímku A pak přišla láska. V něm si zahrála podváděnou ženu, kterou ve skutečnosti také je. Její manžel Ondřej Malý jí totiž roky zahýbal a nakonec utekl za jinou. Tomicová útěchu v podobě sošky ale nakonec nezískala.
04.03.2023 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Ondřej Malý (96 článků)

Umocněná bolest: Pavla Tomicová při trápení se zradou manžela natáčela story jako ze svého života

 
Jako by nestačilo, že se herečka Pavla Tomicová (60) jen ztěžka vyrovnávala s tím, že ji devatenáct let po svatbě opustil manžel Ondřej Malý (56), který si našel mladší herečku Kristýnu Kociánovou (37). Emoce jí v době nejtěžší krize jitřilo i natáčení příběhu, který měl s její aktuální realitou hodně společného.
03.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Kristýna Kociánová (49 článků) , Ondřej Malý (96 článků)

Tvář poznamenaná obrovskou bolestí: Pavla Tomicová se statečně vyrovnává s rozvodem

 
Herečka Pavla Tomicová (60) má za sebou velmi obtížné období, v němž se musela vyrovnávat s odchodem manžela Ondřeje Malého (56) i se zdravotními potížemi. Tahle laskavá dáma plná energie sice podle posledních zpráv eXtra.cz má to nejhorší za sebou, nejnovější fotky ale ukazují, že se jí trápení vepsalo do tváře.
20.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Ondřej Malý (96 článků)

Pavla Tomicová poprvé po drsném rozchodu na veřejnosti: Zářila od ucha k uchu

 
Herečka Pavla Tomicová (60) má za sebou velice těžké období. Poté, co ji opustil manžel Ondřej Malý, se jí pochopitelně do společnosti moc nechtělo. Dnes však udělala výjimku, když se ukázala na veřejnosti a překvapivě vypadala, že jí nic takového, jako odchod manžela, nepotkalo. Na místě byla i redaktorka eXtra.cz, která vše zdokumentovala. 
01.12.2022 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Ondřej Malý (96 článků)

Pavla Tomicová oslavila Vánoce s kolegyněmi ze Slunečné. Rozvracečky Kociánovou s Nesvačilovou nepozvaly

 
Herečka Pavla Tomicová tento rok neprožila zrovna nejšťastnější období. Na Vánoce si však přesto udělala čas na kamarádky ze seriálu Slunečná. U jednoho stolu se tak sešla s Reginou Řandovou, Martinou Preissovou, Danou Batulkovou nebo Evou Decastelo, která společný snímek sdílela na Instagramu. Naopak chyběla Kristýna Kociánová, která Tomicové odloudila manžela i Denisa Nesvačilová, která se zas zapletla s Petrem Kolečkem.
21.12.2022 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1062 článků) , Pavla Tomicová (323 článků) , Dana Batulková (330 článků) , Kristýna Kociánová (49 článků) , Regina Řandová (22 článků) , Petr Kolečko (312 článků) , Denisa Nesvačilová (193 článků) , Martina Kociánová (68 článků)

Hvězda StarDance Pavla Tomicová promluvila o hubnutí! Neuvěříte, kolik jí tančení pomohlo shodit

 
Oblíbená herečka Pavla Tomicová (56) se řadí ke hvězdám taneční show StarDance. Tři měsíce se plně věnuje tanečnímu tréninku v hodně populární soutěži a výsledky se dostavily poměrně brzy. Pavla redakci eXtra.cz prozradila, že díky náročnému tréninku si vytancovala několik shozených kilogramů...
27.10.2018 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků)

Pavla Tomicová po finále StarDance: Nečekaná reakce dcery, která ji rozplakala!

 
I když nevyhrála, tak je se svým výkonem spokojená. Pavla Tomicová (56) po finálovém večeru StarDance, kde tančila s Markem Dědíkem, přiznala, že každé kolo měla strach, aby nemusela odstoupit kvůli zranění. Naštěstí ji zdraví nezradilo a Pavla dotančila do finále.
18.12.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (323 článků) , Pavel Marek (369 článků) , Pavel Marek (385 článků) , Marek Tomica (30 článků)