Článek

PÁTRÁNÍ: Kriminalisté pátrají po neznámém cyklistovi

 
Komisař kriminální policie v Karlových Varech vyšetřuje případ dopravní nehody, ke které došlo dne 17.07.2014 okolo 10:00 hodiny v Karlových Varech v ulici Vítězná. Zde 66 letý cyklista jel po ulici Vítězná ve směru na Drahomířino nábřeží, zpoza automobilu parkujícího na silnici z chodníku vyjel na kole dosud neustanovený cyklista, který do seniora narazil. Následkem pádu utrpěl těžké zranění, které si vyžádalo následnou hospitalizaci. Neznámý cyklista se po střetu zvedl a z místa i s kolem odešel.
26.07.2014 21:10 |

podobné články

Podobné články

PÁTRÁNÍ: Kriminalisté na Vysočině pátrají po muži, který sexuálně obtěžoval nezletilou dívku

 
Jihlavští kriminalisté pátrají po neznámém muži, který dne 18. srpna kolem šestnácté hodiny obtěžoval nezletilou dívku na ulici Benešova v Jihlavě. Dívka stála před obchodem na ulici Benešova a čekala zde na svoji tetu, která v prodejně nakupovala. K dívce přistoupil neznámý muž a klekl si k ní. Poté jí levou rukou stáhl legíny a obnažil jí částečně levý bok. Pravou rukou se přitom dotýkal dívky na obnažené části boku. V tomto okamžiku vyšla z prodejny teta dívky a muže okřikla. Muž z místa poté rychle odešel. Žena ho pronásledovala na ulici Dvořákova, kde se ho snažila zadržet. Toto se jí ale nepodařilo a muž odešel směrem k autobusovému nádraží.
22.08.2014 01:20 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Plzeňští policisté pátrají po pachateli krádeže

 
Policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který se dne 3. srpna 2014 v době okolo 11:55 hodin vloupal na společný balkon v Plzni, Sokolovské 130. Pachatel v tomto případě bez zjevného násilí překonal uzamčení zámku u balkonových dveří v mezipatře panelového domu, ze kterého následně odcizil dvě pánské košile. Muž se tímto jednáním dopustil trestného činu krádeže vloupání, za jehož spáchání mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.
10.08.2014 00:20 |

podobné články

Lupič chtěl sebrat kolo cyklistovi. Zahnal ho troubící řidič

 
Neobvyklou loupež řeší policisté z Chebska. Lupič se pokusil sebrat cyklistovi kolo. Pomohl mu kolemjedoucí řidič, který lupiče zahnal mohutným troubením.
18.07.2012 10:50 |

podobné články

Režisér Stephen Frears natáčí film o cyklistovi Armstrongovi

 
Britský režisér Stephen Frears začal s natáčením filmu o cyklistovi Lanci Armstrongovi. Hlavní role se ujme americký herec Ben Foster. Film má obsáhnout profesionální i životní dráhu amerického sportovce, jenž bojoval s rakovinou a jenž nakonec kvůli dopingu přišel o všech sedm triumfů na Tour de France.
17.10.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Ben Foster (9 článků) , Stephen Frears (6 článků) , Ben Foster (6 článků) , Ben Foster (9 článků)

Záchranáři mířili ke zraněnému cyklistovi, cestou měli nehodu

 
Lékařský vůz ZZS ASČR spěchal ve čtvrtek odpoledne v Kralupech nad Vltavou ke zraněnému cyklistovi. Jako vždy vozidlo využilo světelné a zvukové výstražné zařízení.
28.08.2014 20:45 |

podobné články

ÚLEVA: Klárku (5) našli po roce pátrání, otec ji věznil na neznámém místě

 
Obrovskou úlevu a pocity štěstí prožila matka pětileté Kláry, která byla rok na neznámém místě, kam ji unesl její otec.
29.03.2012 14:50 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Policisté pátrají po muži, který se dopustil vážného mravnostního deliktu

 
Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po neznámém muži, který se v okolí obce Sadská dopustil protiprávního jednání a je podezřelý z mravnostního trestného činu. Skutku se dopustil začátkem března letošního roku v odpoledních hodinách. Kriminalistům se podařilo sestavit identikit podezřelého muže, viz. níže.
25.03.2014 13:20 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Policisté pátrají po muži, který se dopustil vážného mravnostního deliktu

 
Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po neznámém muži, který se v okolí obce Sadská dopustil protiprávního jednání a je podezřelý z mravnostního trestného činu. Skutku se dopustil začátkem března letošního roku v odpoledních hodinách. Kriminalistům se podařilo sestavit identikit podezřelého muže, viz. níže.
25.03.2014 13:35 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Nepoznáte lupiče z Vyšehradské ulice v Praze?

