Článek

Patrik (†35) tragicky zemřel na motorce: Dojemná slova zdrcené manželky!

 
Dobrovolný hasič Patrik (†35) si vyrazil v sobotu na své motorce. Domů se ale už bohužel nevrátil. Ve Vejvanovicích na Chrudimsku se čelně střetl s osobním autem a na místě zemřel! Rodina truchlí. Na smutečním oznámení stojí dojemné vzkazy.
09.05.2020 06:45 |

podobné články

Podobné články

Feťačka ze slavného dokumentu se oběsila: Dojemná slova zdrcené mámy!

 
Nocovala ve stanu na hřbitově a bojovala s drogovou závislostí. Život Paige Greenawayové se změnil až ve chvíli, kdy byla oslovena televizí BBC, aby promluvila o svém životě na ulici v dokumentu Love and Drugs on the Street (Láska a drogy na ulici). Po jeho natočení začala nový život. Ovšem ten netrval dlouho. Začátkem února ji našli oběšenou v jejím bytě! O tragicky zesnulé třiadvacetileté ženě se rozhodla promluvit její máma.
02.03.2020 05:15 |

podobné články

Chlapec (†16) se zabil den po získání řidičáku. "Maminko, žiju," začal pak kdosi psát zdrcené matce

 
Pár dní po smrti syna, který se zabil na mopedu 24 hodin po obdržení řidičáku na motorku, začaly jeho zdrcené matce chodit z facebookového profilu založeného na chlapcovo jméno drsné vzkazy.
18.04.2012 15:45 |

podobné články

Pětice Čechů zemřela pod lavinou: Dojemná slova zdrcené mámy a sestry zemřelého Lukáše

 
Tragédii na úbočí rakouské hory Dachstein, při níž přišlo o život pět Čechů, šlo nejspíš zabránit. Jak prozradil správce horské boudy Seethaler Hűtte Wilfried Schrempf, Brňany před nebezpečím lavin varoval. Oni si však nedali říct a vyrazili do drsné přírody. Všichni za to zaplatili životem. Sestra jednoho ze zesnulých mu do nebe poslala dojemný vzkaz, z jehož čtení bolí srdce. Po synovi truchlí i jeho zdrcená maminka.
09.03.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (21 článků)

Martin (†40) s dcerou (13) havarovali na motorce, táta na místě umřel

 
Tragicky skončila letní vyjížďka na motorce pro Martina (†40) a jeho 13letou dceru Timeu. Motorkář vyletěl v zatáčce z cesty a narazil do pařezu. Muž na místě zemřel a jeho dcera skončila s vážnými zraněními v nemocnici.
29.07.2018 23:05 |

podobné články

Manželky policistů Michala (†34) a Karola (†39) se dozvěděly nejhorší zprávu: Jejich lásky jsou mrtvé

 
Čekaly, až se k nim vrátí domů. Až je budou moci opět obejmout a políbit je. To se ale už bohužel nikdy nestane. Policisté Karol Sladíček († 39) a Michal Šulka († 34) zahynuli ve čtvrtek při děsivé autonehodě nedaleko Nových Zámků. Zdrcené manželky se nyní musí vyrovnat s bolestivou ztrátou milovaných.
05.08.2017 12:20 |

podobné články

Patrik (5) bojuje se zákeřnou chorobou: Lék za miliony mu může zachránit život!

 
Patrik (5) trpí jednou z nejzákeřnějších chorob, spinální svalovou atrofií. Chlapec se ale spolu s maminkou Anetou (30) rozhodně nevzdává a nemoci společně statečně vzdorují. Mladá maminka je na výchovu dvou synů sama, její životní partner Csaba totiž před třemi lety náhle zemřel. S novým lékem, který se na Slovensko konečně dostal z Ameriky ale rodině svitla naděje, že se Patrik jednou dokáže postavit na vlastní nohy.
04.01.2019 05:45 |

podobné články

Dominik narazil na motorce do pilíře: Život mu zachránil anděl v SUV. Policie hledá viníka

 
Tragicky by dopadla nehoda, která se odehrála minulou sobotu ve Starém Plzenci. Chlapec jménem Dominik mířil na motorce směrem na Olympii, když ve vysoké rychlosti narazil do viaduktu. Ovšem jako zázrakem kolem projížděl muž v černém SUV, který mu zachránil život. Viník, jenž nehodu zapříčinil, se však stále hledá…
17.04.2016 18:00 |

podobné články

Česká pornohvězda našla smrt na motorce!

 
Svět českého průmyslu se zahalil do smutku. V pátek večer tragicky na motorce zahynul Jan Velička  (†30). Byl největší mužskou hvězdou »lechtivých filmů«! Zanechal tu po sobě přítelkyni a dvouletého syna. Kamarádi a kolegové z branže smutní.
08.05.2016 05:10 |

podobné články

Táta dvou holčiček se zabil na motorce: Martin (†34) nezvládl předjíždění

 
Tragicky skončila květnová vyjížďka na motorce pro čtyřiatřicetiletého Martina ze Znojemska. Podle policie nezvládl předjíždění a narazil do sloupu. Tatínek dvou malých holčiček byl bohužel na místě mrtvý.
08.06.2018 16:55 |

podobné články

Policie prozradila detaily tragické nehody: Královna hasičů Adriana (†21) se zabila na motorce

 
Dobrovolná hasička Adriana J. (†21), která tragicky zemřela v neděli 10. června, podlehla zraněním po dopravní nehodě na motorce. Blesku to prozradila její známá. Podle ní mladá mistryně v požárním sportu bojovala několik hodin o život v nemocnici. Zachránit se ji ale nepodařilo.
26.06.2018 05:20 |

podobné články

Instruktor bezpečné jízdy zemřel na motorce: Natočil vlastní smrt!

