Článek
Podobné články

Dostal padáka za označení mrtvých uprchlíků za špínu. Kalenda končí u lidovců

 
Bývalý šéf lidovců v Liberci Daniel Kalenda končí v KDU-ČSL. Celostátní výbor strany ho v úterý odpoledne vyloučil ze svých řad. Není to nijak velké překvapení. Kalenda zděsil mnoho lidí, když desítky mrtvých uprchlíků z dodávky v Rakousku označil za „lůzu“ a „špínu“.
01.09.2015 17:50 |

podobné články

Simona Stašová už je po prodělaném covidu při síle: V divadle už její nemoc zapojili i do hry

 
Po prodělaném covidu-19 se Simona Stašová  (65) s vervou vrhla do herecké práce. I když ji virus potrápil, je ráda, že má teď tři měsíce, kdy může být díky protilátkám v klidu a hrát bez obav divadlo. Přibrala si i další aktivitu v Divadle Lucie Bílé  (54) , kde by měla mít na starosti činoherní složku.
30.09.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2588 článků) , Simona Stašová (401 článků)

Natálka Grossová po prodělaném covidu: Sexy, ale pořád není fit!

 
Ta se ale vyloupla! Dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) už není malá holčička, ale roste do krásy. Natálie Grossová (18) se na sociální síti chlubí sexy tělem. Měsíc po prodělaném covidu ale pořád není fit.
22.12.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (764 článků) , Natálie Grossová (105 článků)

Cítím se jako mistr Jan Hus, napsal vyloučený Kalenda. Hájit se ale nepřijel

 
Daniel Kalenda, kterého KDU-ČSL v úterý vyloučila ze svých řad v reakci na jeho hanlivá vyjádření o mrtvých uprchlících, svůj vyhazov ze strany komentoval slovy, že se cítí jako mistr Jan Hus. Nedávnou smrt 71 běženců v dodávce prý neschvaloval, jen nad ní nevyjádřil lítost, reagoval v sms zprávě.
01.09.2015 21:16 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hus (164 článků)

Uprchlíky označil za lůzu. Kalenda měl kvůli tvrdým výrokům potíže už dřív

 
Daniel Kalenda, kterého vedení KDU-ČSL vyloučilo ze strany kvůli nenávistnému komentáři o uprchlících, měl už v minulosti problémy s radikálními výroky tohoto typu. Pro Blesk.cz to řekl zdroj z jeho blízkého okolí. Spolustraníci podle něj už dříve Kalendu vyzývali, aby svou rétoriku zmírnil, ale bez výsledku.
02.09.2015 18:10 |

podobné články

MUDr. Martin Kalenda: Virtuální klinika je projekt, který zkrátka pomáhá

 
Naše tělo vysílá řadu signálů. My je však mnohdy čteme až ve chvíli, kdy něco bolí a tělo si říká o pomoc. A v tu chvíli hledáme lékaře. Rychle, odkudkoli, každý den v týdnu a 24 hodin denně může pomoci lékař z Virtuální kliniky. Až se do virtualnikliniky.cz připojíte, možná vás vyšetří právě MUDr. Martin Kalenda, MBA.
14.04.2020 13:50 |

podobné články

Hvězda Slunečné Eva Burešová o prodělaném Covidu-19: Jsem stále unavená, říká

 
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) byla pozitivně testovaná na koronavirus. Nemoc a povinnou 10ti denní karanténu prožívala společně se svým malým synem Nathanielem. Pro eXtra.cz se svěřila s tím, jak se cítí těsně po prodělaném onemocnění a jak to vypadá s natáčením seriálu Slunečná.
26.10.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (483 článků)

Lázně mohou lidem po prodělaném covidu pomoci minimalizovat následky

 
Podle rozsáhlé studie publikované v lékařském časopisu The Lancet tři čtvrtiny lidí po prodělaném onemocnění covid-19 mají ještě několik měsíců zdravotní problémy, jako jsou únava, nespavost, deprese, úzkost nebo snížená funkce plic. Pomoci se všemi těmito potížemi může lázeňský léčebný pobyt.
10.02.2021 09:10 |

podobné články

„Budou mít covid pas, ale nebudou moci létat!“ Farmaceutka si důkladně pročetla informace pro zdravotníky k vakcínam. Je z toho v hrůze

 
„Nošení respirátorů ve vnitřních prostorech a k tomu potvrzení, aby lidé mohli navštívit restaurace, bazény či další služby, je z mého pohledu šikana. A největší hrůza je to, že děti jsou celé dny v rouškách a odvážní ředitelé, kteří chápou, jak jsou roušky a respirátory nevhodné pro naše děti, jsou vyhazováni ze svých zaměstnání,“ myslí si farmaceutka Pynelopi Cimprichová. „Samozřejmě, že lidé po prodělaném onemocnění mají nejlepší imunitu, opravdu nechápu dnešní posedlost očkováním i po prodělaném onemocnění. Nedomnívám se, že by se měli očkovat mladí lidé a už vůbec ne děti,“ dodává.
08.06.2021 19:20 |

podobné články

Vondra postavil kvůli zásahu v ČT mimo službu šéfa Vojenské policie a dva důstojníky