 
Detektivové specializující se na loupežná přepadení ve druhém policejním obvodě v Praze pátrají od 26. června po neznámém muži, který kolem čtvrté hodiny v noci oloupil obsluhu baru ve Vyšehradské ulici. Muž nejprve popíjel v baru alkohol, poté přistoupil k barmanovi se slovy: „Jak by se ti líbilo, kdyby tě takhle někdo okrad?“, následně ho přitlačil na pult a z kapsy mu vytáhl klíč od zásuvky, ve které měl uschovanou takzvanou kasírtašku. Z peněženky pak odcizil 50 až 100 tisíc korun a z místa odešel. Šokovaný barman případ oznámil na tísňovou linku a loupeží se začali ihned zabývat kriminalisté z Nádražní ulice.
26.07.2014 21:10 |

podobné články

Lupič kol z Barrandova kriminalistům uniká. Na „triku“ už má lup za více než 300 tisíc

 
Už od začátku května pražští kriminalisté usilovně pátrají po neznámém muži, který řádí na Barrandově. Muž je podezřelý z vloupání do desítek sklepů, přičemž má v oblibě jízdní kola. Škodu kriminalisté odhadují už přes 300 tisíc korun.
20.06.2016 13:30 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Kriminalisté pátrají po brutálním násilníkovi, který napadl tři lidi

 
Od pětadvacátého února pátrají kriminalisté v Praze po brutálním lupiči, který zaútočil celkem třikrát během třech hodin.
09.03.2014 21:50 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Kriminalisté pátrají po muži, který okradl personál baru

 
Od sedmnáctého ledna pátrají kriminalisté sedmého oddělení prvního policejního obvodu po muži, který ukradl personálu baru v Týnské ulici takzvanou kasírtašku. Jelikož se krádeže pachatel dopustil nedlouho před půlnocí, bylo v portmonce téměř dvacet tisíc korun. Svědci pachatele popsali jako muže ve věku kolem 45 let, 180 cm vysokého, který měl hnědé, krátce střižené, prořídlé vlasy.
21.03.2014 16:20 |

podobné články

Na pumpě se ztratily peníze: Policisté pátrají po cyklistovi s rybářským kloboučkem

 
Už týden zůstává neobjasněna krádež většího obnosu peněz na čerpací stanici v Moravské Nové Vsi na Břeclavsku. Kriminalisté se proto obrátili s žádostí o pomoc na veřejnost. Zejména by se rádi setkali s cyklistou, který z pumpy odjel v době činu.
31.07.2017 09:40 |

podobné články

Plzeňští policisté pátrají po muži, který bezdůvodně napadl seniora

 
Policisté Policie České republiky pátrají po neznámém pachateli, který je podezřelý ze spáchání přečinů výtržnictví a ublížení na zdraví, jichž se měl dopustit dne 1. března 2014. V době okolo 5.35 hodin na chodníku v ulici Tylova v Plzni před domem č.p. 315/3 (Dům sportu) bezdůvodně napadl 62letého muže z Plzně, který se chtěl útočníkovi z důvodu jeho silné podnapilosti vyhnout.
12.03.2014 15:00 |

podobné články

Vypravil se na „nákup“ bez placení. Policisté pátrají po lupiči mobilu z OC Letňany

 
Jen si tak přišel do obchodu a bez okolků si odnesl bez zaplacení telefon. Policisté pátrají po neznámém muži, který spáchal krádež v letňanském nákupním centru. Naštěstí jej zachytila bezpečnostní kamera, podle které lze muže alespoň trochu identifikovat.
30.10.2018 07:30 |

podobné články

Policie pátrá po neznámém muži kvůli vraždě v Klánovickém lese

 
Policie pátrá po neznámém podezřelém muži v souvislosti s vraždou, která se stala v polovině letošního června v pražském Klánovickém lese. Podle svědků se muž v lese stále pohybuje a policie v pondělí v oblasti bezúspěšnou pátrala. Policie o tom dnes informovala na svém webu, kde ukázala pravděpodobnou podobu hledaného.
12.08.2014 21:25 |

podobné články

Ostatky Prince leží na neznámém místě. Proč ty tajnosti?

 
Ostatky zpěváka Prince byly tři dny po jeho smrti uloženy k věčnému odpočinku. Na neznámém místě. Rodina si totiž nepřeje, aby se u hrobu hudebníka střídaly davy fanoušků a z pomníku se stala atrakce. Také proto jeho tělo v tichosti a tajně nechali spálit jen dva dny po jeho smrti. Rozloučení pro úzký kroužek nejbližších nachystala zpěvákova sestra Tyka, která zdění jeho majetek v celkové hodnotě dosahující v přepočtu 7,4 miliardy korun.
26.04.2016 14:05 |

podobné články

Policisté pátrají po muži, který vykradl restauraci v Buchlovicích

 
Buchlovičtí policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po neznámém muži, který před několika dny vykradl restauraci na náměstí Svobody v Buchlovicích. Poznáváte ho?
17.04.2012 13:55 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Neznámý pachatel ukradl na čerpací stanici peněženku s finanční hotovostí

 
Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v úterý 30. září 2014 v době po půl deváté využil nepozornosti obsluhy benzínové čerpací stanice na Benešovsku, jíž odcizil volně položenou peněženku s osobními doklady, platební kartou a finanční hotovostí přesahující 7000 Kč.
30.10.2014 16:25 |

podobné články