Článek

Pavel Berky otevřeně o show MasterChef: Stres, nervy i napětí, přiznává a promluvil o chování Kašpárka

 
Další série oblíbené reality show MasterChef je v plném proudu a zanedlouho se rozhodne, kdo z amatérských kuchařů se probojuje až do finále a obdrží titul MasterChef Česko 2023 a pohádkovou výhru 2,5 milionu korun. Zvědavý je dozajista i Pavel Berky, který v soutěži zazářil před třemi lety. Nyní na celý proces natáčení zavzpomínal v rozhovoru pro eXtra.cz a promluvil o chování Radka Kašpárka, který prý často vybuchuje vzteky. 
06.11.2023 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (118 článků)
Podobné články

Pavel Berky promluvil o kritizované Pavlíně z MasterChefa: Od soutěžících se po natáčení distancovala

 
Módní návrhář a amatérský kuchař Pavel Berky skončil v kuchařské show MasterChef na třetím místě. Vítězem se stal Roman Staša , který sám řekl, že podle něj měl vyhrát právě Berky, kterého považuje za nejlepšího kuchaře ze všech účastníků.
07.11.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (352 článků)

Finalista MasterChefa Pavel Berky se poprvé ukázal ve společnosti po boku přítele: Tím je bývalá hvězda SuperStar

 
Finalistka kuchařské televizní show MasterChef ukázal přítele. Pavel Berky chodí se svým přítelem už osm let. "Začali jsme spolu žít po třech měsících vztahu. Registrované partnerství ale neplánujeme. Chtěli bychom velkou svatbu, ale to zatím není možné. Čekáme," řekl Super.cz Pavel Berky.
10.07.2020 19:25 |

podobné články

Z kuchařské zástěry zpět k šicímu stroji: Pavel Berky z MasterChefa se stal hlavním návrhářem známé značky

 
Módní návrhář Pavel Berky zažívá náročné, ale velmi úspěšné období. Vídáme ho na televizních obrazovkách v soutěži MasterChef Česko jako skvělého kuchaře a nezanedbává ani svoji práci módního návrháře. Stal se totiž hlavním návrhářem značky E.daniely, kde bude mít za cíl omlazení kolekcí i zákazníků. Zároveň nezanevře ani na svoji značku Pavel Berky a během léta ho uvidíte také vařit na farmářských trzích.
16.06.2020 15:15 |

podobné články

Pavel Berky z MasterChefa se zasnoubil: Před svým partnerem poklekl po 8 letech vztahu

 
Módní návrhář a amatérský kuchař Pavel Berky, který skončil v show MasterChef na třetím místě, se pochlubil novinkou. Se svým dlouholetým partnerem, zpěvákem a choreografem Matějem Pardusem, se zasnoubil. "Je to tak, jsme spolu osm let a myslím, že už bylo na čase," řekl Super.cz Berky.
03.05.2021 13:20 |

podobné články

Pavel Berky z MasterChefa ukázal přítele: Hudebník Matěj spolupracoval s Ivetou Bartošovou

 
Účastník kulinářské show MasterChef Pavel Berky se probojoval svým umem a nápaditostí až do finálové šestky. Kromě vaření v kuchyni MasterChef si vyzkoušel i přípravu vlastního sendviče v Bageterii Boulevard. Pavlovi coby módnímu návrháři nechybí cit pro detail a estetiku. Teď ukázal životního partnera Matěje, se kterým sdílí mimo jiné i vášeň pro vaření.
09.05.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7027 článků) , Pavel Iveta (8 článků)

Pavel Berky o rodinné výzvě v MasterChef: Spadl nám kámen ze srdce, že Pavlína nevypadla

 
Poslední vysílaný díl televizní show MasterChef byl jedno velké drama. Již na počátku trojice porotců informovala šest finalistů, že jeden z nich soutěž opustí. V okamžiku, kdy měla finalistka Pavlína Lubojatzky odložit zástěru, se ale pravidla změnila. Naštvaní diváci se tak nebáli celou soutěž drsně zkritizovat. K tomu se exkluzivně redakci eXtra.cz vyjádřil finalista Pavel Berky.
20.09.2020 06:00 |

podobné články

Neboduje pouze v soutěži MasterChef. Pavel Berky zažívá úspěch ve zcela jiném oboru, než je vaření

