Článek

Patnáctiletá Dáša z Ruska je zase v tom: Přítel je v šoku. Ty snad nemáš mozek, vzkázal dívce

 
Patnáctiletá Dáša z Ruska je podruhé těhotná. Poprvé přitom čekala miminko, když jí bylo pouhých třináct let. Téměř rok po porodu malé Emilie přiznala, že je opět těhotná. Tentokrát ale podle deníku Daily Star uvažuje nad potratem. 
09.08.2021 18:15 |

podobné články

Podobné články

Patnáctiletá matka Dáša musí na potrat: Podle lékařů jí jde o život

 
Dětská maminka Dáša nedávno oznámila, že je zase v tom. A to přesto, že mladá Ruska dříve uvedla, že první těhotenství jí zničilo život. Rozhodnutí, zdali si dítě ponechat, přenechala svým fanouškům na sociálních sítích.
11.08.2021 16:25 |

podobné články

Těhotná Dáša (14) se bojí porodu. Pomůžu ti, slibuje přítel Ivan (10), i když není otcem

 
Dívka, která ve 13 letech veřejně oznámila, že je těhotná, a to s 10letým klukem, se chystá brzy porodit. Postupem času se ukázalo, že desetiletý Ivan otcem být nemůže a že Dáša byla znásilněna. Klučina je přesto pevně odhodlaný stát nastávající náctileté matce po boku a dítě „vychovávat“ jako vlastní! Dáša se přitom hrozně bojí porodu.
29.06.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2298 článků)

Dáša (14) měla otěhotnět s desetiletým přítelem: Porodila holčičku, hlásí média!

 
Ruska Dáša (14), která se na svém instagramovém účtu prezentovala jako mladistvá těhotná dívka, podle médií předčasně porodila. Sama Dáša ale po víkendu zprávu o narození holčičky popřela.
06.07.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (547 článků)

Muži vs. ženy: Kdo má větší mozek?!

 
Patologická medicína už více než sto let dobře ví, že je mozek mužů větší než mozek žen. Moderní výzkumy se nesnaží tento jev vyvrátit, protože větší mozek neznačí většího ducha. Neurologická studie z Cambridge však potvrzuje jiné stereotypy o mužích a ženách. Muži mají lépe vyvinutou část pro koordinaci, zatímco ženy mají mnohem emocionálnější mozek.
17.02.2014 09:35 |

podobné články

Návrat ztraceného otce: 14letá těhotná Dáša už prý zase randí s 10letým Ivanem

 
Čtrnáctiletá Dáša z ruského Železnogorsku tvrdí, že je těhotná s teprve desetiletým Ivanem. Jenomže urolog zjistil, že její milý ještě děti mít nemůže. Zvěsti o znásilnění nejprve potvrdila, vzápětí popřela, potom mluvila o rozchodu s údajným „otcem“. Teď to vypadá, že jsou Dáša a Ivan opět spolu!
28.04.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2298 článků)

Dáša (14) tvrdila, že čeká dítě s kamarádem (10): Konečně porodila a ihned sdílela fotky

 
Dáša před necelým rokem způsobila poprask po celém světě, když oznámila, že otěhotněla s 10letým klukem. Postupem času vyšlo najevo, že je to všechno trochu jinak - dívku prý znásilnil starší chlapec. Dáša si ale svoji nečekanou slávu docela užívá a zásobuje své fanoušky na sociálních sítích novými a novými zprávičkami o tom, jak se jí daří. Teď porodila a plánuje se svým „klukem“ (11) budoucnost.
17.08.2020 16:00 |

podobné články

Švagrová Havlové cítí křivdu: To, co Dáša provedla, byla hloupost!

 
Dáša a Dáša Havlovy. Dvě ženy se stejným jménem, ale přitom tak rozdílné. Jedna z nich je vdova po prezidentu Václavu Havlovi (†75) a druhá je manželka jeho bratra Ivana, tedy její švagrová. Tyto dvě ženy kdysi vlastnily legendární Barrandovské terasy. Nakonec je herečka Dagmar Havlová (64) prodala a švagrová jí to má dodnes za zlé.
27.06.2017 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6221 článků) , Dagmar Havlová (1433 článků)

Dáša (13) prý otěhotněla s Ivanem (10): Byla to láska na první pohled, tvrdí

 
Dáša a Ivan z ruského města Železnogorsk ležícího asi 40 kilometrů od Krasnojarsku jsou na první pohled zvláštní dvojice. Třináctiletá dívka na rozdíl od svých vrstevnic nepokukuje po stejně starých nebo starších chlapcích a chodí s Ivanem, kterému je teprve 10 let! To by samo o sobě dokázalo zvednout nejedno obočí, jenže to není vše. Dáša je těhotná a tvrdí, že otcem je právě Ivan.
23.01.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2298 článků)

Před kamarádkami se svléknout nestydí. Dáša Zázvůrková s nimi tráví i karanténu

 
Herečka a zpěvačka Dáša Zázvůrková tráví současnou karanténu aktivně. Sice nemůže hrát ani zpívat pro diváky naživo, ale prostřednictvím sociálních sítí ano. „Můj live stream jsem pojmenovala Dáša zpívá z pokojíčku pro dobrou náladu. Obden zpívám naživo jednu písničku z mého CD Mirákl 9 a povídám si s fanoušky přes Facebook,“ říká.
28.03.2020 21:30 |

podobné články

Dětská maminka Dáša (15) šokuje: Musím na potrat!

