Článek

Pátrání po malajsijském letadle vstupuje do další fáze

 
Další fáze pátrání po letadle malajsijských aerolinek právě začíná. Na moře se znovu vyadá americká loď Ocean Shield vybavená malou ponorkou, aby propátrala další část Indického oceánu. Po dvou měsících od zmizení letadla není stále jisté, co se stalo a nebyly nalezeny žádné části letadla!
10.05.2014 16:55 |

podobné články

Podobné články

Začala nová fáze pátrání po zmizelém malajsijském letadle

 
V jižní oblasti Indického oceánu v neděli začala nová fáze pátrání po letadle společnosti Malaysia Airlines, které v březnu zmizelo při letu MH370 z Kuala Lumpuru do Pekingu s 293 lidmi na palubě. V nově vymezené oblasti mají hledat jeho vrak tři speciální plavidla vybavená nejmodernější technikou - robotickými ponorkami se sonary a videokamerami. 
05.10.2014 15:31 |

podobné články

Kde je ZTRACENÝ BOEING MH370? Začala nová fáze hledání!

 
Pátrání po zmizelém malajsijském letadle, které se ztratilo z radarů začátkem března, dnes vstupuje do další fáze. Přibuzní pasažérů ze zmizelého letadla už přestávají věřit.
11.05.2014 15:40 |

podobné články

Svitla nová naděje. Satelit zachytil nové stopy po zmizelém malajsijském letadle

 
Pátrání po zmizelém malajsijském boeingu dnes vstoupilo do třetího týdne. I když se žádné konkrétní stopy po dopravním letadle zatím nenašly, mohly by objasnění záhady pomoci nové satelitní snímky. Malajsijský ministr dopravy na dnešní tiskové konferenci oznámil, že čínský satelit objevil v jižní části Indického oceánu další objekty, které by mohly být troskami ztraceného stroje. Mezinárodní pátrací týmy už předtím rozšířily oblast, kde kvůli předchozím satelitním snímkům už několikátý den případné trosky intenzivně hledají.
22.03.2014 12:20 |

podobné články

Další loď pátrající po malajsijském letadle zachytila signály!

 
Australské plavidlo pátrající v Indickém oceánu po zmizelém malajsijském letadle zachytilo signály, které odpovídají vysílání černých skříněk používaných v letadlech. Oznámil to dnes koordinátor pátracích operací Australan Angus Houston. Zjištění je podle něj "velmi povzbudivé". Může ale prý trvat několik dní, než se potvrdí, jestli signály opravu pochází ze záznamníků letu z pohřešovaného stroje.
07.04.2014 07:10 |

podobné články

Špatné počasí zabránilo Australanům v dalším pátrání po malajsijském letadle

 
Austrálie kvůli špatnému počasí přerušila pátrání po troskách malajsijského letadla, které se před více než dvěma týdny zřítilo do Indického oceánu. Pátrání, které znemožňuje silný déšť a vítr, by mělo být obnoveno ve středu, uvedly dnes podle agentury Reuters australské úřady. Pád letounu s 239 lidmi na palubě do oceánu západně od australského města Perth potvrdila v pondělí malajsijská vláda. Čínští příbuzní pasažérů odmítli informaci uvěřit a dnes protestovali před malajsijskou ambasádou v Pekingu. 
25.03.2014 08:15 |

podobné články

Důkazy k sestřelenému letadlu jsou prý padělky. Server předložil své důkazy

 
Rado Miko na údajně prokazatelných faktech vyvrací „do očí bijící manipulace světových i našich médií“ o sestřeleném malajsijském letadle nad východní Ukrajinou. Činí tak na serveru Protiproud.cz Petra Hájka. Miko poukazuje na to, že se nyní v podstatě o sestřeleném letadle mlčí a uvádí jedenáct vyvrácených lží Kyjeva o sestřeleném civilním letadle. Autor došel k závěru, že při sestřelení boeingu šlo s největší pravděpodobností o předem připravenou provokaci Kyjeva.
09.08.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (192 článků)

Pátrání po malajsijském letadle: Zásadní prý budou příští dva dny!

 
Mise ponorky, která intenzivně pátrá po vraku boeingu i černé skříňce, pravděpodobně za pět až sedm dní skončí. Dosud však žádné stopy nenašla! Po troskách jako by se slehla zem. Úřady znovu zúžily pátrání, podle malajsijského ministra dopravy budou zásadní příští dva dny.
19.04.2014 18:40 |

podobné články

KONEC NADĚJÍ?! Modlete se, vyzvaly úřady příbuzné obětí z letu MH370

 
Mezinárodní pátrání po zmizelém malajsijském letadle Boeing 777 s 239 lidmi na palubě dnes pokračovalo, ale úřady se obávají, že černé skříňky se záznamy letu již přestaly vysílat signály. Operaci také ohrožuje tropická bouře Jack, která se blíží k oblasti pátrání. Uvedla to agentura Reuters.
21.04.2014 15:10 |

podobné články

Uspěje konečně? Robotická ponorka znovu pátrá po zmizelém letadle

 
Robotická ponorka se dnes vrátila do hlubin Indického oceánu, aby zde pátrala po malajsijském letadle, které v oblasti zmizelo před více než měsícem.
18.04.2014 06:40 |

podobné články

Mladý Holanďan vtipkoval o ztraceném malajsijském letadle, zemřel na palubě sestřeleného boeingu