 
V televizní show MasterChef Česko 2020 bodoval v roli kuchaře. Ve skutečnosti je ale Pavel Berky dávno etablovaným módním návrhářem.
29.09.2020 20:30 |

podobné články

Pavel Berky z MasterChefa o útocích na LGBT: Děje se to běžně, na internetu je každý hrdina, říká

 
Pavel Berky se zapsal do paměti všech televizních diváků reality show MasterChef, a to nejen díky svému kuchařskému umu. Srdce lidí si získal i svou přátelskou, pozitivní a věčně úsměvavou osobností. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, že ne vždy je vše zalité sluncem, a promluvil například o nenávisti kvůli své sexuální orientaci. Čemu se svým přítelem čelili a jak vnímají nedávné útoky na LGBT komunitu v Bratislavě?
26.11.2022 17:15 |

podobné články

MasterChef Paolo poznal hněv uzdraveného Kašpárka: Se vám na to...

 
Na tři poslední epizody vystřídal v kulinární show MasterChef Česko porotce Radka Kašpárka obávaný Zdeněk Pohlreich, o němž se s oblibou mluví jako o rasovi české gastronomie. Nicméně nepsaný šéf poroty Radek Kašpárek se vrací ve velkém stylu a poslední šestici soutěžících si pozval do své restaurace Field. Ta jako jediná u nás už čtyřikrát obhájila ,Oscara gastronomie’, michelinskou hvězdu. 
10.11.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (118 článků) , Zdeněk Pohlreich (638 článků) , Oscar Oscar (379 článků)

MasterChef 2020: Návrhář Pavel Berky si plní sen, porota ho poslala rovnou mezi TOP 16

 
Porotu MasterChefa okouzlil Pavel ze Slovenska natolik, že ho poslala rovnou mezi finálovou TOP 16. Módní návrhář Pavel Berky, který má kromě módy vášeň i pro vaření, předvedl, jak se dá skloubit cit pro navrhování oblečení s citem pro gastronomii. Z jeho kachní kreace byli všichni tři porotci paf. Pavel je tak mnohem blíž svému snu o otevření si vlastního podniku.
07.02.2020 13:51 |

podobné články

Bronzový finalista soutěže MasterChef Česko o sobě dává opět vědět. Berky předběhl Pavlínu i Romana

 
Soutěž MasterChef Česko sice nevyhrál, ale přesto Pavel Berky na vaření nezanevřel. Bronzový finalista vydává jako první účastník letošní řady svůj první soubor receptů, a předběhl tak oba své kolegy Romana Stašu i Pavlínu Lubojatzky .
28.11.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (352 článků)

Romská výzva v MasterChefovi: Pavel Berky se za své kořeny nestydí, jeho Gypsy burger vám vyrazí dech

 
Ve středečním díle čeká soutěžící kulinářské show MasterChef výzva v duchu romské kultury. Romské recepty i způsob vaření jsou pro všechny zřejmě velkou neznámou. Jediný, kdo by mohl mít v této výzvě navrch, je módní návrhář a vášnivý amatérský kuchař Pavel Berky. Tomu je romská kuchyně velmi blízká, protože mu připomíná kuchyni maminky a babičky. K 8. dubnu, na který připadá Mezinárodní den Romů, si Pavel připravil jeden romský recept, který vám teď prozradíme.
03.06.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (368 článků)

Francouzka, sběratel fajfek nebo Číča: MasterChef už zná svou TOP 16

 
MasterChef Česko 2022 zná už svou finálovou šestnáctku. Kdo zabojuje o milionovou výhru a možnost vařit v nové restauraci michelinského šéfkuchaře Radka Kašpárka? Tohle jsou začínající kuchaři, kteří podle Jana Punčocháře, zmíněného Kašpárka a Přemka Forejta mají největší šanci na vytouženou trofej dosáhnout. Redakce eXtra.cz vám ve spolupráci s TV Nova připravila medailonky všech soutěžících. 
14.09.2022 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (118 článků)

Pavel Berky z MasterChefa: Vymyslel vlastní sendvič, kazí mu to koronavirus

 
V předminulé výzvě v soutěži MasterChef zvítězil módní návrhář Pavel Berky, který si za nejlepší snídani vysloužil možnost podávat svůj vlastní sendvič v Bageterii Boulevard. Pavel dorazil do jedné z poboček BB na Národní třídě a sám zákazníkům svůj výherní sendvič nabízel. Kvůli vyhlášené karanténě se ale tato pochoutka k mnoha lidem nedostane, jelikož oblíbená restaurace musela zavřít 24 svých poboček.
23.03.2020 22:31 |

podobné články

Pavel Berky vypadl z Masterchefa! Pavlíně chybí poslední krok k vítězství

 
Ze tří se stali dva, ovšem  ne každého výsledek potěší. Kulinářská show MasterChef po rekordním množství epizod zná své finalisty, jsou jimi favorizovaný osobní trenér Roman Staša a divácky nepopulární marketingová specialistka Pavlína Lubojatzky. Sympatický módní návrhář Pavel Berky ze soutěže odešel těsně před cílovou čarou.
27.10.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (352 článků)

Jaký vliv má stres na vaší pleť?

