Článek

Pavel Opl: Maji nás za "póvl, geronty, lopaty a solviny"

 
Odvěká moudrost našich předků v přísloví "pro hubu na hubu" je předávána po generace a má své opodstatnění. Vychází totiž z reálného života. Každého normálního člověka rodiče zcela jasně učili, co toto přísloví znamená a že platí jak pro výroky verbální, tak i pro skutečné činy. Ale co vídáme poslední roky od mnohých lepšolidí a samozvaných elit, kteří se zjevně domnívají, že to pro ně neplatí?
07.05.2020 18:05 |

podobné články

Podobné články

Konec manželství po 11 letech: Pavel Liška se rozvádí

 
Jednačtyřicetiletý Pavel Liška už delší dobu nebydlí se svojí o devět let mladší manželkou Kristýnou Liška Bokovou. Pár, který má sedmiletého syna Šimona, chystá rozvod. Další články k tématu: VIDEO: Pavel Liška a jeho parťáci dojeli do Istanbulu VIDEO: Konečně jsme si dojeli pro pivo, hlásí z Turecka Pavel Liška Pavel Liška: Při hraní sígrů čerpám ze sebe Pavel Liška se ožení na Polívkově farmě
14.02.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (245 článků) , Kristýna Boková (24 článků)

Než umřu, chci hrát v muzikálu, říká Pavel Nový

 
Čtyřiašedesátiletý herec Pavel Nový zamířil na konkurz do nového muzikálu kapely Lucie. Přestože jeho výkon nepatřil mezi nejlepší, herec si chtěl splnit sen. Ještě nikdy totiž nehrál v muzikálu. Další články k tématu: O víkendu končí sezona cyklobusů v Krkonoších, guláš uvaří i Pavel Nový Pavel Nový hraje hokej i navzdory ochrnutí, oporou je mu Dejdar Pavel Nový se vrátil do života, bez berlí se ale neobejde Pavel Nový má basbaryton
04.03.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (432 článků) , Pavel Nový (307 článků)

Pavel Opl: Vize České republiky - náš hezký a bezpečný domov, ve kterém každý najde své štěstí

 
Tento projekt je určen všem obyvatelům naší země, tedy Čechům, Moravanům, Slezanům, i všem slušným cizincům, pro které je Česká republika domovem.
11.11.2016 21:10 |

podobné články

Pavel Opl: Pocit bezpečí, tak důležitý pro život každého z nás

 
Pocit bezpečí pro člověka samotného, i jeho rodinu, je jedním ze základních atributů nezbytných pro spokojený život naplněný poctivou prací, výchovou dětí, péčí o stárnoucí rodiče a pomocí potřebným spoluobčanům. (myslím ty skutečně potřebné)
24.11.2016 09:05 |

podobné články

Pavel Opl: Pseudoumělci, žijící z dotací, se dožadují náhrad v době, kdy začíná jít o životy a blíží se ekonomická katastrofa

 
Kde se bere drzost pánů Hrušínských a podobných, jejichž údajné umění se neobejde bez milionových dotací, že se dožadují finančních kompenzací za dočasné uzavření svých života neschopných "uměleckých" scén a ještě kolem sebe dští špínu? A to v době, kdy se na nás valí problémy možných nedozírných následků?
12.03.2020 10:26 |

podobné články

Pavel Opl: Dokud se z potravin bude dělat palivo, nikdy dobře nebude

 
U nás, ani jinde. A ještě to všichni platíme. Nedobrovolně...
29.04.2020 07:35 |

podobné články

Protekční fracek Pavel Novotný vyhrál v neděli večer pořádný keš v pokeru, to zase bude závisti!

