Článek

Pátrání po Anně K. má tragický konec: Žena byla nalezena bez známek života v lese

 
Policie v Brně pátrala od pátku 10. června po pohřešované pětatřicetileté Anně Kellerové z Brna, o víkendu byly v terénu i stovky policistů. Pátrání bohužel skončilo tragicky. Dle reportéra CNN Prima News byla Anna nalezená bez známek života v lese.
18.06.2022 14:45 |

podobné články

Podobné články

Anne Hathawayová opět překvapila účesem, je z ní blondýna

 
Herečka Anne Hathawayová se nebojí experimentovat. Kvůli roli prostitutky ve filmu Bídníci si ostříhala své dlouhé vlasy, na slavnostním večeru v New Yorku se teď objevila s odbarvenou hlavou. Další články k tématu: Oscara za nehty získává Anne Hathawayová. Hvězdná manikúra upoutá Image hodné holky mě připravil o sex-appeal, říká Anne Hathawayová Anne Hathawayová ukázala sado-maso sandály a neměla kalhotky Anne Hathawayová přiznala, že hubnutí kvůli roli bylo šílené Herečka Anne Hathawayová se vdala, dlouhé vlasy jí ale chyběly Anne Hathawayová drasticky hladoví a ostříhali jí vlasy
06.12.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (258 článků) , Tomáš Trapl (30 článků)

Anne Hathawayová prožila drama na Havaji, málem se utopila v moři

 
Romantická dovolená s manželem pro jednatřicetiletou Anne Hathawayovou málem dopadla tragicky. Herečka se totiž dostala do nebezpečného mořského proudu a skoro se utopila. Další články k tématu: Anne Hathawayová opět překvapila účesem, je z ní blondýna Image hodné holky mě připravil o sex-appeal, říká Anne Hathawayová Anne Hathawayová ukázala sado-maso sandály a neměla kalhotky Herečka Anne Hathawayová se vdala, dlouhé vlasy jí ale chyběly Britský otec hrdinou. Položil život za záchranu synů z rozbouřeného moře
10.01.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Anne Hathaway (177 článků)

Anne Hathawayová drasticky hladoví a ostříhali jí vlasy

 
Devětadvacetiletá herečka Anne Hathawayová přišla o své dlouhé vlasy. Vyžaduje si to totiž její role Fantine ve filmové adaptaci muzikálu Bídníci. Kráska je kvůli ní také na přísné dietě, aby vyhubla do nezdravé podoby. Další články k tématu: Anne Hathawayová září štěstím, po třech letech je zasnoubená Anne Hathawayová je po uši zamilovaná a baví ji stárnutí Anne Hathawayová bojuje za svatby homosexuálů, poslala dopis Obamovi Anne Hathawayová vymění princezny za hvězdnou Judy Garlandovou
08.04.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Anne Hathaway (177 článků) , Judy Garland (16 článků)

Anne Hathaway má komplexy ze svého vzhledu

 
Málokdo by řekl, že kráska Anne Hathaway má nějaké komplexy. Opak je však pravdou. Anne se nechala slyšet, že není hezká… Na fotografiích je vždy dokonalá a přesto si o sobě myslí, že není hezká. Herečka Anne Hathaway se v jednom z rozhovorů rozpovídala o svém vzhledu. Anne prohlásila, že má divné rysy, velkou postavu s malou hlavou [...]
09.02.2010 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Anne Hathaway (177 článků)

Anne Hathawayová září štěstím, po třech letech je zasnoubená

 
Devětadvacetiletá herečka Anne Hathawayová se už smířila s tím, že bude žít sama. Po nevydařeném vztahu s italským developerem, který skončil ve vězení, si chtěla dát od vztahů pauzu. Její plány však změnil Adam Shulman, který ji teď po třech letech požádal o ruku. Další články k tématu: Hathawayová jí jen kapustu, aby se vešla do obleku Catwoman Anne Hathawayová je po uši zamilovaná a baví ji stárnutí Anne Hathawayová bojuje za svatby homosexuálů, poslala dopis Obamovi Anne Hathawayová vymění princezny za hvězdnou Judy Garlandovou
29.11.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Anne Hathaway (177 článků) , Judy Garland (16 článků) , Adam Shulman (8 článků) , Adam Shulman (25 článků)

Herečka Anne Hathawayová se vdala, dlouhé vlasy jí ale chyběly

 
Anne Hathawayová je už vdaná paní. Své ano řekla devětadvacetiletá herečka o dva roky staršímu partnerovi Adamu Shulmanovi. Obřad proběhl v kalifornském městě Big Sur. Další články k tématu: Anne Hathawayová zhubla za měsíc 12 kilo, ale už opět přibírá Anne Hathawayová drasticky hladoví a ostříhali jí vlasy Anne Hathawayová září štěstím, po třech letech je zasnoubená
30.09.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Anne Hathaway (177 článků) , Adam Shulman (25 článků)

Tragický konec pátrání po pohřešované: Ženu našli mrtvou v lese u Sulic poblíž Prahy

 
Pátrání po pohřešované jednapadesátileté ženě z Prahy-západ, kterou naposledy viděli v pondělí, má bohužel tragický konec. Ženu našli mrtvou v lese nedaleko obce Sulice u Prahy, policie zatím cizí zavinění vyloučila.
24.11.2017 09:30 |

podobné články

Pátrání po psychicky nemocné seniorce: Našli ji mrtvou na letišti

 
Tragicky skončilo pátrání po čtyřiasedmdesátileté Janě Z. z Olomouce, kterou hledali od pondělí i za pomoci veřejnosti a letecké služby policisté. Žena byla nalezena mrtvá. Ležela bez známek života v prostorách olomouckého letiště.
26.04.2016 16:25 |

podobné články

Tragický konec pátrání: Stařenku našli mrtvou ve Vltavě, měla psychické problémy

 
Tragický konec mělo pátrání po 86leté stařence. Ta ve středu odešla z domova na pražském Suchdole a slehla se po ní zem. Policisté ji našli v pátek odpoledne ve Vltavě bez známek života.
24.10.2019 17:45 |

podobné články

Tragický konec pátrání po seniorce (†87) z Nového Města nad Metují: Našli ji mrtvou!