 
Není to tak dávno, co dětská maminka Dáša (15) na sociální síti oznámila, že je podruhé těhotná. Máma pomalu roční holčičky však uvedla, že těhotenství v tak mladém věku jí zničilo dočista život, a nebyla si tak jistá, zdali si má druhého potomka nechat, nebo jít na potrat. Svízelnou otázku proto položila svým fanouškům, aby jí pomohli v rozhodování. Nakonec však všechno skončilo jinak. Dáša oznámila, že se druhého dítěte vzdát musí.
11.08.2021 14:05 |

podobné články

Muži mají skutečně větší mozek a vyšší IQ

 
Muži často svou pohlavní nadřazenost zdůvodňují tím, že mají větší mozek. Nové výzkumy nizozemských neuropsychologů jim v tom nahrávají. Objemem a hmotností je mužský mozek skutečně větší než ten ženský a navíc mají muži v průměru o čtyři body IQ víc. Ženský mozek je ale i při menším objemu a hmotnosti efektivnější. V testech paměti muže hravě porazí.
11.05.2017 09:45 |

podobné články

Dáša (14) se raduje z narození miminka: Mladá Ruska na svět přivedla zdravou holčičku

 
Poslední měsíce bylo jméno Daria Sudnišniková (14) velmi často probíraným tématem. Mladá Ruska zaskočila veřejnost, když ve svých třinácti letech oznámila těhotenství se svým desetiletým přítelem, což bylo později vyvráceno. Nyní se mladičká Dáša raduje z novorozeného miminka. Narodila se jí krásná a zdravá holčička.
04.07.2020 19:45 |

podobné články

Otěhotněla jsem s desetiletým chlapcem, tvrdila Dáša (15): Teď jsem zase v tom, hlásí

 
Ve třinácti tvrdila, že otěhotněla s desetiletým chlapcem. To je prostě Dáša (15), která je podle všeho zase v tom! Tentokrát má být otcem šestnáctiletý mladík. Sama Daria ještě doufá, že to není pravda. Otěhotnět měla během prázdnin!
03.04.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (547 článků)

Nejzáhadnější mozek světa! Jeho nositel přežil kruté postižení!

 
Když se řekne mozek, okamžitě se nám vybaví mozkové závity a šedá kůra mozková. Jsou ovšem bohužel i nešťastníci, který se mozek nevyvine správně. A svou hladkostí připomíná mozek krysy!
14.10.2013 11:35 |

podobné články

Cukr v dětství je pro mozek stejné jako ZNÁSILNĚNÍ!

 
Děti dnes konzumují cukr téměř nonstop. Je v ranních cereáliích, mléčných výrobcích, nápojích i masných výrobcích a konzervách všeho druhu. Chronický příjem bílého cukru – sacharózy – který je dnes téměř ve všech potravinářských výrobcích včetně masa a všech pokrmech v restauracích, je ale pro dospívající mozek stejně zhoubný jako chronický stres. Mozek dítěte pod stálým přísunem cukru je ve stejné situaci jako mozek dítěte zažívajícího znásilnění, nehodu či jiné velké psychické trauma.
19.02.2016 15:05 |

podobné články

Znásilněná Dáša (14) porodila krásnou dcerku: Otcem je Ivan (10), tvrdila

 
Sexuální teror, smutek a zoufalství vystřídaly lži. Pravda však vyšla najevo a nyní je snad konečně Dáša (14) šťastná. Ruska, která tvrdila, že čeká dítě s desetiletým chlapcem, ale ve skutečnosti byla znásilněna, porodila předčasně holčičku. Dívenkou se pochlubila na sociální síti a také prozradila její jméno.
14.07.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2298 článků)

Patnáctiletá školačka usekla desetileté dívce v brněnském lese prst, dostala 4 roky

 
Teprve patnáctiletá školačka přivázala v lese ke stromu o pět let mladší dívku, pořezala jí ruce a nakonec jí sekyrou usekla prst. Krajský soud v Brně mladou sadistku poslal na čtyři roky do vězení. Rozsudek však není pravomocný, informovaly Novinky.cz.
25.06.2015 19:45 |

podobné články

Patnáctiletá dívka v Německu zřejmě pod vlivem salafistů pobodala policistku. Při útoku byla ledově chladná

 
Patnáctiletá Němka Safia S. pobodala v Hannoveru policistku, která ji chtěla kontrolovat. Vytáhla na ni nůž s šesticentimetrovou čepelí. Když do ní bodala, nebyly na dívce vidět žádné emoce. Zřejmě byla pod vlivem salafistů.
08.03.2016 17:01 |

podobné články

Dáša (14) se pochlubila dcerkou: Mladá maminka prozradila její jméno a plány do budoucna

 
Nedávno svět obletěla zpráva o tom, že mladičká Dáša Sudnišniková (14) z Ruska porodila. Ta otěhotněla poté, co byla znásilněna šestnáctiletým chlapcem, dítě si ale rozhodla ponechat. Dívka po porodu neskrývala radost z malé holčičky a nyní prozradila i její jméno.
15.07.2020 08:50 |

podobné články