 
"Protekční fracek Pavel Novotný":http://www.extra.cz/tema/pavel-novotny-sefredaktor-extra-cz (33, ale řekneme vám tedy, že někdy je to s bídou na deset) nás věčně v redakci otravuje se svým pokerem a říká věci, kterým vůbec nerozumíme, ale protože je to náš šéfredaktor a mohl by nás vyhodit, tak se snažíme tvářit účastně, kýveme hlavou a děláme "Hm, hm, mhm, fakt?" ale doopravdy si myslíme, že celé tyhle jeho karty jsou o hraní Vole, lehni u Suché dásně a vnímáme ho jen na půl ucha, jelikož nás víc zajímá houkání sanitek pod okny než tohle.
10.11.2014 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (945 článků)

Pavel Opl: Šok pro zkorumpované politické strany - "drastická" změna financování

 
Dvacet sedm let v naší zemi vidíme, jaká korupční zvěrstva se páchají kolem financování politických stran, tedy zejména těch, které se střídali ve vládních pozicích.
09.11.2016 13:30 |

podobné články

Pavel Opl: Současný stav policie je personálně, odborně i morálně zdecimovaný

 
Analýza stavu Policie ČR s navrhovaným řešením:
10.11.2016 15:50 |

podobné články

Pavel Opl: Otrocká práce v České republice

 
Určitě není normální, aby v naší zemi byla minimální mzda na úrovni, která člověka, který je slušný a řádně dochází do legální práce, uvrhla po výplatě do kategorie "chudoby".
11.11.2016 15:50 |

podobné články

Pavel Opl: Další montovna na obzoru

 
Společnost TESLA je určitě skvělá továrna na elektromobily. I já se zájmem sleduji veškeré novinky v tomto oboru. Ale!
22.11.2016 20:40 |

podobné články

Pavel Opl: Takto plive vláda na lidi

 
Vážení a milí přátelé, slova ministra spravedlnosti ohledně referenda v Králíkách jsou jasnou ukázkou naprosté arogance vlády vůči vůli lidí, které nelze označit jinak, nežli za plivání na obyčejné lidi ...
04.12.2016 16:00 |

podobné články

Pavel Opl: Nechci Santu, soba, ani vánoční kamion od Coca-Coly!

 
Ač jsem nevěřící, chci milého, skromného Ježíška, pohodu Vánoc, rodinné štěstí a duchovní zamyšlení nad uplynulým rokem.
12.12.2016 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Coca Cola (115 článků)

Pavel Opl: Exekutoři

 
Jde o "profesi", která v naší republice vzbuzuje asi největší negativní emoce. Je to ale tak jednoduché? Jsou opravdu ztělesněním zla? Nejde náhodou o českou "klasiku"? A co "oprávnění" oprávnění ? Zrušit je, či nezrušit?
14.12.2016 15:00 |

podobné články

Pavel Opl: Veselé Vánoce, Řecko. Za 16 miliard budou hodně veselé! A co naši senioři?

 
Po uši zadlužené Řecko, které stále chce všemožné odpisy a odklady svého dluhu dá na Vánoce "prémii" svým důchodcům ve výši cca 16 miliard korun.
22.12.2016 17:50 |

podobné články

Pavel Opl: Policisté se samopaly na "Vánočních trzích" není normální stav a nechci si na to zvykat

 
Jsem bývalý pracovník Ředitelství služby cizinecké a pohraniční policie a Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu a současný stav v oblasti bezpečnosti a budoucnost, na kterou si prý máme zvykat, jsou neakceptovatelné.
26.12.2016 19:20 |

podobné články

Pavel Opl: Nezbytné obnovení pohraniční policie je pouze otázkou času

 
Evropské politické elity přiznávají, že se po Evropě potuluje několik set tisíc nelegálních migrantů, o nichž nikdo nic neví.
23.01.2017 16:55 |

podobné články

Pavel Opl: Bezpečnostní problémy s cizinci z montoven v České republice

 
Už i Ministerstvo vnitra ČR přiznává, že je čím dál větší problém s cizinci, kteří byli navezeni agenturami či přímo firmami do zdejších montoven.
15.02.2017 07:35 |

podobné články