Článek

Patrik Kincl o sporu s Vémolou: Karlos u soudu uznal, že lhal, pak mi přišla omluva, odhalil

 
Zápasník Patrik Kincl již několik měsíců, od chvíle, kdy z pomyslného trůnu sesadil svého asi vůbec největšího rivala Karlose Vémolu, kraluje postu šampiona střední váhy Oktagonu. V pětikolové bitvě s Vémolou tehdy Kincl zvítězil na body. Bývalí kamarádi, kteří si dnes nemohou přijít na jméno, se tak utkali již podruhé, přičemž výsledek 1:1 si nyní volá o zakončení trilogie a jasnou bitvu Kdo s Koho. A ačkoli po duelu Kincl vs. Vémola 3 hlasitě volají i fanoušci, zápas se nejspíše neuskuteční. "Bude na Oktagonu, jestli mi splní podmínky. Nemyslím si, že Karel ještě bude schopný shazovat do 84, a když jo, bude muset souhlasit s tím, co chci. Uzavřel jsem si to, vedli jsme spolu i soudní spor, kde sám Karel ve finále mimo kamery uznal, že lhal. Omluvil se mi. Já to beru jako 2:1, tenhle příběh mám uzavřenej," rozpovídal se Kincl v rozhovoru pro eXtra.cz. 
02.11.2023 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)
Podobné články

Největší Vémolův rival Patrik Kincl: Karlos měl éru neporazitelnosti, hodil jsem mu do toho vidle

 
Na české MMA scéně nepanuje mezi nikým větší nevraživost než mezi Karlosem "Terminátorem" Vémolou a Patrikem Kinclem. Spor mezi sebou vedou už téměř 6 let, přičemž napjatá atmosféra vygradovala letos na jaře, kdy se již podruhé střetli v kleci. Zatímco Karlos zažil drtivou porážku, Kincl si nyní hýčká post šampiona Oktagonu ve střední váze. "Měl éru neporazitelnosti, já jsem mu do toho hodil vidle. Dokázal jsem ho porazit v jeho vlastní hře," nechal se nyní slyšet Kincl v rozhovoru pro eXtra.cz. Prozradil i to, že se s Vémolou po souboji střetl ještě jednou, a to u soudu. "Vedli jsme spolu i soudní spor, kde sám Karel mimo kamery uznal, že lhal. A pak mi přišla omluva," odhalil.  
04.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (35 článků) , Karlos Vémola (848 článků)

Patrik Kincl si stanovil podmínky pro odvetu s Karlosem. Řekl si o raketu, jakou dostal Terminátor

 
Patrik Kincl (34) konečně přišel s vyjádřením k výzvám po posledním Oktagonu v Bratislavě. Tam si s ním totiž o bitvu řekli hned dva zápasníci včetně Karlose Vémoly, se kterým už Patrik dvakrát zápasil. Kincl druhou odvetu nevyvrací, ale nemyslí si, že by Karlos dokázal shodit kila na jeho váhu. Kdyby se to ale českému Terminátorovi přece jen podařilo, pak si Patrik hodlá říct o víc peněz, než má ve své smlouvě. Své důvody sdělil na svém kanálu na YouTube.
12.10.2023 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Kincl označil Vémolu za klauna a veřejně se mu vysmál: Vejmluva přede mnou utíká, odveta bude u soudu, říká

 
Poté, co populární MMA bijec Karlos Vémola ohlásil svůj návrat do klece už na 15.4. v Liberci, strhla se směrem k němu ohromná lavina negativních reakcí. S jednou takovou přispěchal i jeho největší rival Patrik Kincl, který se s Terminátorem má utkat v odložené bitvě v květnu. Jak znechucený Kincl napsal na svůj Instagram, počítá s tím, že na bitvu s Vémolou nedojde, protože se zase zraní, a přímo se mu tak vysmál.
02.02.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Odveta Vémola vs. Kincl bude: Karlos dostal povolenku od lékařů, Patrik se proto vzdal majlantu

 
Zápas Vémola vs. Kincl? Bude! Odveta dvou rivalů se přece jen uskuteční. Původní termín zkomplikoval Karlosův zdravotní stav a z dlouho očekávaného fightu nakonec sešlo. Kincl mezitím dostal jinou nabídku, ale miliony teď kvůli Vémolovi oželil. "Chci to mít už uzavřený a vím, že by mě potom vnitřně štvalo, kdybych se rozhodl jinak," nechal se Kincl slyšet pro Sport.cz. 
27.01.2023 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Zraněného Vémolu nahradí Patrik Kincl: Podle Karlose čekal jak hyena na zbytky