 
Malajsie má opravdu špatný rok. Na jaře se ztratilo jedno z jejich letadel, které "dodnes není nikdo schopen vypátrat":http://www.extra.cz/5-nejvetsich-konspiracnich-teorii-o-zmizelem-malajskem-letadle-ktere-z-nich-verite, a ani po více jak čtvrt roce "neexistují žádné indicie, kde by se mohlo nacházet":http://www.extra.cz/to-je-vtip-vysetrovatele-zmizeleho-boeingu-jsou-opet-na-zacatku-celou-dobu-hledali-na-spatnem-miste.
18.07.2014 11:45 |

podobné články

NOVÁ FAKTA o ztraceném Boeingu: Satelity nejspíš zaměřily trosky letadla!

 
Pátrání po zmizelém malajsijském boeingu dnes vstoupilo do třetího týdne. I když se žádné konkrétní stopy po dopravním letadle zatím nenašly, mohly by objasnění záhady pomoci nové satelitní snímky. Malajsijský ministr dopravy na dnešní tiskové konferenci oznámil, že čínský satelit objevil v jižní části Indického oceánu další objekty, které by mohly být troskami ztraceného stroje. Mezinárodní pátrací týmy už předtím rozšířily oblast, kde kvůli předchozím satelitním snímkům už několikátý den případné trosky intenzivně hledají.
22.03.2014 13:00 |

podobné články

Zmizelé malajsijské letadlo se pokusí najít speciální ponorka

 
Životnost baterie černých skříněk vypršela, takže pátrající akce vstoupila do druhé fáze - pátrání po letadle pod hladinou. Pohřešované malajsijské letadle se pokusí nalézt speciální ponorku bez posádky, která bude operovat v oblasti, kde byly zachyceny signály černých skříněk, informoval šéf pátracích operací Australan Angus Houston. 
14.04.2014 12:30 |

podobné články

Pátrači objevili "něco" v Indickém oceánu. Je to zmizelé letadlo?

 
Pátrání po zmizelém malajsijském letadle se dnes soustředilo na Indický oceán. Satelity tam totiž zachytily dva předměty, které by mohly být s letadlem spojeny. Informoval o tom dnes australský premiér Tony Abbott.
20.03.2014 16:20 |

podobné články

Let MH370 vyráží hledat válečná loď s detektorem černých skříněk

 
Z Austrálie by dnes měla vyplout válečná loď s detektorem černých skříněk, aby se zapojila do pátrání po havarovaném malajsijském letadle. V sobotu byly z Indického oceánu vytaženy podezřelé objekty, které by mohly mít spojitost s letadlem. Potvrzeno to však zatím nebylo. 
30.03.2014 13:25 |

podobné články

Najde se LETADLO DUCHŮ? Pátrá po něm speciální válečná loď

 
Válečná loď s detektorem černých skříněk by dnes měla vyplout z Austrálie, aby se zapojila do pátrání po havarovaném malajsijském letadle. Jiná plavidla v sobotu v Indickém oceánu vytáhla z vody podezřelé objekty, které by mohly mít spojitost s letadlem.
30.03.2014 15:40 |

podobné články

Zmizelý malajsijský boeing omylem sestřelili vojáci, tvrdí nová kniha

 
Rozsáhlé pátrání po zmizelém malajsijském letadle v Indickém oceánu může být jen zástěrkou maskující skutečnost, že letadlo bylo omylem sestřeleno během vojenského cvičení. Tvrdí to alespoň kniha Flight MH370: The Mystery (Let MH370: Záhada) britského autora Nigela Cawthornea, která byla dnes uvedena na trh.
19.05.2014 08:45 |

podobné články

VÝPOVĚĎ PILOTA: Cestující zmizelého boeingu se mohli udusit už ve vzduchu

 
Pátrání po zmizelém malajsijském Boeingu 777 je ve slepé uličce! Snímky z čínského satelitu, které by mohly ukazovat trosky letadla, sice zvyšují naději na průlom v pátrání, ale výsledek je stále v nedohlednu.
23.03.2014 17:40 |

podobné články

Z pátrání po boeingu se stala komerce: Austrálie si pro hledání najala soukromou firmu!

 
Z pátrání po zmizelém malajsijském boeingu se stal slušně výdělečný byznys. Australské úřady si pro hledání najaly soukromou nizozemskou společnost. Ta má pročesávat mořské dno v hloubi až šesti kilometrů v oblasti, kde se pohřešovaný letoun mohl před třemi měsíci zřítit.
11.06.2014 10:10 |

podobné články

ŽHAVÁ STOPA! Loď zachytila další signály černé skříňky ztraceného boeingu!

 
Australské plavidlo pátrající v Indickém oceánu po zmizelém malajsijském letadle zachytilo signály, které odpovídají vysílání černých skříněk používaných v letadlech.
07.04.2014 06:50 |

podobné články