Článek

Pátrání po Tobiášovi (10) z Jihlavy: Policie pracuje s verzí, že je chlapec v zahraničí

 
Policie stále pátrá po desetiletém Tobiášovi z Jihlavska, který zmizel neznámo kam. V pátek po něm bylo vyhlášeno pátrání a v pondělí se redakci eXtra.cz dostalo informace, kde by Tobiáš mohl být. Jihlavští kriminalisté však s pátráním nekončí, ale začali pracovat s verzí, kterou přinesl i náš zdroj.
14.07.2020 13:00 |

podobné články

Podobné články

Jihlava: „Ježci“soutěžili v ulicích Jihlavy

 
Desítky běžců poměřily svoje síly v ulicích historického centra Jihlavy ve Velké ceně Jihlavy.
23.04.2011 20:10 |

podobné články

Mladým zrůdám z Jihlavy zpřísnili tresty za vraždu patnáctileté Petry: Stráví v kriminále polovinu života! Je to moc, nebo málo?

 
Tři zrůdy z Jihlavy, které "loni zavraždily patnáctiletou Petru":http://www.extra.cz/vrazda-patnactilete-petry-z-jihlavy-dnes-probehl-ostre-sledovany-soud-mladi-vrazi-vylezou-z-vezeni-az-na-stara-kolena, a to způsobem, nad kterým zůstává rozum stát, si vyslechly nepříjemný verdikt vrchního soudu.
07.05.2014 14:55 |

podobné články

V rozmanitosti a podmanivosti na Vysočinu žádný jiný kraj zkrátka nemá, říká senátor Miloš Vystrčil

 
ROZHOVOR „Míst v okolí Jihlavy, která stojí za to navštívit, jsou desítky. Asi nikoho nepřekvapí, že začnu památkou UNESCO – Telčí; není však vůbec žádný problém pokračovat na jih do Dačic za kostkou cukru nebo dál do Slavonic za historickými domy na náměstí, nebo naopak na sever do Třeště za Schumpeterem a Kafkou, dál do Jihlavy za Gustavem Mahlerem nebo do krásné ZOO, do Polné do chrámu Nanebevzetí Panny Marie,“ vypočítává přednosti Jihlavy kandidát na post senátora.
25.08.2016 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Gustav Mahler (21 článků)

Pátrání po dvanáctiletém Václavovi: V pátek se po škole nevrátil domů. Den poté jej v pořádku nalezla policie

 
V Boršově nad Vltavou na Českobudějovicku se ztratil dvanáctiletý chlapec Václav. V pátek se ze školy nevrátil domů. Policie po něm vyhlásila pátrání. Naposledy ho prý viděli spolužáci po vyučování. Václav jim řekl, že pojede jiným autobusem než oni. Domů však nedorazil. Policie požádala o pomoc média a chlapec se v sobotu dopoledne našel.
05.05.2018 13:10 |

podobné články

Denise (13) někdo strčil pod trolejbus: Nehoda, nebo vyřizování účtů?

 
Tomu se nechce věřit! Policie v Bratislavě vyšetřuje nehodu, při které spadl pod trolejbus teprve 13letý chlapec. Pod kola ho zřejmě někdo strčil. Policie pracuje i s verzí, že šlo o úmysl a o pomstu. Po osobě, která Denise strčila, vyhlásila pátrání.
17.09.2017 08:50 |

podobné články

Policie uzavřela silnici z Jihlavy do Znojma, kamiony nesmí z dálnice

 
Policie ve čtvrtek před polednem kvůli sněhové kalamitě zcela uzavřela osmdesátikilometrový úsek silnice I/38 z Jihlavy do Znojma. Tato část mezinárodního tahu z Prahy do Vídně je zcela zablokován sněhovými závějemi a stovkami kamionů. Policie navíc pro kamiony uzavřela i sjezdy z Dálnice D1 na 112. a 119. kilometru.
16.02.2012 12:00 |

podobné články

Ministerstvo spravedlnosti pracuje na nové verzi veřejného rejstříku

 
Ministerstvo spravedlnosti intenzivně pracuje na co nejrychlejší nápravě technických problémů, které se vyskytly při zavádění nové verze veřejného rejstříku. Ministryně spravedlnosti Helena Válková vytvořila pracovní skupinu, která má za úkol situaci řešit. Na dnešním jednání s ministryní se dodavatel nové verze systému, společnost Corpus Solutions, zavázal, že nejzávažnější závady odstraní do středy 1. října. Ministerstvo spravedlnosti již nicméně vůči společnosti uplatnilo a bude uplatňovat další sankce za problematický přechod na novou verzi.
30.09.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (433 článků)

Patrik (14) a Viktória (13) se nevrátili ze školy. Vánoční pátrání po dětech mělo dobrý konec

 
Pražská policie vyhlásila v sobotu pátrání po čtrnáctiletém Patriku V. a třináctileté Viktórii T. Události spolu nesouvisely, v obou případech se však tyto děti nevrátily domů ze školy. Chlapec dle slov svého otce takto mizí každý pátek. Ani dívka není pohřešovaná poprvé. Pátrání však bylo úspěšné, obě děti se podačilo najít.
22.12.2018 10:50 |

podobné články

Andrea Verešová: Druhou svatbu chci v kostele!