 
Dlouho očekávaný zápas v rámci turnaje Oktagon 30 nabral po oznámení náhradníka za zraněného Karlose "Terminátora" Vémolu (36) na obrátkách. 30. prosince nahradí Vémolu v O2 areně uznávaný zápasník s již vybudovaným jménem Patrik Kincl (32), který zabojuje o titul střední váhy s jeho prozatímním držitelem Samuelem "Pirátem" Krištofičem (31). Sám Karlos z náhradníka nadšený není, bude fandit spíše Pirátovi, Kincl je pro něj prý hyenou.
17.11.2021 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (35 článků) , Karlos Vémola (848 článků)

Rozzuřený Patrik Kincl si vystřelil z Vémoly: Naznačil Terminátorův herecký výkon

 
Podraz roku namísto zápasu roku? Zápasník Patrik Kincl si vystřelil ze svého soupeře Karlose Vémoly, který z očekávaného odvetného souboje náhle odstoupil ze zdravotních důvodů. Ačkoli Kincl nepopírá, že Vémolův stav je vážný, na svém Instagramu nyní naznačil, že Karlos je zkrátka nejen dobrý fighter, ale i herec. 
08.12.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Místo bitvy v kleci se Kincl utká s Vémolou před soudem: Inspektor na Terminátora podal trestní oznámení

 
MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (37) šel konečně s pravdou ven. Na Instagramu uspořádal živé vysílání, ve kterém odpovídal na záludné otázky svých fanoušků. Ty samozřejmě zajímalo, jaký je bijcův aktuální zdravotní stav i proč vyrazil na hory, když před nedávnem ještě ležel v nemocnici. Z Karlose však vypadly nejen odpovědi na tyto otázky, ale také to, že jeho soupeř Patrik "Inspektor" Kincl na něj podal trestní oznámení. Proč? To se dozvíte v článku níže. 
04.01.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Velké překvápko: MMA zápasník Patrik Kincl je tatínkem, podařilo se mu to ututlat až do porodu

 
Zápasník MMA Patrik Kincl se stal poprvé otcem. Manželka Pavla mu porodila krásnou dcerku. Holčičku hrdí rodiče pojmenovali Anežka. Že se Kincl stane otcem, neměl nikdo absolutně žádné tušení. Páru se to podařilo perfektně ututlat, a kdyby Patrika nepřemohly emoce, možná by se to svět nikdy nedozvěděl.
25.07.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (35 článků)

Kincl vmetl Vémolovi poměr s Rikou Fane: Je to čerstvé, říká Karlos, a promluvil o vztahu s Lelou

 
Skandály a časté nevěry Karlose Vémoly hází špatný stín na celou českou MMA scénu. To si myslí jeho aktuální soupeř Patrik Kincl, který to řekl během rozhovoru v pořadu Ondřeje Novotného Tváří v tvář s tím, že právě kvůli Vémolově pověsti mají zápasníci v některých firmách zavřené dveře. Karlos si ale takový výpad vůči sobě nenechal líbit. Své milostné románky ovšem probírat nechtěl. 
03.11.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (231 článků) , Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Kincl nenechal Vémolův malér s blondýnkou bez povšimnutí: Tvrdej kondiční kemp, směje se

 
Karlos Vémola si opět pořádně naběhl. Video s prsatou blondýnkou, kvůli kterému se “Terminátor” stal hrdinou českého internetu, nenechal bez povšimnutí ani jeho soupeř Patrik Kincl: “Prostě tvrdej kondiční kemp ve dne i v noci. Doručil, co slíbil,” zareagoval s nadsázkou na svém Instagramu. Karlos má v Thajsku, kam údajně vyrazil v rámci přípravy na zápas, o zábavu zřejmě postaráno. 
22.02.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Rozzuřený Kincl nenechal na Vémolovi nit suchou. Za své zdraví si může sám, neměl oblézat večírky, říká

 
Zápasník Patrik Kincl (33) zase ostrouhá. Téměř čtyři roky se připravoval, až Karlosovi Vémolovi vrátí porážku. Dokonce byl daný i přesný termín zápasu, a to 30. prosince v O2 areně. Bohužel ani letos se Kinclovi jeho sen nesplní. Poté, co Karlos nedávno skončil v nemocnici s ošklivým zánětem, se definitivně rozhodlo, že do zápasu nenastoupí. Patrik na celou situaci reagoval na svém Instagramu, kde se vypsal ze svých pocitů. Nejenže jde ze slohu poznat, jak naštvaný z toho je, ale dokonce zkritizoval i Terminátorovu životosprávu. 
06.12.2022 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Vyhrocený duel mezi Vémolou a Kinclem: Karlos se vyznal Lele, Patrik odhalil paní Columbovou. Pak došlo na ostrá slova

 
Bývalí kamarádi, dnes jsou z nich nesmiřitelní rivalové. Spor Karlose Vémoly a Patrika Kincla je tak vyhrocený, že o samotě nemohou zůstat ani v jedné místnosti. Předtím, než se 20. května postaví ve vyprodané O2 areně v kleci tváří tvař, potkali se ve studiu CNN Prima News, kde promluvili o tom, kde se v nich vzala zmíněná nenávist. A nejen to! Dokonce promluvili o trestním oznámení, které Kincl podal na Vémolu. Ten znovu nezapomněl poděkovat manželce Lele, která mu odpustila nejeden vztahový přešlap. 
02.05.2023 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Kincl uškrtil Ondruše v prvním kole: Teď chce uspat Vémolu!