 
Ministr obrany Alexandr Vondra (ODS) postavil kvůli pátečnímu zásahu v budově České televize mimo službu šéfa Vojenské policie Vladimíra Ložka a další dva důstojníky, kteří byli přímo odpovědni za způsob provedení zásahu. V sobotu o tom informoval mluvčí ministerstva Jan Pejšek. Podle Vondry byl zákrok neadekvátní dané situaci. Všichni tři budou mimo službu až do vyšetření případu.
12.03.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1290 článků)

Aha! Šmucler a nové zjištění ke covidu. Už jsme prý skoro venku

 
„Zdá se, že dogma o tom, že očkování je jediný způsob, jak zvítězit nad pandemií koronaviru, nemusí být ve výsledku tak fatální. Ke kolektivní imunitě musíme jít cestou kombinace promoření a očkování,“ říká stomatolog Roman Šmucler. Svá slova opírá o nová zjištění brněnských vědců, která zveřejnil server Novinky. Ti tvrdí, že imunita po prodělaném covidu je silnější než po vakcíně. Uzdravení by měli mít dávno řadu výhod.
02.05.2021 13:10 |

podobné články

Martu Kubišovou pustili z nemocnice domů: Po prodělaném infarktu musí zatočit se svým největším zlozvykem

 
Zpěvačka Marta Kubišová  (73) se po prodělaném infarktu rychle zotavuje. A to dokonce natolik, že byla propuštěna do domácího léčení!
07.11.2015 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (510 článků)

Nemocnice Znojmo: Nová ambulance pro pacienty při ztrátě čichu po prodělaném onemocnění COVID-19

 
Ve znojemské nemocnici byla nově otevřena ambulance Olfaktometrie na ORL oddělení pro pacienty se ztrátou čichu pro prodělaném onemocnění COVID-19.
11.02.2021 14:30 |

podobné články

Piloti letadla, které nezvládlo přistání na pardubickém letišti, jsou mimo službu!

 
Piloti letadla společnosti Travel service na trase z bulharského Burgasu do Pardubic jsou kvůli nehodě na letišti postaveni mimo službu. Se svým letadlem, ve kterém bylo skoro 200 cestujících, totiž nezvládli v neděli přistávací manévr. Následně se ukázalo, že letadlo nebylo v dobrém technickém stavu a nefungovaly mu správně brzdné systémy.
27.08.2013 22:50 |

podobné články

Pákistánské policisty postavili mimo službu, neuhlídali páva

 
Tři pákistánští policisté střežící dům premiéra byli postaveni mimo službu za hrubé zanedbání povinností. Toho se dopustili, když neuhlídali premiérovy pávy - a jednoho z nich zadávila kočka, napsal zpravodajský server BBC News.
22.03.2014 18:35 |

podobné články

Policisté v Praze srazili a zbili ujíždějícího motorkáře: Postavili je mimo službu!

 
Dva pražští policisté byli postaveni mimo službu kvůli tomu, že údajně srazili a zbili ujíždějícího motocyklistu. Uvedl to server Aktuálně.cz na základě informací z vedení pražské policie. Policisté a motorkář při honičce narazili do sloupu, jeden policista pak prý ležícího řidiče několikrát udeřil. Případem se nyní zabývá GIBS.
11.09.2014 22:10 |

podobné články

Postavení šéfa civilní rozvědky mimo službu? Do věci promluvili dva jeho předchůdci. A každý trochu jinak

 
Zproštění výkonu služby je pro ministra jedinou cestou, jak zajistit nezávislé vyšetření podezření vůči řediteli rozvědky. ČTK to dnes řekl bývalý šéf Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) Karel Randák. Další z bývalých ředitelů rozvědky, senátor František Bublan (za ČSSD), je z odvolávání vedoucích pracovníků bezpečnostních složek nervózní. Novinářům řekl, že takové kroky by podle něj měla dělat až nová vláda. Ministr vnitra vlády v demisi Lubomír Metnar (ANO) oznámil, že šéf ÚZSI Jiří Šašek je od dočasně mimo službu. Ve funkci nedávno skončil také ředitel pražské policie Miloš Trojánek.
19.05.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: František Bublan (191 článků)

Vrchní sněmovní kontrolor BIS Bělobrádek: Naše tajná služba má prestiž. Mocnosti působící v náš neprospěch musí pocítit, že se nebojíme

 
Hostem pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl předseda sněmovní komise pro Bezpečnostní informační službu, poslanec za KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Prezident Miloš Zeman opět kritizoval Bezpečnostní informační službu. Má pravdu, když odsuzuje tajnou službu za to, že údajně honí fiktivní špiony? Měla by se, jak radí prezident, zaměřit na odhalování korupce? ptala se mimo jiné Bělobrádka moderátorka Marie Bastlová.
25.10.2019 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25584 článků) , Pavel Bělobrádek (1628 článků)

Simona Stašová přesně popsala průběh covidu-19: Jídlo jí nechávala za dveřmi i maminka Jiřina Bohdalová

 
Poprvé pro prodělaném covidu-19 nevyrazila na otevření Divadla Lucie Bílé  (54) jen sama zpěvačka, ale také herečka Simona Stašová  (65) , která se tady částečně postará o dramaturgii. A zdálo se nám, že vypadá ještě lépe než před nemocí. "Možná, že jsem trošku zhubla, protože jsem neměla chuť k jídlu, ale už se mi zase vrací, tak to doháním," řekla nám herečka.
22.09.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2588 článků) , Jiřina Bohdalová (1135 článků) , Simona Stašová (401 článků) , Jiřina Bílá (39 článků)