 
Modelka Andrea Verešová si naplno užívá mateřských povinností díky malému Danielu Tobiášovi (1,5 měsíce). Přesto však ještě zvládá s manželem Danielem Volopichem spřádat plány na svatbu v kostele!
14.05.2009 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1339 článků)

Tereza Maxová porodila, má dceru Mínu

 
Topmodelka Tereza Maxová porodila ve středu v ranních hodinách své druhé dítě. K synovi Tobiasovi, kterého má patronka Nadace Terezy Maxové dětem s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem tak přibude sestřička, kterou šťastná maminka pojmenovala Mína.
21.05.2009 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (480 článků)

Maxová má druhé dítě. K Tobiasovi přibyla sestřička Mína

 
Česká topmodelka Tereza Maxová se dočkala druhého potomka. Svému synovi pořídila sestřičku Mínu.
28.05.2009 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (480 článků)

Topmodelka Maxová přiznala rodinné trauma: Syn psychicky na dně!

 
Ne nadarmo je topmodelka Tereza Maxová (38) nazývána „Matkou Terezou" pro svou ochotu se angažovat na pomoc opuštěným dětem. Jenže málokdo asi tuší, že mezitím, co modelka láskyplně objížděla kojeňáky, zároveň tím způsobovala obrovská traumata svému synu Tobiasovi (8), jehož má z manželství s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem.
23.06.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (480 článků)

Strašlivý příběh Jiřího Š.: Dovolí mu exmanželka, aby popřál jejich synovi k svátku?

 
Pan Jiří Š. by chtěl popřát svému synovi Tobiášovi (10) k svátku, který má 12. září. Matka dítěte je ale proti. Pan Jiří má zakázáno syna vídat. Když prosil sociální pracovnici o pomoc, poradila mu, ať si počká na Poštu pro tebe, až bude syn dospělý.
09.09.2010 00:25 |

podobné články

Tereza Maxová: Těhotenství mě zaskočilo

 
ROZHOVOR: Modelka Tereza Maxová (39) dlouho tajila svůj požehnaný stav, o kterém deník Blesk informoval jako první. „Bříško mi roste velmi rychle a už se nedá zamaskovat,“ řekla Blesku Tereza, která je nyní v pátém měsíci. K dceři Míně (2) a Tobiasovi (10) na podzim přibude sourozenec, jehož pohlaví si maminka nechává jako sladké tajemství. Na rozdíl od předchozích těhotenství je ale Tereza na sebe mnohem opatrnější…
05.05.2011 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (480 článků)

Mladíka (†20) zabila zkouška odvahy na dětském kolotoči

 
Čím dál oblíbenější adrenalinová zábava teenagerů zabíjela. Čtyři mladíci roztočili dětský kolotoč pomocí motorky tak rychle, že se to stalo osudným jejich dvacetiletému kamarádovi Tobiasovi.
05.09.2012 15:50 |

podobné články

Po Tobiášovi (10) se slehla zem. Nepotkali jste ho?

 
Policisté pátrají po desetiletém Tobiáši Cimburkovi z obce Bradlec u Kosmonos na Mladoboleslavsku. V pondělí odpoledne odešel z domova a slehla se po něm zem.
21.05.2013 04:20 |

podobné články

Muži i ženy by měli mít stejné platy, míní seriálový princ Philip

 
Matt Smith (35) poradil novému seriálovému představiteli prince Philipa Tobiasovi Menziesovi (44), aby se ujistil o tom, že platy všech herců seriálu The Crown budou stejně vysoké. Narážel tak na nedávné zjištění, že jeho herecká kolegyně Claire Foyová (34) byla ohodnocena nižší finanční částkou než on.
28.08.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Matt Smith (7 článků) , Tobias Menzies (1 článek) , Matt Smith (7 článků) , Matt Smith (6 článků)

Holka, nebo kluk? Těhotná hvězda Ordinace zarytě mlží o svém potomkovi

 
Začátkem příštího roku přivede Andrea Růžičková  (35) na svět svého druhého potomka. Nabízí se otázka, jestli přivede herečka svému prvorozenému synovi Tobiášovi bratříčka, nebo sestřičku. Tu ale hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě raději nechává nezodpovězenou.
27.11.2019 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (381 článků)

Syn Terezy Maxové geny nezapře: Tobias se věnuje modelingu a je podobný nevěrnému otci

 
Někdejší topmodelka Tereza Maxová (48) se s rodinou natrvalo přestěhovala do Česka už na konci loňského léta. Domov v Monaku, který byl plný luxusu, vyměnila za dům v Nebušicích. Modelka učinila radikální krok především kvůli svým dvěma mladším dětem. Chtěla, aby poznaly českou kulturu. To po nejstarším synovi Tobiasovi (19), který studuje v Londýně, zřejmě nemůže chtít. Za maminkou jezdí totiž jen sporadicky.
17.06.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (480 článků) , Tobias Tobias (20 článků)