 
Jen málokdo si uvědomuje, jak obrovskou moc stres ve skutečnosti má. Mnoho z nás se domnívá, že občasná nervozita nebo stresové situace si dokážou pohrát s naší náladou či obsahem žaludku, ale většina z nich si nepřipouští, že má negativní vliv i na naši pleť – a v tomto případě by měly zpozornět především ženy! Zamysleli jste se někdy nad tím, co všechno s vámi může stres udělat? Jak se podílí na vaší fyzické stránce a jaké následky může zanechat i na vaší vizáži? Pokud ne, pak máte díky našemu článku jedinečnou příležitost podívat se pravdě do očí! Stres a jeho vliv na naši pleť A teď trocha upřímnosti: co vás jako první napadne, když ráno při pohledu do zrcadla na tváři objevíte nevzhledný pupínek? Červený boláček a kolem něho zapálený flíček určitě žádnou ženu nepotěší, ale pravda je taková, že za tímto estetickým problémem zpravidla hledáme chybu v odličování nebo použití kosmetiky, která naší pleti jednoduše nesvědčí. Přitom se ale vůbec nemusí jednat o pravou příčinu! Ačkoli si to možná neuvědomujete, i za vráskou nebo pupínkem může stát stres. Hydratování pleti vlivem stresu Zatímco někomu byla suchá pleť nadělena do vínku, u jiného tento nepříjemný problém způsobily stresové situace se stresem v hlavní roli. Pokud se stresujete, má vaše pokožka tendenci zadržovat vodu a to na vaší pleti bude znát. Jestliže máte potíže se suchou pokožkou, pak vám doporučujeme používat hydratační krémy nebo pleťová mléka s obsahem aloe vera, kyseliny hyaluronové nebo bambuckého másla. Nízká tvorba kolagenu Pokud chcete co možná nejdéle vypadat mladě a udržet si mladistvou pokožku, pak se ve svém vlastním zájmu vyhýbejte stresu co možná nejširším obloukem. Díky stresovým situacím se snižuje tvorba kolagenu, dochází k zužování cév a tím pádem i ke snížení přívodu kyslíku a živin, které jsou pro pleť velice důležité. Vrásky... Čtěte více Příspěvek Jaký vliv má stres na vaší pleť? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
29.10.2016 18:35 |

podobné články

Pavel Berky z MasterChef brečí štěstím: Budeme se brát, zásnuby byly luxus

 
Svátek lásky je tu a Pavel Berky (34) na sebe tedy nenechal dlouho čekat. Na prvního máje se s fanoušky podělil o romantickou žádost o ruku, kterou překvapil svého dlouholetého přítele Matěje.
01.05.2021 19:20 |

podobné články

Pavel Berky z MasterChefa s partnerem Matějem: Slova o svatbě a dětech

 
Slovenský módní návrhář Pavel Berky (35) se stal nejen díky svému kuchařskému talentu, ale i díky své usměvavé a stále optimistické náladě jedním z nejoblíbenějších soutěžících kulinářské soutěže MasterChef. Ačkoliv skončil v semifinále, od vaření ho to nijak neodradilo a na svém kontě už má i kuchařku. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, co se u něj od té doby změnilo a jestli má v plánu stanout před oltářem se svým partnerem Matějem. 
23.10.2022 05:10 |

podobné články

Čižmárová z MasterChefa se vdala na Maledivách. Šaty navrhl kamarád Berky

 
Lucie Čižmárová (25), známá ze show MasterChef Česko 2020, se vdala za dlouholetého partnera Michala Drábka. Pro obřad si manželé vybrali pláž na Maledivách, svatební šaty navrhl nevěstě kamarád, módní návrhář Pavel Berky, další z finalistů soutěže pro amatérské kuchaře.
04.02.2021 09:10 |

podobné články