 
Odvetu s Karlosem Vémolou má před sebou. Jeden z největších tuzemských talentů MMA Patrik Kincl (29) zhodnotil exkluzivně pro eXtra.cz svůj zápas s Petrem Pínem Ondrušem (38), který byl hodně vyhrocený. Jenže mladší z bojovníků ukázal svůj obrovský talent a soupeře uškrtil těsně po zahájení zápasu. Tleskala mu vyprodaná O2 Aréna...
28.12.2018 18:01 |

podobné články

Nenávist mezi Vémolou a Kinclem je nevídaná, říká Novotný o sporu svých es a prozradil, jak Karlosovy kauzy ovlivňují Oktagon

 
Doslova k epické bitvě dojde již 20. května v O2 areně v Praze. Právě tam se v kleci střetnou největší rivalové české MMA scény Karlos Vémola a Patrik Kincl. Podle spolumajitele organizace Oktagon Ondřeje Novotného půjde o zápas, který nemá nejen v Česku obdoby. A to především kvůli nenávisti, která mezi oběma zápasníky panuje. Nejen na toto téma se rozpovídal ve studiu pořadu eXtra Host. 
13.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (231 článků) , Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Očekávaná bitva Vémoly a Kincla: Nelítostná odveta je tu, Karlos musí za den shodit 10 kilo

 
Souboj plný nenávisti je za rohem! Karlos „Terminátor“ Vémola a Patrik Kincl se v kleci střetnou již za dva dny, k očekávanému zápasu dojde v sobotu 20.5. na galavečeru Oktagon v pražské O2 areně. Právě nyní oba zažívají dost možná ty nejtěžší chvíle za celou několikaměsíční přípravu. Teď se totiž soustředí na jediné - splnění váhového limitu. Karlos musí během několika hodin zhubnout ještě 10 kilogramů, jak uvádí web kaocko.cz.
18.05.2023 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (35 článků) , Karlos Vémola (848 článků)

Vémola a Kincl před osudovou odvetou: Skolím tě ve 3. kole, já tebe v prvním, špičkují se

 
Veřejné vážení dvou titánů zápasnictví v organizaci Oktagon MMA je za námi. Tváří v tvář se střetli soupeři, kteří proti sobě stanou podruhé v historii – Karlos „Terminátor“ Vémola (37) a Patrik Kincl (33). Ve vzduchu bylo napětí, silácké předpovědi samotného zápasu od obou aktérů i cvičná rána! Redakce eXtra.cz samozřejmě u této události nechyběla.
19.05.2023 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (35 článků) , Karlos Vémola (848 článků)

První vyjádření Lely ke Karlosovu pádu: Slova o ublížení, kauzách a hrdosti

 
O víkendu se uskutečnil nejočekávanější turnaj Oktagonu a proti sobě se postavili Karlos Vémola (37) a Patrik Kincl (33). Suverénně nakonec zvítězil právě Kincl, zatímco Vémola odcházel s rozbitým obličejem. V O2 areně nechyběla ani Lela Ceterová (33), která svého muže tlačila fanděním k výhře, avšak marně. Na svém Instagramu se s odstupem několika hodin k celému zápasu i dalším událostem vyjádřila. 
22.05.2023 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Půjde Karlos Vémola k oltáři po Štvanici jako šampion? Jeho plány dávají smysl, říká Novotný

 
Karlos Vémola (36) se vrátil po zranění ruky hned do ringu, kde kontroverzně zvítězil nad Marpem. Oddych ho ale nyní nečeká, za pár týdnů se utká pod organizací Oktagon MMA v Německu a rázem bude následovat zápas na nejlepším turnaji roku na pražské Štvanici, která se za pár dní téměř vyprodala. Je pravděpodobné, že tam Karlos svede boj o vysněný titul, díky kterému si pak následnou veselku s Lelou Ceterovou (32) užije o něco víc. V galerii se podívejte, jak to vypadalo na turnaji Oktagon 26 na pražské Štvanici minulý rok. Karlos přišel se zdravotní "kabelkou", dorazil fotbalista Patrik Schick nebo hollywoodský herec Orlando Bloom.
25.05.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (376 článků) , Karlos Vémola (848 článků)

Potetovaný ranař se těší do akce! Patrik Kincl bude bojovat na XFN v Pardubicích

 
Už za dva dny to vypukne. Takový souboj Pardubice ještě neviděly. Do boje organizace XNF jde také potetované monstrum Patrik Kincl.
19.10.2017 14:30 |

podobné články