 
Pohřešovaná sedmaosmdesátiletá žena z Nového Města nad Metují na Náchodsku byla ve středu dopoledne nalezena mrtvá. Nezvěstná byla od neděle, kdy odešla z domu na nákup či procházku. Ženu policisté nalezli bez známek života na cyklostezce mezi Peklem a Novým Hrádkem.
29.03.2022 15:10 |

podobné články

Smutný konec pátrání po pohřešované matce: Po osmi měsících ji našli mrtvou v lese

 
Smutný konec má pátrání po matce z Austrálie, která se ztratila před osmi měsíci. Karen Ristevski (†47) byla nalezena mrtvá zhruba 50 kilometrů od jejího domu. Její tělo bylo zaklíněné mezi dvěma padlými stromy v lese.
25.02.2017 10:10 |

podobné články

Rozsáhlá pátrací akce skončila tragicky: Šestiletou holčičku z Olomoucka našli mrtvou

 
Pátrání po šestileté holčičce v Olomouckém kraji dopadlo tragicky. Po dívence krom policistů a hasičů pátralo také stovky dobrovolníků a nezastavili se celou noc. Bohužel byla nalezena až ráno bez známek života.
26.02.2020 10:21 |

podobné články

Tragický konec pátrání: Tělo cyklisty Víta (†48) našli dobrovolníci v lese u Vracova

 
Tragicky skončilo pátrání policie a dobrovolníků po cyklistovi Vítovi (†48) z Hodonínska. Sportovně založený muž odjel v pondělí odpoledne na svém kole a už se domů nevrátil. V úterý spustili policisté rozsáhlou pátrací akci, do které se zapojily i téměř dvě stovky dobrovolníků. Právě oni našli tělo pohřešovaného v lese u Vracova.
01.06.2021 11:35 |

podobné články

Smutný konec pohřešované Češky Petry S. Její tělo bylo nalezeno v parku na jihu Londýna

 
Několikadenní pátrání po zdravotní pracovnici české národnosti Petře S. mělo bohužel velmi smutný konec. Dvaatřicetiletá žena byla nalezena na jihu Londýna bez známek života.  Potvrdil to na twitteru ministr zahraničí Jakub Kulhánek s odvoláním na britskou policii, která vyšetřuje příčinu smrti. Podle mluvčí ministerstva byla rodina pohřešované vyrozuměna
12.12.2021 22:45 |

podobné články

Tragický konec pátrání: Ztracenou Bohuslavu (†71) našli mrtvou, ležela vedle pistole

 
Pátrání po Bohuslavě B.  (†71) ze severního Plzeňska má tragický konec. Ženu nalezli mrtvou v lese na Rokycansku. Blízcí se o ni báli od Silvestra, kdy odjela z domova služebním autem bez dokladů a mobilu, zato si s sebou vzala manželovu legálně drženou střelnou zbraň. Jejich obavy se, bohužel, naplnily...
04.01.2022 11:00 |

podobné články

Influencerku (†26) našli nahou a mrtvou na kraji silnice. Byla to vražda, domnívá se její matka

 
Minulý týden beze stopy zmizela, nyní našli její tělo bez známek života na kraji silnice v texaském Houstonu. Alexis Robinaultová, na sociálních sítích známá jako Alexis Sharkeyová (†26), byla nalezena mrtvá bez jakýchkoliv známek násilí. Její matka však trvá na tom, že byla jednoznačně zavražděna.
03.12.2020 13:50 |

podobné články

Na břehu bez známek života. Pětiletá syrská holčička nepřežila převržení člunu

 
Tragédie syrského chlapce Ajlana, který skončil mrtvý na turecké pláži, má další podobné pokračování. Severně od řeckého ostrova Lesbos se v noci převrhl člun se syrskými uprchlíky, oznámila řecká tisková agentura ANA. Na břehu byla bez známek života nalezena pětiletá dívka, třináct dalších osob se pohřešuje. Řecká pobřežní hlídka zachránila jedenáct osob a po dalších pátrá.
19.09.2015 13:35 |

podobné články

Dobrá oscarová duše Anne Hathaway: Krásná herečka rozdává peníze na ulici

 
Čerstvá držitelka Oscara a módní ikona Hollywoodu "Anne Hathaway":http://www.extra.cz/tema/anne-hathaway (30) jde po svém vítězství v muzikálu Bídníci z role do role. Nedávno vdaná a dlouho zamilovaná Anne má filmový diář plný na roky dopředu a úspěšně si buduje kariéru jedné z nejvytíženějších hereček.
10.06.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Anne Hathaway (177 článků)

Anne Hathaway zase zprznili voskovou figurínu: Švidrá jak na dojezdu a má obří zuby

 
Chudák Anne! Už má dvě voskové figuríny, ale ani jednu by si domů na památku nevzala. Nevíme, proč ji sochaři z Muzea Madame Tussauds tak nenávidí a co jim provedla, ale když dělají její podobiznu, "Anne Hathaway (32)":http://www.extra.cz/tema/anne-hathaway vždycky vypadá dost hrozně.
14.11.2014 20:46 |

podobné články

Osobnosti: Anne Hathaway (177 článků)