 
Byl velmi opatrný a měl spoustu zkušeností! Přesto Lukáš S. (†33), který pracoval jako instruktor bezpečné jízdy, na milované motorce zemřel. Minulý týden se čelně střetl s autobusem. Příčiny nehody zatím nejsou známé, do případu by ale mohly vnést světlo záběry z kamery, kterou měl připevněnou na helmě.
20.05.2017 05:05 |

podobné články

Pouze na PL: Mrazivé výpovědi z místa tragédie ve Stonavě. Není to prý jako dříve. Padla řeč i na Bakalu

 
REPORTÁŽ Pláč, rozčílení, rezignace. Velmi smutná atmosféra vládne před vánočními svátky na dole ČSM ve Stonavě na Karvinsku. Na památku mrtvých kolegů lidé zapalují svíčky a zdrceně opakují slova o tragédii a neštěstí. Lidé se zkušeností práce přímo na šachtě pochybují o tom, že by došlo k porušení bezpečnostních pravidel: „Náhle se musel nakumulovat v uhlí metan.“ Návštěvu premiéra lidé ocenili jako projev úcty. Padla i slova o prestiži hornického povolání: „Klesla na minimum.“
21.12.2018 19:10 |

podobné články

Dojemná legrace na svatbě mezi citróny

 
Když je otec nevěsty prasák, otřesná příbuzná balí otce ženicha a ženicha zase svádí kamarád, může být zaděláno na legraci. A když je zaděláno na legraci, byl by hřích, aby se neudělala, jak říká Zdeněk Svěrák. Dánská režisérka Susanne Bierová má se Svěrákem ještě něco společného - nebojí se být dojemná.
08.11.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (286 článků)

Další dojemná žádost o ruku: Muž poklekl před svou přítelkyní-roztleskávačkou před zápasem

 
Teatrální "žádosti o ruku":http://www.extra.cz/tema/zadost-o-ruku jsou v době YouTube už v podstatě nudnou záležitostí. Spíše se dá říct, že kdo "nepožádá svou přítelkyni o ruku":http://www.extra.cz/video-neskutecne-dojemna-zadost-o-ruku-v-kine-pripravte-si-kapesniky před zraky několika stovek lidí, s hudebním doprovodem a tanečním číslem, je tak trochu loser.
10.12.2013 20:35 |

podobné články

Dobrý skutek může změnit váš život, ukazuje dojemná reklama

 
Další dojemná thajská reklama je tu. Jsou to právě thajské společnosti, které v poslední době sází na tzv. pozitivní reklamy a předkládají divákům krátká videa, která chtějí vidět. Nejinak je tomu i v případě banky Kiatnakin, která lidem ukazuje, jak se jim může jeden dobrý skutek nad očekávání vrátit.
30.05.2015 06:21 |

podobné články

Dojemná fotografie: Dívka se loučí s přítelem (†16) těsně před tím, než ho odpojili od přístrojů

 
Na sociálních sítích se objevila fotografie, která nenechá jedno oko suché. Stephanie Ray (15) se na nich loučí se svým přítelem Blakem Wardem (†16). Dojemná fotografie byla zachycena těsně předtím, než byl chlapec lékaři odpojen od přístrojů.
07.08.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Stephanie Blake (1 článek) , Ray Ray (27 článků)

Elton John se může jít bodnout: Dojemná vánoční reklama za pár stovek si získala srdce milionů lidí!

 
Kam se hrabou drahé vánoční reklamy za miliony! Miliony diváků po celém světě uchvátila neskutečně dojemná reklama, jejíž natočení přišlo jen na pár stovek. Zachycuje mladého muže, jemuž maminka před smrtí nahrála sérii kazet se vzkazy do budoucnosti. A po shlédnutí pochopíte, proč ani jedno oko nezůstalo suché.
26.11.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (541 článků) , John Elton (150 článků)

Viktor tragicky zemřel v Polsku: Po několikatýdenním boji se jeho tělo dostalo do Česka!

 
Rodina tragicky zesnulého Viktora si může po dlouhé době oddychnout! Polsko se po několikatýdenním boji rozhodlo, že rodině vydá tělo. Viktor tragicky zemřel v Polsku: Po několikatýdenním boji se jeho tělo dostalo do Česka! K předávce došlo ve středu na hranicích s Českem. Vyjednávání ale nebylo vůbec jednoduché, zasáhnout musel i sám ministr!
22.04.2020 17:40 |

podobné články

Těhotná Jasmina Alagič: První dojemná slova moderátorky o radosti z dítěte i o příteli

 
Raper Patrik Vrbovský  (41) aka Rytmus a jeho partnerka, moderátorka Jasmina Alagič  (29) , si pod vánoční stromeček nadělili ten nejhezčí dárek. Včera oba svorně potvrdili, že čekají prvního potomka.
25.12.2018 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (236 článků)